Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΣΤΕΙΛΤΟ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΜΕ Π.Μ.

ΜΑΚΑΡΙ ΒΡΕ ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ Η ΕΥΧΗ ΣΟΥ.ΠΟΝΑΩ ΠΟΝΑΩ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΙΜΑΙΘ ΚΑΙ ΧΑΖΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙΟ ΝΑ ΓΕΝΝΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οχι...Δεν τρωω καθολου παραπανω!!!!

Ισα ισα που προσπαθω κ εγω να προσεξω γτ εφτασα τα 15!

Ενω μεχρι τωρα ετρωγα μκ μεσημερι κ βραδυ φαγητο ή κατι σε φαγητο τωρα ειτε ελαττωνω τη μεριδα κ τρωω νωρις(κατα τις 7-8) ή σαλατα....Κι ομως.....

Καλα λενε πως συνηθως στον ενατο μπαινουν αρκετα κιλα....βεβαια δεν ειναι ολες ετσι!

δεν πειραζει μωρε!!!!!!!!!!

Ψαξε κανα βιντεακι τοκετου(αν δεν εχεις δει ηδη!)!!!!Καθε φορα παθαινω σοκ......Και λιγο αναγουλιαζω! :P :silly:

Και να πω σε ολες τις φιλεναδες εδω....

Κανονιστε κ καντε αναπνοες,παρτε μαζι τους αντρες και προσπαθηστε να ειστε ψυχραιμες(τα λεω να τα ακουω κ εγω)

Νομιζω πως ειναι πολυ χαλια να φωναζεις-γκαριζεις σαν την αγελαδα εκεινη την ωρα....Δλδ το πρωτο πραγμα που θα ακουσουν τα μωρα μας θα ειναι η αγριοφωναρα μας????

Βεβαια θα ποναμε μαλλον...Σιγουρα δε θα ειναι το ευκολοτερο πραγμα που θα κανουμε στη ζωη μας....Αλλα να προσπαθησουμε να ειναι ομορφη εμπειρια κ οχι αηδιαστικη ιστορια!!!!

Και μην ξεχνατε.Εμεις θα εχουμε γυρω μας τοσους ανθρωπους(αντρα,μαιες,γιατρουςκλπ) να μας βοηθησουν.

Το πλασματακι αυτο εχει ΜΟΝΟ τη μανουλα του!!!!!

Ψυχραιμια λοιπον,συνεργασια για να ερθει στον κοσμο οσο το δυνατον ανωδυνα και χαρουμενα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούλα επιδη σε κόβω πλήρως ενημερωμένη ισως και λόγοω των ονείρων,:) , οι αναπνοές κατα τη διαρκεια των οδίνων πως?Εννοώ μυτη μυτη ή μυτη - στόμα,?τι σου εδειξε η μαία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο γιΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ναι εχω δει να ναι καλα το μακεδονια τβ ή το σκαι δε θυμαμαι,αλλα το τελικο σταδιαο τηεε ςξωθησησς να πω την αληθεια το παραβλέπω...

Κιντερ,αποκλειεται να μην καταλαβεις οτι γεννας...μακαρι να γινοταν αλλα μαλλον θα το καταλαβεις!Απο οσο ξερω δηλαδη,δεν εχει υπαρξει γυναικα που δεν το καταλβαινει,εννοω εστω και στο τελικο σταδιο ,ενταξει μπορει να καταλαβεις τις αρχικες ωδίνες,αλλα μετα θες δε θες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γτ το παραβλεπεις?????Δεν αντεχεις να το δεις????

χαχαχαχχαχα

κ εγω βαζω το χερι στα ματια και...Ανοιγω ελαφρως τα δαχτυλα!!!!!

Απτη μια θελω απτην αλλη δε θελω να το δω.......

Ολα ξεχειλωνουν,υγρα απο εδω αιματα απο εκει!!!!!!!σας εφτιαξα???χαχαχαχαχαχχαχα

Λοιπον...Θα προσπαθησω να σου πω για τις αναπνοες!

Αρχικα κανεις 2 κερακια(οταν νιωθεις τον πονο να ερχεται).Δλδ αναπνεεις βαθια κ χαλαρα απτη μυτη,εκπνεεις αργα κ σταθερα απτο στομα βγαζοντας ολο τον αερα κ φυσωντας σαν να σβηνεις κερακια!

Μετα παιρνεις τη μιση (περιπου) ανασα απο τα κερακια-απο τη μυτη και δε βγαζεις τον αερα αλλα.... Τα χειλη ελαφρως τουρλωμενα(πως να το πω?!!) σαν να πας να στειλεις φιλακι αλλα πιο ανοιχτα,τα δοντια σχεδον κλειστα.Βγαζεις κ βαζεις λιγο αερα παιρνοντας σταθερες,κοφτες κ γρηγορες ανασες απο το στομα μονο.Οσο πιο εντονοι θα γινονται οι πονοι τοσο πιο γρηγορα θα κανεις τις ανασουλες.Ελπιζω να σου εδωσα να καταλαβεις καπως...Αν το δοκιμασεις τωρα δε θα αντεχεις κ πολυ ωρα..Θα νομιζεις πως χανεις τον αερα σου γρηγορα αλλα κανε λιγη εξασκηση!Να προσεχεις στην ολη φαση να μη νιωθεις το λαιμο να συμμετεχει,Να μην πηγαινει δλδ μεχρι εκει ο αερας.

Στο τελος κανεις αλλα 2 κερακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ εισαι καλή νομίζω οτι το κατάλαβα ,τουλαχιστο νιωθω οτι κατι κάνω.

Το τσαφ τσούφ ηταν πολύ καλη βοηθεια...αστερακι εισαι εσυ κλα΄το καταλαβα!

Δε μου λες επίσης..λεμε οτι αποφασιζουμε (και μαλλον ετσι θα ναι)να κανουμε οντως την αγαπημενη μας φιλη επισκληριδιο,οι αναπνοες σε πιο σταδιο θα μας ειναι χρησιμες?

Σε πρηζω αλλα με εχει πιάσει μια ανασφαλεια...(γιατι άραγε??)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου, τι μου κάνετε?

έχω ερωτησούλες να σας κάνω καθότι άσχετη. όταν εμπεδώσει που λένε το μωρό στην λεκάνη είναι κάτι που μπορούμε να το καταλάβουμε εμείς ή μόνο ο γιατρός μπορεί να το δει αυτό?

και κάτι άλλο υπάρχει κάτι που μας προετοιμάζει πριν το τοκετό ότι έρχετε, πχ πονάκια ή κάτι αλλο, και για πόσο καιρό πριν, γιατί μια ανησυχία την έχω τις τελευταίες 2 μέρες και δεν ξέρω το γιατί. και μια πίεση χαμηλά, δεν ξέρω αν είναι πονάκια.

βέβαια άυριο θα πάω ιασώ πάλι να με δει ο γιατρός. άραγε αν γεννήσω πως θα σας ειδοποιήσω κοριτσάρες μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Αυγουστομανουλίτσες!!!!!!

Κατ' αρχάς, να ευχηθώ και απο 'δω στο Μαριαντάκι μας!! Να σου ζήσει κοπελάρα μου!! Να τη χαιρεσαι την κοράκλα σου! Να ναι πάντα γερή και καλότυχη!!

Ντάλια μου καλώς ήρθες ως μανούλα πλέον! Καλά ξενύχτια τώρα!! :cheer: Ευτυχισμενα ξενυχτια όμως!

Ζουζουνίτσα πολύ χάρηκα με τα νέα σου!! Η μπεμπούλα σου ετοιμάζεται να σε γνωρίσει και απ 'οτι φαίνεται δεν έχει σκοπό να σε ταλαιπωρήσει!! Μ'έναν πόνο και μένα σπρώξιμο σου εύχομαι!!!!

Κιντεράκι κάτι μου λέει ότι αυτά τα πονάκια θα εξελιχθούν σε τοκετό κ ετσι δε θα χρειαστει η πρόκληση! Στο εύχομαι ολόψυχα! Με το καλό και μ' έναν πόνο!!!

Κοριτσάκια εγώ μετακόμισα τελικά κ γι' αυτό χάθηκα! Δεν έχουμε ιντερνετ στο καινουργιο σπίτι ακόμα! Εχω τόσες δουλειές και κάνω ελάχιστα! Να ναι καλά ο αντρούλης μου! Χθες καθάρισε ντούλάπες, πορτες και γενικώς με βοήθησε πολύ!

Αύριο μπαίνω στο μήνα μου επιτέλους!!!! Πονάκια από κάτω έχω κάθε βράδυ! Υποφέρω στον ύπνο μου! Ουτε πλευρο δε μπορώ να αλλάξω! Και σηκώνομαι και 4-5 φορές για πιπί μου! :P

Το πρωί αυτοί οι πόνοι ηρεμουν! Με πιανουν που και που πόνοι περιόδου στη μέση... 4-5 φορές τη μέρα, Πετρώματα πολύ λιγότερα... Αυτά!!

Την Τετάρτη θα πάω για ντόπλερ σε άλλο γιατρό μιας και ο δικός μου είναι διακοπές! Δεν αντεξα και έκλεισα ραντεβού! Θέλω να βεβαιωθώ ότι όλα πάνε καλά με τη μουμού μου! Οτι παίρνει κανονικά βάρος, για το αμνιακό υγρο, για συσπάσεις κλπ... Αν μπορέσει και δει το λώρο που βρίσκεται!! Νιώθω ανασφάλεια που δεν είναι εδώ ο γιατρός μου! Μου είπε να τον πάρω 17 του μηνός για να κλείσουκμε νέο ραντεβου!!!

Αυτά τα νέα μου.... Ελπίζω να καταφέρνω να βρίσκω ιντερνετ μεχρι να βάλουμε δικό μας!!

Φιλάκια πολλά σε όοοοολες!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πρώτη επίσημη Αυγουστομανούλα... μιας κι εγώ είμαι 31 Ιουλίου... :P

είναι η Μαριάντα μας!! Γέννησε κι έβαλε η Ρουλίτσα ( crazy ) μας ανάλογο πόστ!!Να της ζήσει, να'ναι πάντα γεροί και καλότυχοι μαμά και κόρη και να χαίρεται την όμορφη οικογένεια της!! Μαρίτσα μου πολύ συγκινήθηκα!! Πολύ θα ήθελα να έρθω να σε δω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ;ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ !!!!!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ !!!ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΚΙΝ ΤΗΣ ΣΕ ΠΜ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ;;;;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!!!!

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑΝΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΛΕ!!!!!!ΠΑΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!ΤΙ ΧΑΡΑ!!!!!!ΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ!!!!:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην να ευχηθω κ απο εδω στη Μαριαντα μας!!!

Να της ζησει η κορουλα της!!!Τωρα θα την εχει αγκαλιτσα!!!!! :)

Foulinaki εγραψε:

Ρε συ εισαι καλή νομίζω οτι το κατάλαβα ,τουλαχιστο νιωθω οτι κατι κάνω.

Το τσαφ τσούφ ηταν πολύ καλη βοηθεια...αστερακι εισαι εσυ κλα΄το καταλαβα!

Δε μου λες επίσης..λεμε οτι αποφασιζουμε (και μαλλον ετσι θα ναι)να κανουμε οντως την αγαπημενη μας φιλη επισκληριδιο,οι αναπνοες σε πιο σταδιο θα μας ειναι χρησιμες?

Σε πρηζω αλλα με εχει πιάσει μια ανασφαλεια...(γιατι άραγε??)

Ναι βρε ειμαι καλη δασκαλα για αναπνοες μεσω νετ,σεξο-ονειρα....Τι αλλο???χαχαχαχχαχαχα

Νομιζω....Πως οι αναπνοες δε θα μας χρειαζονται οταν πιασει η επισκληριδιος!!!

Μετα αποτι μου ειπε η μαια δεν καταλαβαινεις καν ποτε εχεις συσπασεις(πονους) οποτε σου λενε εκεινοι "σπρωξε" ή οτι αλλο!!!!!Οι αναπνοες ειναι για πριν!Ειτε εχεις εντονους πονους ειτε μικρα πονακια!!! :)

Λενακι νομιζω πως εμεις δεν καταλαβαινουμε την εμπεδωση!Παντως το περπατημα λενε βοηθαει ωστε να γινει!

Ευα με καλο ενατο!!!Με το καλο να δεις τη μπεμπα την Τεταρτη!Μην αγχωνεσαι ολα καλα θα ειναι κ θα γυρισει κ ο γιατρος!

Ζουζουνιτσα λες να συναντηθουμε στους διαδρομους του Γαληνου?!!!!!Φανταζεσαι φαση?!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε γτ δε μου λες να σου στειλω το δικο μου???Με ντρεπεσαι??? :laugh:

Σου στελνω πμ αν και.....Αν γενναμε μαζι..Δεν εχει νοημα!!!Καμια δε θα μπορει να ενημερωσει τις αλλες..Και σαμπως θα ειναι καμια εδω?χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις ευχες μου για το γλυκό Μαριαντακι τηε εδωσα ηδη αλλα τι και να τις ξαναευχηθω και από το ΔΙΚΟ ΜΑΣ σπιτι!!:laugh: Να σου ζησει λοιπόν γλυκεια μας και να χειπαντα γυρω της αγαπη υγεια και ευτυχισμενες στιγμες,χρωμα και μουσικές!!

Αναστασια μου γλυκεια εχεις δικιο για την επισκληριδιο,λογικο ειναι αν πιασει μετα να μη χρειαζεται αναπνοές αφου μαλλον μετα τιποτα δεν αισθανεσαι,λογικα!διαβασα και το μηνυματακι,και συμφωνω απολύτως!θα σου στειλω και pm !!

α και ειδα και τις φωτό σου τι κουκλα εισαι εσυ βρε??φτου φτου!από τις πιο ομορφες εγκυες που εχω δει!

Ζουζουνιτσα θα σου στειλω και γω το κινητο μου.Ειμαι σιγουρη πως εμενα ολες θα με προλαβετε!!θα ενημερρωνω λοιπόν τις φιλες μας εγώ..:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω γλυκια μου για τα καλα σου λογια!!!!

Υποννοεις πως θα γεννησεις τελευταια???χαχαχαχαχαχχα

"Ναι οτι πεις μανουλα" λεει η μπεμπα σου κ σε κοροιδευει!!!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα νιωθω ακριβως τα ιδια!

Ουτε πονοακια ουτε τπτ!!!Οι συσπασεις που ειχα στον 8ο ελαττωθηκαν!

Η μπεμπα μεσα στην τρελλη χαρα γοργονιζει ολη μερα!!!!!!

Αλλα εχεις ακομα 2 βδομ κ εχω 3!!!!Γτ να βιαζομαστε?????Καλα δεν περναμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ!!!!ΒΟΥΛΙΤΣΑ ΣΤΕΙΛΤΟ ΚΙ ΕΣΥ!!!ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΧΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΓΙΟΡΤΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΜΑΣ!!!!ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι περπατα λιγακι και μην το σκεφτεσαι!

Σε μια μερα κατεβαινει αν θελει!!!

Εχουμε ακομα χρονο!

Ειμαι πολυ αισιοδοξη για ολες μας!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΤΗΡΙΟ!!!! ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΕΡΠΑΤΑΤΕ!!!!ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΑ ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΙΝΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕΙ!!!!!!!ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΙΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ πονάνε πολύ οι απώλειες....έχω και εγώ δύο αγγελάκια εκεί ψηλά... Το τελευταίο που άκουσα καρδούλα θα ήταν όσο ακριβώς είναι η ανιψιά μου...και όταν την βλέπω νιώθω λες και είναι και το δικό μου μωράκι εδώ... αλλά ταυτόχρονα νιώθω και μία μελαγχολία....
    • Θα ξαναπάμε την επόμενη Τετάρτη 16/10 στον γυναικολόγο και μετά 4/11 έχουμε εμβρυομητρικό. Για το doppler κι εγώ μεταξύ 32-34 ξ΄ερω, εκτός κι αν είσαι στον δικ΄ο μου γιατρό που θέλει και "μικρό" και "μεγάλο ντόπλερ"... όπως μας το έκανε και στη β επιπέδου δηλαδη!🙃 Γενικά κι εγ΄ω είμαι εντάξει με το μέσα, αλλά λίγο οι ορμόνες, λίγο η σκέψη ότι μετά που θα έρθει με το καλό η μπέμπα θα φάω πολύ κλείσιμο μέσα γιατί δε θα έχουμε καθόλου βοήθεια... κάπου φρικάρω. Με τα ρούχα, να ναι καλά μια άλλη κοπέλα του φόρουμ που το έγραψε σε άλλο θέμα, το κολάν απο το ohsho είναι φανταστικ΄ο! Με μια πουκαμίσα απο πάνω κι είσαι τζιτζί να πας παντού!!  
    • Κορίτσια εγώ δεν έχω κάτι αμάν και τι. Κι εμένα η πεθερά μπορεί να πετάξει κάτι πχ για την αγκαλιά αλλά εμμέσως και έτσι γενικά οπότε δεν δίνω σημασία! Θα φανεί στην πορεία βέβαια!! Αχ @nanouko ότι παιδευτηκατε/ παιδευτηκαμε τόσο για ένα παιδάκι για να ακούμε κριτική από δικούς μας άνθρωπους κάπως μου φαίνεται.🤨🤨 @μαμά12345 καλά έκανες και το έκοψες γιατί δεν νομίζω να σταματούσε αλλιώς.   Ο καθένας βέβαια την άποψη του έχει αλλά ειδικά αυτή την περίοδο μόνο υποστήριξη και βοήθεια έχουμε ανάγκη όχι κριτική 
    • Πόσο είναι τώρα το μωρό; Με το καλό τα πρώτα σας εμβόλια! Εμείς θα κάνουμε την επόμενη βδομάδα! Να αποθηλάσεις κορίτσι μου, ο,τι είναι καλύτερο για σας! Κι εμείς δυσκολευόμαστε με τον ύπνο, έχουμε και τους κολικούς, δράμα τα βράδια μας, ευτυχώς έχει βρει ο άντρας μου ένας τρόπο και τον κοιμίζει εκείνος το βράδυ και παίρνω κι εγώ μια ανάσα γτ όλη μέρα είμαι μόνη μου..
    • Ναι, έχω κι εγώ από την πεθερά μου..πώς το κρατάτε έτσι και μην το φιλάτε και εσείς το μάθατε να κλαίει αν το αφήνετε κάτω.. άσε..μου έχει σπάσει τα νεύρα και θα της την πω καμία ώρα..μόνο χάρη στον άντρα μου δεν έχω μιλήσει ως τώρα.. αλλά πιστεύω στην επόμενη δε θα κρατηθώ..😀
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...