Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΝΑΙ ΚΑΤΙ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΤΙΔΑΙΑ , ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΣΠΙΤΙ!!ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΝΙΨΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΝΑΝΕ ΜΠΑΝΑΚΙ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟ ΤΟΡΩΝΑΙΟΥ ΟΧΙ ΤΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ!!!ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΩΣ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ!!ΟΧΙ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασία ΔΕΝ παίζεσαι κορίτσι μου!!!

Προσκυνώ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πετσοκόβεσαι κ αποκολλιέσαι ΜΟΝΗ ΣΟΥ

εεεεεεεεε;;;;;;;;;;

Είσαι εντελώς τρελή!!!!!!!! Χαχαχαχαχαχαχαχαχα...

Αλήθεια μετά από τόσο καιρό πως τα κατάφερες

με το ...ξουρισματάκι;;;

Εγω το είχα καθημερινή εξάσκηση (όπως κ πριν)

και κράταγα ρυθμό.... Δεν κάνω 1 ώρα, ούτε κόβομαι,

ούτε κουράζομαι (..πολύ)!

Εσύ τι τράβηξες καημένη μου;!;

Δεν έχει πλάκα όμως (;) που με μηδέν ορατότητα

παλεύεις να οδηγήσεις το φονικό ξυραφάκι

σε δύσβατο μονοτάπι????????

Σε σκέφτομαι κ γελάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jolika έχεις την κορούλα σου 20/8;

Ωραία!!! Θα τα κάνουμε κ εμείς τα bebe μας

τότε.... Ναι, Ζουζουνίτσα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ|!!!!ΤΩΡΑ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΟΥΡΕΑ ΜΟΥ ΕΓΩ!!(ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝΝΟΩ)ΤΗΝ ΠΕΦΤΩ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ..... ΜΟΥΡΛΙΑ!!!ΧΕΧΕΧΕΧΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα να πανε Μαρακι μου!!!!!!!!!!!

Χαλια η κατασταση μου!Η εγκεφαλικη!!!!!!!!!!!

Καλα εεεε αγνωριστο εγινε!!!!!!!!!!!

Και εχει....Αλλο χρωμα.....Γιατιιιιι???:blush::blush::blush::blush::P

Κοριτσια...Εχω απιστευετες σουβλιες.....Προς τα κατω...Εντονες...

ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ ΜΟΥΣΑΚΑ......θΑ ΠΕΘΑΝΩ! χαχαχαχχαχαχαχαχααχαχχαχα

(μπαααα δε νομιζω...Συσπασεις 0)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΖΟΛΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥΣ!!!!!ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΙΠΙ ΜΑΣ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΣΟΡΡΙ ΚΙΟΛΑΣ!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ!!!!!ΘΕΛΕΙ ΘΥΣΙΕΣ Η ΚΑΛΟΓΥΡΙΚΗ ΧΙΧΙΧΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχψαχαχχαα βρε τρελλη Μαρι!!!!!!!!

Πηγα να φτιαξω το φαγητο κ τωρα διαβαζω για ενα χρωμα στουμφολουλουδι!!!!!!!!

Κατι εχασα,λεω!χαχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχ

Λιγο πιο σκουρο!!! Σαν να εκανε ηλιοθεραπεια!!!!!Σαν να εγινα μιγαδουλα!!!!!

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ???????????χαχαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUΝITSA έγραψε:

ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ!!ΚΑΦΕΤΙ!!ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΑΡΕΣΕΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ!!!ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΛΕΥΚΟΡΟΖ!!!:P

χααχαχχαχαχαααχαχχ!!!!Ουτε εμενα μ'αρεσε!!!!Μεχρι κ γαλαζιο-μπλε σαν της στρουμφιτας θα το προτιμουσα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα το ίδιο χρώμα έχει

όπως πάντα.....

......Τι να πω;;;;;;;

Εσείς με τις χρωματικές σας εναλλαγές

δεν θα πλήξετε κιόλας.... τυχερούλες!

Καλό μεσημέρι κοριτσάκια μου γλυκά!

Υγ: ο μπαμπάς μου, λεέι, πιστεύει θα γεννήσουμε

αύριο... στην γιορτή μου, την ώρα που θα τρώμε!

Οτι νά´ναι οι μπαμπούκοι μας......!!!

Πολύ τους ...πάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!! Μην μου αγχώνεστε!! Πλησιάζετε και πρέπει να είστε έτοιμες να υποδεχτείτε υα θαυματάκια σας!! Ομολογώ ότι ώρες ώρες μου λείπει τρελά αυτή η κοιλαρούμπα που είχα κάνει.. έχοντας μέσα ένα παιδί 3.650!! :woohoo: Ακόμα αναρωτιέμαι από που τον έβγαλα!! :laugh:

Όσον αφορά τον θηλασμό... Τίποτα δεν είναι δύσκολο! Θέλει απλά λίγη υπομονή κι πολλή επιμονή!! Πείσμα κι όλα θα πάνε καλά!! Εγώ μέχρι στιγμής τα πάω καλά, απλά έχω απορίες σαν νέα μανούλα .. κι ανησυχώ αν όλα πάνε καλά με το μωράκι μου και το φαγάκι που τρώει αν είναι αρκετό!! Η μια στηρίζει την άλλη... ;) Με παρέα τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα..!! Μην μασάτε... Τόσες τα κατάφεραν!! Εμείς δεν θα μπορέσουμε;;

Σας φιλώ.... για την ώρα... και θα τα ξαναπούμε με την πρώτη ευκαιρία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΚΙ ΓΙΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!:kiss: :kiss: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑς χαιρετώ & ελπίζω να μην έχω μείνει μόνη μου ...στις μέλλουσες Αυγουστιάτικες μαμάδες..:huh:

Φαντάζομαι ότι έχω χάσει πολλά επεισόδια αφού έχω να μπω από την 255 σελίδα ... Θα έχουν προκύψει και γέννες υποθέτω..

Πάω λοιπόν να διαβάσω τα νέα σας & επιστρέφω!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κοριτσάκια, καλά είστε? είναι κάμια εδώ???? σήμερα πήγα πάλι ιασώ, στον καρδιοτακογράφο. δεν είδε πόνους πάλι και θα ξαναπάω την Τρίτη για το βιοφυσικό προφίλ, άντε να δούμε πότε θα αποφασίσει να έρθει η μπεμπούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε αθεοφοβες δεν ντρεπεστε για πιπι μιλατε και μπλε και καφε χαχαχα εχετε πολυ πλακα:P τα καλυτερα χανω!!! α εβαλα και μια φωτο απο το δωματιο μας που το φτιαξαμε πιο χαρωπο για την μικρη, φιλια πολλα να δω τι αλλο θα ακουσω απο εσας χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΡΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριάντα μου

υπέροχο ζουζουνιάρικο δωματιακί...

Να το χαρείτε μαζί με την μπεμπούλα σας,

της αξίζει...... Τόσο ροζ, τόόόσο χαρούμενο!

Βάλε μας κ άλλες φωτό

να ...μπαίνουμε στο μπεμπεδοκλίμα!!!

Ζουζουνίτσα ξύπνια είσαι;

Αυπνίες ;;;

Εγώ από το απόγευμα έχω γ@μ@τ@

πόνους σε όλη την τεράστια κοίλια μου...

Δεν βλέπω να κοιμάμαι....

(ούτε κ να γεννάω όμως... Νormal είναι

οι πόνοι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριάντα μου... τέλειο το δωματιάκι ... Απίστευτο!! Ανυπομονώ να πάω Εύβοια να φτιάξω κι εγώ το δωμάτιο του πασά μου!! Ναι, το ομολογώ.. Όταν ήμουν με την κοιλάρα σαν την φάλαινα... δεν έκανα τίποτα!! Δεν μ'άφηνε κι ο άντρας μου... Δεν μου έφτιαχνε τα έπιπλα για να φτιάξω εγώ τα υπόλοιπα!! Πρώτα ο Θεός, θα τα φτιάξει αυτήν την βδομάδα και στις 30 του μηνός που θα πάω κι εγώ θα κάνω τα υπόλοιπα! Να φτιάξω την μπορντούρα, τ'αυτοκόλλητα.. κ.ο.κ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ!! Marianda, Marimari... ότι επιθυμείτε!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου Μαρίτσα και Μαριμαράκι με το καλό να υποδεχτείς τον μπεμπάκο σου!!

Κι όποια ξέχασα από τις Αυγουστομαμάδες που γιορτάζει σήμερα, χρόνια πολλά εύχομαι.. Υγεία πάνω απ'όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΕΣΣΣΣΣ!!!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ!!ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΧΙΧΙΧΙ!!!!!ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΧΕΤΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΠΑΝΤΑ, ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΑΓΑΠΑΤΕ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! 🥰🥰🥰🎉🎉🎉🎉❤️❤️❤️❤️🤰🙏🧿✨️ Ευχομαι ν εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη, ανεφελη κ με ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σας σε λιγους μηνες!!!🫶🌷 Να μας γραφεις τα νεα σου κ καλα αποτελεσματα στην επαναληπτικη εξεταση!!!
    • Κοριτσια μου αυριο μεγαλη μερα!!!! @annitakianna με το καλο η β επιπεδου!!! 🧿🧿🧿🌻🤩💙🙏 θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!!! Τι ωρα θ πας;; @Xrisa95 αυριο εχουμε κ οι 2 υπερηχο!!! Με το καλο ολα!!!💙💙💙🙏🧿✨️😍 να μας γραψεις οποτε μπορεις!!! Εγω κοριτσια 8 το βραδυ εχω υπερηχο!! Αργουτσικα αυριο... ευτυχως η τελευταια εβδομαδα δν καταλαβα πως περασε με τοσο τρεξιμο π ειχα.. κ στο γραφειο κ μετα ολο καποια επισκεψη, γενεθλια, δουλιτσες... αντε ν παμε ν τις δουμε κ να ειναι ολα καλα.🙏🧿 Την Πεμπτη ενιωσα κ την πρωτη κλωτσιτσα!!!! 🫠🫠🫠🫠🥰🥰🥰🥰💞💞💞💞💞 λιωνωωωω... ολο το σκ τις νιωθω σε διαφορες στιγμες (κατα βαση οταν ξαπλωνω) Τι ευτυχια ειναι αυτη!!! 🥹🥹 εχουμε τρελαθει μ τον αντρα μου!! Μοναδικο συναισθημα!!! 💖
    • Κοριτσι μου εγω στην αρχη επαιρνα πολλα φαρμακα γτ εκανα εξωσωματικη.. προγεστερονη, αντιπηκτικες, σαλοσπιρ, φυλλικο, κορτιζονη.. σταδιακα τα μειωσα κ πλεον παιρνω μονο μια πολυβιταμινη (pregnacare) κ gynotardyferon γτ στις τελευταιες εξετασεις ο αιματοκριτης ηταν 32.. Περιμενω διδυμα κοριτσακια 🎀🎀 κ ειναι τα πρωτα μας παιδακια.. 🙏🧿🥰
    • Κοίτα εγώ έχω βρει μια γιαγιά να μου την κρατάει σχετικά φτηνή (κάτω από τον σημερινό κατώτατο). Πιστεύω ίσως μπορείς κι εσύ να βρεις μια τέτοια. Ξεκίνα και ρώτα στην γειτονιά. Στη φάση που είσαι θεωρώ ότι και όλο σου τον μισθό να δίνεις καλά θα είναι γιατί δεν θες να χάσεις και τα επιδόματα και τη δουλειά σου όταν θα είσαι έγκυος στο 2ο. Εγώ έτσι το σκέφτομαι πάντως. Και που ξέρεις, μετά από λίγο μπορεί να μπορέσει τελικά η μαμά σου να την κρατήσει και να γλιτώσεις αυτό το έξοδο.  Α επίσης μπορείς να πάρεις την γονική άδεια που είναι 4 μήνες και να κερδίσεις έτσι λίγο χρόνο.
    • Εγω κοριτσι μου αυριο εχω γιατρο κ εχει ν με δει σχεδον 1 μηνα λογω του οτι μπηκα στο 2ο 3μηνο.  Πιστευω θ μου τη γραψει αυριο.. θ τον ρωτησω παντως! 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...