Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

κοριτσαρες μου γλυκες μου λειψατεεεεεεεεεεε, γυρισαμε σημερα ταισα την μπεμπα και παω να κοιμηθω γιατι ειμαι κοματια το βραδακυ η αυριο θα βαλω φωτο και θα γραψω λεπτομερειες ειμαστε μελαχροινες κουκλαρες αυτα μπορω να πω περιληπτικα φιλια πολλααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!ΚΙ ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ!!ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσούλια!

Τί τέλειος καιρός και σήμερα, με τη δροσούλα! Πολύ χάρηκα για το Εφάκι,να είναι καλά και να μας πει σύντομα κι αυτή τα νέα της.

Μαριαντάκι! Περιμένουμε λεπτομέρειες κι από σένα!Όλα καλά!

Ζουζού,Αναστασάκο, εγώ μάλλον δίκλινο, όχι ότι είναι και μεγάλο, αλλά όσο να 'ναι θα 'χω να λέω και μια κουβέντα με κάποιον. Εκτός αν γεννήσουν όόόλες οι μέλλουσες μανούλες της Θεσ/νίκης μέχρι τότε, αδειάσει το μαγαζί (γιατί απ'ότι διαβάζω είναι φουλ τώρα) και μείνω μόνη! Αυτό που μου φάνηκε πολύύ μικρό ήταν η αίθουσα τοκετού. Λογικό είναι να αφήνουν μόνο έναν συνοδό, αφού με το γιατρό και τη μαία δε θα χωρά και κανένας άλλος! Να είναι καλά τα μπεμπάκια σας! Αναστασία κι εγώ εύχομαι να βγαίνουν λάθος οι μετρήσεις για τη δικιά μου,αλλιώς με βλέπω να βγάζω κανα μωρό 4κ!!!

Φουλινάκι χρόνια πολλά (κάλιο αργά παρά ποτέ...)!

Τόμα με γεια το μαλλάκι, εύχομαι να αναζωογοννήθηκες λιγάκι ε? Μ'αυτή την κοιλάρα (που τις 2 τελευταίες εβδομάδες φούσκωσε κι από το πλάι,ενώ ως τώρα ήταν κάπως μυτερή) νιώθω ότι είμαι πολύ χάλια και η παραμικρή κούρα (μανικιούρ,πεντικιούρ,κουρεματάκι)μου φαίνονται σούπερ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε σεξυ μαμδες ολων των χρωματων τι μου κανετε?Εγω ειμαι καλουτσικα αν εξεραισεις το οτι ξυπνησα με πολυ χαλια ονειρο και έκανα ν ασυνελθω καμια ωρα!!ειδα οτι ποτε δεν ηπήρξα εγκυος και πως ολα ηταν ενα ονειρο και με τρομερους πονους στη κοιλια,,τελικα ηταν απλα επειδη δεν ειχα χωνεψει τη χθεσιη πίτσα γεννεθλίων και το παγωτο σοκολατα - μπισκοτο που εφαγα!!:laugh: απαπαπα ε ξανατρωω βραδυ ηταν απαισιο εστω και για δευτερολεπτα να νιωσω τετοια απογοητευση οτι δεν θα κανω μπεμπε!!:(

Χθες περασα καλα με καν δυο φιλαρακια και ριξαμε και γελιο και φαγαμε και ηπιαμε...εγω την αγαπημενη μπακλερ μπυρα!

Εγω σε δικλινο λεω να προτιμησω,(εκτος αν δεν υπαρχει)γιατι θελω να ειμαι και με καποια που θα ναι οπως και γω α τα λεμε:huh:

Μαριαντακι σε περιμενουμε για περιγραφες!

Αναστασουλα ευγε γαι τη μπεμπουλα σου,ειμαι σιγουρη οτι ειναι αρκετα ισχυρη προσωπικοτητα και θα βγει οποτε της αρεσει.

Ξανθια ζουζουνιτσα το χεις το ξανθο σου παειιιιιιιιι!!!!!!!!!!;)

Μαριμαρακι μακια μακια και ευχαριστω,για τις ευχες!

φιλακια σε ολες!!!!! ;) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να χαιρετησω την αννανεωμενη Τομα και τη γιουνικ!!κοριτσαρες μου εγω δεν ξανασχολουμαι μετα κιλα της μπεμπας...απαπαπα, ασε που δεν τα χουμε και σιγουρα τρομαζω κιολας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουλινάκι μου αυτό ακριβώς! Δεν είναι να τρομάζεις? Όλοι μου λένε "κι αν είναι μεγάλο, πώς θα βγει από <<'κει>>?" Έλα μου ντε! Αν ήξερα... Όσο για την όρεξή μου... Ασταμάτητη. Με το ζόρι κρατιέμαι και δε σαβουριάζω όλη την ώρα. Η όρεξη όρεξη κι οι καούρες καούρες. Μ'αυτές τί κάνετε? Έχετε? Σκεφτομαι να πω στο γιατρό να μου δώσει τπτ, γιατί είναι πολύ απαίσιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καουρες γενικα Γιουνικακι δεν ειχα...πολυ λιγες και αυτο για καμια εβδομαδα στον εβδομο,αλλα απο φιλες μου που ειχαν ξερω οιτ τις επιανε αρκετα το περπατημα και οχι φαγητο μετα τις 8...!ισως και γω για αυτο δεν ειχα γιατι μεχρι τις 7 7 και μισυ τρωω,τα παντα αλλα μονο μεχρι εκεινη την ωρα και μετα αμα πειανω κανα φρουτο ζουμερο και οχι λιγο πριν πεσω στο κρεββατι.επισης καλη βοηθεια παρεχουν και οι φρυγανιες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ μπουμπουκιτσεεεεεεεΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ, ΦΟΥΛΙΝΕΛ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!!!!!!!!ΝΑΙ ΤΟ ΞΑΝΘΟ ΜΟΥ ΠΑΕΙ , ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΡΩΣΟΠΟΝΤΙΑ ΜΕ ΤΗ ΡΙΖΑ ΩΣ ΤΟΝ Κ....ΛΟ!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρωσάκι-Ζουζουνάκι χαχαχαχα!!!

Απορώ πως αντέχεις τον εαυτό σου

με την ...ρίζα!!! Μπράβο........

.......μπράβο παιδί μου!!!

Γιουνικάκι μου

από καούρες ΔΕΝ έχω ιδέα! Ποτέ στην ζωή μου

δεν έχω νιώσει ,,, έχω διαβάσει όμως ότι

ελαφριά μικρά γεύματα βοηθάνε πολύ

στην εξισορρόπηση των υγρών του στομάχου

κ υποχωρούν τα συμπτώματα..... Περαστικά!

Είδαμε κ εμείς τον μπεμπάκο μας σήμερα

και είμαι πολύ χαρούμενη γί´αυτο!!!

Είναι υγειέστατο το σποράκι μας

αν και επιμένει να κάθεται ...ψηλά!

Αύριο κλείνω τις 39 εβδ. κ τίποτα δεν προμηνύει

τοκετό.... Τράχηλος κλειστός, αμνιακό φυσιολογικό

συσπάσεις ελαχιστότατες, πλακούντας φυσιολογικος

και το μπεμπε ΣΤΟΝ ΘΡΟΝΟ του!

Αν στις 40 εβδ. , (στην Π.Η.Τ. 20/8)

δεν έρθει μόνος του ο λατρεμένος μας

θα μπούμε με πρόκληση...

Έχω προηγούμενες τομές (5) στην μήτρα

και δεν θα την ζορίσουμε επιπλέον του εννιάμηνου

, είπε ο γιατρός....

Πορεία ανάπτυξης, μετρήσεις, οξυγόνο

κτλ είναι όόόόλα super!

Tο ίδιο κ εγώ.....

Σας φιλώ οοοοοοοολες γλυκά

και θα αναμένω την επόμενη

ξεφουσκω-μαμά........

Αναστασάκι,

λες να κάνεις την γιγαντοτσαχπινούλα;;;;

Θα γεννηθεί κ θα την γράψεις

κατ´ευθείαν ...δημοτικό;;;;;;;;;; χαχαχαχα!!!

Μια χαρά είναι το εμβρυάκι.... με τις αντοχές σου

παίζει για να σε βάλει στο κλίμα!

Τα πέρασα κ εγώ με τον γιγαντοσποράκο

και τώρα με τον ...μικρουλοσποράκο!!!

Οοοοοτι θέλουν ΜΑΣ κάνουν..... χιχιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΟ ΣΟΥ,πεισματαρικο ε?Ζε πηλαζει μωλε,τα κακομοιρα και αυτα νομιζω οτι ισως βολευονται στα ψηλα και σου λενε που να κατεβσινω τώρα???Νομιζω πως θα κατεβει ομως , θα δεις από τωρα θ αφροντιζει τη μανουλιτσα του και θα κατεβει και στο τσαφ!!!!θα βγει μοναχουλι του!!ξερει αυτός!! ;)

αχ δε μπορω να κοιμηθω..ουτε καν νυσταζω...μα!!!τι να κανω!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουλινάκι μου γλυκο

αν δεν νυστάζεις ...πλέξε κανά πουλόβερ!!!

Είναι πραγματικά απελπιστικό

να θέλεις να κοιμηθείς κ να μην μπορείς....

Και μετά κάποιες «έξυπνες» σου λένε

"κοιμήσου τώρα που μπορείς!".........

-Βλέπεις να μπορώ;;;;;;;;;;;;;;;

Τι είναι ο ύπνος να τον ...μαζέψω,

για μετά;!; .............Στάρι, να κάνω απόθεμα;;;

Υπομονή καλή μου, υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αΧ ΓΕΝΙΚΑ ΡΕ ΜΑΡΙΑΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ :angry::angry: ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΟ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΑ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΚΓΛΟΝΙΣΤΗΚΑ...ΒΓΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ,ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΨΩΝΙΣΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΛΠΚΛΠ..Ε ΑΜΑΝ!ΤΟΣΟ ΠΙΑ ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ??ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΤΑ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ,ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΟΝΙΟΣ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΣΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ///'''....

ΟΣΟ ΓΑΙ ΤΟ ΠΛΕΞΙΜΟ...ΑΣΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΚΥΡΙΚΑ ...ΛΕΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΩΡΑ??:laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο δίκιο έχεις Φουλινάκι μου!!!

Το έχουν παρομοιάσει «κάποιες» το θέμα

παιδιού με ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ......

Και το χειρότερο είναι αυτά τα εσώψυχα

που βγάζουν πάνω σου με την πρώτη ευκαιρία...

.....«cafe??? ξέχνα τα!»

«ύπνος;;; ξέχνα το»

«sex??? αποκλείεται!!!»

Εεεεεεεεεε μα τότε συγνώμη,

αλλά καλά λες: Πως διαιωνίζεται ο κόσμος;;;

Γιατί κάνουν κ´άλλο μωρό (;)

και εμάς προσπαθούν να μας κάνουν να αποβάλουμε

από την πίεση του ««τώρα που μπορείς!!!»»

αί στο καλό τους, συγχίστηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Πόσο δίκιο έχεις Φουλινάκι μου!!!

Το έχουν παρομοιάσει «κάποιες» το θέμα

παιδιού με ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ......

Και το χειρότερο είναι αυτά τα εσώψυχα

που βγάζουν πάνω σου με την πρώτη ευκαιρία...

.....«cafe??? ξέχνα τα!»

«ύπνος;;; ξέχνα το»

«sex??? αποκλείεται!!!»

Εεεεεεεεεε μα τότε συγνώμη,

αλλά καλά λες: Πως διαιωνίζεται ο κόσμος;;;

Γιατί κάνουν κ´άλλο μωρό (;)

και εμάς προσπαθούν να μας κάνουν να αποβάλουμε

από την πίεση του ««τώρα που μπορείς!!!»»

αί στο καλό τους, συγχίστηκα!!!

Με κάνατε καιγέλασα βραδιάτικα ρε κορίτσια.Εν μέρει ότι σας λένε τώρα και σας εκνευρίζει όπως διαβάζω θα δείτε με τον καιρό ότι πολλά από αυά θα βγουν αληθινά.;)

Προς Θεού όμως δεν έρχεται το τέλος του κόσμου.Και 2ο και 3ο παιδί θα κάνεις γιατί η χαρά που σου δίνουν τα παιδιά δεν συγρίνεται με τίποτα από όλα αυτά που υποτίθεται πρέπει να θυσιάσεις..

Α και όταν με το καλό γεννήσετε κοριτσάκια μου να δω πόση ώρα θα σας μένει για το internet:P

Σας φιλώ γλυκά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα...τι κανετε εσεις τετοια ωρα...νυχτοβιες εγκυες γυναικες:laugh: χαχαχαχαχ...γρηγορα κοιμηθητε,....τωρα που μπορειτε,ετσι δε λενε!:laugh: χαχαχαχαχαχ...τι πλακα εχετε ρε κοριτσια!γελασα βραδυατικα:laugh: Μαριμαρακιιιιι γεια σου κουκλα μου!ο μπεμπης θα βγει οποτε θελει, ως αντρας σωστος!;)

Παω να γραψω στην Μαριαντα και παω στο κρεββατακι μου...zzzzz....να δω ομορφα ονειρα!:P Καληνυχτουδιααααααα εγκυουλες μου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια... από την αυπνία δεν βλέπω τα γράμματα!! :laugh: Προσπαθώ και δεν προσπαθώ... Αλλά χαλάλι του!! Κρατήστε τα όσο μπορείτε στις κοιλίτσες σας!! Μου λείπει πολύ που δεν την βλέπω να κουνιέται από τα κλωτσιδάκια του μπέμπη!!

Το κατούρημα και η δυσκολία αλλαγής πλευρού δεν είναι τίποτα μπροστά στο κουτούλημα τα χαράματα που έχεις το μπέμπη στο βυζί, αυτός κοιμάται και τρώει... δεν χορτένει καλά... και ξαναζητάει.. μετά έχει χέσει και ξυπνά που τον αλλάζω.. κι άντε να κοιμηθεί μετά... και ξαναξυπνά γιατί πεινάει!! :laugh:

Μαριαντάκι... γυρίσατε κιόλας!! :woohoo: Περνάνε οι μέρες... λέμεεεεεε!! Εδώ εμένα κοντεύει τις 2 βδομάδες και δεν το έχω ακόμα συνειδητοποιήσει!! Καλή προσαρμογή να έχετε...

Να σας πω και κάτι... ξεκίνησα να γράφω αυτό το μήνυμα, σταμάτησα να φάω κάτι.. κοιμήθηκα κάνα 2ωρο στον καναπέ.. τάισα τον μπέμπη και το ολοκληρώνω τώρα... Πάω να συνεχίσω τον ύπνο μου!! Ένα ζόμπι νιώθω!! Αλλά όταν τον έχω αγκαλιά... όλα ξεχνιούντε!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΚΟΙΜΑΣΤΕ Ε;;; ΕΜ ΒΕΒΑΙΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΒΡΟΥΚΟΛΑΚΙΑΣΑΤΕ ΑΤΙΜΟΥΤΣΙΚΑ ΧΕΧΕΧΕ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΜΑΡΙΑΜΑΡΑΚΙ ΑΝΤΕΧΩ ΑΝΤΕΧΩ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ , ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΑΛΛΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΥΠΕΡ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ !!!!

ΦΟΥΛΙΝΕΛ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩς ΕΙΣΑΙ;ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΠΟΣΟ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ!!!ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΜ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα βρε κοιλουμπιτσες!!!

Καλημερα κ στις πολλες πλεον μανουλιτσες του θεματος μας!!!

Γιουνικακι εχεις δικιο για τις αιθ.τοκ!Ειναι μικρες σχετικα!Εγω αλλιως περιμενα το χωρο που θα γεννησω!!!

Αλλα σαμπως τι να τον κανουμε τον περισσοτερο χωρο???Παρτυ θα κανουμε εκει μεσα???εδω καλα καλα τον αντρα μου δεν πολυθελω!!!Ηδη κανει σχεδια για καμερες κ τρελλη πλακα με γιατρο-μαια!!!

Και φυσικα θα ερθει με το κρανος μεσα γτ θα την φαει την κλωτσια στανταρ :P :laugh: !!!!!!

Καουρες δεν εχω...Κατι αναγουλες με πιανουν για πολυ λιγο... :huh:

Επισης κατι δυνατες σουβλιες στο....Καταλαβαινετε! :unsure:

Δλδ πολλες εχουμε αμφιβολιες για το βαρος των μωρων!!!Οποτε μην "κατηγορω" τη γιατρο μου!Με εβαλε κ την επανεξεταση σακχαρου... :angry: Βαρεθηκα το μικροβιολογικο!Και πρεπει να παω νηστικη πρωινιατικα,να κανω βολτες 2 ωρες....Μετα ξανα...Ουφ!!!(γκρινια πρωι-πρωι!!!! :P )

Συμφωνω με την χθεσινη κουβεντα σας!!!!!Τι ειναι το μωρο?Φυλακη???Οκ ισως τον πρωτο καιρο να ζοριστουμε αλλα μετα...Θα ειναι η φιλεναδα μου!!!Παντου μαζι!!!Να περασει βεβαια αυτη η βλακεια υποτιθεμενη ή μη γριπη!

Μας βολευει κ η απαγορευση καπνισματος!!!!

Κοριτσια...Και μια απορια-ερωτηση!!!!

Παρατηρησα τις τελευταιες βδομαδες το εξης:

Κοιμαμαι στο πλαι.Οταν παω να αλλαξω πλευρο στη διαρκεια της νυχτας χαιδευω λιγακι τη μπεμπα! :silly: Ετσι για να μην τρομαξει! :P

Η κοιλια μου ομως ειναι σκληρη σαν πετρα....Οχι απο συσπαση ή κατι τετοιο...Απλα ειναι κυριολεκτικα σαν να χαιδευω καρπουζι!!!!!

Οταν ξυπναω επανερχεται στη φυσιολογικη....Σκληροτητα της(!!!) σε λιγα λεπτα.... :huh: Κανει κ κατι ηχους...Λες κ μετατοπιζεται αερας...????

Σας ακουγεται εντελως παραξενο αυτο ή μηπως ετυχε να το νιωσετε????

Δεν με ανησυχει αλλα...Περιεργο πραγμα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera ki euxaristo gia tis simboules sas sxetika me tis xazokaoures,alla vre koritsia tpt apo auta de me voi8a! Tis exo apo tote pou mpika ston 8o (prin tpt) ki eutuxos me pianoun araia kai pou. Alla an 3ekinisoun 3ekinoun apo to proi kai kratane oli mera ane3artita apo to ti 8a fao kai ti ora! Einai apaisio!Eutuxos pou den exete! Afiste pou oli mera kano ''mikra elafria geumata'' to ena piso apo to allo!xaxaxaxaa:woohoo:

Marimari se krata se agonia o kouklos os to telos gia na ton laxtariseis perissotero! Ola kala 8a pane, makari oles oi egkuoules na itan se toso kali katastasi opos esi!

Auta pou lene pantos oti meta de 8a mporeis na kaneis tpt me to moro ego ta akouo verese. Enta3ei,de ginetai na eisai toso aneti opos prin,alla ti se empodizei na vgeis me to mpempe,na kaneis ti volta sou,to ta3idaki sou,ta psonia ki o,ti allo? Ennoeitai an den einai arrostouliko. Oi 3enoi dld pos mporoun? Mipos epeidi den einai toso mizeroi oso emeis???

Foulinaki min tous akous ki ekneurizesai. Pragmatika einai kakos merikes fores o kosmos ki anti na koita3oun na alla3oun ti nootropia ton neon koritsion,prospa8oun na mas panikovaloun! Sto kato kato kaneis paidi,oraia,8a kaneis kapoies 8usies (an 8eloun na to lene etsi),alla gia ti xara kai tis monadikes stigmes eutuxias leei kaneis tpt?Me to tsigkeli. Tote,ontos, giati ekanan autoi paidia???

Dalia to nini sou einai kouklaki! Talaiporise twra,alla to les ki esi! otan to kratas,ta 3exnas ola! Na eiste kala esi kai o mpempakos ki ola 8a vroun to ru8mo tous.

Zouzou pies to gala sou na pareis dinameis,giati den se vlepo arketa zoiri:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasko kalimera!

Ego i8ela na parevrisketai ki i adelfoula mou stin ai8ousa,einai nosileutria, gia na ma8ainei kiolas, alla poli fovamai oti logo xwrou den 8a to epitrepsoun kai me to dikio tous!

O antras mou pantos den tolmise na pei tpt gia kamera, alla i ali8eia einai oti ton 8elo dipla mou. DILPA, oxi kato! :blink:

Gia tis nixerines ''karpouzies'' pou les,den to paratirisa, alla fantazomai oti apo to zori gia na girisoume pleuro,logiko einai na sklirainei. Periergous ixous etixe na akouso kai mesimeri apo psila stin koilia, alla fantazomai oti einai apo ta organa (mallon entera) pou metatopistikan kai piezontai.Ypo8eseis kano omos mono...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΕ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΑΛΑΚΩΝΕΙ!!ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ!!!ΔΥΝΑΤΙ ΠΟΜΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσια...οσες περιμενουμε μαζι και οσες τυχερουλες γεννησαν αυτες τις ημερες και εχουν τα νινακια τους αγκαλιτσα:P

Περιμενω πως και πως την αυριανη μερα που θα κλεισουμε το μαγαζι για καλοκαιρινες διακοπες :laugh: επιτελους Ξ Ε Κ Ο Υ Ρ Α Σ Η....

Βαρεθηκα να οδηγαω καθε μερα και να πηγαινοερχομαι, αφου να φανταστειτε εχασα 1,5 κιλο:blink:

Αυτο το μωρο μου το καημενο θα ειναι σαν κοτοπουλακι γκρρρ....

και το κακο ειναι οτι εχω αρχισει να εχω πολυ εντονους πονους και συσπασεις,σε βαθμο που προχθες το βραδυ ειπα αυτο ητανε ,αν συνεχισει ετσι ξεκιναω για την κλινικη,αλλα ευτυχως αποκοιμηθηκα και το πρωι ημουν πολυ καλυτερα:)

Τουλαχιστον να περασει καμια βδομαδα ακομη ,να μεγαλωσει κι αλλο το μωρο μου και μετα να βγει...αφου τωρα αποπαρασιτωθηκαμε γενικα...χαχαχαχαχαχα...τελικα δεν μου πηγε καρδια να βαψω τα μαλλια μου :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑ!!!!!ΕΓΩ ΘΑ ΧΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥ ΚΑΙ ΣΓΟΥΡΟ ΜΑΛΛΙ , ΝΑ ΧΩ ΝΑ ΤΡΑΒΑΩ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΚΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ!!!!!!!ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΤΑΝΩ !!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 1,87 ΠΑΝΑΘΕΜΑ ΤΟΝ!!!ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 1,66 ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου αντε να παρετε σειρα και εσεις, ευτιχως ειναι καλο μωρο η μικρη το προβλημα που εχω ειναι το γαλα εχω υπερβολικα πολυ με αποτελεσμα να κοντευει να πετρωσει το στηθος σημερα θα βγαλω και με θηλαστρο μπας και σωθει η κατασταση γιατι αλλιως δεν ξερω τι θα κανω, αλλες δεν εχουν πολυ γαλα και εγω ρεω απο παντου ρε κοριτσια μιλαμε για παρα πολυ κοιτα να δεις προβλημα τωρα που μου προεκυψε, αντε να δουμε μηπως σωθω με το θηλαστρο, γιατι αλλιως θα αναγκαστω να το κοψω να προλαβω μην πετρωσει και τρεχουμε θα δειξει!!:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUNITSA κιεμενα θα ειναι μεσα ο αντρας μου αλλα ειναι 1.90+....δεν τον φτανω με τιποτα για να τον κοπανησω χαχαχα.....θα του δαγκωνω το χερι:P στην 2η μου γεννα ειχα μεσα την αδερφη μου την μικρη και της ειχα μαγκωσει το χερι,μολις ερχοτανε ο πονος την τραβουσα πανω μου και την εσφιγγα και μολις ψιλοχαλαρωνα την εστελνα προς τον τοιχο....την ειχα σακατεψει την καημενη:(

marianda ειναι υπεροχο που εχεις πολυ γαλα,βεβαια ειναι ενα ζορι κι αυτο αλλα μην τυχον και το κοψεις,καλυτερα υπομονη και να το βγαζεις με το θηλαστρο για να μην υποφερεις ....θα μπεις σε προγραμμα και θα δεις οτι θα στρωσει η κατασταση,βαζε και την μπουμπου πιο συχνα να ρουφαει να στο αδειαζει:)

εγω παντα πατουσα,πιεζα,τραβουσα με θηλαστρο και με το ζορι θηλαζα το μωρο μου...με το σταγονομετρο που λενε.........:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπερα κορίτσι μου! Όλα καλά, δόξα το θεό! Αυτές τις μέρες την έχουν πιάσει κάτι πονάκια μάλλον κολικοι και είναι λίγο ανήσυχη αλλά γενικά πολύ καλα ειναι ήσυχη. Το παλεύουμε και με τον θηλασμό, ενώ εχω κάνει σεμινάριο εχω κάποιες απορίες, εχω ακούσει και 10 διαφορετικές απόψεις και εχω μπερδευτεί κάπως. Τα βραδια καμία φορά κάνει 3ωρο ύπνο αλλά συνήθως κάνει 2ωρα.. ή ξυπνάει και στην 1 ωρα καμία φορά. Εντάξει έχει κούραση, αλλά λογικο, ειναι νινι ακόμα! Πιστεύω στις 40 μέρες και μετά που εδραιώνεται ο θηλασμός, θα στρώσει κάπως. Εσείς πως τα πάτε;
    • @nanouko την τρίτη κλείνει 2 μήνες ❤️οι κολικοί είναι ότι πιο δύσκολο δεν το συζητώ αλλά αφού έχεις τον άντρα σου μια χαρά ..η καλύτερη βοήθεια είναι... @Demy93όχι κορίτσι μου καλύτερα μακριά κι αγαπημένοι κι ας μην έχεις βοήθεια...Άμα είναι να τους έχεις κι υποχρέωση και να σου βγάζουν και την ψυχή άστο να μου λείπει... @Elkέτσι είναι το σωστό..πρέπει κάποιος να τους βάζει όρια γιατί μετά δημιουργούνται αλλά προβλήματα...άμα δεν υπάρχει κάποιος να μιλήσει πάει το χάσεις το παιχνίδι μετα μια ζωή θα παρεμβαίνουν και θα εμπλέκονται..μη νομίζεις ξέρει κιόλας ότι αν πει κάτι για σένα η τσακωθείτε μια ζωή θα το θυμάσαι μετά ενώ αν πει μια κουβέντα με το γιο της θα ξεχαστεί γρηγορα Γι αυτό εγώ κορίτσια δεν ήθελα και βοήθεια ούτε να έχω άλλον μέσα στο σπίτι στην αρχή...δεν μπορώ ..
    • Επίσης λένε ότι η επαφή μια μέρα πριν την ωορρηξια είναι η καλύτερη. Και με το ιστορικό που έχεις δεν το θεωρώ καθοοοοοολου απίθανο να εχεις μεινει😜😍
    • Κορίτσι μου είναι όντως μεγάλο το δίλημμα σου ! Είχα κ εγώ ένα παρόμοιο, ίσως λίγο μικρότερο μιας κ θα είχα κάπου να αφήσω τον μικρό( με δυσκολία αλλά θα είχα ). Κ είπα για τκ δεύτερο " ε άστο ας μην το ζοριζουμε" γιατί ψάχναμε κ εμείς και σπίτι καιρό... τελικά με μια μόλις επαφή- κ αυτή όχι επί τούτου ή κοιτώντας γόνιμες- έμεινα έγκυος τον Ιούνιο και παρέτεινα τον χρόνο που θα έχω με τον μικρό 😜😜😍😍 επίσης έτυχε βρήκαμε σπίτι τώρα κ έχω κ εγώ μετακόμιση αλλά λέω έστω είναι νωρίς κ είμαι λειτουργική! Τελικά λέω..... όλα για κάποιον λόγο γίνονται και βλέποντας τον γιο μου σκέφτομαι ότι δεν θα άντεχα τελικά να τον αφήσω 🤣
    • Μακάρι να είσαι έγκυος 🤰🏼 🙏 και να πάνε όλα καλά το κυριότερο!!! συγχαρητήρια επίσης που μετά από όλη αυτή την ταλεπωρια που τράβηξες την ψυχική και σωματική ξεκινάς άμεσα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...