Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

να μαι και γωωωωωωωωωωωω:kiss:

Τι μου κανετε γλυκες μου ομορφες και τρυφερές εγκυούλες?

Να καλωσορίσω και γω την Χρυσα μας με το μπεμπακι της και να της ευχηθω καλη συνεχεια,και γρηγορο σταματημα εμετών γιατι ειναι πολυ κριμα να ταλαιπωρησε με τη κοιλια να με εμετους και γενικα ότι αλλο μπορει να χαλασει την ορεξη και τη διαθεση!

Μαριμαρι μου μακια..οχι οτι με προκαλεσε η λεξη νησι αλλα να...αν λεω αν αγορι ...εμεις ξες ξες ...κοριτσι και μαλιστα με 5cm μηριαιο οστο...δηλαδη τι ναπω..Σκλεναρικοβα..τρεμε!!!

Αναστασουλι μου τι κανεις?χαιρομαι που οισυσπασεις μειώνονται και ολα ειανι καλα!!!

Νταλια μου εχεις δικιο για οσα λες περι κιλων ...αδιαφορια θελει προς τις κακες και ζηλιαρες γυναικες!!Εμεις ειμαστε εδω το φχαριστιόμστε με τη ψυχη μας,και περιμενουμε με την πιο μεγαλη χαρα να κρατησουμ ς αγκαλια τα μωρακια μας...ΠΩΠΩ το λεω και ακόμη δεν το χω πιστεψει...οτι αυτο το ομορφο θαυματακι σε λιγο θα γινει σε μενα πραγματικοτητα!

Σνιφ -----δακρυ..

Happy mom εισαι και πολυ happy και πολυ σουπερ επίσης!!!

ελενακια που εισαι?..χθες βαλθηκα να δω τις φατσούλες σας στις φωτο μελών αλλα τα πηρα από την αρχη και ως τωρα εχω βρει μόνο την Ελενα 333..η οποια ειναι θεα!!!Θα σας βρω ομως ..οσες ειστε μεσα...

Καλα τωρα εχω παλι μια πεινα ...αλλα οι προμηθειες μου φαγωθηκαν και γω ψωμολυσσαω!!

Υπομονη ομως σε λιγο σπιτακι γαι κατι ελαφρυ και μεταααααααααααα

θα παμε σε κατι φιλους για ψησιμο μετα Eurovision-Σακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΨΗΣΕΤΕ ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ;;;; ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΕΙΝΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΕΦΑΓΑ ΠΡΙΝ 3 ΩΡΕς!!!!Η ΘΡΕΦΤΑΡΩ!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τα κοριτσια!!

Ζουζουνιτσα μου ετσι να την καμαρωνεις την κεφτεδουλα σου(χεχεχεχε καλο!).Τι ωραια ειδες και το φατσουλινι της!!! Για την καμπυλη....θα περασει κι αυτο!!!Βρε λετε να μη με βαλει ουτε εμενα να την κανω,οπως τη Μαριμαρι?Αλλιως δε θα μου ελεγε κατι?Οταν θα ξαναπαω θα ειμαι στην 28η! :unsure: Θα δειξει!

Λινακι πεινασμενο υπομονη!!!Σιγουρα η κορουλα σου θα ανοιγοκλεινει το στοματακι της!!!!Ψαχνει να βρει κανενα μπριζολακι να επιπλεει στο αμνιακο!αχαχαχχα!!!!Καλα να περασεις το βραδυ!

Εμεις(με τον μπαμπα μας) την ψιλοφτυνουμε την γιουροβιζιον.....Αλλα μανα και κορη γουσταρουμε κρυφα Σακη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑΑ ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΠΛΑΚΩΣΑ ΕΝΑ ΜΠΟΛ ΜΕ ΦΡΑΟΥΛΕς ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΝΤΑΙΦΙ!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙς ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ!!!!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΙΟΛΑς ΓΙΑΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΟΥ ΜΕ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΗΔΙΑ ΣΚΕΤΗ!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΠΥΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ GUYS !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( Αύριο θα πάω για την εξέταση και προσπαθώ να προετοιμαστώ ψυχολογικά!! Δεν βαριέσαι... θα περάσει!!! Υπομονή!!

Αναστασία μου εύχομαι όσο πιο γρήγορα να σταματήσουν οι συσπασούλες! Προσπάθησε να μην κουράζεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ!!! ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!! Μόνο διαταγές να δίνεις! Τώρα που μπορείς! Γιατί μόλις γεννηθούν τα μικράκια... περάσαμε σε 2η μοίρα κατευθείαν!! Τώρα μας προσέχουν αλλά μετά θα μας έχουν χεσμένες... Χιχιχι.. Άστα!! Όσο για την εξέταση, με έβαλε τελικά ο άτιμος!! Ενώ την κουμπάρα μου και την νύφη της νύφης μου δεν τους την έβαλε!! :( Αλλά όλοι μου λένε ότι θα περάσει! Δεν είναι τίποτα! Θα σας πω αύριο!! Μην στενοχωριέσαι! Ότι είναι για καλό γίνεται!

Εφούλα, να σ'ευχαριστήσω για μια ακόμη φορά, η εμπειρία σου μου δίνει πολύ κουράγιο! Να'σαι καλά κοπέλα μου!!!

Φουλινάκι μου γλυκό... ότι καλύτερο!!

Να καλωσορίσω και εγώ την Αυγουστιάτικη μανούλα που μας ήρθε.. Ζουζουνίτσα ότι καλύτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Loipon koritsia oriste oi dieuthinseis gia ta magazakia me paidika rouxa k epipla.(exoun pragmata apth persinh sezon me kales ekptwseis)

CHICCO Peristeri L.Athinwn 162

PRENATAL Nea Smyrnh El.Venizelou 195

HRA Ag.Dhmhtrios Mosxopoulou 21-23

Koukaki Veikou 44

Peiraias Makras Stoas 2

ALOUETTE Peristeri Filikwn 58

Shmera mou esteilan to LA REDOUTE kai exei fandastika rouxalakia-formakia gia mwrakia k poly oikonomika.:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εγκυουλες μου, δεν σας προλαβαινω χανω πολλα επεισοδια μεχρι να ξαναγραψω, τι μου κανετε; νταλια καλο κουραγιο με την καμπυλη αυριο υπομονη ενα πρωινο ειναι θα περασει!!εγω εχτες ενιωσα το μωρο σαν να κουνηθηκε μεσα σα να γυρισε τελικα μαλλον εκανε κατακορυφο γιατι πριν με κλωτσουσε μονο στην κοιλια και μετα απο αυτο μου εχωσε 2 καλες κλωτσιες στο στομαχι και εναλαξ εχωνε και στην κοιλια οποτε μαλλον αλλαξαμε θεση. να ρωτησω το ντοπλερ σε ποια εβδομαδα γινεται να ξερω ποτε πανω κατω θα το κανω. φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες...και παλι!!!

Αχ Νταλλια μου μακαρι να τελειωνω με αυτες τις παλιοσυσπασεις...Το ευχαριστο ειναι πως σημερα ειχα μονο μια μικρουλα!Ισα που την καταλαβα!Νομιζω ειμαι σε καλο δρομο!!!

Για την καμπυλη βλακειες ελεγα!Αφου Νταλλια-Ελενη ειστε 28εβδ και τωρα θα την κανετε..Αρα πολυ πιθανο να μου πει στην επομενη επισκεψη να την κανω...

Μαριαντα μου σε κακοποιει η μπεμπουλα?χεχεχεχεεχ

Κοριτσια εφτιαξα μιαααααα πιτσαααααααα!ΜΜμμμμμμμμμμμμ!Ειμαι χρυσοχερα η ρουφι*να!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'στε καλά κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!! Ελενάκι, ευτυχώς εγώ θα πάω στο μικροβιολογικό μιας φίλης μου! Σου είπε να πας στο Ιασώ για κάποιο λόγο; Ρωτάω επειδή τις κάνουν πιο ακριβά εκεί!! Την είχε κάνει κι η νύφη μου πριν 4 χρόνια εκεί! Είχα πάει και εγώ μαζί! Το καλό είναι ότι μου έβαλε την μικρή δόση! 50 mg γλυκόζη και αιμοληψίες! Μια πριν και μια μετά!

Μαριαντάκι χαχαχα :laugh: καλή φάση! Ζωηρή η ζουζούνα!! Από μικρή μου φαίνεται δηλώνει ότι θα γίνει αθλήτρια!! Εμένα ο δικός μου έχει κουρνιάσει σε μια θέση, αλλά του δίνει και καταλαβαίνει! Νιώθω μια κωλαράκι, μια τα χεράκια, μια τα πόδια... Σύμφωνα με την θέση που μας έδωσε ο γιατρός..

Αναστασία μου γλυκειά όλα καλά θα πάνε!! Μάλλον την βλέπω ζόρικη την πιτσιρίκα!! Έτσι όμως πρέπει.. Να 'χει το πάνω χέρι... :P Μην με ακούσει η συμπεθέρα μόνο κάηκα!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena333f έγραψε:

Marianda katakoryfa kanei to mwraki e?xaxaxxaxaxa

Synh8ws ginetai sthn 32h evdomada.Exeis kairo akoma :)

ελενακι μου το ξερω οτι γυριζουν πιο μετα αλλα σιγουρα αυτη εχει κατσει κατακορυφα θα δω στον υπερυχο οταν κανω!!! παντως και ο γιος μου απο τον εβδομο μηνα ειχε γυρισει με το κεφαλι προς τα κατω, τι να πω πια. παντως φοβηθηκα ετσι οπως ενιωσα οτι γυρισε και ειδα μετα οτι με κλωτσαει πιο ψηλα γιατι λεω μην μπλεχτει το χαζο με κανενα ομφαλιο λωρο, πως το φοβαμαι αυτο το πραγμα δεν λεγεται, παντως πολυ ζωηρη ειναι τι με περιμενει οταν γεννηθει δεν ξερω αν συνεχισει ετσι καηκαμε χαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΕΙΔΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΑΦΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΚΑΤΣΑΔΙΑΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ.ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 1100 ΓΡ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΟ ΟΡΟ.ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ.Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ 2 ΦΩΤΟ ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΣΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΧΙΧΙ.Α ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΣΤΗΝ 55ηΕΚΑΤΟΣΤΙΑΙΑ ΘΕΣΗ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.Α ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ DOPPLER ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ.ΑΥΤΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΕΜΗΣΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΣΑΣ ΤΟ ΠΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ.ΧΑΖΟΜΑΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕ ΝΑ ΤΡΩΩ ΦΡΟΥΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΑΛΑΤΙ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΕΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΜΝΙΑΚΑ ΥΓΡΑ.ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΝΤΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΟΚ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιντερουλα μου μολις ειδα που εγραψες,δεν νομιζω να σου απαγορεψε ολα τα φρουτα,ισως τα πολυ γλυκα,οπως σταφυλι,μπανανα και δεν θυμαμαι ποια αλλα,δεν ξερω ομως ,κι εμενα με παραξενευει,τα φρουτα ειναι το βασικοτερο στην διατροφη μας και συντελουν στην υγεια του οργανισμου μας,τι σου ειπε να τρως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΞΙΝΟΜΗΛΑ ΥΒΟΝΝΑΚΙ ΜΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗ 32 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΛΕΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ.ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιντερ μου κι εμένα τόσο μου τον έβγαλε τον μπέμπη μου στις 27 εβδομάδες και 4 μέρες! Επίσης κι εμένα έχει πάρει θέση προς τα κάτω εδώ και ένα μήνα!Οκ για τα γλυκά και το αλάτι! Με παραξένεψε επίσης που είπες για τα φρούτα! Μήπως αυτό που λέει και η Υβόννη! Τώρα που είναι και καλοκαίρι να αποφεύγεις κεράσια, καρπούζι , σταφύλια γενικά αυτά;; Ίσα ίσα που προσφέρουν καλό τα φρούτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδα μετά το ποστ!! Εμένα με έβαλε να κάνω την καμπύλη ζαχάρου αλλά δεν μου είπε τίποτα να αποφύγω! Θα δείξει.. Καλή συνέχεια κοριτσάρα μου! Και μην αγχώνεσαι! Όλα καλά με το μπεμπάκι!! Χαίρομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera kai sta Augoustiatika koritsia mou!!!

Dalia, Filos'Ifigen, Kider, Foulinaki

Anastacaki mou, Happy mou,

Elena, Marianda

OLES oi agapimenes manoules

k mellouses manoules

na exete mia teeeleia mera!!!

Kouragio me syspasoules,

kampyli zaxarou, ponakia, kai loipes

talaipwries...... Gia ta thaumatakia mas

mporoume na anteksoume POLLA!!!

Sas agapaaaaaw oles

kai ooooola ta emvryakia mas!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γυναικαρες ομορφες και γεμιστες!!!!! :)

Φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!!

Τι ωραια μερα σημερα! B) Ειμαι πολυ χαρουμενη-χωρις ιδιαιτερο λογο!!

Μαρακι μου κι εσυ το ιδιο εεε??

Τα υπολοιπα κοριτσακια μου?Κοιμαστε γλυκες μου?

Θα τα πουμε οταν φανειτε!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!!

Μαριμαρακι μου καλο ,πρωινα φιλακια σου στελνω!!Μες τη χαρα σε βρισκω σημερα!!Ερχεται Σαβ/κο ε? Σπορακος,αντρουλης κ μανουλα ετοιμοι για βολτιτσες!!αχχ σας φανταζομαι οταν με το καλο βγει!!Εσυ θα το ντυνεις ο αντρουλης θα ετοιμαζει καροτσι..πω πω τρελα θα ναι!!!

Αναστασουλα μου πως κ δεν μπηκες?ακουσα τι λεγατε χθες με τη φιλη σου..να χει η κορη σου το πανω χερι....κ να ξερεις..:laugh: οτι δεν διαφωνω!!!:laugh: :laugh: Αν αφησουμε μονους τους αντρουληδες χωρις συμπαρασταση κ καθοδηγηση ....την βαψαμε!!!:P Τα αγορακια βρε δεν εχουν καμια σχεση με μας!!!

Κιντερακο μου ολα καλα με το μωρακι σου!Η εκατοστιαια θεση μετραει την αναπτυξη του μωρου !Το δικο σου ειναι πανω απ τη μεση ,οποτε τελεια!Τωρα για τα φρουτα..Καθε φρουτο εχει αρκετη ζαχαρη απο μονο του..Οποτε καλα ειναι μεν να τρως ενα ή δυο..αλλα η υπερβολη ισως ανεβασει το ζαχαρο!εχω κανει συζητηση παλια με διατροφολογο για χυμους κ φρουτα για το γιο μου....δεν μου ειπε ποτε να τρωει οσα θελει!Το καρπουζι εχει παντως πολυ ζαχαρη..κ βαζεις κιλα χωρις να το καταλαβαινεις!ναι μεν καθαριζει τα νεφρα γιατι ειναι διουρητικο..αλλα......Τωρα τη σχεση με το αμνιακο δεν ξερω αλλα θα την ψαξω!!

dallia μου αν δεν κανεις εσυ πρωτη την εξεταση πως θα ξερουν οι αλλες τι να περιμενουν?:P

Yβοννακι μουυυυ ποσο χαιρομαι που μας βλεπεις...κουραγιο με τους σωληνες σου ε?

Χθες πηγα στο ΙΚΕΑ να παρω βλακιουλες(σορρυ στον συμπεθερο!) ειδα πολλα μωρακια κ εγκυουλες!!Μηπως ηταν καμια απο σας? Μια σα να μου φανηκε σα την gastroula την οποια δεν την ξερω!!:P Περασα πολυ ωραια κ εφαγα κ δυο χοτ ντογκ!!Μαλλον αυτο ηταν το καλυτερο!!:laugh:

Ελενακι,Foulinaki,Χρυσα,ΤΟΜΑ,

, Filos'Ifigen,, Marianda,ΑΝΝΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!αντε βρε που ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

Αναστασουλα μου πως κ δεν μπηκες?ακουσα τι λεγατε χθες με τη φιλη σου..να χει η κορη σου το πανω χερι....κ να ξερεις..:laugh: οτι δεν διαφωνω!!!:laugh: :laugh: Αν αφησουμε μονους τους αντρουληδες χωρις συμπαρασταση κ καθοδηγηση ....την βαψαμε!!!:P Τα αγορακια βρε δεν εχουν καμια σχεση με μας!!!

Εφουλα μου συμφωνω για τους αντρουληδες γενικως αλλα..... Δεν εχω ιδεα σε ποια "κουβεντα με τη φιλη μου" αναφερεσαι???? Κολλησε το μυαλο μου????Στοκαρα???? :blink::side: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...