Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσάκια και εγώ θα κάνω το β επιπέδου στις 22 Απριλίου, μετά το Πάσχα. αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα, έχω φοβερή αγωνία να είναι καλά η μπεμπούλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia mou

eyxaristw gia tin sympatastasi(!)....

..... Ola tha einai kala!!!

Foulinaki mou

exw P.I.T. 20/8 .... Poly konta

kai poly "mazi" eimaste....... xixixi

....eyxaristw!!!

Crysoyla

sto Medimall eixa kanei kai tin auxeniki

k eixa kata-enthousiastei,

me ta apotelesmata, to kentro, tous giatrous,

tin empeiria tous.... OLA!

Elpizw k simera na einai ola kala.....!!!!!!!

Sas eyxaristw gia tis euxes sas!

Tha sas enimerwsw amesa.....!

Kai sta dika sas koritsia mou

me teleia apotelesmata!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΕΣ.ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΤΗΣ.ΕΙΔΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΧΕΡΑΚΙΑ,ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ,ΜΑΤΑΚΙΑ,ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΗΛΗ,ΚΥΣΤΗ ΝΕΦΡΑ,ΤΟ ------:blush: ΠΑΧΥΛΟ ΠΑΧΥΛΟ.ΒΡΕ ΤΙ ΚΟΡΗ ΘΑ ΕΧΩ.:P :P :P ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΥΡΑ ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ.;) ;) ;) ;)ΕΙΝΑΙ 410 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ.ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΤΙΛΑΚΙ:kiss: :kiss:ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΗ ΕΙΚΟΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Η ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΔΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΤΙΣ 29 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ:( :( :( :( :( .ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗ ΤΡΩΩ ΓΛΥΚΑ :( :( :( :( :angry: :angry: :angry: ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΑΧΑΡΟ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΜΟΝΟ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΙ ΦΟΛΛΙΚΟ ΠΑΙΡΝΩ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΩ.SORRY ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ.ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και καλά κάνεις KIDER για το μωράκι σου μας μιλάς!!Δεν μας ζαλίζεις καθόλου!! Με το καλό να περάσουν γρήγορα οι μέρες και να ξαναδεις την μπουμπού σου! Εγώ περιμένω εν αγωνίως την Παρασκευή όπου θα κάνω επιτέλους την β-επιπέδου! Θα σας ενημερώσω για την εμπειρια μου άμεσα μετά την εξεταση! Προς το παρόν περιμένουμε την marimari να μας πει την εμπειρία της από την εξέταση της σήμερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou ,

Foulinaki mouou.....

...OLA itan apolyta fysiologika!!!!!!!!!!

Eidame kathara ola ta zwtika organa

tou mwrou

(kardia, nefra, ourofoxos, pneumones,

egkefalos....)

kai ta osta!

Oi metriseis itan se idanika epipeda

kai to varos mas 457gr

(20+5 days)!!!!!!!!!!!!!!

Ton giatro sto Medimall

ton laterpsa.... Mas eksigise diafores leitourgies

tou organismou,

mas eipe pws ta panta einai evnoika

kai........ to mikos traxilou sta 30 ek.

Mas evgale 0,8% pithanotites MONO,

gia prowro toketo ((prin tis 33 ebvomades))....

Epomenws OLA KALA

kai eimaste triseytyxismenoi...!!!

Ennoeitai oti to giortasame katallilws.........!!!

Euxomai kali epityxia kai se esas

kai me ta kalytera apotelesmata!!!!!!!!!!!!!!

Apolaustikotati empeiria......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσαρα! ολα καλα ευχομαι ως το τελος! με το καλο το ζουπινακι σου! αντε να δω κι εγω το δικο μου τη Δευτερα!!!! εχω σκασει απ΄την αγωνια κι εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ε τελειααααααααααα;;;;;;;;;;;ειμαι πολυ χαρούμενη και για τους 3 σας πραγματικά.Τι όμορφα νέα...μεσα απο τη καρδιά μου καλη συνέχεια...ΟΛΑ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!τώρα ανυπομονω ακόμη περισσοτερο!Καλη επιτυχία σε ολες που ακολουθούν!!Τι ομορφα που ειναι ρε κοριτσια να ακους καλα νέα!Αχ!

ΦΙΛΑΚΙΑ MARIMARI MOY...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marimari τωρα που το ξαναβλεπω,457 γρ...Μεγαλο παιδακι εεεε???Φτου φτου!!!Βεβαια δεν εχω προσωπικη αποψη και φυσικα καθε παιδακι ειναι διαφορετικο αλλα... ξαναφτου!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eipame Anastacia mou,

exoume k ypsos!!!!!!!

....... Epomenws ta idia tha eisai.....!

Foulinaki

exoume "fysiologika gennitika organa"

alla to fyllo exoume zitisei na min mas to poun......

Ekpliksi!!!!!!!

Kala apotelesmata se oles sas

k pragmati niwthw tin agwnia sas......

...... Tha ksetrelatheite!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, τον έκανα το β' επιπέδου!!! Όλα καλά... Ο γιος μου είναι μισό κιλό άνθρωπος. Ήταν ξαπλωμένος ανάσκελα, με το κεφάλι του κάτω από το δεξί μου στήθος, τα ποδαράκια του λυγισμένα στην κοιλίτσα του και τα χεράκια στην κοιλίτσα, επίσης... Μια πολύ όμορφη εικόνα... Κι ακόμα ομορφότερα τα νέα... Όλα φυσιολογικά. Τώρα, περιμένω να δει τα αποτελέσματα και ο γιατρός μου να τα συζητήσω και μ'εκείνον πιο αναλυτικά! Χαίρομαι πάρα πολύ... Και... από τη χαρά μου πήγα και του πήρα το πρώτο του φορμάκι, ένα υπέροχο μπλε με κοντά μανίκια και με τα πατζάκια έξω... Θα το βάλουμε φεύγοντας από το νοσοκομείο... Καλοκαίρι θα είναι, δε θα έχουμε πρόβλημα... Οι υπόλοιπες αγορές τον άλλο μήνα (αν και με δυσκολία κρατιόμουν χθες για να μη σηκώσω όλο το μαγαζί...) Καλά αποτελέσματα και στις υπόλοιπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, τον έκανα το β' επιπέδου!!! Όλα καλά... Ο γιος μου είναι μισό κιλό άνθρωπος. Ήταν ξαπλωμένος ανάσκελα, με το κεφάλι του κάτω από το δεξί μου στήθος, τα ποδαράκια του λυγισμένα στην κοιλίτσα του και τα χεράκια στην κοιλίτσα, επίσης... Μια πολύ όμορφη εικόνα... Κι ακόμα ομορφότερα τα νέα... Όλα φυσιολογικά. Τώρα, περιμένω να δει τα αποτελέσματα και ο γιατρός μου να τα συζητήσω και μ'εκείνον πιο αναλυτικά! Χαίρομαι πάρα πολύ... Και... από τη χαρά μου πήγα και του πήρα το πρώτο του φορμάκι, ένα υπέροχο μπλε με κοντά μανίκια και με τα μπουτάκια έξω... Θα το βάλουμε φεύγοντας από το νοσοκομείο... Καλοκαίρι θα είναι, δε θα έχουμε πρόβλημα... Οι υπόλοιπες αγορές τον άλλο μήνα (αν και με δυσκολία κρατιόμουν χθες για να μη σηκώσω όλο το μαγαζί...) Καλά αποτελέσματα και στις υπόλοιπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχ τι ομορφα νεα διαβασα πρωι πρωι!! Τι ωραια αποτελεσματα!!Αντε καλη επιτυχια κ στις υπολοιπες!!ποσο χαρηκα με τα νεα σας!!Τωρα περιμενουμε νεα της RITARDI !φανταζομαι η αναστασια θα εχει σκασει που δεν το εχει κανει ακομη!!!:P

Κ γω πηγα χθες στο γιατρο..Ολα καλα απλα χρειαζομαι ξεκουραση μιας κ ο πλακουντας μας ειναι κοντα στον τραχηλο..κ φυσικα οχι βαρη και..αγκαλιτσες:blush:

το τσιλιβριθακι μου στις 19 εβδομαδες ειναι 265 γραμμαρια..:laugh: το μισο της marimari!Λεω να το ριξω κ γω στα γιαουρτια κ στα βραστα κολοκυθακια..μπας κι εχουν κατι μαγικο!!:P Λες να φταιει το διασημο ταπερακι sport billy-marimari?

Σημερα θα κλεισω ραντεβου για το β επιπεδου το οποιο θα γινει στο εμβρυο περιπου σε 3 εβδομαδες!Εχω ΤΟ αγχος!!

Κατα τα αλλα δεν εχω κατι το ιδιαιτερο ή το ενοχλητικο..κατι τραβηγματακια στα πλαινα της μητρας..αλλα αφου μεγαλωνει..ειναι φυσιολογικο!

Θελω να ψωνισω τα παντα!!!!!!!αλλα κανω ..υπομονη:S

αντε σας φιλω κ περιμενω νεαααα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari, πώς αντέχετε να μη μάθετε το φύλο;

Εμείς θα σκάσουμε από την περιέργια!!!

Ελπίζουμε να το δούμε αύριο που έχουμε ραντεβού!

Στη β επιπέδου τι ακριβώς εξετάζει ο γιατρός;

Εγώ αργώ ακόμη... 2 Ιουνίου έχω ραντεβού!

Εγώ αγόρασα παραμυθάκια για να του διαβάζω αλλά ακόμη δεν ακούει...

Το σίγουρο είναι οτι όταν μάθω το φύλο, θα τσακίσω την αγορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happymom φυσικα κ εχω σκασει απ'τη ζηλια μου αλλα κ απ'τη χαρα μου για τα ευχαριστα νεα των κοριτσιων!!!

Μια χαρα ειναι το γαμπρουλινι μου εεεε???Γιατι θες να το παιδεψεις???Τα μωρα μας ειναι οπως στο μαρκετ που ζητας "1/3 ή 1/4 του κιλου σαλαμακι"!!!Της Μαριας ειναι "μισο κιλο φραουλιτσες" απ'το μαναβη!!!!!!

Νανουκα στην β επιπεδου βλεπουν εσωτερικα και εξωτερικα τα ΠΑΝΤΑ!!!!!!!Γι'αυτο και το φυσιολογικο αγχος ολων μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη μπέμπα μου εννοώ ......

Γιατί πολύ κινητοποίηση τώρα τελευταία και

ανησυχώ, μήπως δεν προλάβω ........κανέναν!

Κι όχι τίποτα άλλο , τι θα της πω όταν με ρωτήσει

"μανούλα τι έκανες όταλ όλες οι άλλες μανούλες

αποκαταστούσαν τα παιδάκια τους? " .............

...........ότι έτρωγα???!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexandra36 έγραψε:

Κορίτσια εγώ με ποια θα συμπεθερέψω?

Με ποιον θα την παντρέψω? ε?

Με ποιόν?[/quo

Αλεξαντρα μου, με τον γιο μου!!!! ειναι 3 ετων θα εχουν καλη διαφορα ηλικιας χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΑΛΛΟΝ 7-15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ? ΑΝΤΕ, ΘΑ ΜΠΩ ΧΑΡΙΣΤΙΚΑ.

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ 100% ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ, ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ, ΠΑΡΟΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΕΣΕΙ ΚΟΜΠΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙ!:laugh:

Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ 6 ΜΑΗ, ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ. ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΤΟ ΝΙΩΣΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ?

ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΙΜΑΙ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΤΙ ΘΕΩΡΟΥΣΕ, ΔΗΛΑΔΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 18.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sousou μου καλως ορισες..κι εγω 2/9 εχω πητ αλλα με βλεπω για 15/8 οποτε..εισαι μεσα!!

β επιπεδου θα κανουμε παρεα..εγω εχω κλεισει για 4/5..:)

και εχω κ γω σκυλο!!!

εγω εχω κι αλλο παιδακι..επομενως ως πιο εμπειρη ενιωσα το γιο μου νωρις! μη στεναχωριεσαι ομως..υπαρχουν κοπελες ακομη κ στην 20 εβδομαδα που δεν εχουν καταλαβει το μπεμπεκι τους!!

ναναι γερο το μωρακι σου κ καλως ορισες!!!

αντε βρε τεμπελιτσες μανουλες...κανενα νεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα μου

το φύλλο του μωρού, για να είμαι ειλικρινής,

ΔΕΝ μας απασχολεί καθόλου . . . μααααα καθόλου!!!

Αγωνιώ κάθε μέρα για το σποράκι μου, να είναι κάλα

και προσπαθούμε να κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε για αυτό,

που το αν θα είναι αγόρι ή κορίτσι μας αφήνει αδιάφορους!

Του έχω ήδη ψωνίσει λευκά φορμάκια, θεικά...... κίτρινα μωρουδιακά τέλεια!

..αθλητικά παπουτσάκια unisex, κόκκινα, μπεζ, λευκά, μαύρα

και πεδιλάκια επίσης και για τα δύο φύλλα!

Έχω αγοράσει μονάδικα ρουχαλάκια , που τα έχω ψάξει ένα-ένα

(ακόμα και από Zara, δεν εννοώ ακριβά)και έχουν ουδέτερα χρώματα!

.....Καπελάκια, μπλουζάκια(!)... Ααααααααααααααααααχχχ, τώρα που το σκέφτομαι,

δεν έχω πάρει και λίγα!!! Ανυπομονώ να τα φορέσουμε!

Αλεξάνδρα μου, βρήκες, βλέπω, γαμπρό για την κόρη σου . . .

Δεν έχασες ευκαιρία και τσουπ "καβάτζα" τις Μarianda το μωράκι!!!

Κορίτσια .......να σας ζήσουν!!!

Happy mom, κολοκύθια ((με την ρίγανη!))

και γιουρτάκι με 2% λιπαρά,

κάνουν θαύματα........... Μέχρι και εγώ παχαίνω!?!

Ααααααααααααχχχ, να τα χαιρόμαστε τα σποράκια μας....

............ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΟΛΑ!!!

Αναστασία μου, πάάάάμε γερά.....

....Σιγά σιγά θα τα "φτάσουμε" ........1kg ΦΕΤΑ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...