Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια. Επιτέλους κατάφερα να μπώ να γράψω μετά απο τόσες μέρες. Δεν άνοιγε με τίποτα το site, μου έχει σπάσει τα νεύρα.

Νέες μανούλες των τελευταίων ημερών να σας ζήσουν τα μωράκια σας ευτυχισμένα και να τα χαίρεστε.

Εγώ μαζί με μερικές κοπελιές ακόμα στην αναμονή. Είχα πάει την Πέμπτη στον γιατρό και η μικρούλα μου είναι λίγο λοξά και δεν έχει καταφέρει να "βρεί κέντρο" για να βγεί. Σήμερα αφού δεν έχω ακόμα γεννήσει (χθες συμπλήρωσα 40 εβδομάδες) θα πάω στον γιατρό για ένα τελευταίο έλεγχο και την Τετάρτη θα μπώ στο μαιευτήριο με πρόκληση μιας και τα χρονικά

περιθώρια τελείωσαν.

Έχω πολύ αγωνία. Χθές το βράδυ είχα έντονο πόνο στην μέση και 10λεπτες συσπάσεις χωρίς όμως πόνο στην κοιλιά. Προς στιγμήν νόμιζα ότι έφτασε η ώρα και χάρηκα αλλά τελικά τίποτα. Ούφ :dry: τί να κάνουμε; Υπομονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοπελιες!!!!

Χαμενες στον υπεροχο μανουλιστικο κοσμο μας οι περισσοτερες!!!

Αντε και στα υπολοιπα κοριτσακια να συμπληρωθει αυτο το ωραιο ταξιδακι που καναμε παρεα!

Επιστημη κ Ολυμπια καλες τελευταιες επισκεψεις!!!!

Δημητρα ζησε την εγκυμοσυνη σου οσο περισσοτερο μπορεις!!!

Το να εχεις το νινακι σου ειναι μαγεια αλλα κ το να το δημιουργεις ειναι τελειο!!!!

Νταλλια μου με το θηλασμο τα παμε μια χαρα!!!(φτου φτου)

Απο την πρωτη ωρα μεχρι τωρα θηλαζω αποκλειστικα!Περασα κ εγω τις δυσκολιες κ τους πονους κ τις αμφιβολιες μου αλλα μεχρι τωρα τα καταφεραμε!!!Καποια στιγμη θα σας τα πω λεπτομερεστερα!

Προς το παρον...Με ξεζουμιζει η ατιμη!!!!!!

Τι ωραιο συναισθημα ομως...Να κλαψουριζει 'η να τσιριζει(λες και την αφηνω κ καθολου!!!με το που ξυπναει τσιριζει για μαμ!) και με το που μυριζει το μεμε λες και πατησες το κουμπι και πηρες ολο της το παραπονο!!!!Αλλαζει η φατσουλα της!!!!Μεγαλη φαγανα η κορη μου!!!!!

Τα φιλια μου σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ολο ..μετα τα μεσανυχτα μπαινω!!!:laugh:

κ γω θηλαζω αλλα το βραδακι δινω κ λιγο ξενο..δεν εχω πολυ γαλα,αλλα θα το παλεψω οσο μπορω! ευτυχως ο μπεμπουλης ειναι τοσοοοο καλος,τοοοοσο γλυκος..κουκουβαουυυυυ

κοριτσακια..τι λετε να κρατησουμε το θεμα κ να αλλαξω μονο τον τιτλο?

καλα αναστασακι ακομη θυμαμαι τους τιτλους κ γελαω!!!!!!!

αντε φουσκωτουλεςςςςς!!! εσας περιμενουμε για τα νεα εγκαινια του μωροκαφε μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Νταλλια μου με το θηλασμο τα παμε μια χαρα!!!(φτου φτου)

Απο την πρωτη ωρα μεχρι τωρα θηλαζω αποκλειστικα!Περασα κ εγω τις δυσκολιες κ τους πονους κ τις αμφιβολιες μου αλλα μεχρι τωρα τα καταφεραμε!!!Καποια στιγμη θα σας τα πω λεπτομερεστερα!

Προς το παρον...Με ξεζουμιζει η ατιμη!!!!!!

Τι ωραιο συναισθημα ομως...Να κλαψουριζει 'η να τσιριζει(λες και την αφηνω κ καθολου!!!με το που ξυπναει τσιριζει για μαμ!) και με το που μυριζει το μεμε λες και πατησες το κουμπι και πηρες ολο της το παραπονο!!!!Αλλαζει η φατσουλα της!!!!Μεγαλη φαγανα η κορη μου!!!!!

Τα φιλια μου σε ολες!!!

:laugh: Μια από τα ίδια κάνει κι ο δικός μου! Με το που θα ξυπνήσει τσιρίζει λες και τον σφάζουνε! Με το που θα τον ακουμπήσω στο μαξιλάρι θηλασμού.. ξέρει την θέση του ο κύριος! Σιγαστήρα κατευθείαν!! Για πότε αρπάζει το βυζί και το βάζει στο στόμα του.. δεν λέγεται!! :laugh: Άσε που τώρα που μεγάλωσε λιγάκι έχει κι άποψη! Τον θήλαζα το πρωί και μίλαγα με τον άντρα μου στο τηλέφωνο! Και μου έκανε κάτι παράπονα... άλλο πράγμα!!

Μπράβο σας που τα καταφέρνετε μαμά και κόρη!! ... Εγώ για να είμαι ειλικρινής αποκλειστικό θηλασμό.. δεν κυνήγησα εξ'αρχής! Αλλά συμπλήρωμα δίνω μόνο σε ιδιαίτερες περιπτώσεις κι αυτό κάνα 30αρι το πολύ 60 μλ.. μαζί με στήθος πάντα!! Σήμερα μόνο, έπρεπε να πάω στον γιατρό να με δει... ( όλα καλά παρεπειπτόντως, μήτρα και πιπί οκ, κι επειδή θηλάζω μου είπε ο γιατρός έχει καθαρίσει τελείως η μήτρα...!!) Κι έτσι του έδωσε η μαμά μου 120 μλ ξένο, αλλά το μισό το έβγαλε!! Θέλει γαλατάκι μαμάς ο κανακάρης μου!! Και αισθάνομαι τα μεμέ τώρα έτοιμα να εκραγούν!! :laugh: Οπότε με το που ξυπνήσει το μωράκι μου.. θα τον βάλω κατευθείαν εκεί... :P

Βρε κορίτσια... έχω πάθει τρελή εξάρτηση από το μωράκι μου!! Εσείς; Τον κοιτάω και λιώνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

καλα ολο ..μετα τα μεσανυχτα μπαινω!!!:laugh:

κ γω θηλαζω αλλα το βραδακι δινω κ λιγο ξενο..δεν εχω πολυ γαλα,αλλα θα το παλεψω οσο μπορω! ευτυχως ο μπεμπουλης ειναι τοσοοοο καλος,τοοοοσο γλυκος..κουκουβαουυυυυ

κοριτσακια..τι λετε να κρατησουμε το θεμα κ να αλλαξω μονο τον τιτλο?

καλα αναστασακι ακομη θυμαμαι τους τιτλους κ γελαω!!!!!!!

αντε φουσκωτουλεςςςςς!!! εσας περιμενουμε για τα νεα εγκαινια του μωροκαφε μας!!!

Μου φαίνεται εξαιρετική ιδέα να κρατήσουμε το θεματάκι και να συνεχίσουμε με άλλο τίτλο!! Θα έχουμε κι όλο το ιστορικό από πίσω!! :laugh: Δεν ξέρω όμως.. Ότι θέλουν κι υπόλοιπες μανούλες... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλησπεεεερααα!

Αχ βρε κοριτσια....Πριν 1-2 μηνες τιτιβιζαμε ολες μαζι!!!

Δε θελω τελικα να αλλαξουμε τιτλο...Ετσι κι αλλιως ειναι δυσκολο να ανατρεξεις στις πισω σελιδες!Θελω φρεσκο θεματακι!Και στην 1η σελιδα να συστησουμε τα μωρακια μας!ποτε γεννηθηκαν,πως κλπ!

Εχει αλλαξει η ζωη μας πλεον!!!

Και θελω κ αστειο τιτλο Εφη!!!!Σαν κι αυτους που σου ειπα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsakia.... nai nai nai eimai akoma edo.

Xtes episkeutika ton giatro, mou ananeose to rantevou mas gia methavrio pali pempti k tote tha mou pei an tha paroume paratasi k poses meres klp klp... ta xerete!!!

Opos katalavenete o mikros mou mpompiras den thelei na vgei...pou tha paei omos mexri telos tis ebdomadas elpizo na ton exo agkalitsa mou k ego

Oson afora to neo mas steki tha simfoniso me tin Anastacia, kalitera na kanoume neo themataki. Auto as to kratisoume san enthimio me teleutaia dimosieusi apo tin teleutaia egkioula pou tha minei!!!!!

Sas filo glika esas k ta morakia sas ( morakia agkalitsas k morakia koilitsas!!!! )

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!! Γενικά είμαστε καλά & δεν έχουμε πολύ γκρίνια,αλλά αν πεινάει κλαίει απελπισμένα!

Του δίνω κυρίως δικό μου,αλλά αν δεν συμπίπτουν οι ώρες ή στην αρχή που μου είχαν πει να δίνω ξένο για να μειωθεί ο ίκτερος δίνω το aptamil 1 της milupa . Οταν του δίνω μόνο σκόνη πίνει συνήθως 100ml . Το δικό μου το βγάζω με το θήλαστρο & παλι βγάζω 100Ml ..τι σου είναι η φύση..

Πάρτε άλλη μία φώτο :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια τι μου κάνετε? έχω μέρες να σας γράψω, βλέπετε η μικρή μου έχει απορροφήσει τον περισσότερο χρόνο αλλά χαλάλι της. την θηλάζω αποκλειστικά βλέπετε. εμενα τρώει κάθε περίπου 4 ώρες αλλά μπορεί και λιγάκι πιο πολύ πολλές φορές αλλά η παιδίατρος μου είπε να μην την αφήνω πότε πάνω από 6 ώρες γιατί μετά τρώει λαίμαργα. εσάς κάθε πότε τρώει? το θηλάσετε από τους 2 μαστούς κάθε φορά ή μόνο από τον 1? το βράδυ κάθε πότε ξυπνάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το βαζεις απο τον ενα μαστο και την επομενη φορα απο τον αλλον γιατι στην αρχη το γαλα ειναι αραιο και μετα κατεβαινει και το πηχτο το πιο θρεπτικο γιαυτο λενε απο τον ενα μαστο να πιει πολυ τωρα αν δεις και δεν εχεις πολυ γαλα και δεν χορτασει δινει και απο τον αλλο μαστο. εμενα τρωει με το μητρικο καθε 3 ωρες και με το ξενο καθε 4 εχει κανει και μια δυο φορες τα βραδια 5ωρο αλλα συνηθως 4ωρο ειναι το πιο πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντώ..... Τι τέλειος... Τι όμορφος... Πώπω έπαθα πλάκα!! Να σου ζήσει ...

Λενάκι, εγώ βάζω 10 λεπτά το ένα και 10 το άλλο! Δεν μπορώ παραπάνω γιατί είναι φαγάνας και πιπιλάς!! Πιπιλίζει την ρώγα και πονάει! Τώρα τον αφήνω και λιγότερο διότι πίνει λαίμαργα και ρουφάει πολύ τα πρώτα 5 λέπτα και αν τον αφήσω παραπάνω βγάζει πολύ! Έχω πάρα πολύ γάλα και απ'ότι φαίνεται αρκετά πηκτό! Τον καλύπτει απόλυτα! Ξένο δίνω ελάχιστα, κάνα 60 μλ αν έχει θηλάσει , έχει κάνει αρκετές γουλιές και στην 1 ώρα θέλει φαί πάλι! Ξυπνάει συνήθως ανά 3ωρο να φάει, αλλά μερικές φορές πάει και 4 και 5 ώρες! Δυστυχώς όχι βράδυ ακόμα! Για παράδειγμα έφαγε σήμερα στις 7 το απόγευμα, τον έβγαλα βόλτα κοιμόταν μέχρι τις 12 όπου ήμουν στον αδερφό μου, τον θήλασα και τώρα κοιμήθηκε πάλι! Εύχομαι να μου ξυπνήσει στις 5!! Θα δείξει!! Σήμερα σαραντίζω κιόλας!! Άντε να δούμε!!

Ολυμπία μου... άντε κοπέλα μου!! Μ'έναν πόνο και πάλι!! Σύντομα μ'ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!

Αναστασία μου... Μαριαντάκι μου!! Τα φιλιά μου... Σε σας και τα μπεμπάκια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, όλες μανουλίτσες πλέον! Πόσο ανυπομονώ κι εγώ...

Κορίτσια μάλλον εγώ θα είμαι η τελευταία του θέματος. Σήμερα έχω ραντεβού για καρδ/φο και την Κυριακή είναι η ΠΗΤ μου. Θα δούμε τί θα μας πει. Άκουσα ήδη 2 περιπτώσεις που πήραν και 10 μέρες από τον 10ο! Δε θα το αντέξωωωωωωω! Και να σκεφτείτε ότι λέγαμε με τον άντρα μου πως η μικρή θα βγει νωρίς,κατά τέλη Αυγούστου! Κάποιος εκεί πάνω μας άκουγε,προφανώς, και γελούσε...:laugh:

Ολυμπία μου δε λένε να βγούνε! Άκουσαν και για τις εκλογές τώρα...:P

Επιστήμη κι εσύ με το καλό σήμερα κουκλίτσα!

Πόσο διαφορετικά θέματα συζήτησης πλέον... Λενάκι,Χάπι, Έλενα, Αναστασάκο,Εύα, Ελένη (Ντάλια),Μαριαντάκι,Φούλι υπομονή, σας ζηλεύω απίστευτα, περιμένω κι εγώ τις συμβουλές σας όταν έρθει η ώρα!:woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιες!!!!!!!!

Τι κανετε???Μια χαρα ειστε το ξερω!!!!Το μυριζομαι!!!!!

Ελενακι θα ερθει κ η δικια σου μπουμπου!!!Ετσι κι αλλιως μια ειναι η εξοδος!!!!!Δεν μπορει να κρυφτει!!!Ελπιζω να ειναι συντομα και φυσιολογικα!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου αχχχχχ αντε και στις υπόλοιπες να ζησουν γρηγορα και ομορφα οσα μαγικα ζησαμε και μεις με τα ονειρακια μας να γινονται πργματικοτητα..μιλαμε πια για τρελλο χωρίς όρια ερωτα,τη κοιταω και δε τη χορταινω τη κραταω και λιωνω,ειναι μαγικα όμορφη, μου χει παρει τα μυαλα...:P

αλλα τι να λεμε τωρα θα το νιωσετε λιαν συντομως...

Αν και σημερα ειμαι τρελλα ταλαιπωρημένη χθες ειχε τους κολικκούς της το μωρακι μοου και βογγουσε και μου ζητούσε βοηθεια ...ωχ κλαμμα σπαραχτικό...φαγητο τρεχωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορυ αλλα το κσθηκον με καλεσε,τη ταισα την ερεψα και τωρα ειναι λιωμενη στο λικνακι της.το καμαρι μου τη Δευτερα γινεται ενος μηνα,παρασκευη παμε και στη παιδιατρο.χθες μου φαινεται που αυτα ταλεγαμε ενω τα διαμαντακια μας ηταν στη κοιλιτσα μας...και τωρα...αντε οτε θα ανοιξουμε καινουριο τοπικ....να περιγραφουμε..(οποτε μπορουμε)και να μοιραζομστε τις ανυσιχίες μας...τις χαρες μας και την εμπειρια του τοκετού μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! και οταν καποια βρει χρονο ας μου θυμησει πως βαζουμε τικερακι...σνιφ τα αποχωριζομαστεεεεεεεεεεεεεεεεε....αλλα βαζουμς καινουριαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ!!ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΓΩ!!!!ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΣΤΟ ΤΟΜΑΚΙ ΜΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΗ ΛΕΓΑΝΕ ΤΗ ΘΕΙΑ ΣΟΥ ΤΗ ΜΑΙΑ; ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΟ ΓΑΛΗΝΟ !!!ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΞΕΡΩ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ;;;ΦΟΥΛΙΝΕΛ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ Χ...ΟΥΝ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΟΣΟ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ;;;ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΠΑΝΕΣ!!!ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ;;; ΑΝΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΝΙΝΑΚΙ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΜΗ ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΙΣ Ε;;;;;;:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνιτσα μου μην ανυσηχεις κανουν πολλα κακα αν εξαιρεσεις την δικια μου που κανει μια φορα την ημερα και κατι ψηλα, ογιος μου εκανε σε καθε γευμα ηταν ταισμα και κακα κατευθειαν μετα, οποτε μην ανυσηχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνίτσα μου, τι κάνεις????? καλωσήρθες ξανά στην παρέα μας. τι κάνει η κοράκλα σου καλά είναι???? μην ανησυχείς για τα κακάκια που κάνει συνέχεια καλό είναι αυτό. εμένα ενώ στην αρχή έκανε συνέχεια τώρα έχει αρχίσει και κάνει κάθε 3 μέρες περίπου. και εγώ θηλάζω αποκλειστικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUΝITSA έγραψε:

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΚΙ!!!!! ΤΗ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ Η ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ;:ohmy:

Πανεμορφη ξανθια μανουλα κααρχάς καλησπέρα και καλως σας βρησκουμε,ποσο χαιρομαι που σιγα σιγα μαζευομαστε εστω σε πιο αρρααιές παρουσίες και δινουμε ολες το παρον σα μανουλες πλεον :laugh:

Να σου στε λοπόν ευτυχισμενη οικογενεια πλεον και να ζουζουνιζετε ολοι ευτυχισμενοι ζουζουνιτσα.

Εβινακι και μενα ολη μερα σχεδον σε καθε γευμα κατουραει και χεζει..απο κακα αλλο πραγμα γιοματο το παμπερς...και γω αποκλειστικα μητρικο και ευχομαι να μπορεσω να συνεχισω ετσι.Αυριο παω και απιδιατρο και ευχομαι να μου πει οτι ολα ειναι καλα.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΜΑΚΙ !ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ ΣΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΙΑ!!:)

κλαη συνεχεια στο εργο μας ΟΛΕΣ !!!!!!!!!

ΤΟΜΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ...:dry: ΝΔΡΟΠΗ ΜΟΥ!!ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!:P

ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ,ΓΙΑΒΡΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΔΙΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ :huh: ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνίτσα.. Καλώς μας γύρισες!! Με την όμορφη κοράκλα σου!!

Μην ανησυχείς για τα κακάκια της!! Εμένα στην αρχή, τον άλλαζα και μου έχεζε με το συμπάθειο ξανά την πάνα! Τώρα περνάνε και 4 μέρες που δεν έχει κάνει κακά :( ! Θηλάζω και μου είπε ο γιατρός ότι είναι νορμάλ και να μην ανησυχώ, παιδάκια που θηλάζουν μπορεί να κάνουν και 10 μέρες χωρίς να πάθουν τίποτα!

Κοριτσάκια μου.. τι κάνετε;; Εγώ καλά!! Εκτός απ'το ότι έπαθα τρελή καψούρα με το γιο μου... Μια χαρά είμαι κατα τ'άλλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...