Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Δωματιάκι φτιαγμένο με τόση αγάπη

ΔΕΝ μπορεί παρά να το λατρέψει η μπέμπα!!!

Είναι αντικειμενικά ονειρικό...

Το ροζ....... Η κούνια σας, η πολυθρόνα θηλασμού,

οι κουρτίνες σας, η συρταριέρα σας

όόόόλα είναι πολύ γλυκούλικα

και πολύ ....φτιαγμένα με αγάπη!!!

Η τσαχπίνα σας θα ξετρελαθει.....

Ανυπομονεις ε; Και εγώ , για να φορέσω τα παπούτσια

του μπέμπη.... οοοοολα τα ζευγαράκια μας!!!

Οι Αυγουστομανούλες είμαστε πραγματικά

super και γί´αυτο είμαστε κ ΑΤΡΟΜΗΤΕΣ!!!

Εχουμε (εκτός των άλλων!) και η μία την άλλη!

Γιατί Στασάκι μου δύσκολα χθες;

Τι εννοείς;

Να πάτε βολτίτσα το απογευμα να ευχαριστηθεις

την Κυριακή σου...

Εγω δεν πονάω (πολύ!)αλλά φοβάμαι να βγω

μην με πιάσει πιο δυνατά! -σαν χθες-

Είμαι σπίτι με το αγόρι μου... Σε λίγο θα φύγει

(προπόνηση) κ θα δω πως θα περάσω κ εγώ

το απόγευμα μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε κοριτσια ειναι η δευτερη φορα που το την παθαινω γραφω-γραφω ΠΑΤΑΩ ΥΠΟΒΟΛΗ και με πεταει εξω... :(:angry:

Γι αυτο θα τα πω περιληπτικα...

μανικιουρ θα κανω ο γιατρος δεν εχει προβλημα...

Ευακι πονεσα μονο που το διαβασα...

εγω χερι δεν εχω φαει ακομα...

Ζουζουνιτσα μη βιαζεσαι με τη μπεμπα θα ερθει στην ωρα της...

χτες νομιζα πως θα γεννησω και εγω...ειχα κατι πονους χαμηλα..ευτυχως με λιγη ωρα υπνου περασαν αλλα πονουσε πολυ η πλατη μου και δεν καλοκοιμηθηκα το βραδυ...με επιρεασε ο γιατρος που μου ειπε οτι δεν θα παρω ολο το μηνα μου...

Φιλια ελπιζω να φανει το μηνυμα μου αυτη τη φορα... ;)

ΦΙΛΙΑ!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρι μου...Χθες...Πολλα!!!

"Εφυγε" ο αδερφος του μπαμπα μου(καρκινος :( )

Οι γονεις μου λειπαν απο νωρις,

Απτην αλλη γιορταζε η αδερφουλα μου,και πολλοιιοιοι αλλοι..

Πηγαμε κ σε ενα γαμο...

Ειχα κ αυτα τα πονακια,σουβλιες,αναγουλες...

Σκεφτομουν και τη φιλη μας...

Τοσα πολλα μαζεμενα....!!!!

Σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια για το δωματιακι μας!!

Καλα να περασεις οτι κ αν κανεις!!!

Τομακι καλησπερα!!!!!Κι εσυ πονακια????Ηταν η μερα μας χθες<???????

Εγω παντως οταν γραφω πολλα κανω αντιγραφη πριν την υπονολη για να μην...Χτυπαω το κεφαλι μου!!!!Ειναι σπαστικο πολυυυυυυ αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα!! Εγώ από χθες όλο κλαίω!! Η μαμά μου κι η γιαγιά μου μου λένε να μην στενοχωριέμαι για να μην κοπεί το γάλα μου! Δεν ξέρω γιατί!! Μάλλον επειδή πρέπει να φύγει ο άντρας μου για Εύβοια σήμερα!! Τελικά αποφάσισα να πάω κι εγώ μαζί του με τον μπέμπη μας! Δεν θέλω να μείνω μόνο ρε κορίτσια! Αλλιώς είναι να 'μαι μαζί του! Έχω άλλη διάθεση! Εχθές γιόρταζε η μαμά μου και πήγαμε με το μωρό! Και είχαν μαζευτεί 15 άτομα από πάνω κι είπα αφήστε τον να ηρεμήσει και η μαλακισμένη η πεθερά μου θύμωσε κι έφυγε! Και μετά είπε ότι την έχω προσβάλει κι άλλη φορά! Που; Δεν μας είπε!! Αι στο δ...ολο να πάει κι αυτή!! Αμάν πια! Έχω τα δικά μου, πρέπει ν'ανέχομαι και την μαλ@κία τους!

Όσον αφορά το χέρι... είναι μια δυσάρεστη εξέταση! Ειδικά αν έχεις και πόνους... άστα!! Αλλά με την επισκληρίδιο δεν καταλαβαίνεις τίποτα! Νιώθεις ένα ψαχούλεμα αλλά κυριλέ!! Μόλις γεννηθούν βέβαια τα νινάκια... δεν θυμάσαι τίποτα!! Μα τίποτα!! Κάθε φορά που βλέπω τον Δημητράκη.. εκεί ανθίζουν όλα!!

Πονάνε τα ούλα μου, έχω μια μικροκαταθλιψούλα, είμαι σκατά... αλλά που θα πάει;; Θα περάσει!! Σε λίγες μέρες παίρνω και την μισή ευχή!! Πώπω να περάσει η λοχεία δεν την παλεύω άλλο!! Μου την έχει δώσει στα νεύρα!! Θέλω να πλακώσω και την ηλίθια στο ξύλο! Αμάν πια! Αυτή τα κάνει σκατά στην ζωή της, την κάνουν όλοι πέρα, δεν είναι τυχαίο που έχει τσακωθεί με 2 αδερφές της.. και δεν μιλιόνται.. Είναι πολύ παράξενη, όλα πρέπει να τα ξέρει κι αν της πεις το αντίθετο παρεξηγείτε! Και προχτές μου είπε να βάλω ζακέτα, και της είπα δεν θέλω και μου είπε ότι δεν έχω μυαλό! Και της απάντησα με ωραίο τρόπο πως δεν είμαι ηλίθια, αν κρυώνω θα βάλω ζακέτα! Και μου λέει ότι δεν με είπε ηλίθια! Μα αν δεν έχω μυαλό τι έχω; Σκατά; Καθομαι λιγάκι στο λαπτοπάκι μου να χαλαρώσω αρχίζει και λέει ότι όλο μπροστά σ'αυτό το διάολο είμαι, κι ότι θα χαζέψω! Δεν κοιτάει την μούρη της. Αι στο καλό! Κι ακόμα δεν έχω ξεθυμάνει ρε κορίτσια! Δεν την αντέχω! Μου την έχει σπάσει πολύ άγρια!

Ουφ... Σας εύχομαι με το καλό... να γίνουν όλα όπως επιθυμείτε... με πανικό... Θα έχει πολύ φάση... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυγουστιάτικες μέλλουσες μανούλες και ήδη μανούλες , γειά σας!!!!

Παρακολουθώ από καιρό το παρεάκι σας και οι συζητήσεις σας μου φαίνονται πολύ χρήσιμες.. (ειδικά αυτή που είχατε πει για την εξέταση του ζαχάρου και το λεμόνι)

Αν και ορισμένες κοπέλες από το team σας έχουν ήδη γεννήσει και δεν πρόλαβα να ευχηθώ πιο πριν ... εύχομαι στις υπόλοιπες κοπέλες με το καλό να γεννήσουν με όση λιγοτερη ταλαιπωρία γίνεται!!! Στις ήδη αυγουστιάτικες μανούλες να χαίρονται τα μωρά τους!!!

Φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!ΕΥΑΚΙ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΟΠ..ΝΑ Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ!!!!!ΤΙ ΧΕΡΟΥΚΛΑ ΕΙΧΕ ΡΕ ΣΥ Η ΑΤΙΜΗ!!!!ΠΩΠΩΠΩ ΠΟΝΕΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ!!!!ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΧΕΡΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΙ ΕΤΣΙ!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΣΚΙΣΩ!!!!

ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ !ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΩΝΕΙΣ ΝΑ ΒΑΖΩ ΜΥΑΛΟ!!!ΚΙ ΕΣΥ ΤΕΜΕΤΕΡΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΟΥ!!!!

ΝΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ !!!ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΩ ΑΣΧΗΜΑ!!!ΝΑ ΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΣΟΥΠΡΙΤΣΑ ΜΟΥ;;;;;:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια δεν τα είπα για να σας τρομάξω και σόρυ αν το έκανα!!!!

Αλλά, έχετε το νου σας καλού κακού.... Δηλαδή ήταν τόσο δύσκολο να βάλει λιπαντικό; Πιστευα πως επιβάλλεται!

Τόμα μου κ εγώ τα κάνω αντιγραφή όταν γραφω πολλά! Την έχω πατήσει κ εγώ σαν κ εσένα, γι'αυτό!:P

Αναστασάκι σε ευχαριστώ για τις ευχούλες σου!

Οντως είναι πάρα πολύ ωραίο το ότι μοιραζόμαστε συναισθήματα τόσο εντονα κ εμπειρίες ΄και νοιαζόμαστε η μια για την άλλη χωρίς καν να γνωριζόμαστε αν και θα το ήθελα πολύ να γνωριστούμε κάποια στιγμή και οι Αυγουστομαμάδες και τα μπεμπάκια μας και οι υπόλοιπες φυσικά!!

Νταλάκι υπομονή και ψυχραιμία! Έχεις απόλυτο δίκιο που σου την έσπασε με τη ζακέτα! Οσον αφορά για πόση ώρα θα ασχολούνται με το μπεμπούλη σου με συγχωρείς αλλά έχεις κάθε δικαίωμα να πεις όποτε θέλεις να το αφήσουν να ηρεμήσει! Από πού κ ως πού να νευριάσει κιόλας;!;! Αααααααα! Κάτι τέτοια ακούω και δε θα τη βγάζω καθόλου τη μπέμπα μου!!! Μη μου την κατσιάσουν όλοι τους!!!!:angry:

Οσο για τη μικροκαταθλιψούλα.... υπομονή! Εκτός από τις νέες ευθύνες και το νέο τρόπο ζωής με κούραση, ξενύχτια κλπ., σκέψου ότι οι ορμόνες σου από τα ύψη που βρίσκονταν τώρα έπεσαν απότομα!!! Είναι λογικό να έχεις συναισθηματικές μεταπτώσεις!! Κοίτα να είσαι όπου υπάρχουν άνθρωποι που σε κάνουν να νιώθεις καλύτερα!!!

Φιλιά πολλά κοριτσάκια μου! ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΤΡΟΜΑΞΕΣ ΑΠΛΑ ΑΠΟΡΩ ΠΟΣΟ ΑΓΑΡΜΠΗ ΗΤΑΝ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΟ!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΝΤΩΣ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΟΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΘΕΛΕΙ!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταλλια μου να ερχεσαι εδω να βριζεις- να φωναζεις- να βγαζεις τα απωθημενα σου!!!

Εμεις θα σε υποστηριζουμε σε οτι κι αν πεις αφου ΒΕΒΑΙΩΣ εχεις κ δικιο!!!!

Εδω αγαπουλα μου πες τα να ξεθυμανεις!!!!Και ουτε καλησπερα να μη λες(που λεει ο λογος!!!)

Θα ανοιγεις το λαπτοπακι σου, θα γραφεις "Γ@μ* την παλιοπο..@ν@ την πεθερα μου, την Μπιιιιιιιπ,σκ#τ5 μπιιιιιιπ κλπ κλπ" και θα βγαινεις "αλλος ανθρωπος"!!!!!!!!!!

Και για το μπεμπη ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!! Κουμαντο στα παιδια της!Αι σιχτιρ τωρα μη βρισω κ εγω!!!!!!!!!!!

Εχω μια γνωστη που γεννησε πριν κανα μηνα κ εμαθα πως το μωρο το δειχνει σε παπουδογιαγιαδες ΜΟΝΟ πισω απ'το παραθυρο!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Οι υπολοιποι δε...Οταν με το καλο περπατησει!!!!!!!!!!!!!Εντολη κ του παιδιατρου!!!Η καθεμια ξερει καλυτερα τι θα κανει με το παιδι της!

Χρυσα ευχαριστουμεεεεε!!!Οι συζητησεις μας περι σεξ,γαλαζιου ή καφε πιπιου κλπ δε σου φανηκαν χρησιμες?χεχεχεχεχεχεχεχεχε :P

Ευα δε μας τρομαξες καθολου!!!!Απλα σηκωθηκαν οι τριχες μας και αποτι καταλαβα ετοιμαστηκαμε ολες να τη φαμε ζωντανη την βλαμμενη!!!!

"Πως βαζεις ετσι τη χερουκλα κυρα μου στο πιπι της φιλης μας???Εεεεε????

:laugh: ;) :laugh: :lol: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταλλια μου υπομονη κοπελα μου...

εχει δικαιο η Αναστασια θα μπαινεις εδω θα λες οσα εχεις να πεις να βγαζεις τα αποθυμενα σου και η μερα σου να περνα σουπερ μετα!! Σημειωσε οτι εμεις δεν θα σε παρεξηγησουμε ;)

Ζουζουνιτσα μου Εβινακι μου ειμαι εδωωωωωωωω!! Μακια! :kiss:

Χρυσα μου σε ευχαριστουμε και στα δικα σου!!

Αναστασια μου πολλα χαμογελα :) :laugh: :) και πολλα φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera se oles tis augoustomamadoules kai oxi!

Den mpika kai x8es ki apo oti vlepo to doulepsate to 8emataki!

Molis girisa apo masa pano sto kima stin Peraia, skasmeni kai apo to fai kai apo ti zesti! Pou einai oi voriades pou elegan ston kairo? Pao na diavaso ta minimatakia sas ki epanerxomai!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τομα μου :):kiss: :laugh: :kiss:

Ετσι...Να χαμογελας!!!

Δε θελω να στενοχωριεται καμιααααα μας!!!

Ελενακι καλοπερασες!!!!Αντε να κανεις τα..Μαθηματα σου!!!!!

Εγω σας αφηνω σε λιγακι...Επιτελους βολτιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dalia μου

να μπαίνεις και να (μας) βρίζεις οοοοσο θες!!!

Οι Αυγουστομαμάδες διακρινόμαστε απο ...κατανόηση!!!

Κουράγιο κοριτσάκι μου και ΜΗΝ κλαις.... Ασε να κουρεύονται όσοι σε ενοχλούν και εσύ ...να κοιτάς το Dalaki μόνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κρίμα να φτάνεις σε τέτοιο σημείο στην καταστασή σου......!!!

Αναστασάκι μου λυπάμαι για τον χαμό του θείου σου!

Ελπίζω οι γονείς σου να είναι καλα και να μην ψυχοπλακωθούν (πολύ)

οι άνθρωποι... τέτοιες μέρες χαράς!

Να χαιρόσαστε και το στερνοπούλι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου ευχαριστω!!!!!Για το στερνοπουλι μας!!!

Και για τους γονεις μου!!!Κ για ολα!!!

Ηταν αρρωστος αρκετους μηνες αλλα...Ξερεις...Η ελπιδα πεθαινει τελευταια!

Τι να κανουμε...Αυτα εχει η ζωη...

Ο μπαμπας μου σιγουρα μεσα του ποναει πολυ αλλα...

Δεν του φαινεται πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foulinaaaaki na sas zisei!!!! To i3era oti 8a simvei kati tetoio! Den mpika mia mera kai 3efouskose ki alli sinadelfissa augoustomanoula! Ti omorfaaaaaa!!!! Na sas zisei,to eipa? :woohoo:

Eteroxronismena XRONIA POLLA sta koritsakia mas pou giortazan x8es marimaraki,marianda ki opoia alli eixe tin timitiki tis!

Evaki akoma den ekana tin xeroe3etasi, oli me rotane an mou evale akoma xeri o giatros(!), alla 8a eimai proetoimasmeni! ''Giatre,lipantiko?'' :blink: :woohoo:

Tomaki geiaaaaa sou!!

Dalia mou edo mporeis na 3espas ooooso 8eleis eleu8era! Ego prin genniso kai skeftomai pos 8a antimetopizo pe8era,soi,geitones kai loipous siggeneis!

Anastasako,Zouzou, sinponemenes tou Galinou, mi tixon kai den eidopoiisete egkairos oti gennisate! Zouzounaki mi biazesai kouklitsa mou! Ki ego 8elo na genniso grigora (an ki exo 4 evd akoma peripou),alla apolambano tooooooso tin...koilara mou ores ores!

Koritsakia mou exo ki ego petromata kai tsimpimatakia psila, sxedon sto simeio pou eide o giatros ton plakounta. Tetarti 8a pao sto rantevou mou (einai akrivos apenanti apo Galino) kai 8a doume tin proodo tis mikris.

Zouzou kala apotelesmata stin e3etasoula sou!

Filakia se oooooles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΠΟ ΓΑΛΗΝΟ!!!ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΜΑΚΙΑ !!!!!ΤΟΜΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;ΛΕΠΟΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ!!ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΓΡΑΦΗΜΑ!!!ΜΙΑ ΣΥΣΠΑΣΗ ΣΤΟ ΜΙΣΑΩΡΟ, ΜΟΝΟ!!Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΚΑΙ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΜΕ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΕΝΝΑΜΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ 31, ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΠΑΛΜΟΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ...ΧΕΡΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ , ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥΧΕΡΗΣ, ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΠΙΠΙ ΜΟΥ ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΣΤΗΝ 1 ΑΙΘΟΥΣΑ ΜΕ ΠΗΓΑΝΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουνικακι φυσικα θα ενημερωσουμε!!!Και θα σου πουμε κ εντυπωσεις και τι να αποφυγεις κ τι να απαιτησεις κλπ!!!Αρκει να ακολουθησουμε τη ...σειρα προταιρεοτητας!!! :P

Κι εμενα η γιατρος μου σχεδον διπλα ειναι στο Γαληνο!!!2-3 πολυκατοικιες πιο εκει!!!Ποσο καλα τα καταφεραμε!!Ουτε θα κουραζονται για να ερθουν!!!!

Εβινακι χαιρομαι που ειναι ολα τελεια και που σε ακουω χαρουμενη που μαλλον θα γεννησεις κοντα στην πητ σου!!!

Μπραβο κοριτσι μου!!!

Καλα,στη μικρουλα σε πηγαν???Δεν απαιτησες να δεις τη 2 ή την 3?????χεχεχεχεχεχεχεχεχεχε

Αν και...Στην 1 μαρεσει που τα ποδια του κρεβατιου δεν "βλεπουν" την πορτα φατσα φορα!!!!Ολαααααααααααα τα σκεφτομαι!!!!Δε θελω να νιωθω ανασφαλεια εκεινη την ωρα!!!!!!!!!!!

αααααα το αποφασισα!!!!!!Διαλεγω την κουρτινα 1!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια σας υπερευχαριστώ! Ήδη νιώθω πολύ καλά!! Ήρθα στην Εύβοια και αισθάνομαι τέλεια!! Και να σας πω.. Πήγαμε να αφήσουμε το αμάξι του άντρα μου στο σπίτι της που έχει γκαράζ γιατί ήρθαμε με το δικό μου Εύβοια και δεν ήρθε να μου μιλήσει! Του είπα του άντρα μου γιατί δεν ήρθε κι είπε ότι γίνεται μαλακισμένη ώρες ώρες! Πάντα.. αλλά τέλος πάντων!! Εμένα μεγάλη μου σκασίλα! Πολύ που χέστηκα για δαύτη!

Αύριο θα είναι μια πολύ καλύτερη μέρα!! Θα σας δω σύντομα...

Αναστασία μου, λυπάμαι για τον θείο σου! :( Με τα δικά μου.. δεν έγραψα για σας! Να ζήσετε να τον θυμάστε!

Ευάκι.. την επόμενη φορά που θα σου βάλει χέρι η προισταμένη να της πεις με το μαλάκο! Ευαίσθητη περιοχή είναι εκεί, όχι το χωράφι του παπού της! Άντε... Εμένα ευτυχώς δεν με άγγιξαν αυτές γιατί είχα την μαία μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΗΝ 1 ΟΤΙ ΔΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΠΙΠΙ ΣΟΥ ΟΙ ΑΠΕΞΩ, ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ Η ΜΑΙΑ !!!!ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΑΝΙ ΠΩΣ ΘΑ ΧΩΡΕΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!ΤΕΣΠΑΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΙΕΡΗ ΩΡΑ ΘΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!!! ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ ΠΑΝΤΨΣ Ο ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟΣ, ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΗΧΟΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΟΥΣΑΝ ΧΙΧΙΧΙ!!!ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΩΡΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρεεεεε το κοριτσακι σου ηταν που εκανε τα τσαλιμακια της!!!!!!!!!

Φυσικα βρε κλεινουν την πορτα αλλα...Ειναι θεμα ψυχολογιας!!!!!Αλλο να εχεις το νου σου πως το πιπι σου "βλεπει" την εξοδο και αλλο τον...τοιχο!!!

Πανω αριστερα ή δεξια απτο κεφαλι του κρεβατιου πρεπει να ειχε ενα σκαμπουδακι!!!!!Εκει με κανα ουισκακι στο χερι κ κρανος στο κεφαλι θα βρισκονται τα αγορια μας!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΑΝΕΥ ΚΡΑΝΟΥΣ ΚΑΘΟΤΙ ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΗΣ , ΓΙΑ ΝΑ ΧΩ ΝΑ ΤΡΑΒΑΩ!!!!! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΓΟΥΡΟ ΜΑΛΛΙ, ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΑΝ ΠΟΤΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΨΕΙΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΤΗΝ Π.....ΣΑ!!!!ΧΙΧΙΧΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: DALIA ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ!!!ΕΛΕΙΠΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ!!ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!:P ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΕΝΑ ΡΟΥΦΗΧΤΟ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΜΑΣ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 2900!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΝΕΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΒΓΕΙ!!!!ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...