Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Δεν είναι γραφτο μας να «βρεθούμε» εδώ

Αναστάσιος μου, ε;;; Τώρα που γύρισα εγώ

εσύ λες καληνύχτα.....

Επέστρεψα από τον περίπατο

(55' άντεξα κ σήμερα, παρ´όλο που μιλούσα

και στο τηλ...)

έφτιαξα αρακά για αύριο, ετοίμασα κ μπιφτέκια

κ τώρα κάνω απόψυξη στην παλιό-καταψυξή μου...

...θέλω να την έχω έτοιμη γιατί κατέληξα

πως θα ετοιμάσω την τράπεζα γάλακτος μου

από νωρίς!!!

Επομένως θα τα έχω όόόλα έτοιμα!!!

Την Αγία-Επισκληρίδιο θα την κάνω κ εγώ από νωρίς

(όσο νωρίς γίνεται δηλ..),,, δεν έχω σκοπό να πονάω

και να φωνάζω σαν την φοράδα.....

.....Θέλω ΚΑΙ εγώ να γεννήσω ήρεμα κ ήσυχα!

Χαρά στο κουράγιο σας

που (έστω) σκέφτεστε να την αποφύγεται....

Ερωτησούλα: εκτός από περπάτημα

(που καπνω από την αρχή της κύησης συστηματικά)

τι άλλο «κατεβάζει» τα μωρά από εκεί ψηλά

που θρονιάζονται???????

Κατακόρυφο;;;;;;;;;;; Τι άλλο να κάνω;;;;;;

Δεν μου ...κατεβαίνει ο μπέμπης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΟΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ Ε; ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ!!!!ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνίτσα μου

σε ευχαριστώ πολύ!

Έχω 2 2κιλα βαράκια κ κάνω «μπράτσα»

2-3 φορές την εβδομάδα

αλλά για κανά μισάωρο μόνο....

....δεν αντέχω παραπάνω!

Αν κ δεν ήξερα ότι βοηθάνε

εγώ πάλι ΔΕΝ έχω καταφέρει να «κατεβάσω»

το σποράκι μου.......

Πεισματάρικο αγόρι, χαχαχαχα!!!

Το δικό σου ...πουουου βρίσκεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια τι μου κάνετε? θέλω την γνώμη σας. πήγα σήμερα στο ιασώ για εξέταση και έκανα υπέρηχο πρώτα και μου είπε ο γιατρός ότι η μικρή είναι ψηλά ακόμη και το αμνιακό υγρό είναι στα κατώτερα φυσιολογικά όρια. μετά μου έβαλε χέρι από κάτω και είπε ότι είναι πολύ ψηλά η μικρή και αν χρειαστεί θα μου την πάρει πιο νωρίς.ίσως και με καισαρική. θα ξαναπάω την Παρασκευή για καρδιοτακογράφο NST και την Δευτέρα για βιοφυσικό προφίλ εμβρύου και θα δούμε τι θα μου πει. τι λέτε για αυτά? έχω αγχωθεί λιγάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ.ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ.ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΩ ΘΑ ΕΧ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΓΑΛΙΤΣΑ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΑ ΔΕ ΤΟ ΠΟΛΥΠΑΛΕΥΩ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIDER έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ.ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ.ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΩ ΘΑ ΕΧ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΓΑΛΙΤΣΑ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΑ ΔΕ ΤΟ ΠΟΛΥΠΑΛΕΥΩ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ.

Mε το καλό κορίτσι μου.Εύχομαι όλα καλά να πάνε και ο Θεός μαζί σας.Θα περιμένουμε νέα σου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό Κideraki μου

κ με έναν πόνο!!!

Όπως κ νά´ρχεται το μπουμπούκι σου

το σίγουρο είναι ότι αύριο θα είσαστε αγκαλιά!!!!!!

....Όλα να σας πάνε τέλεια κοριτσάκι μου!!!!!!;;;

Λενάκι

διάβαζε κ λίγο τις συζητήσεις των κοριτσιών...

Θα βρεις τις απαντήσεις σου!

Με το καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ, ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΦΦΦΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΤ, ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!

ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΔΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ , ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΟΣΤΟ ΤΗΣ ΛΕΚΑΝΗΣ!!!Ο ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΜΕ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΕ ΓΙΑΥΤΟ, ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ, ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑΝΤΑ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΛΩ!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ζουζουνίτσα!

Εεεεε, θα τον κατεβάσω κ εγώ τον μπεμπούκο μου

τότε, που θα μου πάει;!; χαχαχα

Στην Κider εύχομαι να πάνε όλα καλά

και να μην ταλαιπωρηθεί το κορίτσι μας....

Mε το καλό! Με το καλό!!!

Καλημέρα σε όλες σας Αυγουστομανούλες μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να σας πω μια καλημέρα και να σας ευχηθώ σε όλες σας, μιας και είναι ο μήνας σας , με το καλό να γεννήσετε και να σας πάνε όλα κατ'ευχήν!!!

Σας το εύχομαι ολόψυχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να πάρετε τα αγγελούδια σας στην αγκαλιά σας!!!!!!!!!

Φιλιά και καλή σας μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε Δήμητρα,,,

πράγματι είναι Ο ΜΗΝΑΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τρελή ευτυχία..................................................

Με το καλό και η μπεμπούλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες

Κιντεράκι ούτε ραντεβού να είχατε δώσει με το μικρό σου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά, με έναν πόνο (μην πούμε πάλι για προυτς και τέτοια:woohoo: ) κι ελπίζω ως τώρα που σου γράφω να έχεις γεννήσει κιόλας!

Ζουζού άλλαξε καθόλου η κοιλιά σου τώρα που έγινε η εμπέδωση? Μου λένε ότι η δικιά μου σαν να κατέβηκε λίγο,αλλά αυτό το ξαλάφρωμα που λένε ότι νιώθεις κι ότι αναπνέεις καλύτερα δεν το καταλαβαίνω ακόμα.

Μαράκι θα κατέβει ο μπέμπης με τόόόσο περπάτημα,πού θα πάει? Αυτό διάβαζα πάλι σήμερα. Όχι καναπέ το τελευταίο διάστημα, αλλά όσο περισσότερη κίνηση γίνεται για εύκολη γέννα!

Κορίτσια τί είναι το NST?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!

κιντερακι μου σου ευχομαι με ενα πονο κοπελα μου ολα θα πανε τελειααα!! :)

Μαριαντααααα :) να σου ζησει το μωρακι να ειναι παντα καλοτυχο και ευτυχισμενο!! :kiss: Σε περιμενουμε να μας πεις εμπειριες και φυσικα να μας διξεις φωτο!!

Οσο για επισκληριδιο και εγω θα κανω οσο πιο νωρις μπορω. Αν δεν κανω λαθος πρεπει να εχει 3 δαχτυλα διαστολή για να γινει.... λιγους πονους θα τους αντεξουμε :side:

Κοριτσακια μου εχω βαρινει αρκετα και βαριεμαι πολυ πολυ που ειμαι ολη μερα στο σπιτι μιας και δεν μπορω να βγω εξω λογω αδειας σθενειας που μου εδωσε ο γιατρος ομως...δεν αντεξα αυριο θα παω να βαψω και να κοψω το μαλλι. Εμμ πως να με δει ο γιος μου με τη ριζα μεχρι κατω? χιχιχι

Φιλια σε ολες ματσ μουτσ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι όλα θα πάνε καλά. Το μπεμπάκι μπορεί και σε λίγες μέρες να κατέβει, όσο για το αμνιακό, η αδερφή μου είχε πολύύύ λίγο τις τελευταίες μέρες,αλλά δεν ήταν αυτός ο λόγος της καισαρικής της! Το μωράκι της δεν είχε γυρίσει και δεν μπορούσε να κάνει τελευταίες μέρες μανούβρα! Ρίξτο κι εσύ στο περπάτημα λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες καλημερα!!!!

Μεγαλη χαρα σημερα κ το μυαλο μου δε μπορει να σκεφτει τπτ αλλο!!!!!!!!!

Γεννησε το Εφακι μααααας!!!!!!(happy mom)

Ηρθε στη ζωη ο μπεμπουλης της!!!!Ο Θαυματακος της!!!

(ο γαμπρουληηηηης μου!!!)

Να της ζησει κι απο εδω!!!

Αχ τι ευτυχια!!!Σαν να γεννησα εγω!!!!

:woohoo: :) :woohoo: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Unique

το NST είναι ο καρδιοτοκογράφος!

Ναιαιαιαιαιαιαιαι, κορίτσια ,,, περπάτημα για όλες!!!

Τόμα μου, καλό κομμωτήριο.... Εννοείται το χρειάζεσαι!

Μαλλια, νύχια, πόδια όόόλα έτοιμα και εγώ... Ερχονται τα μπεμπάκια μας!!!

HAPPY MOM

ευχές και από το post σου

για τον θαυματάκο σας!

Να σας ζήσει ο μπέμπης σας.........

Καλή λοχεία !!!

Σ'αγαπάμε πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο καλημέρα! Φοβερά νέα! Να της ζήσει ο λεβεντάκος και σένα ο γαμπρούλης???:P Όλα καλά φαντάζομαι,ε? Αχ, μπράβο μπράβο! Θα δω και το άλλο ποστ!

Τομάκο όντως μ'αυτό το βάρος είναι λίγο δύσκολη η οποιαδήποτε δραστηριότητα,αλλά γιατί δε βγαίνεις έξω? Δεν κατάλαβα, τί σχέση έχει η άδεια ασθενείας???? Έγκυος είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κ το κιντερακι γενναει!!!!!!!Με το καλο!!!

Τι να πω κοριτσια...???Μεγαλη χαρα στο θεματακι μας!!!

Μαριμαρακι μου θα κατεβει ο σπορακος!!!Θα ειναι αδικια να μην κατεβει με τοοοοοοοοοοοοοοοοσες βολτες κ περπατημα που εχεις κανει!!!

Τον νιωθεις ψηλα???Να δουμε τι θα πει κ ο γιατρουλης σου αυριο!!!

Αντε να ξαναδουμε τα νινακια μας!!!!!

Ελενη(γιουνικ) ναι....Ας μην ξαναπουμε για προυτς!!!Τι γελιο εκανα χθες βραδυ!!!!!

Το nst(και εγω το μπερδευα τοσο καιρο!) ειναι ο καρδιοτοκογραφος!

Τομα μου φυσικα να φτιαξεις το μαλλι!!!Γτ δλδ οταν παιρνεις αδεια ασθενειας απαγορευεται το εξω???ποιος θα σε δει κ ποιος θα σε ελεγξει????

Εβινακι-προυτς προυτς- καλημερουδιαααα!!!

Δημητρα σ'ευχαριστουμε!Με το καλο κ η δικη σου σειρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΤΗΣ ΕΦΟΥΛΑΣ!!!!ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ , ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΤΟ ΕΦΑΚΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΤΩΡΑ!!!!ΑΝΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ;;;ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!!

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΝΑΙ ΜΕΝ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ, ΑΛΛΑ Η ΔΥΣΦΟΡΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΠΟΔΑΡΑΚΙΩΝ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΒΥ......Α ΜΟΥ!!!ΧΕΧΕΧΕ!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΠΡΟΥΤΣ!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια τα φωτα σας ...ειμαι σε διλλημα...κι εγω θελω να βαψω και να περιποιηθω τα μαλλια μου αλλα φοβαμαι:dry:

δεν τα εχω ακουμπησει σε ολη την εγκυμοσυνη και δεν ξερω τωρα,μηπως δεν κανει?:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JOLIKA ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!!ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕ ΣΤΟΝ 7 ΜΗΝΑ ,ΤΩΡΑ ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΕΠΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ!!!!!ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟΣΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΕΤΣΙ!!!ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΨΩ!!!!!!!ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΑΛΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΩ!!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΣΤΑ ΣΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!ΕΜΕΝΑ ΔΥΝΑΜΩΣΑΝΕ ΚΙΟΛΑΣ ΧΙΧΙΧΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοπέλα μου αφού είχατε επαφή την ημέρα του θετικόυ και μια μέρα μετά γιατί λες ότι χάσατε την ημέρα της ωορρηξίας;; στο θετικό και την επόμενη μέρα δεν έχουμε επαφές; έχω καταλάβει κάτι λάθος τόσο καιρό;; 
    • Αχ πονάνε πολύ οι απώλειες....έχω και εγώ δύο αγγελάκια εκεί ψηλά... Το τελευταίο που άκουσα καρδούλα θα ήταν όσο ακριβώς είναι η ανιψιά μου...και όταν την βλέπω νιώθω λες και είναι και το δικό μου μωράκι εδώ... αλλά ταυτόχρονα νιώθω και μία μελαγχολία....
    • Θα ξαναπάμε την επόμενη Τετάρτη 16/10 στον γυναικολόγο και μετά 4/11 έχουμε εμβρυομητρικό. Για το doppler κι εγώ μεταξύ 32-34 ξ΄ερω, εκτός κι αν είσαι στον δικ΄ο μου γιατρό που θέλει και "μικρό" και "μεγάλο ντόπλερ"... όπως μας το έκανε και στη β επιπέδου δηλαδη!🙃 Γενικά κι εγ΄ω είμαι εντάξει με το μέσα, αλλά λίγο οι ορμόνες, λίγο η σκέψη ότι μετά που θα έρθει με το καλό η μπέμπα θα φάω πολύ κλείσιμο μέσα γιατί δε θα έχουμε καθόλου βοήθεια... κάπου φρικάρω. Με τα ρούχα, να ναι καλά μια άλλη κοπέλα του φόρουμ που το έγραψε σε άλλο θέμα, το κολάν απο το ohsho είναι φανταστικ΄ο! Με μια πουκαμίσα απο πάνω κι είσαι τζιτζί να πας παντού!!  
    • Κορίτσια εγώ δεν έχω κάτι αμάν και τι. Κι εμένα η πεθερά μπορεί να πετάξει κάτι πχ για την αγκαλιά αλλά εμμέσως και έτσι γενικά οπότε δεν δίνω σημασία! Θα φανεί στην πορεία βέβαια!! Αχ @nanouko ότι παιδευτηκατε/ παιδευτηκαμε τόσο για ένα παιδάκι για να ακούμε κριτική από δικούς μας άνθρωπους κάπως μου φαίνεται.🤨🤨 @μαμά12345 καλά έκανες και το έκοψες γιατί δεν νομίζω να σταματούσε αλλιώς.   Ο καθένας βέβαια την άποψη του έχει αλλά ειδικά αυτή την περίοδο μόνο υποστήριξη και βοήθεια έχουμε ανάγκη όχι κριτική 
    • Πόσο είναι τώρα το μωρό; Με το καλό τα πρώτα σας εμβόλια! Εμείς θα κάνουμε την επόμενη βδομάδα! Να αποθηλάσεις κορίτσι μου, ο,τι είναι καλύτερο για σας! Κι εμείς δυσκολευόμαστε με τον ύπνο, έχουμε και τους κολικούς, δράμα τα βράδια μας, ευτυχώς έχει βρει ο άντρας μου ένας τρόπο και τον κοιμίζει εκείνος το βράδυ και παίρνω κι εγώ μια ανάσα γτ όλη μέρα είμαι μόνη μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...