Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

εγω τα ειχα βαψει ενα ελαφρυ σαν γαλατι χρωματακι και δεν μου τα ξεβαψαν δεν ειχα βαψει ομως τα ποδια αν και δεν τα ειδαν φορουσα κατι σακουλακια χειρουργειου υποποδια χαχα αν τα βαψετε ενα ελαφρυ φυσικο που φαινεται και λιγο το νυχι απο κατω δεν τα ξεβαφουν η να αφησετε τα ποδια αβαφτα αυτοι θελουν να δουν μηπως μελανιασετε κατω απο τα νυχια οποτε και ποδια μια χαρα τους κανουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα Μαριαντακι!!!!

Πως ειναι η κορουλα σου?????Περνατε καλα????

Αν ειναι για καισαρικη οκ να στο ξεβαψουν το πετικιουρ...Αλλιως γτ?????

Και δε μου αρεσει πολυ το γαλλικο(στο ποδι) που ειναι καπως ουσετερο...

Εχω την ηλιθια εντυπωση πως ζωντανευουν τα δαχτυλακια καπως!!!! :silly: :silly: :silly: (μη με κοροιδεψετε!!!)

Εβινακι οκ!!!Περιμενω νεακια!!!Εχω παει στην 1 κ την 4 αιθ τοκετου!!!!Πανε στην 2 η την 3 να εχουμε πληρη αποψη!!!χαχαχαχαχαχαχ Και εκεινη την ωρα να φωναζουμε πχ "ΒΑΛΤΕ ΜΕ ΣΤΗΝ ΔΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ" xaxaxxaxa κ εμενα με επιασε η μ@λ@ κι@ τωραααααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΛΙΝΑΚΙ ΜΑΣ!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ, Η ΜΠΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!!!ΕΧΕΤΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβινακι ελειπα για λιγο!

Τις δυο πρωτες φορες που εκανα καρδιοτοκογραφο πληρωσα απο 15 ε.Μετα τπτ!

Αχ φιλακια στο Λινακι μας!!!Σιγουρα πεταει στα συννεφα με τη μπεμπα της!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANASTASACO μια χαρα περναμε πιο πολυ μας ταλαιπωρει ο γιος μου παρα η μικρη απλα το βραδυ εχει κολικους και ξενυχταμε μεχρι να της περασουν ειναι το μονο που μας ταλαιπωρει, παντως οταν εχεις και πιο μεγαλο παιδι ειναι δυσκολα γιατι κοιμαται η μικρη και δεν μπορουμε να κοιμηθουμε και εμεις γιατι ο μεγαλος ειναι ξυπνιος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανασυασια και στον φυσιολογικο τοκετο μπορει να παρουσιασεις προεκλαμψια και τετοια γιαυτο τα ξεβαφουν να δουν αν μελανιασεις να ξερουν παντως εμενα δεν μου εχει τυχη να μου τα ξεβαψουν σε καμια γεννα τωρα τι να σου πω παντως τα κοιταξε η νοσοκομα τα χερια μου πριν και περιμενα οτι θα μου το πει αλλα δεν μου το ειπε οποτε υπεθεσα επειδη φαινοταν απο κατω τα νυχια μου ελαφρα γιαυτο μου τα αφησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

Ανασυασια και στον φυσιολογικο τοκετο μπορει να παρουσιασεις προεκλαμψια και τετοια γιαυτο τα ξεβαφουν να δουν αν μελανιασεις να ξερουν παντως εμενα δεν μου εχει τυχη να μου τα ξεβαψουν σε καμια γεννα τωρα τι να σου πω παντως τα κοιταξε η νοσοκομα τα χερια μου πριν και περιμενα οτι θα μου το πει αλλα δεν μου το ειπε οποτε υπεθεσα επειδη φαινοταν απο κατω τα νυχια μου ελαφρα γιαυτο μου τα αφησε

Αααα μαλιστα!!!

Καλα...Τι να κανουμε...?Εγω θα τα βαψω γτ σιγα μη γεννησω τις επομενες μερες...Και αν μου τα ξεβαψουν...Οκ!!!!

Μακαρι να ειναι ησυχουλα η μπεμπα σου!!

Πραγματι θα ειναι δυσκολο με 2 + παιδακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΒΑΨΤΑ ΔΙΑΦΑΝΗ !!ΔΕ ΘΑ ΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!ΑΧ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ (ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΟΥΜΕ) ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κοριτσάκια μου? καλά είστε? σήμερα όλο το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ καθόλου. είχα ενοχλήσεις κάτω χαμηλά. όχι ακριβώς πόνους, κάτι σαν πόνους και ανησυχία. είναι λέτε συσπάσεις? λέτε να μην προλάβω το ραντεβού με τον γιατρό την τρίτη? τι λέτε για αυτά που σας έγραψα καθότι και άσχετη εγώ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ζουζουνίτσα μου

γιατί βιάζεσαι να γεννήσεις;;;

Κάτσε στα αυγά σου και άσε την Ελευθερίτσα

σας ΗΣΥΧΗ!!!!!!!

Θα έρθει όποτε θέλει.... Απόλαυσε την κοιλίτσα σου!

Λενάκι με το «κάτι σαν πόνους»

τι να καταλάβουμε;;;

Διάβασε τις περιγραφές που έχουμε πιο πάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξέρω σας μπέρδεψα ε? μάλλον όχι οξύς πόνος δεν είναι αλλά σαν ενόχληση, όχι κάτι αφόρητο, και που και που όχι συνέχεια. και να πετρώνει η κοιλιά.αν τα λέω καλά στις περιγραφές. μάλλον θα σας μπερδέψω περισσότερο μου φαίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zouzounitsa

θα σε δείρω....... χαλάρωσε παιδί μου!

Εχεις μέρες ακόμα, άσε την μπεμπούλα να μεγαλώσει

λιγάκι...........

Μην σκέφτεσαι έτσι, δεν σου κάνει καλό...

Γεμιστούλα θα είσαι λιιιιγο καιρό ακόμα,

απόλαυσε το!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω απολυτα με τη Μαρι!!!!!

Ξυλο στο Εβινακιιιιιιι!!!

Οτι θελεις θα κανεις βρε απονη μανα????

Την ελευθερη βουληση της κορης σου δεν την παιρνεις στα σοβαρα????

Κανονισε να σου πει ο γιατρος για προκληση κ να τρεξεις!

Θα σε σκισω τεμετερον!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες!!

Τί κάνετε;

Κατ' αρχάς, Να σου ζήσει το μπεμπάκι σου Φουλινάκι μας!!! Να ναι πάντα γερό και καλότυχο! Να το δεις όπως επιθυμείς!!!!!

Επίσης, χρόνια πολλά και ευτυχισμένα σε Μαριάντα, Μαριμάρι και όποια άλλη γιόρταζε! Ξέρω.... λίγο καθυστερημένα αλλά αν σας πω τα νέα μου θα με δικαιολογήσετε!

Λοιπόν, χθες, 15αυγουστο και ενώ είχα τη γιορτή του αντρούλη μου, ένιωθα από το πρωί πόνους χαμηλά! Μετά το φαγητό άρχισα να νιώθω και πετρώματα στη κοιλιά αλλά δεν παρακολουθησα αν ήταν σε τακτά χρονικά διαστήματα! Επειδή όμως αυτά συνεχίστηκαν για όλο το απογευμα μαζί με πόνους περιόδου στη μέση, άρχισα να χρονομετρώ και συνειδητοποίησα ότι κάθε 5 λεπτά πέτρωνε η κοιλιά μου και πονουσα. Παίρνω το γιατρό και μου λέει να πάρω ένα ολόκληρο yutopar (είναι διακοπές εν τω μεταξύ ο γιατρός μου) το οποίο σταματάσει τις συσπάσεις! Παίρνω το χάπι αλλά παρ' όλ' αυτά τα πετρώματα συνεχίζονται με την ίδια περιοδικότητα! Κάθε 5 λεπτά! Το μονο που κάλμαρε κάπως ήταν οι πόνοι οι οποίοι μειώθηκαν σημαντικά! Ξαναπαίρνω το γιατρό μου κ εκεινος μου λέει να πάω στο ΙΑΣΩ κ ότι θα ειδοποιήσει την προϊσταμένη να με δει. Ξεκινάμε λοιπόν με τον αντρούλη μου, τη μάνα μου τον αδερφό μου και την κοπέλα του (όσοι ήταν σπίτι δηλ. και πάμε στο ΙΑΣΩ. Με παίρνουν μέσα και έρχεται η προίσταμένη να ελέγξει τον τραχηλο! Κορίτσια με ξέσκισε η .... μην τη πω!! Μου χωσε τα κωλοδάχτυλά της απότομα, με δύναμη και χωρίς λιπαντικό!!! Μου την είχε κάνει και ο γιατρός μου αυτή την εξέταση αλλά αισθάνθηκα απλά μια ενόχληση! Με αυτήν, ούρλιαξα!! Τα πήρα πολύ άσχημα!! Οσο το σκέφτομαι μου ρχεται να πάω εκεί και να τη σπάσω στο ξύλο! Τέλος πάντων, διαστολή μηδέν!

Μετά με πήγε στον καρδιοτοκογραφο όπου οι συσπάσεις συνεχίζονταν παρόλο που είχα πάρει το χάπι! Ηταν όμως χαζοσυσπασούλες απ' ότι μου είπε και ότι δεν είναι τοκετού! Αρα με άφησε να φύγω!

Ο γιατρός μου επιστρέφει Τετάτη και Πεμπτη θα πάω να με δει! Και ρωτώ εγώ τώρα αφού έχω συσπάσεις έχοντας πάρει χάπι που τις σταματά, μήπως με το που σταματήσω να το παίρνω με πιάσουν οι κανονικές συσπάσεις και γεννήσω;; Περιττό να πώ ότι από την ώρα μου έβαλε δάχτυλο αυτή πονάω πολύ!!

Κορίτσια ενώ μέχρι τώρα ήμουν ψύχραιμη και γενικά στον κόσμο μου σχετικά με τη γέννα, τώρα τα' χω δει όλα! Φοβάμαι ότι δε θα αντέχω τους πόνους κ ότι θα γεννήσω με καισαρική τελικά!! Ουφ!! Σας ζάλισα!! Σταματάω!!! B)

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνίτσα

τέλος Αυγούστου εσύ,

τέλος η συζήτηση! Με δημοκρατικές διαδικασίες

εγώ κ η Αναστασια αποφασίσαμε για σένα!!!!!

Δεν γεννάς ακόμα........!

Με το καλό να δεις την μπέμπα σου το απόγευμα

και να την χαρείς..... Από τις τελευταίες

υπερηχογραφικές εμφανίσεις..... Ζήσε τις!!!!!!!!!

Κορίτσια,

γιατί είσαστε σπίτι(;)

και κυρίως γιατί στο Νετ;;;;;

Έχετε πονάκια κ σερφάρετε ξάπλα

παριστάνωντας τις χαλαρές;!;!;!;!;

.......Εγώ ναι! χιχιχιχιχιχι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eva μου

τι έζησες;;;

Εφιαλτική «ακούστηκε» η μαία....!!!!!

Πως κ δεν τις έσπασες τα δάχτυλα;

Εγώ νομίζω θα της τα έχωνα στο κ@λο

(συγνώμη κιόλας) , αλλά με αυτούς που είναι

στην κοσμάρα τους

και ΔΕΝ νοιάζονται ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ!!!

Πες μου όνομα, (και εγώ στο Ιασώ θα γεννήσω)

αααααν την πετύχω

να την «κανονίσω» και για σένα!!!!!

Έχεις τους πόνους σου

έχεις και την... εμπειρία της βλαμμένης!!!

Forget it!

Να χαίρεσαι τον άντρα σου

και σε ευχαριστώ κ για τις ευχές σου...

Εφόσον ο γιατρός σου δεν ανησυχεί

ΜΗΝ αγχώνεσαι! Ξεκουράσου, ακολούθησε

τις οδηγίες του κ όταν πας να σε δει

θα σε κατατοπίσει σχετικά

με τις συσπασούλες κ τα πονάκια σου!!!!!!!!!

Να είσαι ψύχραιμη , κοριτσάκι μου

και να μην στεναχωριέσαι........

Ρs: Aν πετύχω τέτοια μαία

θα τις συνθλίψω τα μούτρα!

Πολύ τα έχω πάρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια όλα αυτά δηλαδή τα πονάκια και οι συσπασούλες είναι προπαρασκευαστικά? γιατί την Παρασκευή είχα πάει ιασώ καρδιοτακογράφο και η μαία δεν είδε τίποτα ανησυχητικό και με έδιωξε. πότε καταλαβαίνουμε ότι αυτά είναι πονάκια ή συσπάσεις τοκετού?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χι χι !!! Μαριμάρι σε έχω κόψει τσαμπουκαλού οπότε πιστεύω πως εκεί θα της τα χωνες!!! :laugh:

Εγώ ενώ γενικά, δε χαρίζω χθες ήμουν πολύ ψάρι!! Εχασα πάσαν ιδέα με την πάρτη μου! Δεν περίμενα ότι θα φοβάμαι τόσο! Και να φανταστείς ότι έχω περάσει διάφορα με την υγεία μου, έχει χρειαστεί να κάνω και παρακέντηση στο παρελθόν και δεν ακούστηκα παρ' όλο που ήμουν 19 ετών! Πίστευα πως αντέχω τον πόνο αλλά....!!!

Δεν ενδιαφέρθηκα καν για το όνομά της! Είχα τόση αγωνία και φόβο μαζί που δε σκεφτόμουν τίποτε άλλο! Πάντως, στο γιατρό μου την Πέμπτη θα του το πω ξεκάθαρα! Αν τύχω σε καμιά παρόμοια θα μας ακούσει όλο το ΙΑΣΩ! Τους πληρώνουμε κιόλας και μας φέρονται ετσι! Ας το καλό! Συγχύστηκα πάλι!

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου γλυκειά μου! Του την έκανα πάντως τη γιορτή χθες του αντρούλη μου! :laugh: Αυτός να δεις χέσιμο! :laugh:

Λενάκι τί να σου πω! Είναι η πρώτη μου γέννα και δεν έχω ιδέα! Είχα πετρώματα και πόνους σε τακτα χρονικά διαστήματα και παρ' όλ 'αυτά, δεν ήταν τοκετου! Τί να πω! Μάλλον θα πρέπει να ναι πιο δυνατοί οι πόνοι! Θα το καταλάβουμε πάντως, πιστεύω! Τί στο καλό!!

Αντε καλό κουράγιο κοριτσάκια μου!!!

Ζουζουνίτσα περιμένουμε νέα σου από τον καρδιοτοκογράφο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάλλον θα το καταλάβουμε ε? που θα πάει? απλά εγώ αγχώνομαι γιατί την Τρίτη θα ξαναπάω ιασώ να με δει και να δούμε και την μπεμπούλα και να κάνουμε βιοφυσικό προφίλ εμβρύου και να δούμε. και δεν θέλω να τρέχω πιο νωρίς, με αγχώνει αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eva μου

μην φοβάσαι τίποτα!

Είπαμε, οι Αυγουστομαμάδες ΔΕΝ

μασάμε!!!!!!

Και τους πόνους τοκετού θα καταλάβουμε

και όλα καλά θα πάνε!!!!!!!!!!!!

Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι πολυ ωραια οταν ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ τα συναισθηματα,τις αγωνιες,τους...πονους μας....

Δε συμφωνειτε????Το να νοιαζεται η μια την αλλη χωρις καν να γνωριζομαστε....

Πρωτα να ενδιαφερομαστε για την διπλανη αυγουστομαμα,μετα να εκφραζουμε τις αποριες μας....Τα ασχετα μας....ΟΛΑ!!!

Ανατριχιασα με τον πονο που ενιωσες Ευακι απ την ψυχακια μαια!

Καποια στιγμη...Οχι σε πολυ καιρο...Πιστευω πως θα τα ξεχασουμε αυτα ή θα τα θυμομαστε κ θα γελαμε!!!

Να'ναι καλα τα παιδακια μας που ετοιμαζονται να ερθουν στον κοσμο!!!!

Και να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!

Μαρι μου....Τοσο πολυ πονας???

Για να εισαι κ εσυ μεσα Κυριακατικα..Μαλλον...

Απ'την μια στενοχωριεμαι πολυ-δε θελω να πονας φιλεναδακι μου!Απ'την αλλη...

Μπορει να ειναι οι τελευταιοι πονοι...Και θα χαρω πολυ να γεννησεις οταν θελει ο μπεμπουλης κ οχι ο σουπερ γιατρουλης!!!

Να με παρεις τηλ αν χρειαστεις κατι!!!!(εχω κ την αλλη στο νου.... :( )

Εμεις συνηθως Κυριακες ειμαστε σπιτι....Τρωμε με τους γονεις μου κ μετα εδω μεχρι το απογευμα που κανουμε βολτιτσες! :) Σημερα...Δεν φαγαμε ολοι μαζι...Χθες ηταν δυσκολη μερα...Σημερα η μαμμυ μου δουλευει....

Ασχετο...

Μπηκε η βαφτιστικια μου(σχεδον 5 χρ) στο δωματιο της μπεμπας και εβγαλε μια τσιριδα ενθουσιασμου!!!! :laugh:

Πολυ ωραιο νονααααα!!!Ποιος το εφτιαξε????(εγω της λεω...η τρελλη νονα σου!!)

Δεν εισαι καθολου τρελλη!!!!!Ο νονος δεν εκανε τπτ?????(καρφωσε το κουρτινοξυλο! :P:P)

και η κουρτινα ωραια και αυτο στο κρεβατακι και το αλλο....!!!!!!!!

Ενθουσιαστηκα που ενθουσιαστηκε!!!!!Ελπιζω να αρεσει κ στη μπεμπα μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...