Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΙ !!ΕΜ ΚΑΙΡΟΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ, ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ ΑΥΤΗΣ!!!!!ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΜΕΝΩ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!!!!ΣΕ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!ΜΑ!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααα αγαπημενες μου!!

Τι μου κανετε??

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ MARIMARI & MARIANTA

marianta μου τελειο το δωματιακι σας! Πολυ γλυκο χρωμα τελικα το ροζ :)

zouzounitsa μου βλεπω εσυ εδω σταθερη αξια βρε παιδι μου μπραβο σου!

Αναστασια μου ενα μεγαλο :) απο εμενα για σενα με αγαπη!

Για να δοκιμασω να βαλω και εγω μια φωτο του τοιχου με τα ψαρια απο το παιδικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΜΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!!!ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΟΥΙΝΙ ΠΟΥ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΩ!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ... ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΓΟΥΣΤΟ!!!

ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ... ΜΕ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ

ΤΥΦΛΑ ΝΑ 'ΧΕΙ Η ΜΙΡΑΡΑΚΗ :laugh: :angry: :angry:

ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΜΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΣΑΣ

ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ ΜΑΡΙΜΑΡΙ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑΝΤΑ!!!

DALLIA ΣΕ ΕΙΔΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ... ΘΗΛΑΖΕΣ ΚΙ

ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ?:laugh:

ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ!!!:silly: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσακια για τα χρονια πολλα!!!! Μαριμαρι μου να χαιρεσαι και εσυ την γιορτη σου και με ενα νινακι νααααααααα φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στα κοριτσια μας!!!

Μαριμαρακι μου αγαπημενο φιλεναδακι να χαιρεσαι τη γιορτουλα σου!!!!!Με το καλο να γινεις μανουλα σε λιγες μερες(οοοοποτε θελεις!!!) και να γεμισει το σπιτακι σας εξτρα ευτυχια!!!!!

Μαριαντα μου χρονια σου πολλα κ ευτυχισμενα!!!!Νομιζω πως ειναι μια απτις καλυτερες γιορτες που εχεις περασει στη ζωη σου αφου φετος εχεις κ την κορουλα αγκαλια!!!!!Οτι επιθυμεις!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ!!!!Γεννησε και το Λινακι μαααααας!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μου εστειλε μνμ σημερα!!!Εσπασαν τα νερα της χθες το μεσημερι(αχ τι καλα!!!!Σιγουρα θα εχει γελιο η περιγραφη!!!! :P ) και στις 11 παρα τεταρτο ηρθε φυσιολογικα η αυγουστομπεμπουλα!!!Αφησε την τριπατη μεζονετα και ηρθε στη ζωη να κανει ευτυχισμενους τους γονεις της!!!

3650 παρακαλω!!!!!

Να σου ζησει (κι απο εδω) κοπελα μου!!!!Υγεια,ευτυχια και ολα τα καλα στη ζωη σας!!!!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to agoraki mou έγραψε:

DALLIA ΣΕ ΕΙΔΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ... ΘΗΛΑΖΕΣ ΚΙ

ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ?:laugh:

ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ!!!:silly: :lol:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Κάπως έτσι!!! Τον θήλασα, τον έβαλα να ρευτεί, αλλά επειδή μου βγάζει γουλίτσες και φοβάμαι στον ύπνο του περίμενα να περάσει λίγη ώρα που τον είχα στο καλαθούνι του για να τον προσέχω!! Αχ.. τι τραβάμε κι εμείς οι μαμάδες!! Έχασα τον ύπνο μου... Ας είναι καλά ο άντρας μου που τον πρόσεχε λιγάκι το πρωί και κοιμήθηκα λίγο παραπάνω!! Το είχα απόλυτη ανάγκη!!

Τόμα μου... φοβερό και το δικό σας ζουζουνοδωματιάκι!! Αχ κορίτσια... μόνο εγώ δεν το έφτιαξα!! Ζηλεύωωωω!!!

Είδα κι ένα όνειρο.. Ότι μου μεγάλωσε μέσα σε μια μέρα ο νινάκος μου και δεν τον χόρτασα!! Α πα πα!! 1000 φορές να ξενυχτάω και να κουτουλάω τα βράδια και να χω αυτή την μικρή φατσούλα να με κοιτάει παρά να μου μεγαλώσει γρήγορα και να μην το πάρω χαμπάρι!!

Και πάλι χρόνια πολλά σε όλες τις εορτάζουσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΩ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑ ΤΗΣ!!!!!Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΤΗ!!!!!ΠΟΙΑ ΕΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ;;;;;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουλινάκι μου γλυκό να ευχηθώ κι από δω.... Να σου ζήσει ο κορίτσαρος!! Να την καμαρώνεις όπως επιθυμείς και να είναι πάντα γεμάτη από υγεία και καλή τύχη στην ζωή της!! Καλή λοχεία και σε σένα και καλή ανάρρωση!!

Ζουζουνίτσα .. σου στέλνω ένα καρμάκι .. και με το καλό να ξεφουσκώσει και η δική σου κοιλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελενα μου(Νταλλια) ποσο εχει αλλαξει η ζωη εεε???

Ποση ευτυχια και αγαπη απο κ προς αυτον τον μικρουλη!!!!

Ακομα μου φαινεται απιστευτο που εχετε γεννησει....Ισως οταν γινω κ εγω μανουλα να το χωνεψω!!!!!!!

Παρε ενα καρμακι ετσι για τα ξενυχτια πανω απ'το καψουρακι σου!!!!!!

Αληθεια...Οταν ξυπναω το βραδυ για τουαλετα κ δεν ανοιγει το ματι,αυτοχαστουκιζομαι(τροπος του λεγειν :P ) για να.... Συνηθίζω!!! :laugh: :laugh:

to agoraki mou ειπε:

ΡΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ... ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΓΟΥΣΤΟ!!!

ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ... ΜΕ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ

ΤΥΦΛΑ ΝΑ 'ΧΕΙ Η ΜΙΡΑΡΑΚΗ :angry:

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαα τωρα το προσεξα!!!!!!!!!!!Μας εστειλες Ελενακιιιιι!χαχαχαχαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα και εγω μια φορα να γραψω με λεπτομερια και με πεταξε εξω γρρρρρρ....

Λοιπον...

Ξεφουσκωνουμε βλεπω σιγα-σιγα....

αντε να δουμε ποια θα ειναι η επομενη...

Λινακιιι να σου Ζησει η μπεμπα!!! :)

Αχ πολυ χαιρομαι που ξεφουσκωνουμε μια-μια... :)

dallia μου σου ευχομαι με το καλο να φτιαξεις και το δικο σας δωματιακι...εχει πολυ πλακα... να δωσεις φιλακια στο μωρακι σου... :kiss:

Σας φιλω ολες γλυκα! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα κ εγώ

μέρα της Παναγίτσας, να μπω

να ευχηθώ σε όλες σας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

......και «έπεσα» πάνω στο Foulinaki

που γέννησε!!! Τι συγκινητικό.....

Να της ζήσει το μπεμπάκι

το Αυγουστιάτικο!!!!!!!!!!!!

Μείων 1 γεμιστούλα λοιπόν...

Σας ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές σας,

Dalia, agoraki, Toma, Anastacia, Zουζουνίτσα

και ανταποδίδω..... Να είμαστε ΠΑΝΤΑ καλά!!!

Μαριαντάκι να μας χαίρονται , αγάπη μου

και να μας καμαρώνουν χιχιχι!!!

Με το καλό να υποδεχτούμε κ τα υπόλοιπα

νινάκια μας..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΝΑ να ευχηθω και απο εδω να σου ζησει η κορακλα και εγω αν δεν εκανα σεξ να βιαστω να γεννησω σημερα θα γενναγα χαχα ας οψεται το δυνατο σπερμα του συζηγου χαχαχα, αχ ξεφουσκωνουμε ολες σιγα σιγα και μετα εγω που θα μπαινω να γραφω ε; φιλουρες σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαριαντάκι

και εμείς το ...κάνουμε το άθλημα

(και με καλές αποδόσεις!)

αλλά μάλλον δεν πιάνει σε όλους!

Με πρόκληση βλέπω να μπαίνω...

Εκτός του sex λοιπόν

προτείνεις κ τίποτα άλλο, ως πιο έμπειρη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari μου τι να προτεινω ολα τα εχεις κανει και μπανια στη θαλασσα και περπατημα και sex τι αλλο να σου πω εχει βολευτει το νινι για τα καλα, ενταξει και η προκληση δεν ειναι κατι κακο βρε θα πας και ηρεμη παρα να τρεχεις σαν την τρελλη στο δρομο για το μαιευτηριο και να πονας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερεεεες!!!

Γεμιστουλες κ μανουλες ειστε καλα???

Δεν μου κανει καθολου για Κυριακη σημερα!!!

Νιωθω πως ειναι Δευτερα...Κουραστηκα απ'τηνξεκουραση!!!(λες κ δουλευα κανω :P)

Μαρακι μου βλεπω δε γεννησες!!!Δεν επιασε η επιθυμια του παππου!!!!!

Και το σεξακι συνεχιζεται!!! :P

Αν σου πω πως χθες ημουν 99% σιγουρη πως θα γεννησω εγω.... :huh:

Νιωθω εδω κ 5-6 μερες σουβλιες κατω,αναγουλες χθες κ προχθες....

Η κοιλια μου πονουσε ψηλα σε ενα σημειο...

Η μπεμπα εκανε στροφη.....(παλι!)

Οταν ειχα συσπαση επιανα το πανω μερος της μητρας μια παλαμη κατω απτα μεμε...Οποτε λεω κατεβηκε....Κατι συμβαινει!!!!(εκλεισα τσαντες,εβαλα φορτιστη μεσα,εβρισα που ακομα δεν εβαψα μαλλι-νυχι!!!)

Ειμαι εδω ομως κ προς το παρον νιωθω καλυτερα οποτε...Ας ξαναπαρω τη θεση μου μετα απο εσενα κ την Εβινα!!!!! :laugh:

Αυριο εχω το μποτε μου ομως να ειμαι κ εγω ετοιμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μarianda μου

αν σου πως πως προτιμώ να πάω στο μιαιυτήριο

τρέχοντας σαν την τρελή (όπως σωστά λες!)

.....τι θα πεις;;;

Δεν μπορώ το «στημένο»,

μου την σπάει και άλλωστε από όταν έμεινα

έγκυος, την στιγμή που θα σπάσουν τα νερά

(ή οι πόνοι) περιμένω.... Το βρίσκω τόσο αστείο

και θα ήθελα να το ζήσω......

---- Ασήμαντα, το ξέρω!!!----

Καλημέρα σε οοοοολες μας!!!!!!!

Όσο κ αν το Αναστασάκι δεν το έχει συνιδητοποιήσει

σήμερα ΕΙΝΑΙ Κυριακή

κ εγώ είμαι ακόμα στο κρεβάτι.... Χιχιχι!

Ετοιμάζομαι όμως για πρωινό...

Έχω κ το αγόρι μου εδώ σήμερα!

Μερέντες, μέλια, μαρμελάδες, κρουασάν,

τοστ οοοοοολη την κουζίνα θα φάω... Πεινάω!

Ετσι «λαίμαργα» πείναγε και το Foulinaki μας

ξαφνικά κ σε 1 μέρα γέννησε......

Τυχαίο!!!

Αναστασία μου μην πονάς , αγάπη μου...

Πράγματα στεναχωρίεμαι αν πονάς εσυ...

Σε προτιμώ ήσυχη - ήσυχη να περιμένεις

το επόμενο σ/κ για να γεννήσετε....

Να έχεις κάνει κ το ρεκτιφιέ σου...... χαχα!!!

Μαααααααααακια στα εμβρυάκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη ορεξη καλη μου!!!Αν κ καταλαβαινω

πως δεν τη χρειαζεσαι την ευχη!!!!!!! :P

Ασε κ κατι για το αγορι σου!!!!!

Μακαρι να ειναι η λαιμαργια σημαδι τοκετου!!

Κ εγω ετσι θελω-οπως ξερεις...

Σπασιμο νερων...

Κουτουλημα μεσα στο σπιτι

με τον αντρουλη απ'την ταραχη...

Να του φωναζω να σφουγγαρισει τα "νερα" αλλιως δεν παω πουθενα....

Να πλυνει κ τα πιατα... :laugh:

Να με ξεχασει κλειδωμενη μεσα κ να ξεκινησει μονος του...

Κ τετοια κουλα!χαχαχααχχαχαχαχαχα

Δεν πονουσα χαμηλα...Πονουσα ψηλα...Πολυ ομως...Ηθελα να την ακουμπησω καπου(την κοιλια) μπας κ ξαποστασω!!!!!

Τετοια ανωμαλη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΕΣ!!!!ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΣ!!ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:kiss: !!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΥΧΙ , ΘΑ ΣΤΟ ΞΕΒΑΨΟΥΝ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ!!ΚΟΨΤΟ ΜΟΝΟ, ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΛΕΓΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΤΟ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑΚΙ!!!!!!!!!!ΤΙ ΦΤΙΑΝΕΤΕ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα, αυτόν τον πόνο ψηλά τον είχα κ εγώ!

Όλο το απόγευμα της Παρασκευης

εώς το βράδυ (χάλια!!!)

και εχθές όλη νύχτα (επίσης χάλια!!!).

Πρωτόγνωρος πόνος

γί´αυτο φοβηθήκαμε Στασάκι μου....

Τώρα που τον έχουμε κ οι δυο μας (χαχα)

ας πάμε να φάμε με την ησυχία μας!!!!!!

Μην το σκέφτεσαι.... Πονάει και κουράζει πολύ

αλλά εμείς ΔΕΝ μασάμε..... Το πολύ πολύ να γεννήσουμε!

Και εγώ θέλω-απαιτώ να καθαριστούν τα «νερά»

πριν φύγουμε

και να μακιγιαριστω κ λίγο ((έστω το consiler μου)).

Μες το μαύρο χάλι δεν πάω στο Ιασώ, είπαμε;!;

Σκέφτομαι που θα με βρει «η στιγμή» και γελάω μόνη μου...

Θά´μαι σπίτι; Σιγα μην είμαι! Έξω θα γυρνάω και θα γίνω

και ρεζίλι..... Τι ώρα θά´ναι;;; Αν πεινάω,

θα βρω τίποτα να φάω;;;;;;

Σκάω στα γέλια μόνη μου......... χαχαχαχαχαχαχα!

Τι μ@λ@κί@ με έχει πιάσει σήμερα;

Πάω να φάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβινακι καλημερα!!!Βρε το νυχακι στο χερακι το εκοψα -η σουπερ μελλουσα μανουλα- απο τωρα για να συνηθισω!!! Ενα πετικιουρακι θα το κανω ομως...Αποκλειεται να μου το ξεβαψουν εκτος κιαν κανω καισαρικη...Δεν τους αφηνω αλλιως!!!!!!

Μαρι μου ωραια!!!Αφου τον εχουμε τον ιδιο πονο κ την ιδια μουρλα με τον τροπο διαφυγης-εξοδου των μωρων μας.......

Δε γινεται να γεννησουμε κ μαζι???

Να εισαι διπλα μου και να βριζουμε η μια την αλλη αν τυχει να βγαλουμε "κιχ"...!!!!!!

Ασε που το'χω σιγουρο πως θα ειναι μεσα στη νυχτα και θα πειναω (κι εγω!!!)!!!!Και οπωσδηποτε θα θελω να βαφτω-ντυθω...Και αν τρεχουν τα νερα...???Βαμμενη-ντυμενη-βρεγμενη???χαχαχχαχαχαχαχ

Λεει?????

Αχχχχχχ τεσπα!!!Ειδομεν!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΡΕΛΟΓΚΕΣ ΜΟΥ!!!!ΕΓΩ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΩ ΓΑΛΗΝΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ!!!ΛΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΣΑ;;;;;;;

ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΧΘΕΣ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ !!!ΤΟ ΝΑ ΠΩ!!!!ΘΑΣ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ,ΑΝ ΓΥΡΙΣΩ!!!!ΑΛΛΙΩΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙΟΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια Εβινακι μου!!!Να ακουσεις το κοριτσακι σου!!!!

Νιωθεις συσπασουλες????

Εγω την Τεταρτη που εκανα ειχα 4 ολοκληρες στο 20λεπτο!!!! :woohoo:

Οι δυο τεραστιες μεν αλλα χωρις πονο...Ασυχρονες-διαφορετικης εντασης...Οτι να'ναι!!!

Περιμενουμε νεακια σου!!!!

Τι ωρα θα πας????Να εχω το νου μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8 ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ ΟΡΟΦΟ ΘΑ ΠΑΩ!!!ΣΑΜΑΤΙΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΟΥΛΕΣ;;;;ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΗ!!!ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΧΙΧΙΧΙ!!)ΝΑ ΣΑΙ STAND BY ΜΙΚΡΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! 🥰🥰🥰🤰🙏🧿✨️🎉  Με το καλο ολα!!! Καλους διπλασιασμους κ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!! ❤️🤗
    • Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! 🥰🥰🥰🎉🎉🎉🎉❤️❤️❤️❤️🤰🙏🧿✨️ Ευχομαι ν εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη, ανεφελη κ με ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σας σε λιγους μηνες!!!🫶🌷 Να μας γραφεις τα νεα σου κ καλα αποτελεσματα στην επαναληπτικη εξεταση!!!
    • Κοριτσια μου αυριο μεγαλη μερα!!!! @annitakianna με το καλο η β επιπεδου!!! 🧿🧿🧿🌻🤩💙🙏 θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!!! Τι ωρα θ πας;; @Xrisa95 αυριο εχουμε κ οι 2 υπερηχο!!! Με το καλο ολα!!!💙💙💙🙏🧿✨️😍 να μας γραψεις οποτε μπορεις!!! Εγω κοριτσια 8 το βραδυ εχω υπερηχο!! Αργουτσικα αυριο... ευτυχως η τελευταια εβδομαδα δν καταλαβα πως περασε με τοσο τρεξιμο π ειχα.. κ στο γραφειο κ μετα ολο καποια επισκεψη, γενεθλια, δουλιτσες... αντε ν παμε ν τις δουμε κ να ειναι ολα καλα.🙏🧿 Την Πεμπτη ενιωσα κ την πρωτη κλωτσιτσα!!!! 🫠🫠🫠🫠🥰🥰🥰🥰💞💞💞💞💞 λιωνωωωω... ολο το σκ τις νιωθω σε διαφορες στιγμες (κατα βαση οταν ξαπλωνω) Τι ευτυχια ειναι αυτη!!! 🥹🥹 εχουμε τρελαθει μ τον αντρα μου!! Μοναδικο συναισθημα!!! 💖
    • Κοριτσι μου εγω στην αρχη επαιρνα πολλα φαρμακα γτ εκανα εξωσωματικη.. προγεστερονη, αντιπηκτικες, σαλοσπιρ, φυλλικο, κορτιζονη.. σταδιακα τα μειωσα κ πλεον παιρνω μονο μια πολυβιταμινη (pregnacare) κ gynotardyferon γτ στις τελευταιες εξετασεις ο αιματοκριτης ηταν 32.. Περιμενω διδυμα κοριτσακια 🎀🎀 κ ειναι τα πρωτα μας παιδακια.. 🙏🧿🥰
    • Κοίτα εγώ έχω βρει μια γιαγιά να μου την κρατάει σχετικά φτηνή (κάτω από τον σημερινό κατώτατο). Πιστεύω ίσως μπορείς κι εσύ να βρεις μια τέτοια. Ξεκίνα και ρώτα στην γειτονιά. Στη φάση που είσαι θεωρώ ότι και όλο σου τον μισθό να δίνεις καλά θα είναι γιατί δεν θες να χάσεις και τα επιδόματα και τη δουλειά σου όταν θα είσαι έγκυος στο 2ο. Εγώ έτσι το σκέφτομαι πάντως. Και που ξέρεις, μετά από λίγο μπορεί να μπορέσει τελικά η μαμά σου να την κρατήσει και να γλιτώσεις αυτό το έξοδο.  Α επίσης μπορείς να πάρεις την γονική άδεια που είναι 4 μήνες και να κερδίσεις έτσι λίγο χρόνο.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...