Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Aaaaaaxxx Marimari euxaristo gia tis euxes sou k antapodidw ta kalitera se sena k sto zouzouni sou!!!

Pragmati prepei na einai fovero to na zeis tis teleutaies ores prin fereis ston kosmo to plasmataki sou.

Fantazomai xara pou sas plimirizei eeee????

Anipomono k ego tis dikes mas teleutaies ores....tis xaraktirizo "teleutaies" giati meta tin gennisi ton paidion mas arxizei mia nea zoi!!!!!

Pantos i xara pou niotheis exei metaferthei sto mammy meso tou mnm sou!!!!

Filakia polla k pali kali epitixia!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαριμαράκι μου με έναν πόνο κουκλίτσα μου!

Αύριο τέτοια ωρα θα έχεις αγκαλίτσα το μπεμπάκι σου!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό όλα! Θα περιμένουμε νέα σου! Πολλά πολλά φιλάκια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουχουουουου!!!!!Στο καλο!!!!

Η καρδια μου χτυπαει στο ρυθμο της γεννας του σπορακου!!!!

Με το καλο ξανα κ ξανα!!!!

Καλη διασκεδασηηηηηη Μαρι+Νικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αυγουστιάτικες μανούλες και μέλλουσες μανούλες!

Χριστουγεννιάτικη μέλλουσα μανούλα εδώ :P

Ρε κοριτσάκια, σας διαβάζω κάθε μέρα τελευταία να δω πως τα πάτε κι εσείς και τα μωράκια σας και πολύ χαίρομαι που όλα πάνε τόσο καλά για όλες σας! Σκέφτομαι που κι εμείς τα Χριστούγεννα θα συζητάμε τα ίδια στο θέμα με τις Χριστουγεννάτικες μέλλουσες μαμάδες, πόσο ζυγίζουν τα μωράκια μας, τι πονάκια έχουμε, πως να ξυρίσουμε το τιτί μας και πόσες φορές μας έβαλε χέρι ο γιατρός :P :laugh: Ωραία είναι που τα λέτε εδώ, να σας διαβάζουμε κι εμείς να ξέρουμε τι μας περιμένει!

Πολλές ευχές λοιπόν σε όλες όσες κρατήσαν ήδη τα μπεμπάκια τους αγκαλιά! Να είναι πάντα γερά και ευτυχισμένα!

Και με το καλό στις υπόλοιπες που είναι στη λίστα αναμονής! Κορίτσια έρχονται τα μωράκια σας!!! Και πρώτα από όλα στη marimari που είναι η επόμενη! Εκτός κι αν τη φάει καμία στη ...στροφή :laugh: Ποτέ δεν ξέρεις πότε αποφασίζουν να βγουν αυτά τα ζουζουνάκια!:) Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl σ'ευχαριστουμε!!!!!

Πραγματι οπως τα λες....Σε λιγους μηνες ερχεται κ η σειρα σας!!!!

Τι ωραια!!!!

Χαιρομαι που αυτο το θεματακι μας μπορει να βοηθαει τις επομενες μανουλες οπως κ το δικο σας καποιες αλλες!!!!!!!

Με το καλο και το δικο σου μωρακι το χειμωνα!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα!! :)

Μαριμαρι μου για ακομη μια φορα σου ευχομαι μια ομορφη γεννα ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!

snowgirl σε ευχαριστουμε για τα καλα λογια σου!

Κατα τα αλλα κοριτσια εφαγα του ΣΚΑΣΜΟΥ... :P

Πολλα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

5 ώρες ΠΡΙΝ την εισαγωγή

για ...πρόκληση τοκετού!!!!!!!!!!!

Όλα είναι στην εντέλεια.... Μαλλιά, φρύδια,

νυχάκια, peeling κ ενυδάτωση

πρόσωπο κ σώμα,

αποτρίχωση στο «μουστάκι».........!

Το ξυρισματάκι στο επίμαχο σημείο

άφησα για το πρωί , να το'χω φρέσκο... χιχιχι!

Έκλεισα βαλίτσα, διάλεξα ρούχα+μακιγιάζ

για το πρωί, κοίμησα το αγοράκι μου

και σκέφτομαι: έχω ξεχάσει τίποτα;

Όπως κ στις διακοπές , έτσι κ τώρα,

ένα βράδυ πριν, κοιμάμαι με την απορία

μήπως κάτι μου έχει ...ξεφύγει!

Νομίζω πως το μόνο που έμεινε

πριν ξεκινήσουμε για το «θαυμαστό

ταξίδι του τοκετού»

είναι να σας καληνυχτίσω

και να σας ευχαριστήσω ξανά

για τις ευχές σας.........

Τα καλύτερα εύχομαι, σε καθεμία ξεχωριστά!!!!!!

Χαιρετησα και τους φίλους μου

(από το τηλ ή από κόντα....)

και πολύ χαρήκαμε, πάλι, που ...γεννάμε!!!!

Καλη σας νύχτα Αυγουστομανούλες

και λοιπές Μαμμοκοπέλες.......................!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ marimari μου τι να πω! Συγκινούμαι αφάνταστα!

Σαν σήμερα πέρυσι τέτοια μέρα και ώρα ήμουν ήδη στο μαιευτήριο και με ετοιμάζανε για το πρωί!

Τα μωράκια μας θα έχουν ίδια μέρα γενέθλια! Της Anastacias περίμενα, ο μπέμπης σου μου την έσκασε! :cheer:

Με έναν πόνο γλυκιά μου, η Παναγιά να βάλει το χέρι της και να πάνε όλα καλά, ο μπέμπης να γεννηθεί υγιέστατος!

Ξεκουράσου μανάρι μου, αύριο είναι μεγάλη μέρα!

Ίδια ψώνια κουβαλάμε! Τέτοια περιποίηση δεν είχα κάνει ούτε στον γάμο μου! :P

Καλά κάνεις όμως.. Πρέπει να είσαι όμορφη στο πρώτο ραντεβού σου με τον μπέμπη!

Αχ... Καλή λευτεριά γλυκιά μου mari!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

_Anna_ έγραψε:

Αχχχχχ βρε Αναστασακι με αυτο το τσιζκεικ. Τι μου το θυμησες και πεθαινω?. Θα ξυπνησω τον αντρα μου να παει να μου φερει κανενα Haagen Dazs τσιζκεικ φραουλα ΓΙΑΜ ΓΙΑΜ ΓΙΑΜ.

Dallaki μου καθε φορα που βλεπω τη φωτο του μπομπιρα θελω να φιλησω αυτα τα φοβερα μπουτακια!!!!!!!! Καντο εσυ για εμενα παρακαλω πολυ

Αυτό το παγωτό ... είναι θεικό!!! Που να δεις τώρα που θηλάζω!! Χειρότερα κι απ'την εγκυμοσύνη κορίτσια σας λέω!! Έχω πέσει με τα μούτρα στα cookies σοκολάτα, στα πουράκια, στην μερέντα... Αφήστε τα!! Και πολύ νερόοοοο!! Πολύ περισσότερο απ'ότι στην εγκυμοσύνη!! Το καλό είναι ότι δεν πάω τόσο συχνά για πιπί... :P

Φυσίκα και θα τον φιλήσω συμπεθερούλα!!! Περιμένουμε πως και πως ν'αντικρύσουμε την ζουζούνα σου!! ;)

Μαριμάρι... και πάλι μ'έναν πόνο γλυκειά μου!! Μην μασάς!! Όλα θα πάνε τέλεια!! Μην φοβηθείς!! Δεν είναι τίποτα απολύτως!! Και μόλις δεις τον μπέμπαρο.. Προβλέπεται άντρακλας κι ο δικός σου!! Εμένα βγήκε 3.650, χαίρεσαι να το έχεις αγκαλιά!! Τώρα πρέπει να ναι πάνω από 4 κιλά!! Έχει κάνει δίπλες στα πόδια, διπλοσάγονα.. είναι για φάγωμα!! Μην φοβάσαι! Εγώ πρέπει να έκανα 3 ή 4 ραμματάκια από κάτω!! Δεν έφαγα πολύ ξέσκισμα!! Θα περιμένουμε με ανυπομονησία νέα σου!! Θα είσαι μανούλα αύριο!! Πολύ συγκινητικό!! :) Ααααχχχ!! Τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

5 ώρες ΠΡΙΝ την εισαγωγή

για ...πρόκληση τοκετού!!!!!!!!!!!

Όλα είναι στην εντέλεια.... Μαλλιά, φρύδια,

νυχάκια, peeling κ ενυδάτωση

πρόσωπο κ σώμα,

αποτρίχωση στο «μουστάκι».........!

Το ξυρισματάκι στο επίμαχο σημείο

άφησα για το πρωί , να το'χω φρέσκο... χιχιχι!

Έκλεισα βαλίτσα, διάλεξα ρούχα+μακιγιάζ

για το πρωί, κοίμησα το αγοράκι μου

και σκέφτομαι: έχω ξεχάσει τίποτα;

Όπως κ στις διακοπές , έτσι κ τώρα,

ένα βράδυ πριν, κοιμάμαι με την απορία

μήπως κάτι μου έχει ...ξεφύγει!

Νομίζω πως το μόνο που έμεινε

πριν ξεκινήσουμε για το «θαυμαστό

ταξίδι του τοκετού»

είναι να σας καληνυχτίσω

και να σας ευχαριστήσω ξανά

για τις ευχές σας.........

Τα καλύτερα εύχομαι, σε καθεμία ξεχωριστά!!!!!!

Χαιρετησα και τους φίλους μου

(από το τηλ ή από κόντα....)

και πολύ χαρήκαμε, πάλι, που ...γεννάμε!!!!

Καλη σας νύχτα Αυγουστομανούλες

και λοιπές Μαμμοκοπέλες.......................!!!

εμενα μου θυμιζεις που πηγα με προκληση 12.30 το βραδυ και πριν απο την κλινικη περασαμε απο τους φιλους μας και ολοι γελκουσανε! λεω τι γελατε καλε? για καφε πας ρε συ και φτιαχηκες μου λενε?

βαμμενη κανονικα, μαλι ισιωμενο, εννοειται ξυρισμενη, αφου στις φωτο που εχουμε μετο που βγηκε ο μικρος ειμαι πιο ωραια απο τωρα!!!!!!!! λες και ητανε στημενο!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

αχ τι ωραια πραγματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στην παρεα!!!

Κ ενα ξεχωριστο καλημερα στο φιλεναδακι μου την Μαρι...

Που την σκεφτομαι και αναρωτιεμαι σε τι φαση να ειναι τωρα!!!

Που θελω παρα πολυ να διασκεδαζει παρεα με τον αγαπημενο της αντρουλη

μεχρι να εχει μια τελεια διαστολη

και ετσι απαλα να ερθει ο γιος τους στον κοσμο!!!

Κοριτσια...Τι ειναι αυτο που ζουμε???Τι ανατριχιλα....Τι ευτυχια για τις φιλες μας...!!!!!!!

Και καποια στιγμη θα ερθει κ η δικη μας στιγμη!

Και μετα ενα τοσο μικρο θαυματακι καλυπτει τη ζωη με μια λαμψη!

Οι λεξεις αγαπη κ ευτυχια αποκτουν το πραγματικο τους νοημα!!!

Να'ναι καλα το κοριτσι μας!!!!!

Να ειστε οοοολες καλα!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!!!!!!Εγω ανηκω στις Οκτωβριανες μανουλες :silly: και ηθελα να σας ευχηθω καλη λευτερια!!!!!!!Με το καλο να ερθουνε τα μωρακια σας!!!!!!!Πολυ χαιρομαι!!!!Να ξερετε οτι ε:kiss: ιναι πολυ πολυτιμη η παρεα σας γιατι μπαινουμε και διαβαζουμε αυτα που γραφετε και μαθαινουμε και μεις!!!!!!!Με το καλο και παλι κοριτσακια μου!!!!!!!!Φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να'σαι καλα κοπελα μου!Ευχαριστουμε για τις ευχες!!!!!

Με το καλο και στα δικα σου(σας!) σε λιγο καιρο!!!!Φτανει η σειρα σαααας!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!:woohoo:

ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΜΙΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ

ΣΑΣ !!!

ΜΑΡΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ... Μ'ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ

Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ !!!

ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΤΕ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ !!! ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ

ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ...

ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΔΑΡΟ ΧΑΝΕΤΕ ΕΣΥ ΚΙ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΟΥ!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοιλίτσες !!! Κανένα νέο από τη mati mari ??

Αχ μπράβο σας που έχετε μεγάλα μωράκια , εμένα είναι μινιατούρα ακόμα.. :S 36 εβδομάδων & μόνο 2568gr.. :blush:

Τι να κάνω? Να πλακωθώ στο φαί μπας & πάρει κανά γραμμάριο??? Γιατί συνολικά έχω πάρει 4,5 κιλά από τα 6-7 που είχα χάσει..

Επίσης θα ήθελα & εγώ να καταφέρω να φτάσω ως το τέλος αλλά δεν το βλέπω ,ούτε εγώ ούτε ο γιατρός.. Το πολύ πολύ να φτάσω ως τις 38 εβδομάδες μου είπε..:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι καλημερα κι απο εδω! :kiss:

Μαντω μου γτ το σκεφτεσαι κοπελα μου??Καταρχην ο υπερηχος δεν κανει και μετρησεις ακριβειας..Παντα παιζει λιγο!!

Επισης δεν ειναι μικρο το μωρακι σου!!!!Ειναι μια χαρα!!!Τωρα μπηκες στο μηνα σου!!!!

Το να τρως μικρα κ συχνα γευματα λενε πως βοηθαει αλλα...Και παλι εγω μουφα το κοβω!!!!

Εγω παντως πλεον δε μπορω να ξερω ποσο ζυγιζει η μπεμπα μου!!!Μια μου την βγαζει τεραστια την αλλη μινιον!!!

(δλδ αν καταλαβα καλα,εισαι 1,5-2,5 κιλα κατω απο αυτα που ξεκινησες την εγκυμοσυνη???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι.. Anastacia μου & μάλιστα μου είπε ο γιατρός ότι ουσιαστικά δεν είναι καλά καλά τα κιλά του μωρού.. Γιατί πες 2600 το μωρό+αμνιακά +πλακούντας πάμε λέει στο 5κιλο!!

Το θέμα είναι αν θα καταφέρω να φτάσω τουλάχιστον τις 38 εβδομάδες..

Γνωρίζετε περίπου τι βάρος παίρνουν από εδώ και πέρα κατά προσέγγιση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ!!!!ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΡΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ;;ΕΧΩ ΣΓΩΝΙΑ !!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ;;;;ΠΩΣ ΝΑ ΝΑΙ ;;;ΘΑ ΧΕΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ Η ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ!!!ΑΧ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντω αργησα γτ φτιαχνω γλυκακι!

Καταρχην μην ανησυχεις!!!Σχεδον 2600 ηταν το αγγελουδι σου και καθε βδομαδα μπορει να παιρνει απο 100 εω κ 300(καποια παιρνουν κ παραπανω!)γρ!!!

Ειναι τελειο το βαρος του μωρου!!!

Τωρα για τα δικα σου...Οκ!!!Εισαι τυχερουλα!!!!!Μην το κανουμε κ προβλημα αυτο!!! Ησουν νορμαλ στα κιλα σου προ εγκυμοσυνης???Ησουν γεματουλα ή αδυνατουλα???Και παλι δεν εχει σημασια αφου εχεις ενα μωρακι που μεγαλωνει μια χαρα!!!Ολες οι γυναικες δεν εχουν στανταρ σωματοτυπο για μωρα συγκεκριμενου βαρους!Και ολες οι μητρες δεν αντεχουν το ιδιο!!Η φυση ξερει πολυ καλα τη δουλεια της!!!! ;)

Εβινακι μου κ εγω συγκινουμε κ ανατριχιαζω καθε στιγμη που την σκεφτομαι!!!

Μου ειχε υποσχεθει πως θα μου στειλει μνμ ο αντρουλης της!Αλλα δεν περιμενω ακομα...Ειπαμε..Θα τον πανε αργα αργα τον τοκετο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα...Με το καλο ευχομαι στην μαρι...να κρατησει οσο πιο συντομα τον μπεμπη της αγκαλια...κατα τ'αλλα τι νεα κοριτσια?τι γλυκακι φτιαχνεις αναστασια?εγω εφτιαξα μωσαικο...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε ολες!!

Ευχομαι στη Μαρια μας να περνα σουπερ τωρα...αχχ τελειααα γενναει το μωρακι της...! :)

Μαντω μου εγω μια χαρα βρησκω το μωρακι σου. Αφου ο γιατρος ειναι ΟΚ τοτε ολα θα πανε μια χαρα και εχεις ακομα δρομο μπροστα σου ;)

Αναστασια και Ναταλι μου ανοιξατε την ορεξη με τα γλυκακια σας μιαμ μιαμ... για στειλτε κανενα κομματακι...ο μπεμπης το ζητησε οχι εγω... :cheer:

Ζουζουνιτσα μου φιλουρες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...