Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

dallia μου το τικερακι σου αλλαξε θεση!!!Με το καλο!!Εισαι μπροστα κ μας οδηγεις!!:) δεν μας συμφερει να μετρηθουμε μαζι σου!!!

Οσο αφορα τα..αγορακια οταν γεννιουνται τα...παπαλακια τους ειναι λιγο πρησμενα!!θα ηθελα πολυ να σας δω μετα ομως...στο θεμα του μπανιου κι αν σας πει ο γιατρος σιγα σιγα να κατεβαζουμε το ..απο το... στο πλυσιμο!!:dry::blink: Τα κοριτσια θελουν στην περιοχη πιο πολυ προσοχη με την καθαριοτητα..αλλα τα αγορακια..εχουν αλλο θεμα!!!

οι γνωμες διίστανται...αλλοι γιατροι λενε μην αγγιζετε..αλλοι παλι σιγα σιγα με προσοχη............μα τι σας λεω απο τωρα?:blink: εχουμε καιρο!!

κ μενα μερικες φορες οταν χυπαει κατω σαν απο αντανακλαστικο ..πεταγομαι!!κατι παταει εκει ο μπομπιρας!

αντε παω να ετοιμαστω ...μπας κ δεν χασω το ραντεβου μου!!!

φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Foulinaki kalws to!!!

Se skeftomastan vre...!

Sigoura tha vreis parea gia sygkatoiko

ws tote..... Eimasta polles "gemistes" edw!!!!!!!

Na mas filiseis tin trelo-mpoumpou sou!!!

Dalia

fer'ton na ton metrisoume k ton diko sou!!!

Tha diagwnistoun sto telos....

Pantws oso afora ston ...xeirismo tous

eeeee mia xara tha to "doulevoun"

an paroun apo tous mpampades tous!!!!!!!!!

Tha anamenoume nea sou

apo Deutera....... Ta kalytera euxomai!!!

Filia koritsia mou........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου happy mom μου!!! Εσύ θα μας φανείς ιδιαίτερα χρήσιμη μιας και τα έχεις ξαναπεράσει!! Θα μας τα πεις από πρώτο χέρι μιας και έχεις την βασικότερη εκπαίδευση επί του θέματος: Την ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!! Το έχω ακούσει και εγώ! Άλλοι λένε να το κάνουμε προσεκτικά, άλλοι λένε καθόλου... Θα δείξει!! Ζόρι βρε παιδί μου! Είχα συνηθίσει τα "λουλούδια" των κοριτσιών... να δω τώρα με το αντράκι μου!! Θα τα καταφέρουμε! Που θα πάει! Όσο για το τικεράκι... άλλαξε σήμερα ο μούργος!! Πλησιάζει η ώρα μας σιγά σιγά...

Marimari, αν όντως πάρουν από τους μπαμπάδες τους ... τουλάχιστον εμπειρία από τον δικό μας.. δεν ανησυχώ καθόλου! Μια χαρά θα τα πάει!!! Προβλέπω να κάνουν ουρά τα κορίτσια κάτω από το σπίτι μας!!! :laugh: Καλή κουκουβάγια και εγώ!! :laugh: :laugh: Ευχαριστώ για τις ευχούλες σου! Και σε σένα ότι καλύτερο!!

Καλή συνέχεια σ'όλες τις Αυγοστομαμάδες...κι όχι μόνο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, είχαμε νέα από την _Αννούλα_ μας!! Όλα τέλεια και με τ'αποτελέσματα!! Ένα υγιέστατο κοριτσάκι!!! Όλα βγήκαν θετικότατα!!! Με το καλό θα μπει κι η Άννα αύριο για να μας πει και λεπτομέρειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsiaaaaaaaaa shmera zygistika meta apo dyo mhnes!To apofeuga!

Ax ti tha kanw.Drepomai na sas pw to noumero!Mpouxoxuxouuuuu

Egw eimai h gourouna kale Anastacia!Esy exeis kormara.Kai sth photo pou se eida de fenetai kan h koilia sou!!! :P Kai kouklara :)

Loipon prin dyo mhnes hmoun 78 kilaaaaaaaa :blink: kai shmera edeikse h zygaria 83 :S (me rouxa kai papoutsia sas lew k vrady) alla kai pali einai polla!!!

Synolika 11.Eixa parei kai prin thn egkymosynh to kalokairi 6!!Eleos re paidia pws tha ta xasw meta. :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H καλη μερα απ το πρωι φαινεται...Μπραβο βρε Νταλλια μου!Τι ωραια τα νεα της Αννουλας μας!Μας ειχε στεναχωρησει λιγο ..αλλα τελικα ολα πηγαν τελεια!!Και ενα ακομη κοριτσακι προστεθηκε στην παρεα μας!!Να της δωσεις πολλα φιλακια!!νταλλια οτι θελεις εδω ειμαι εγω!!οτι μπορω να κανω για να σε φωτισω για τα αγορακια ..αν κ εχω μονο ενα ...κανει για δεκα!!

Ελενα μου ενταξει κι ο δικος σου ο γιος εχει..προσοντα!!ειπαμε κουκουβαγιες ειμαστε δε φαινομαστε μονο!!!Οσο για τα κιλακια..οπως βλεπεις..εδω συμπασχουμε ολες!!Ας γεννηθουν τα μπεμπακια με το καλο κ θα γινουμε πιο αδυνατες απο πριν!Αυτες τις δεκα τελευταιες μερες νομιζω οτι εβαλα δυο κιλα..συνολο στα 68..και συνεχιζω ακαθεκτη..χωρις τυψεις!!Αλλωστε ετσι πως ειμαι οι απολαυσεις ειναι λιγες πλεον..κ φυσικα το φαγητο ειναι μια απο αυτες!!:laugh:

Μονικα...τωρα ετσι θα σε λεω συμπεθερα...μονικα μπελουτσι..και η νυφουλα μου θαναι η χιονατη μπελουτσι!!!Καλα φαινοταν κι απ την κοιλια-μαλλια,ηξερα το υψος...αλλα εσυ εισαι κουκλα ζωγραφιστη !!!Απο τωρα αρχιζω σχεδια για πλαστικες,κρεβατι προκρουστη για να παρω τους 10 ποντους που μου ριχνεις,για να σε επισκιασω στο γαμο των παιδιων μας!!

ναι τελικα θα ναι πανεμορφη η νυφουλα μου..εκτος απο παρλατζου!!Αχχχ βρε γιοκα μου..ακομη δεν γεννηθηκες..τι ευχαριστα βασανακια σε περιμενουν!!!:)

περασατε ωραια χθες ε? χαρηκα πολυ που σας ειδα στις φωτο!Και ποσο σας καμαρωσα...αλλα ζηλεψα λιγο μονο...γιατι...

εγινα φιλη με τη Μαρια..που κ γω μαλλον την αφησα λιγο να μιλησει!!συγνωμη μαρακι μου..Σημερα ή αυριο θα μιλας μονο εσυ!!

Την πηρα τηλεφωνο μες το αγχος..για την ιντερνετικη φιλια που επαιρνε σαρκα κ οστα πλεον...κ το σηκωσε μια γλυκια κοριτσιστικη φωνουλα..:) της εκανα πλακα για 3 παπουτσακια..αλλα επειδη ειναι πανεξυπνη με καταλαβε αμεσως!! τα ειπαμε κ τελικα...βρηκαμε πολλα..κοινα:) Ξερει αυτη!!Μετα η κοινη μας πηγη...μου ειπε οτι ο αντρουλης της ειναι ΠΟΛΥ καλο παιδι!!!Δε συνεχιζω γιατι τα αλλα ειναι προσωπικα δεδομενα αλλα κ για να σκασει η αναστασια!!!

Παλι μιλησα πολυ!!!

στελνω την καλημερα μου κ πολλα φιλια σε ολες!!Παω να πασσαλειφτω με κρεμες..μπας κ ομορφυνω λιγακι..γιατι εχω κ τη Μονικα στο μυαλο μου!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy Mom

.....(("happy" genika eisai k esy

kai xairomai...!))

me kaneis na ntrepomai!

Koritsistiki fwni,

kalo paidi to agoraki mou,

mpourou mpourou , kokkinisa!

Se eyxaristw poly poly poly!!!

Min exeis agxos, omws,gia to poia milise perissotero...

Simasia exei oti synnenoithikame

opws k na exei.....! Xarika poly pou ta eipame

kai anamenw ...ton kafe ...tin episkepsi

kai ....to rantevou me tous 4!!!!!!

Ti teleio pou einai na gnwrizeis euxaristous anthrwpous

kai na tous "prostheteis" stous filous sou

kai stin kardia sou..........!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kalimera KORITSIA MOU!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω? την καρδια και την αγαπη μου την ειχες κερδισει πριν ..καιρο...Μερικους ανθρωπους τους ξεχωριζεις...Απλα πιστευω οτι ο Θεουλης ξερει....

Ελεγα χθες το πρωι στον αντρα μου..λες να γεννησω με μια φιλη μου απ το μαμμυ? κ μετα το βραδυ του ελεγα ποσο μικρος ειναι ο κοσμος...και χαμογελουσα...Ενιωσα πολυ ομορφα χθες!κ οταν μου πε κι αυτος λιγα(ποτε δε λεει πολλα..)

δεν μπορω να κανω κατι αλλο τωρα..εκτος απο το να σου στειλω την αγαπη μου..και να σου δωσω ενα μεγαααλοοο καρμακι!!!:)

περιμενω οδηγιες για καφε!

αχχχ φανταζομαι να γεννησουμε μαζι!!!μαλλον θα χουμε κ κοινους ...επισκεπτες!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα..... Η μερα ειναι τελεια ή μου φαινεται??????????

Προβλεπω ατελειωτη παρλα ΚΑΙ σημερα!!!!Παλι ο..... κοκκορας θα κανει τις δουλειες!!!!!!Απο που να αρχισω???

Συγχαρητηρια στην Αννουλα μας και στην κορακλα της!!!!Το πιο ευχαριστο νεο της ημερας και ουουουφ!Μου εφυγε το αγχος!!!! :kiss:

Λινακι εγω Σαλονικια με ΠΗΤ 30 Αυγουστου!Θα γεννησω στο Γαληνο!

Αντε θα τα λεμε συχνα σε λιγο καιρο!

Ελενα διδυμομανουλα, μας βγηκες ξεδιαντροπη κι εσυ!χαχαχαχαχαχαχαχα!Καλεεεεεε ολες μαζι βγαλτε τα εργαλεια και συγκρινετε τα !!!!!!Τρεεεεελλεεεεεεες! :laugh: Και μην ανησυχεις για τα κιλα!Κι εγω εκει γυρω ειμαι κ δεν εχω διδυμα!Με περνας κ ενα μηνα!!!!!Αστα!

Ααααα!Ευχαριστωωωω! :blush:

Νταλλια μου κι εσυ το ιδιο!!!!!Ετοιμη να την δειξεις την τσουτσου!!!χαχαχαχαχαχαχαχαα

Κι εγω το παθαινω αυτο που λες!Ακριβως οπως το περιγραφεις!!!!

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!:blush:

ΜΠΑΜ και ξανα ΜΠΑΜ!Εσκασα απ'τη ζηλια μου παλι!!!!ΕΦη και Μαρια να τα λενε στο τηλ και να κανονιζουν καφε?????? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μονικα??????Και Χιονατομπελουτσι η κορακλα?????Καλε ντρεεεεπομαιαιαιαια!!!!!!

Και...... χαχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχαααχχαχαχχαχαχχχαχαχχχαχαχχχχαααα:

Απο τωρα αρχιζω σχεδια για πλαστικες,κρεβατι προκρουστη για να παρω τους 10 ποντους που μου ριχνεις,για να σε επισκιασω στο γαμο των παιδιων μας!!

Αχ βρε κοριτσαρες.....Πως γινεται να δενομαστε τοσο πολυ και τοσο γρηγορα...Και δεν εχουμε συναντηθει!Ουτε καν μιλησαμε....?????Τι να πω?

Ποσα φιλια κ αγκαλιες μπορουν να σταλουν μεσα σε ενα ποστ?????Οσα χωρανε....Μολις σταλθηκαν!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy mom

to mooono pou tha sxoliasw einai...

....oi EPISKEPTES!!!

Den einai k ligoi, paidi mou.....

Pou na xwresoume?

Sto Iasw tha gennisoume i'se ...stadio??????

Exei na pesei poly gelio!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Auta ta "oliga" ta akousa k egw............

.........."katapliktiki oikogeneia"!

Aaaaaaaaaaaaax, ti wraia

pou einai i zwi

vre koritsia!!! Sas to lew kathe mera,

tha varetheite na to akoute sto telos

alla.......... EINAI WRAIA!!!!!!!!!!!!

SMIIIILE..........!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι αληθεια τωρα θα γεννησετε μαζι αν ερθουν βολικα τα πραγματα???????Και εχετε και κοινους γνωστους????Δεν το πηρα στα σοβαρα μεχρι τωρα αλλα.... Σελω κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!

Τι καλα!Πωπωωωωω θα ριξετε πολυ γελιο απο δω και μπρος!Αν βρει και η Αλεξ ρυθμους και συμμετεχει στο παρεακι σας θα ειστε σουπερ παρεα!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Anastacaki mou

exoume koinous gnwstous........

An den sou erthei panw

tha mpei Iasw

k egw an "erthei i wra mou"

tha tis fortwthw plai tis ((sto krevati))

na mou deiksei pws frontizoun ta agoria!!!

Kapws etsi,,, tha mas petaksoun eksw

kai tha tin vgaloume sto proaulio..........!!!

Sto pareaki mas eisai PRWTI!

Sympethera eisai,, oxi asteia.....!!!

......Anypomonoume na ksana-epistrepsei

sto Mammy i Alex, e??? Oles tin skeftomaste.....

Anastacia mou , maaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας φανταζομαι 15Αυγουστο,με σχετικη ηρεμια στο Ιασω να κανετε παρτυ παρεα με τους αντρες,φιλους και φυσικα τα μωρακια σας! :)

Εννοουσα τωρα στα κοντα να ανεβει μια βολτα να τη δω!

Πραγματι μας λειπει η Αλεξανδρουλα!

Μακια κι απο μενα κουκλαρα μου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκειες μου Αυγουστιατικες μανουλες!!!!! I am back ...η μαλλον... we are back!!!! Ειμαι πολυ καλά και το κοριτσακι μου ακομα καλυτερα. Ενταξει η αλήθεια ειναι οτι δεν΄πονεσα αλλα λίγο ανατριχιασα οταν καταλαβα οτι τρυπησαν το σακο... αλλα η μπουμπου ειχε κουρνιασει και δεν καταλαβε τιποτα. Μετα την κουνησαμε λιγο και ξυπνησε και την ευχαριστηθηκαμε πολυ. Αχχχ τι φατσουλα!!!!! (Ναι, ξερω ειμαι μια μανα κουκουβαγια).

Χθες μας πηραν απο το κεντρο και μας ειπαν οτι ειναι ενα ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!

θελω πραγματικα να σας ευχαριστήσω παρα πολύ για τις ευχες σας και τη φοβερη σας υποστηριξη. Ειστε πραγματικα η καλυτερη παρεα.

ΥΓ. Φοβερη η τσουτσουνοσυζητηση, για να ξερουμε και εμεις οι συμπεθερες που θα δωσουμε τα κοριτσακια μας....χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους φυγανε τα αφεντικα μα τι πραγμα και αυτο κολλησαν και δεν μπορούσα να μπω στο φορουμ...

Αναστασούλα μου σαλονικιά κριμα αλλα Γενική ή Γαληνό,οποτε οποια πιθανότητα να ημσταν παρέα...σνίφ.εξαφανηστηκε..και γω τωρα?Δε πηραζει όμως θα παρω την αδεια μου και σιγουρα θα βρεθούμε ενα όμορφο πρωινο όταν ολοι θα είναι στις δουλειές τους και μεις θαα ξεφυσαμε από την κοιλαρα που θα χουμε κανει...γιατι μιλαμε εγώ γενναω ανετα με αυτη τη κοιλιά..χι χι ειναι τεραστια!!αληθεια εσύ δουλευις τώρα ή εχεις αδεια? Αν ναι πότε σταματάς? Εγώ τελη του Ιούνη...ουφ μπαφιασα (η αχαριστη που να κανα και καμιά κουραστική δουλειά.Καμια άλλη σαλονικια κοντινή μας?

Anna μας πολύ μας χαρποιπιησες με τα καλα σου νεα..αν και εγώ μεσα μου το ενιωθα οτι ηταν ολα καλά,δεν ξερω ετσι καμιά φορα δε μπορω να κανω αρνητικη σκέψη..τι καλα το κοριτσούδι σου...τωρα εισαι ησυχη και μπορεις να συνεχισεις να απολαμβάνεις την ομορφια και τη τελειότητα της εγκυμοσύνης σου.

Marimari μου γλυκό, χαιρομαι παρα πολυ να διαβαζω για την φοβερή σου διαθεση και αν και γω καπώς ετσι νιώθω καθε φορα που διαβαζω τετοια μυνηματα στο φορουμ ανεβαινω ακόμη περισσοτερο και νιωθω ακόμη πιο ευτυχισμενη...μα ειναι η καλυτερη μας φαση!!

hapy mom δεν θα ξαναχαθώ όσο μπορω θα μπαινω στα κλεφτα!!μεχρι που να μπορω να μπω άνετα!!

κοριτσαρες μιλαμε η μικρη μου με κλωτσαει ασταματητα!!Ανυπομονω να την ξαναδώ...αχ στις 12/5 εχω ραντεβού..αργει

Αχ πεινάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ασχετο αλλα πειναω και σχολάω σε 20 λεπτα,αλλα μενω αρκετά μακριά)

Ομορφες κοιλαρουδες μου,θα ειμαι εδω για λιγο ακόμη.

ΑΙ ΛΟΒ ΓΙΟΥ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna teleia pou ola phgan kala.Pandws o dikos mou o gios einai eleutheros (den mou ton exei zhthsei kammia akomh) xaxaxxaxaxaxa

Re koritsia zhleuw thelw kai gw pareoula na gennhsoume oles parea xaxxaxa ti gelio tha eixe!

Kala Anastasia mas douleueis?kale ti ekei gyrw me mena eisai?Afou fenosoun tsixla :P Filia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!! Αννουλαα!Μη στα ξαναπω αλλα χαιρομαι που ειστε εδω μανα κ κορη χαρουμενες και υγιεις!!!

Λινακι δε δουλευω κοπελα μου!Αραχτη ειμαι και περιμενω την κοριτσαρα μου!

Ελενακι εχω το υψος που οσο να πεις με βοηθαει στα κιλα!Οταν ειπα πως ειμαστε μαζι εννοουσα πως πηρα 8-10 κιλα ηδη!Θα σου πω ακριβως την Παρασκευη που θα παω στη γιατρο!Αλλα τι να μας πουν εμας 10-20-30 κιλακια??!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foulinaki tha apo 5/7 mexri 5/8 einai pithano na gennhsw,tpt den einai sygouro sth periptwsh mou.K egw thelw pareakiiiiiiii aaaaaaaa :P

Apo Athina eimai kai gennaw kai gw sto Iasw.

Anastacia xaxxaxaxa lew k gw,ksexasa mwre oti eisai k pshlh.Gia pes kila na pathw kardiako xaxaxaxxa :P

Nai mwre ti na mas poun 30 - 40 - 50 kilakia!

E de mporei molis gennithoun ta ninia mas de tha exoume xrono na savouriazoume.

Xtes efaga ena pagwto ksylaki 0 % k noiwthw typseis :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και καλα κάνεις Αναστασούλα μου..και γω περιμενω πως και πως αυτές τις αγιες μέρες..αχ...Και γω ως τώρα 7,5 και μου λενε καποιες οτι κιόλας αλλα τι να κανω πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω και δεν μπορω να μην τρωω!!

Αντε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα και συ Αθηναια!!!!!!!!!!!!!!τι να κανουμε ολες μακρια!!σνιφ.εισαι και πιο μπροστα όμως εμενα απο 24/8 αρα αντε αντε!!

φιλακια σε όλες

Φευγωωωωωωωωωωωωωωω

μακιαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Ελενα με το καλο να δεις τα μπεμπακια σου!Αν δεν τα εχεις δει ηδη!!!

Ερωτηση: Αυτα τα πετρωματακια στην κοιλια αρχισανε σε σας?Εχει καμια βδομαδα που το ενιωσα πρωτη φορα ενα πρωι.Σημερα 2 φορες...Σκληραινει η κοιλια για 15-20 δευτερολεπτα κ νιωθω ενα ελαφρυ σφιξιμο.Εψαξα λιγακι και διαβασα πως ειναι προπαρασκευαστικες κινησεις της μητρας γι'αυτο δεν ανησυχησα.

Συνεβη οταν καθομουν για πολυ ωρα ανασκελα με τα ποδια ισια...Ειναι η σταση κουβεντας με τη μπεμπα!!!!

Θα το κουβεντιασω με τη γιατρο την Παρασκευη αλλα μεχρι τοτε.....Για πειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastacia μου σε ειδα σε φωτο και εισαι κουκλα, οσο αφορα τα πετρωματα της κοιλιας απο οσο ξερω ειναι οι συσπασεις της μητρας ειναι απολυτα φυσιολογικο και σε μενα συμβαινει, ρωτα και τον γιατρο σου καλυτερα μηπως κανω λαθος αλλα ειμαι σχεδον σιγουρη οτι αυτο ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...