Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Να της ζήσει της Αυγουστομαμάς

η μπεμπούλα της!!!!!!!!

Να είναι καλά κ οι δυο τους

κ μς το καλό να επιστρέψουν σπιτάκι τους...

Υγ: τώρα που το σκέφτομαι

τα είχε τα συμπτωματάκια της.....!

Συγχαρητήρια Λενάκι!

Ζουζουνίτσα με το καλό κ το μωράκι σου

(όόόχι ακόμα, είπαμε!)..... χιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσααααρες!!!!

Ηρθαμε!!!!

Γεννησε τελικα το ΛΕΝΑΚΙ???!!!!Αντε επιτελους!!!!!!!

Να της ζησει η κορουλα της!!!!Υγεια κ ευτυχια!!!!

Μαρακι μου ολα οκ???

Εβινακι????

Νιωθετε καλα σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΚΟΙΛΟΥΠΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ,ΛΙΓΟ ΠΟΝΑΩ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ!!!!!ΜΑΡΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΓΙΑ!!!!ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ ΜΟΥΧΙΧΙΧΙ!!!ΑΚΟΥΣΕ ΚΙ ΕΣΑΣ....

ΑΧ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ!!!!ΚΑΛΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΕΣΣΣΣ!!!ΔΕ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΘΑ ΚΛΑΨΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!ΜΕΤΑ ΠΩς ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΑΣ;;; ΕΕΕΕ;;;ΕΕΕ;;;:( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι θα βρουμε για μετα!!!

"αυγουστομανουλες σε παρακρουση"???

" ζητω το ανεμελο βυζι του Αυγουστου"????

"εχω να κοιμηθω απ'τον Αυγουστο"???

" Χαριζεται Αυγουστιατικο μπεμπεκι!!!Δινεται κ αμοιβη για οποιον το αντεξει"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΙΟΥΜΟΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΕΕΣ!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΧΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΗΣΥΧΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΙΚΡΗ ΑΝ ΜΟΥ ΜΟΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΜΕ!!!ΗΜΟΥΝ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ ΦΑΣΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΖΩΗΡΑΔΑΣ!!ΔΙΔΥΜΑΚΙ ΓΙΑ !!!!:P !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας...ηθελα να σας ευχαριστησω πολυ στο θεμα μου με τους δυνατους πονους που ειχα χθες...πολλες αυγοθστομανουλες μου απαντησαν...και σας ευχαριστω πραγματικα πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβινακι εγω περιμενω παντα τα "δυσκολα"!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ τυχει να ειναι ησυχο μωρο θα κανω παρτυ!!!!!!!

Ναταλι μου σε ευχαριστουμε!!!!

Ελπιζω να εισαι καλα σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

«Έχω να κοιμηθώ από τον Αύγουστο»!!!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

...χαχαχαχαχαχαχαχαχα..............!!!!!!!!!!!!!!

Γ@μώ τους τίτλους!!!!!!!!!!!!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα......

Είσαι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ Anastacia!!!!!!!!!!!!!!

«Χαρίζεται Αυγουστομωρό... ζωηρό!!!

Δίδεται ...προίκα!

Επιστροφές ΔΕΝ γίνονται δεκτές!!!»

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.......

......Νά´σαι καλά Αναστασάκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νatali

προσπαθώ να σταματήσω να γελάω

με την Anastacia

και να .....σε ευχαριστήσω κ εγώ για τις ευχές!

Με το καλό το μωράκι σου,

να χαίρεσαι κ τα διδυμάκια σου.....

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα!

Να προσέχεις!!!

Αυγουστομαμάδες ΦΟΒΕΡΕΣ

εν δράση......... μειωνόμαστε σιγά-σιγά.....

Ξεφουσκώνουμε!!!

Να χαιρόμαστε τα εμβρυάκια

και τα μπεμπάκια ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εχω να κοιμηθω απο τον αυγουστο προτεινω χαχα, να πω και απο εδω στο

Λενακι να της ζησει η μπεμπα της, dallia εμενα η δικη μου πεθερα εκανε σοου στο μητερα την δευτερη φορα που ηρθε κατι της ειπε ο αντρας μου ασχετο οχι κακο και το πηρε στραβα εβαλε τα κλαματα και αρχισε το γνωστο της θεμα να ερχεται σπιτι μια φορα την εβδομαδα να ξεσκαει και τετοια και να ερθει 10 μερες να βοηθησει κτλ, περιπττο να πω οτι παλια επαιρνε τηλ οτι ερχεται οποτε γουσταρε και ερχοταν και της το κοψαμε και εχει βαλθει να το ξανακανει αντε τωρα να εισαι ωρα επισκεπτηριου στο μητερα και να εχεις αυτην να κλαιει και να λεει τα δικα της στο τελος και ολας δεν φιλησε τον αντρα μου οταν εφευγε του εκανε χειραψια και μετα τσατιστηκε και ολας που δεν την φιλησε αυτος μα κανεις χειραψια στο παιδι σου ελεος η βλαμμενη, χωρια που την αλλη μερα τον πηρε τηλ και του ελεγε δεν με θελετε σπιτι, οποτε γενναω αυτη η δουλεια γινεται αστα να πανε, γιαυτο σε καταλαβαινω απολυτα εσυ ξερεις και τι αλλα τρελλα εχει κανει, εγω χτες κοιμηθηκα 5 η ωρα ειχαμε κολικους ο γιατρος ειπε την μερα να την ξυπναμε στο 3ωρο γιατι εχει κανει την νυχτα μερα η μικρη και την δευτερα που θα ερθει θα την δει μας επεσε και ο ομφαλιος λωρος και ολα καλα, με εχει τρελανει και ο γιος μου αυτο το παιδι μιλαει ασταματητα 24ωρο χαχα. αντε κοριτσακια μου κοντευετε ολες μετα στο καινουριο θεματακι να γραφουμε για την λοχεια και τις μικροκαταθλιψεις μας, και εμενα νταλλια μια μερα με πηραν τα κλαματα επρεπε καπου να ξεσπασω και εγω και φαντασου οτι με βοηθαει και τρελλα ο αντρας μου και η μαμα μου που μενει μαζι μας αλλα ο γιος δεν παλευεται πολυ ατιθασος, τι να κανουμε θα περασει φιλια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες που απομεινανε σας αγαπω τρελλα παρεακι αυγουστιατικο!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ...πεθερόπληκτες

διαβάζω, οι Αυγουστομαμάδες!!!

Υπομονή κορίτσια μου...

Το θέμα «κακιά πεθερά» είναι άγνωστο σε μένα

και έτσι δεν έχω άλλη συμβουλή

εκτός από

ΥΠΟΜΟΝΉ!!!!!!!!!

Αναστασάκι

ΑΚΌΜΑ ΓΕΛΑΩ μόνη μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω τι αψογες πεθερες!!!!!! :P

Βρε τις γ@μ@ς κυριε προεδρε ή δεν τις γ@μ@ς?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να φυγουνεεεεεεεε,να πανε αλλουουου!!!!!!!

Υπομονη κουκλαρες μου!!!Θα τα καταφερουμε!!!Εχω ακουσει πως μια ενεση με καλιο σκοτωνει κ αγελαδα...Και ΔΕΝ ανιχνευεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χεχεχεχεχεχεχεχεχεχχεχχεχεχε :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΤΟ ΡΩΤΑΣ!!!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ!!!ΕΚΑΝΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΜΑΛΙΣΤΑ!!!!!!!ΕΥΓΕ ΤΗΣ !!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια. Φοβερη ζεστη σημερα και εγω ειμαι και σε νησι. Εχω μολις μπει στον εκτο μηνα και δεν βλεπω την ωρα να περασει ο υπολοιπος καιρος.Δεν δουλευω και δουλειες δεν με αφηνει ο αντρας μου να πολυκανω και δεν περναει η μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνίτσα

ΧΩΡΊΣ επισκληρίδιο;;;

Πωπωπω.... πες μας λεπτομέρειες...

σου είπε τίποτα άλλο;;;

Είναι χαρούμενη; Κουρασμένη;

Ναταλί μείνε όσο θες μαζί μας

(αρκεί να είμαστε κ εμείς εδώ,,, χιχιχι!!!)

Κωνσταντίνα με το καλό το μωράκι σου...

Εμείς οι Αυγουστομαμάδες, ξεφουσκώνουμε σιγά σιγά

όπως θα διάβασες.....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΤΗΣ!!!!ΠΩΠΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΞΕ ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ!!!!!ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΝΑΥΠΟΜΟΝΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΕΑ ΤΗΣ!!!!ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΟΡΟΥΣΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ!!!!:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα κ αντιο!!!!

Χωρις επισκληριδιο εεε???!!!

Μπραβο!!!

Κι εγω θελω!!!!!

Κοριτσια...Ειναι απιστευτος ενας τοκετος........

Πηρα ενα περιοδικο(ο-6 ή κατι τετοιο)...Ειχε φωτο καρε-καρε τοκετο...

Το ποσες φορες σκεφτηκα "μπλιαχ" ή "δεν θελωωωωωωω" δε λεγεται!!!!!!

Μονο οταν εδειχνε το μωρακι αγκαλια μ'αρεσε!!!!!

Ειχε κ dvd live αλλα δεν μπορω να το δω!!!Με τιποτα....

Κωνσταντινα με το καλο να περασει ο καιρος αλλα...Απολαυσε το!!!

Ναταλι δεν ημουν εδω να πιαναμε κουβεντουλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟΚΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΟΥ ΤΙΟΥΜΠ!!!!ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ!!!!ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΑΙ ΑΠΟ.... ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ!!!!!!!!ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα!!

Λενακιι να σου Ζησει η μπουμπουκα!! Και με χωρις επισκληριδιο ΜΠΡΑΒΟ σου!!

Ζουζουνιτσα σε ευχαριστουμε για την ομορφη αυτη ειδηση περιμενουμε κι αλλες αν και απο οτι βλεπω 3-4 μειναμε... :silly:

konstantina14 με το καλο το μωρακι σου!

marimari ουτε εσυ εισαι πεθεροπλικτη βλεπω ε? Ουτε και εγω ειμαι ευτυχως...

Νταλλια μου υπομονη κοπελα μου να σκεφτεσαι μονο το μωρακι και τον αντρουλη σου και ασε τους αλλους να κουρεβοντε... :P

Και εγω ειχα δει κατι φωτο τοκετου και ειπα ενα <μπλιαχ> οπως και η Anastacia :side: Αλλα πιστευω οτι εκεινη τη στιγμη δε θα μας νοιαζει τιποτα ;)

Κατα τα αλλα χτες παλι δεν πολυκοιμηθηκα ειχα κατι πονους στη μεση αλλο πραγμα μου φαινετε οτι ο μπεμπης ειναι προ των πυλων!

Αυτα...

Φιλακια πολλα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

Καλησπερα σας ξαναρθα...δεν με παιρνει ο υπνος...ηρθανε τα μωρα και κοιμηθηκαν κατ'ευθειαν...εγω παλι εδω...στο μαμμυ

Και καλα κανεις Ναταλακι διοτι το μαμμυ ειναι σταθερη αξιααα!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...