Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

happy mom έγραψε:

Κοριτσια χθες κατα τις 4 το βραδυ..δεν μπορουσα να βολευτω..Μολις εκανα στο πλαι αριστερα κλωτσουσε ο μπεμπης..δεξια το ιδιο..ανασκελα..αστα να πανε!! Μετα απο αρκετα λεπτα κοιμηθηκα..γελωντας!!Θυμηθηκα βραδιατικα την Ελενα με τα διδυμακια ..:laugh: και λεω ..καλα εισαι μην μιλας καθολου!!!Ευτυχως βρε ελενακι που ηρθες στον υπνο μου..μηπως φτερνιζοσουν κατα τις 4 τα ξημερωματα?:laugh:

Kala Efh ti na pw!Eisai apisteuth.Xaxxaxaxaxaxa de mporousa na koimithw xtes.4 k mish epesa gia ypno.

Kai egw eida oles tis tainies.K Greys Anatomy k meta auto ston Alpha.Vre ti travame.

Pandws koritsares,teleutaia kanw kati ypnoys (ektos apo xtes)

afhste ta,endaksei ksypnaw kathe ligo k ligaki gia wc alla kata ta alla mia xara!Voleuomai me to maksilaraki katw apo th koilitsa kai oute ponaei h plath oute tpt.

Ondws poly zesth re paidia,dld Ioylio mhna ti zesth tha exei?!Vgika ligo na parw ena pagwtaki k eskasa!(kala vgika k me makrimaniko h xazh) alla molis eixa ksypnhsei k evala oti vrika mprosta mou! :D

Wraies eiste eseis kale me ta froutakia,egw me ta pagwtakia ti tha kanw?!Kratiemai oso na 'nai alla poso pia...eidika auto to 3 bit se pagwto poly m aresei. :P

Ta dika mou ta zouzounia kounioundai synexeia,zhthma an stamathsoun gia kanena tetarto. kai xairomai poly! xiixixixi:)

H koilara mou megalwnei,o afalos tsita!De paei allo tha vgei tpt apo kei kammia mera,Kanena podi xeri :D

Filakia k apo mena koukles.Paw na synexisw to game mou sto ps3.Exw kollisei se ena g@mwboss :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και μου λειψατε βρε!! εκανα μια μεγαλη σαλατα με κρητικα παξιμαδακια,ντοματα κ φετα κ γραφω κ μασαω μαζι!!

Λοιπον Αθηνα τρελη ζεστη..Πως θα περασουμε το καλοκαιρι δεν ξερω..Πρωτη φορα περπατουσα κ νομιζα οτι εχω ταχυπαλμια..Α πα πα..

Πηγα για την κρεβατοκαμαρα..πηρα την προσφορα (δε τη λεω γιατι ειστε εγκυες )κ αυριο την παραγγελνω..Απλα για τα χρωματα..στο σαλονι εχω γηινα..Τωρα ειδα πολλα χρωματα κ καφε(θα ναι ολη ντυμενη)..αλλα μου αρεσε κ ενα υφασμα ...μαυρο γυρω γυρω κ προσκεφαλι απλα εχει μεγαλα μαξιλαρια το προσκεφαλι... σε μαυρο με γκρι(περιεργο γκρι..οχι ποντικι αλλα ασημι...οχι φλωρινιωτη..πολυ ωραιο)..το ιδιο κ το σκεπασμα...ΑΧΧΧ τι αποχρωσεις να την παραγγειλω?? εχω ντουλαπα καφε..αλλα νοικιαζω...πεστε μου!!

Πηρα κ τι αλλο?:P :P ενα μηχανημα για ...(λεκανη)...ποδολουτρα!!:laugh: :laugh: και γυρισα μες τη χαρα!!Λες κ εκλεισα θεραπεια σε σπα....Με φανταζομαι με το χυμο σε κολωνατο ποτηρι,γεματο παγακια κ τα ποδια μου μεσα σε αυτο!!!!Καπελακι κ γυαλια,αντηλιακο..ασχετως που θαμαι στο....σαλονι!!!!:laugh:

ελενα μου χαρη σε σενα χθες παρηγορηθηκα κ κοιμηθηκα!!να σαι καλα!!

φουλινακι μου ολα καλα!!εχω 3 γιατρους για παν ενδεχομενο!!

βαλιτσα δεν εκανα ακομη..πρωτα θα κανω των διακοπων ακριβως μετα τις 18/6!

Υπερηχο ενα στις 3 εβδομαδες..μακαρι να εκανα καθε μερα!!

Μαντω μου καλως ηρθες με τον μπεμπη σου!Η εκθεση ειναι στην αθηνα περιπου 24/5 ..μενεις αθηνα?

ιφιγενεια μου 40 ευρουλακια εδωσα προχθες για φρουτακια..Τα κερασακια τελεια αλλα τα ακριβοπληρωσα....Αλλα ηταν τραγανα κ νοστιμα..Πηρα καρπουζακι ,πεπονακι ,φραουλιτσες,βανιλιες,μπανανες..

Τι να κανουμε δεν ειμαστε ολοι ...βιοτεχνες με κτηματα με κερασιες!!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου... άλλο ένα ξενυχτούρι ξύπνησε !! Βρε, το πρωί τα λέτε όλα δεν σας προλαβαίνω!!

Εφάκι σ'ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δίνεις!! Που θα πάει;; Και λέει στο τέλος θα μ'αρέσει η γλυκόζη και θα θέλω κι άλλο!! :laugh: :laugh:

Αναστασία θέλω και εγώ τρίγωνα πανοράματος.....Αλλά που θα πάω στο τέλος!! 12 κιλάκια παραπάνω ήμασταν την Δευτέρα!!

_Άννα_ μου και εσύ να μου φιλήσεις την ζουζουνίτσα μου!! :laugh:

Ελενίτσα μου... βλέπω έχεις λιώσει στα παιχνίδια!! Εγώ έφαγα κόλλημα με μονόπολη!! Κατέβασα στο pc version 2008 και κάθομαι σαν το βλαμμένο με τις ώρεςςς!! :laugh:

Λοιπόν.. ακούστε να γελάσετε... Την Δευτέρα είχε γενέθλια η νύφη μου και ήμασταν 3 εγκυούλες εκεί! Οι 2 τους είναι στον 9ο! Λέει η μια η κοπελιά, η οποία με το συμπάθειο δεν το λέω από κακία, μην παρεξηγηθώ, είχε ανοίξει πολύ στην περιφέρεια! Ήταν κατά κάποιο τρόπο τριπλή από μένα! Εγώ πάλι έχω παραμείνει στενή εκεί κι έχει τρομπαρηστεί η κοιλιά! Πρώτα μπαίνει η κοιλιά και μετά εγώ! Και μου λέει με υφάκι: " Δεν θέλω να σε στενοχωρήσω, αλλά η κοιλιά σου όταν θα φτάσεις στον μήνα μου θα είναι τεράστια!!" Κι ήθελα να της απαντήσω, αλλά κρατήθηκα γιατί είναι και στον μήνα της: " Δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά ο κώλος σου καλή μου είναι τριπλάσιος από τον δικό μου!" Και μετά είπε μια κοπέλα η οποία είναι αρκετά παχουλή ( άνω 110 κιλών), ότι στην εγκυμοσύνη της λέει έβαλε μόνο 8 κιλά! Ναι και πόσα παραπάνω ήταν πριν δεν μετράνε;; Ρε κορίτσια δεν μπορώ να τις καταλάβω! Και κάνουν κύρηγμα σε μένα που και διαιτολόγος είμαι, και ξέρω γιατί έχω πάρει τόσα, και στην τελική ξεκίνησα με 52 κιλά την εγκυμοσύνη! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑΑΑΑΑΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι! Στον Γέρακα μένω. Πες μου για την έκθεση . Που είναι ,τι είναι??

Παρεπιπτόντως το μαγαζί που διαφιμίζετε παντού είναι στην Παναχαικού στο Γέρακα & πραγματικά έχει πολύ καλές τιμές.

Οσο για κεράσια...Πριν λίγο πήγα στο Βασιλ/λο για κεράσια & τα είχαν 8,89€ το κιλό & ήταν & χάλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: α ρε νταλλια μου..με εκανες κ γελασα!!!

αφου κρατηθηκες παλι καλα!!!!Τι κακιστρες ,τι ζηλιαρες γυναικες υπαρχουν!!Φανταζεστε τι πεθερες θα γινουν??

μαντω μου..δες....http://www.olympicproperties.gr/contents_gr.asp?id=339

http://www.mellousamama.gr/

ειναι η εκθεση...Τι αλλο βρε ρωτησες κ δεν θυμαμαι?

αναστασια:P:P

μαριμαρακι μου φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μαρηηηηηηηη τρελληηηηηη(Ναι εσενα λεω!)!!!χαχαχαχααχαχχχχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχα Ακους εκει κτηματα κ κερασιες!!!!Σκας απ'τη ζηλια σου που μπορω να παρω την κερασια αγκαλια και να μη σταματησω μεχρι να γεμισουν κερασι ακομα και....τα φρυδια μου!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχααα

Με το κρεβατι με μπερδεψες!!!Δεν πολυκαταλαβα τη σκεψη σου!!!! :P Σαν το προχθεσινο(νευριασμενο) μου μηνυμα ηταν που ουτε εγω δεν εβγαζα νοημα!!!!!!

Ελενακι σοκολατενιο μου ραμπο θα βγουνε τα παιδιααααααααααα!!!Τρελλη κι εσυ με τα πολεμικα κ την δυνατη μουσικη!!!!!!

Νταλλια εγω μαζι σου!!!Πες τα χρυσοστομη!Μην τα κρατας!!!!

Οσα τριγωνα θελεις απο μενα!!Αληθεια..Θελεις?Να παω να βρω να σου στειλω?Σου....μυρισαν?????

Κοριτσια.....Οι συσπασουλες....Δεν ειναι τοσο εντονες οσο την Παρασκευη αλλα....Παραμενουν :( ....Και δεν κανω κ τιποτα....Αυριο ή μεθαυριο θα ξαναπαρω τη γιατρο...Γμτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ !!

Θα φοράμε κονκάρδες για να γνωριστούμε????

Ετσι είχαμε κάνει με τον άντρα μου ,είχαμε πάει στο club ford & τους είχαν δώσει αυτοκόλλητα με τα ονόματα τους & έτσι γνωρίστηκαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντω θα μιλησουμε απο δω μηπως κ παμε ιδια μερα..γιατι δεν θα γνωριστουμε αλλιως!!:laugh: ολες θα μαστε με κοιλιες!!:laugh:

κι εγω παω στο εμβρυο αλλα οχι στο μαλιγιαννη στον παπαναγιωτου!

αναστασουλα μου βιοτεχνισσα κ μεγαλη κερασοαγροκτηματου μου..δες λιγο στη σελιδα της media strom το μοντελο ιριδα...κ μετα το συζηταμε!!:laugh: ετσι που τα γραψα..ξερεις..ηθελα να τα πω ολα μαζι...βιαζομουν..να τα πω ολα σα να τα βλεπετε..κ τακανα σκ...τα!!:laugh:

οι συσπασουλες ειναι ακομη στο ιδιο σημειο? μονο αυτο πες μου...ειπαμε καποιες ειναι oi braxtons καπως ετσι τις λενε τις ρημαδες..κι ειναι φυσιολογικες για αυτο το μηνα......

νυσταζωωωωω.......και πρεπει να διαβασω την εισαγωγη για την ...ιλιαδα!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ειναι παλι στο κατω μερος της κοιλιας-μητρας...Στην ενταση κ διαρκεια μετριες...Σημερα μεχρι τωρα 3......... :(

Καμια σχεση με την Παρασκευη ξαναλεω.... Μηπως ρε γμτ τις προκαλω εν μερει απ'τον φοβο-αγχος μου "μην τις παθω"?????

Θα φαω τα κερασια απ'το κτημα μου(τρομαρα μου-ενας κηπακος ειναι των παππουδων!) και μετα παω να δω το κρεβατι-στρωμα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι στον αριθμο ειναι πολυ καλες...κ γω κανω περιπου 6-7 την ημερα...κ παιρνω κ 2 φορες απο μισο πρεπαρ...Δεν ξερω την ενταση τους..δεν μπορουμενα τις συγκρινουμε...Ο τραχηλος σου ομως ηταν μια χαρα..οποτε δεν ειναι νομιζω ανησυχητικες......αλλιως θα σου δινε πρεπαρ κατευθειαν!!!!

πηγαινε στη σελιδα http://www.mediastrom.gr/gp/welcome.htm κ δες μικρα χρωματιστα ονειρα...δεν ειναι το ιδιο υφασμα...ουτε θα παρω το .. πανακριβο καρεκλακι για να πεταω τα..ρουχα μου!!

φαε ομως πρωτα τα κερασια του κτηματια παππου σου!!! ωρε προικα που θα χει ο κανακαρης μου!!!! μη στεναχωριεσαι βρε..θα σου δινω γλυκο κερασι!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ειδα το κρεβατι!Στο μοντελο Ιριδα βλεπω 3 φωτο.1 μαυρο με κατι ωραια σχεδια στα μαξιλαρια????Μ'αρεσει πολυ αν και το μαυρο ντυσιμο το φοβαμαι...Δεν ξεθωριαζει μετα απο λιγα χρονια?Ή λεω χαζα?

Τεσπα...Ποιος ειναι ο προβληματισμος μας???

Ωραια το ειδα!Δεν εχει αλλες φωτο για το ιριδα εκτος απο αυτες που ειχα δει!Πες τωρα....Τι σκεφτεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia mou twra pou eipes gia syspasoules,tlk paidia exw syspaseis!Xtes kathisa k metrisa tesseris!Petrwne olh h koilia kai kratouse ligaki(oxi pou de tha eixa,tlk tis katalava)

Exeis polles Anastasia?Ti ennoeis entones?Ti noiwtheis dld?ponaei katholou h koilitsa.

Shmera den eixa,toulaxiston mexri twra.

Poia polemika kale,ti rampo paidakia?!xixiixixii

Thriller games paizw...grapse sto youtube silent hill kai tha katalaveis!

Pandws twra ta pairnw xalara,prin thn egkymosynh fovomoun kapws.:P

Tyxero koritsaki me thn kerasia agkalia.Fae liga k gia mena :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο προβληματισμος μας ειναι πως θα φαινομαι επανω..με τα μαυρα μου εσωρουχα!!:laugh: λες να κανω κ 3ο??:laugh:

αλλαζει το υφασμα αν ξεθωριασει..αλλα σκεφτομαι να το κανω σε γιηνα ζεστα χρωματα ή να το παιζω μινιμαλ σεξι κ μοντερνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι ειδες τελικα πως ειναι οι συασπασουλες? επιτελους!!! σε λιγο θα με ρωτησετε κ πως μπηκε μεσα στην κοιλια σας το μωρο!!!!αλλα αυτο το ξερουμε ελενακι ε??? κ δυο μωρα ΜΑΛΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!εσυ με το πσ 3 θα με τρελλανεις...ιδια με το γιο μου εισαι!!!:laugh:

ειναι φυσιολογικες οι συσπασεις κοριτσακια..αλλα μεχρι ενα σημειο..

εγω εχω αρκετες αλλα δεν αξιολογουνται!Κ οταν πηγα στο νοσοκομειο προχθες κ με μετρουσαν..δεν τις αξιολογησαν ΚΑΘΟΛΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

ο προβληματισμος μας ειναι πως θα φαινομαι επανω..με τα μαυρα μου εσωρουχα!!:laugh: λες να κανω κ 3ο??:laugh:

αλλαζει το υφασμα αν ξεθωριασει..αλλα σκεφτομαι να το κανω σε γιηνα ζεστα χρωματα ή να το παιζω μινιμαλ σεξι κ μοντερνο?

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαααααα με εστειλες!!!!!!Η λογικη μου λεει-ζεστα κ γηινα γιατι χαλαρωνουν το πνευμα και το βλεμμα σου...Αν θα εχεις και τον παιδαρο στο δωματιο θα περνας ωρες εκει μεσα οποτε καλυτερα να ειναι γαληνια η ατμοσφαιρα!

Οι συσπασεις μου Ελενακι ειναι αυτο το σφιξιμο που -μαλλον -νιωθεις κι εσυ...Η ενταση....Πως οταν πας στην τουαλετα και ζοριζεσαι λιγακι παραπανω???Ε ετσι! :P Απλα φοβαμαι γμτ μηπως δε μετραω σωστα...Μηπως επειδη ειναι μονο χαμηλα ειναι και επικινδυνες.....Μηπως..δεν παω καλα!Θα συνεχισω να τις παρακολουθω...!

(Το οτι ειναι θριλερ κ οχι πολεμικα...για καλο μου το'πες?χαχαχαχααχχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAPPY MOM ΑΚΟΥ.ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗ MEDIA STROM ΤΗ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΙΡΟ.ΠΗΡΑ ΤΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΡΩΜΑ.ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΥΡΙΟ ΣΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ ΤΗΣ MEDIA.ΠΗΓΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΡΩΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ 1000 ΕΥΡΩ.ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΗΣ MEDIA ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΘΕΙΚΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΩ.ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριμαριιιιιι σου μεινανε ΜΟΝΟ 99 μερουλεεεεεες!!!!!Αχ τελεια!!!Θυμασαι που ειμασταν στη 11η-12η εβδομαδα οταν γνωριστηκαμε??????

Και τωρα ειναι 2ψηφιος ο αριθμος που απομενει!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε kider μου!!!Ναι ειναι οντως κ μαλιστα πολυ τσιμπημενες..απλα επειδη εγω ειμαι τωρα..χοντρη κ θα χοντρυνω και περισσοτερο..επειδη ο αντρουλης εχει προβλημα με το δισκο(οχι του πικ απ) στη μεση...ειπα να το παρω απο κει...Το στρωμα ειναι απ τα καλα τους..1.500 ευρω..το υποστρωμα αλλα 700 και αστανα πανε τα αλλα.........το μονο που με προβληματιζει ειναι.... οτι θα μου το κανουν γρηγορα..σε 10 μερες...αλλα θα γλυτωσω πολλα σε αυτον τον κο..που λες...αλλα αν μου πει κανα διμηνο?? δεν θα αντεξω!!!

εσυ πως τα πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνακιιιι τα τσιμπηματακια δεν ειναι συσπασεις..τα πετρωματακια ειναι!:)

μαρακι τα φωτα σου γαι την κρεβατοκαμαρα μου!!!!για να την κανω αποσβεση μαλλον θα γεννησω οχι σε εξακλινο..αλλα στο σπιτι!!! επανω της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ έχω ευχάριστα νέα από την αυχενική μου και το NIPT, αλλά πραγματικά έχω στεναχωρηθεί απίστευτα με τα κορίτσια μας που ζορίζονται τόσο. Παρ' όλη τη δυσκολία της κατάστασης, οφείλουμε να κρατάμε την αισιοδοξία μας και τη θετική μας διάθεση γιατί όπως φαίνεται το ταξίδι της μητρότητας είναι γεμάτο εμπόδια και δυσκολίες. Προσπαθώ να κρατήσω τα θετικά και να σας πω ότι η αυχενική μου ήταν όπως πρέπει, το NIPT που κάναμε ήταν το πιο πλήρες και δεν έδειξε κανένα πρόβλημα στα γονίδια του μωρού και ο κίνδυνος για προεκλαμψία είναι χαμηλός. Το μόνο που ανησύχησε λίγο το γιατρό μου ήταν το μήκος του τραχήλου (29,9 χιλιοστά) και θέλει να με δει ο ίδιος διακολπικά (την αυχενική την έκανα σε ειδικό εμβρυομητρικό) για να βεβαιωθούμε αν υπάρχει πρόβλημα ή όχι. Μου είπε ότι δεν είναι και μικρός ο τράχηλος αλλά δεν είναι και "χορταστικός" και γενικά αυτό αυξάνει τον κίνδυνο προωρότητας.... Τη Πέμπτη θα ξέρουμε και ελπίζω να πάρω καλά νέα και να μην κινδυνεύουμε από κάτι τέτοιο γιατί με τρομάζει πολύ....
    • Κορίτσια μου διάβασα τα όσα συνέβησαν και λυπάμαι τόσο πολύ.... @Elli13 είναι τόσο άδικο καρδούλα μου, ότι και να σου πω δε φτάνει.... Εύχομαι να βρεις δύναμη και κουράγιο και κάποια στιγμή να το ξεπεράσεις (όσο βέβαια γίνεται). @Tonia. μου σε έχει πάρει από κάτω και σε καταλαβαίνω... εύχομαι όμως ολόψυχα τις επόμενες μέρες ο γιατρός σου να  σε διαψεύσει κορίτσι μου γλυκό. Στέλνω και στις δυο μια αγκαλιά και όλη τη στήριξη...
    • Καλημέρα κορίτσι μου ααα οκ δεν το γνώριζα καθόλου ευχαριστώ για την απάντηση  εγω έχω Ο θετικό αλλά όταν γέννησα την κόρη εκείνη είχε Α θετικό αλλά αυτό το εμαθα μετά που γέννησα τώρα το έμβρυο δεν γνωριζω τι ομάδα αίματος έχει αν πήρε την δίκη μου ή του αντρα μου 🤷‍♀️
    • @Elli13παντα θα ποναει. Οποια φορα και αν ειναι, οσα παιδακια κι αν έχεις ηδη. Εκανες όνειρα γι αυτο τ μωρο. Το αγάπησες απο οταν ηταν μονο ιδεα. Μεγαλωνε μεσα σου... Μόνο εσυ ξερεις πως νιωθεις. Ποσο πονας. Κλεισε τ αυτια σου σ αυτους που δεν θέλουν να σ ακουσουν.  Αυτο π περασες μεχρι να το αποβαλλεις δ θελω ουτε να το σκεφτω. Δεν μπορώ να το διανοηθω. Ισως για να μη σου πειραξει τη μητρα. Ευχομαι να καθαρισεις γρήγορα τουλαχιστον και η ταλαιπωρια σου να σταματησει εδω.
    • Καλημερα! Βασικά μου ειπε μόλις γεννήσω θα είναι εκεί να πάρει το μωρό να το δει. Θα είναι σε επικοινωνία με την γυναικολόγο μου για το ποτε γεννάω. Έγραψε κ την ΠΗΤ μου.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...