Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΜΟΡΦΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ !!!ΣΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΔΡΟΣΕΡΗ(ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ)ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΟΝΕΙΡΑ-ΣΕΞ,(ΓΙΑΤΙ ΤΟ LIVE ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ) ΒΡΑΔΙΑ!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!ΣΙ ΓΙΟΥ ΤΟΥΜΟΡΟΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ.ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.ΑΝ ΔΕ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΕΞΟΔΟ Η ΜΠΕΜΠΑ Π[ΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΚΟΝΕΣ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ;;ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ , ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΜΑΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΑΜΕ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ!!!!ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΡΑΧΗΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ, ΕΝΙΩΣΑ ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ!!!!!!!Η ΠΛΑΚΑ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ :ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΥΤΟ ;ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΗΣ!!!!ΕΚΕΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΛΙΟΝΤΑΡΙΝΑ ΜΩΡΕ;;;;ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΑΡΘΕΝΟ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΑ!!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΥΤΟ!!ΧΕΧΕΧΕ!!!!ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ !!!ΛΙΓΟ Η ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ7 ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΓΕΜΙΣΤΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΑ!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ , ΦΟΥΛΙΝΕΛ, ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ, ΝΤΑΛΑΚΟ, ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ, ΧΑΠΙ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜ, ΜΑΡΙ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΧΝΩ ΑΣ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνιτσα αντε καλα να περασεις στην χαλκιδικη να σε ρωτησω τι σου ειπε το μωρο εχει εμπεδωση; εμενα ειναι τελειος χαμηλα αλλα δεν εχει μπει μεσα στο κοκκαλο ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΔΩΣΕΙ, ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ!!!ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΠΩς ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΠΗΤ ΜΟΥ!!!ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΓΙΑ 15 ΜΕ 20!!!!ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ;;;;;:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημαινει οτι το μωρο το κεφαλακι του εχει μπει μεσα στα κοκαλα της λεκανης και ετσι οταν ερθει η ωρα με τα σπρωξιματα βγαινει μια χαρα, μπραβο σας αντε να δουμε θα εμπεδωσει και η δικια μου εχει παρει το δρομο της αλλα δεν ειχε μπει ακομα μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελιες!!!

Καλο ΣΚ να εχουμε!!!

Εβινακι μου οταν λεμε πως εχει γινει εμπέδωση εννοουμε πως το κεφαλακι του μωρου εχει κατεβει κ παρει θεση μεσα στο οστο της λεκανης!!!

Μπηκε το νερο στο αυλακι λοιπον για σας και φαινεται πως ολα θα πανε καλα!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΛΥ;;;;;ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΗΜΕΡΩΝ!!!!!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ...... ΚΟΥΡΕΨΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ ΜΑΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΟΥΡΕΥΟΝ ΣΑ ΓΙΔΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΑΡΜΠΑ!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΟΜΜΩΣΗ!!!!ΓΟΥΛΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΧΕΧΕΧΕ!!!!:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα βρε κοριτσακι μου!!!!Πως τον εμπιστευτηκες αληθεια???

Εγω προτιμω τις μαιες!!!Θα κανω βεβαια μονη μου οτι μπορω!!! :blush:

Ξεχασα να σου πω...Οταν εχει γινει εμπεδωση σημαινει πως το πολυ σε 2 βδομαδες θα ειναι εδω η μπεμπουλα σου!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ 15 ΜΕ 20 ΑΥΓ. ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΑΕΙ ΜΥΤΗ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΕΜΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!ΕΧΕΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΧΕΡΙ !!ΑΦΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΕΞΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΕ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ!!!ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ!!!!! ΜΕΤΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΞΥΡΑΦΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ................... ΧΑΡΜΑ ΟΦΘΑΛΜΩΝ!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχα φανταζομαι!!!!!!!!!!!Λες και κατι μαστορευε στο αυτοκινητο τελοσπαντων και ειχε αυτοσυγκεντρωθει!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχχαααα

Αααα εγω δεν τον εμπιστευομαι!!!!!Εδω τον εαυτο του βαριεται να ξυρισει!!!!

Το αφηνω κ αυτο ανεμελο!!!!!Παιδια των λουλουδιων επιστρεψτεεεεεεεε! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ!!!!ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ!!!!ΜΩΡΕ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΝΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΝΑΝ ΣΕ ΧΛΩΡΟ ΚΛΑΡΙ!!!!!Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΛΙΓΟ ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΑ !!!!!ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΕΛΑΒΕ Ο ΑΝΤΡΌΥΛΗΣ!!!ΜΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου... Μια ξεφούσκωτη κοιλίτσα ήρθε πίσω στην παρεούλα!! Σας εύχομαι μια μια να παίρνει σειρά και να αγκαλιάσει επιτέλους το πολυπόθητο αγκελουδάκι της! Είναι μια τρελή εμπειρία!! Εγώ έπαθα έρωτα!! Είναι μερικά βράδια που σκέφτομαι ότι πρέπει να σηκωθώ και .. :blink: Αλλά μόλις τον παίρνω αγκαλιά τα ξεχνάω όλα!!

Χρόνος ελάχιστος.. μιας κι ο μπέμπης θα είναι ξύπνιος και θα τρώει συνέχεια.. θα χέζει συνέχεια.. :laugh: κι όταν κοιμάται .. κοιμάμαι κι εγώ!! :P Μου έχετε λείψει απίστευτα...

Περιμένω να διαβάζω νέα σας.. Μαριάντα μου... θα είμαι εγώ εδώ!! Και να είσαι σίγουρη αν μπορώ να έρθω, εννοείτε πως θα έρθω με τα 1000!!! Κάπου θα ξεκλέψω λίγο χρόνο!! Δεν μπορεί!! :P

Ζουζουνίτσα, όσο πιο χαμηλά το μωρό, τόσο το καλύτερο! Κι εμένα που ήταν ψηλά, φυσιολογικά γέννησα αλλά παιδεύτηκα στις εξωθήσεις μέχρι να κατέβει!! :blink: Εσύ με 1-2 εξωθήσεις ξεμπέρδεψες!!

Με το καλό κοριτσάρες ... και πραγματικά μ'έναν πόνο και μ'ένα σπρώξιμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ.ΚΑΙ ΝΑΙΘ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ.ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ.Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΜΑΤΩΣΕΙ.ΑΠΟ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΟΝΟ 1.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ 1 ΣΥΣΠΑΣΗ ΜΟΝΟ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΙ ΑΝ ΟΧΙ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΚΑΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΣΤΩ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Πολυ μπλα μπλα εχει πεσει και μου αρεσει πολυ να σας διαβαζω! :)

Λοιπον εμεις σημερα καθαρισαμε βεραντες και κηπο...το καθαρισαμε ειναι σχετικο-εκανα τον επιστατη :P

Τωρα απολαμβανω φραπεδακι. Πολυ ζεστη και σημερα... ουφ...

Απο οτι βλεπω κοντευουμε ολες σιγα - σιγα.... και υπαρχει μια αγωνια στο παρασκηνιο ε?

KIDERακι μου υπομονη και με ενα πονο....μακαρι να ερθει απο μονο του το μωρο αλλα και να μην θελει να βγει απο μονο του ολα καλα παλι θα πανε :)

dallia μου επεστρεψες πλεον και επισημα μανουλα αντε θα ριχνεις τα φωτα σου οπου ειναι αναγκη! :)

Φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ;;;;;ΤΟΜΑΚΙ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalisperaaa!

Katevika stous dikous mou apo x8es kai to pc tou patir den dia8etei tin elliniki,e3ou kai ta latin.

Ti kanete pareakia mou?

Zouzounitsa mou ola kala ap'oti vlepo,e? Ekanes kai tis teleutaies ''etoimasies'' xaxaxaxa! Sostiiiiii.Kales vouties!

Oles pairnete seiroula, Kinderaki ante den argeis pleon ki esi!

Simera ekana kai ta teleutaia psonia gia tin balitsa. Eimai ki episimos etoimi,asxeta an 8'argiso ligaki akoma,pou den to euxomai,giati moni mou 8a katali3o telika edo mesa! Me tin Manto mones mas!

Filakia Toma, mariadaki,dalia,anastasia, evaki, se oles tis manoulitses, na prosexete oles tora!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια,,, ΔΕΝ μπορώ να φανταστώ άντρα να ...ξυρίζει γυναίκα!!!

Σκάω στα γέλια στην σκέψη και μόνο...

Εγώ ευτυχώς ακόμα ( αν κ στην 39ή )

με λίγα κατακόρυφα ξυρίζομαι και στο επίμαχο σημείο μόνη μου

και φυσικά στην ίδια συχνότητα με πριν...

Δεν θα άντεχα ούτε στην σκέψη τσιμπήματα και τρίχες ''ΕΚΕΙ''!!!

...Βέβαια, -αν και το Φουλινάκι δεν θέλει να μιλάμε γι'αυτό-,

ανήκουμε στην κατηγορία "το sex ζει!!!" επομένως είμαι ούτως ή άλλως ...έτοιμη!!!

Είναι απολαυστικότατες οι συζητήσεις σας... Σας διαβάζω και σας απολαμβάνω... Με "οδηγό" την sexo-Αnastacia οι Αυγουστιάτικες μαμάδες είναι από τα πιο γλυκά θεματάκια του foroum..................

..........Dalia μου επειδή όπως λεν και τα κορίτσια , γύρω στις 15/8

θα γεννάμε ΟΛΕΣ μαζί, μείνε εδώ στο θεματάκι μας (όποτε σου αφήνει χρόνο το μωράκι) να το κρατάς "ζεστό"..... χιχιχιχιχι

Ζουζουνίτσα όλο βολτούλες είσαι ε? Πολύ σε χαίρομαι... Και εγώ κ@λο δεν βάζω κάτω,, αφού αναρωτιέμαι ΠΟΥ θα είμαι όταν σπάσουν τα νερά ή έρθουν οι πόνοι?!? Σε κανά cafe (ντροπηηηηηη!), με κανά μαγιώ σε καμιά παραλία, για τίποτα "τελευταία" ψώνια, ή στο πάρκο για περπάτημα??????????

Πολύ θα γελάσουμε...............

Οταν με το καλό γεννήσουμε όλες οι Αυγουστομανούλες να ψηφίσουμε την πιο αστεία ιστορία...............!!!

Καλή Κυριακή να έχουμε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες τις γεμιστές κοιλίτσες.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γεμιστουλες κ μη(πλεον!!!)!!!!

Σημερα Κυριακη και ελπιζω να μην ειναι καμια μα καμια στο σπιτι!!!!

Ελπιζω ολες να κανετε τις τελευταιες σας βολτες πριν την αφιξη του θαυματος!!!!

Χθες αγχωθηκα που θα γινω μανα!!!!

Σημερα νιωθω πανετοιμη!!!!!!

Μια χαρα θα τα παμε!!!!!

Αντε...Γεννησε καμια???????????

ΥΓ.Εμ...Κοβεται το σεξ Μαριμαρακι??? :angry::angry::angry:

Ετσι ειναι...Μονο λιγο καιρο ξαποσταινει κ μετα προς τη δοξα τραβαααααα!!!!!

Αχχχχχχ!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρουδια κοριτσια μου...αλλες κοιμαστε αλλες ειστε σε κανα εξοχικό άλλες ...γεννατε....???:cheer:;):unsure: ????

Εγώ παντως εδώ...τιποτα από τα παραπανω..ξυπνια από τις 7 μισυ και πολυ πεινασμενη κρατηθηκα μεχρι να σηκωθει ο καλός μου κατα τις 9 και να φαμε παρεούλα πρωινο και να φυγει γαι κανα 3ωρο στη δουλεια.Εχθές καναμε και τα ψωνια μας πηραμε καροτσι μερικα διακοσμητικα για το δωματιο την προικα του κρεββατιου και καποια ρουχαλακια και μια τελεια καμερα για να τραβαμε την πρωταγωνιαστρια της ζωής μας..δωρο για τα γεννεθλια μου!!:laugh:

Κοριτσακια μου πινω καφεδακι και μπροστα στο λαπτοπ διαβαζω τα νεα σας καιχαμογελαω μονη μου!

Ποσο πολυ σας σκεφτομαι, Μαριμαρακι ποσο χαρηκα που διαβασα νεα σου βρε τρελοκοριτσο,ειχα χασει τα ιχνη σου..αλλα ξερω πως περνας καλα και αυτο μου φτανει.Που λες και γω ουτε συζητηση γαι αξυρισια παροτι οπως λες και συ και ταπεινα συμφωνω, οτι κοκο δεν εχει,το αποκρυφακι μου δεν το αντεχω να ζει μεσα στη βλαστηση,:P οπότε και εχω βρει τον τροπο και το περιποιούμαι ,βοηθαει βεβαια σε αυτο και απίστευτη ευλυγισία που εχω,οπότε οι μαιες δεν θα χουν δουλεια για μενα..παντως τον καλο μου με τιποτα, μονο απλα που σκεφτομαι τη φατσα τρομου οταν θα με πλησιαζει με το μαχ 3 και τα χερια τρεμαμενα...μπα οχι δεν θα παρω...:S

Ζουζουνιτσα μου γλυκεια θα μας εκτοπίσεις ολες ε?τυχερη και νωριτερα και φυσιολογικα μακαρι μπουμπουκιτσα να γινουν ολα με τον πιο ομορφο τροπο και να απολαυσεις την εμπειρία.

Κιντερακι μου αν δεν εχεις ηδη γεννησει, σου ευχομαι μεσα από τη καρδιά μου,ολα να πανε καλα και η ομορφη εμπειρια σου να σε γεμίσει χαμογελα ευτυχιας και χαρας!!:)

Νταλιακι διαβαζω τα νεα σου και συγκινουμαι , περιμενωντας πια μια μια να λεμε την εμπειρια μας και νοσταλγικα να σκεφτομαστε καθε της στιγμη.

Γιατι οσο και να ψιλοφρικαρουμε ωρες ωρες νομιζω οτι ολες αδυμονουμε με δέος και περιεργεια για να ζησουμε τη κάθε στιγμη!:unsure::)

Αναστασακο μου τι κανεις?Εχω δυο μερες που και γω βλεπω οτι σπανε τα νερα μου και με πιανουν οι πρωτοι πονοι,αλλα προτου γεννησω ...ξυπνάω..:lol: .!

Μαριαντακι , Τομα , Γιουνικακι, ΑΝΝΝΟΥΛΑ, Ευακι και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσουδιογεμιστρούλια στελνω από μια δροσερη αγκαλιτσα και ενα πεταχτο φιλακι!!

Ρε κοριτσια τι γινεται... καθε βδομαδα παιρνω και μισο κιλο...βεβαια δεν λέω τρώω...αλλα τοσο πολυ???΄Πολύ πεινα ομως και απιστευτη λιγουρα...δεν βαριεσαι..τι να κανουμε..μισο κιλο μισο κιλο,μόνο μην γινει την βδομαδα 2-3.Τοτε που θα θελει να βγει εκει θα εχω γινει....:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ.ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ.ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ.ΑΝ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΛΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ.ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ.???????ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΝΟ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα μρε κιντερακι μπορεί μεχρι αυριο το βραδυ να σου σπασουν τα νερα...ποτε δε ξερεις...:laugh: ;) !

Εγώ παντως στο ευχομαι και συνηθως οι ευχες μου ...πιανουν:P

αλλιώς..σε περιμενουμε με ανυπομονησια οπως σου προεγραψα για περιγραφη..γιατι κουκλα μου μη νομίζεις ...μια από τα ιδια θα με απαει και η δικια μου...οποτε εδω θα μαι!:laugh: τι να κανουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι μου γλυκο...Μην ξυπνας καλεεεε!!!Μεινε να δεις τη γεννα...Να κανεις εξασκηση οπως κι εγω!!!! :P

Σας εχω πει...Τα εχω ζησει ολα!!!Τι γεννες,τι θηλασμους,τι κλαμματακια!!!ΤΙ ΣΚ@Τ* εχω καθαρισει στον υπνο μου! :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P

Το μισο κιλο την εβδομαδα...καλα ειναι!!!!! Εγω πηρα 1,5 σε δυο βδ και τωρα νομιζω πως θα ειναι 1,5 σε μια βδομαδα! :woohoo: :angry:

Καλε ολα τα κοριτσια λαστιχο εδω μαζευτηκανε?????? :silly: :lol: :laugh:

Ευα υπομονηηηηηη κ ελπιδα να βγει μονη της η μπεμπουλα σου!!!!!!!!!! :)

Θελεις να σου στειλω το τηλ μου κ να μου στειλεις μνμ οταν μπορεσεις (για οταν γεννησεις)????

Που να κουβαλας το λαπτοπ κ που να βρεις ιντερνετ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα βρε αναστασάκο πως γινεται ?Δεν νομιζω να τρωωμς τοσο παραπανω??Αλλα η πεινα ρε συ δε περιγραφεται...πεινα και λιγουρα ..ειδικα για πολυ σοκολατα!!σε ολες της μορφες της δεν εχω προβλημα...προτιμω βεβαια τις κρεπες και τα παγωτα..:P

Αναστασακο εισαι τυχερη αφου τωρα ξερεις πια τι γινεται και δεν εχεις αγνοια οπως εγώ...μα ρε παιδια μου να ξυπναω πάνω στο καλυτερο?? :( Και πως θα δω πως ειναι ολα τα άλλα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πόσο είναι τώρα το μωρό; Με το καλό τα πρώτα σας εμβόλια! Εμείς θα κάνουμε την επόμενη βδομάδα! Να αποθηλάσεις κορίτσι μου, ο,τι είναι καλύτερο για σας! Κι εμείς δυσκολευόμαστε με τον ύπνο, έχουμε και τους κολικούς, δράμα τα βράδια μας, ευτυχώς έχει βρει ο άντρας μου ένας τρόπο και τον κοιμίζει εκείνος το βράδυ και παίρνω κι εγώ μια ανάσα γτ όλη μέρα είμαι μόνη μου..
    • Ναι, έχω κι εγώ από την πεθερά μου..πώς το κρατάτε έτσι και μην το φιλάτε και εσείς το μάθατε να κλαίει αν το αφήνετε κάτω.. άσε..μου έχει σπάσει τα νεύρα και θα της την πω καμία ώρα..μόνο χάρη στον άντρα μου δεν έχω μιλήσει ως τώρα.. αλλά πιστεύω στην επόμενη δε θα κρατηθώ..😀
    • Α και το άλλο ρε κορίτσια το ξέχασα να το γράψω πάνω ..! Μ έχουν ζαλίσει οι γύρω γύρω συγκεκριμένα ένα στενό συγγενικό πρόσωπο να μου δίνει όλο συμβουλές για τον μικρό...και γιατί τον κουνάς και γιατί ξυπνάει μόλις τον αφήνεις κάτω?? Εμείς τότε....μπλα μπλα.... Έχει κολικούς το παιδί..δεν έχει έλεγα εγώ δεν ξέρω το μωρό μου? Γκρίνια είναι μέχρι να κοιμηθεί..είχα παιδί με κολικούς και ξέρω να τα ξεχωρίσω ?? πόλλα τέτοια να μου λεει..και τελοσπαντων μην τα πολυλογω μια δυο τρεις της την είπα τσαντιστηκε και δεν μου ξαναπέ τίποτα... Εσείς έχετε τέτοια?
    • Καλησπέρα κορίτσια!! @barbieσ ευχαριστώ κορίτσι μου και για την απορία μου με τον ΟΑΕΔ ακόμα περιμένω αν θα εγκριθεί...Κατά τ αλλα έχουμε το πρώτο μας εμβόλιο..τα δύο πρώτα εμβόλια μάλλον..! Σας διαβάζω συνέχεια όλο θέλω να γράψω και δεν προλαβαίνω ...λεω σιγά σιγά να σταματήσω το θηλασμό..δε μπορώ άλλο έχω κουραστεί Μ έχει ρίξει πολύ ψυχολογικά...έχω και το μεγάλο μου γιο και η αληθεια είναι δεν μπορώ να τα συνδυάσω και τα δύο..ήδη επειδή συνέχεια βγαίνουμε με το μικρό..να πάμε στο σχολείο σε δραστηριότητες του μεγάλου κλπ του δίνω μπουκάλι για να κάθεται ήσυχα αλλιώς δε στέκεται στη μισή ώρα έψαχνε να θηλάσει..προσπαθώ να του μάθω κ πιπίλα γιατί έχουμε θέμα με τον ύπνο έχει πολύ γκρίνια μέχρι να κοιμηθεί και η πιπίλα έχει σώσει ..μόνο τότε του δίνω ..αυτά τα νέα μας..αύριο θα σας πω και τα νέα απ' το γιατρό..
    • Εμένα τα πάει καλά με τον ύπνο, κάνει ακόμα 3 μέσα στη μέρα, αλλά είναι συντομοι. Απλά τώρα πρέπει συνέχεια να την προσέχω που πάει και τι κάνει για να μην χτυπήσει. Είναι και Ταρζάν σκαρφαλώνει παντού, ανοιγει συρτάρια, βασανίζει το σκύλο 🤣🤣 Πολύ τρέξιμο ναι, αλλά είναι όλα πολύ καλύτερα από πριν από άποψη ψυχολογίας. Εκείνο το σπίτι και η περιοχή μας δημιουργούσε πολλά θέματα. Απλά τώρα έχουμε να πληρώνουμε διπλάσιο ενοικιο 😅. Για βρεφικό δεν μπορούμε να υποστηρίξουμε ιδιωτικό, πόσο μάλλον νταντά, όταν μαθαίνω ότι ζητάνε 7€ την ώρα. Καλύτερα να μην δουλεύω δηλαδή... Οι ιδιωτικοί βρεφικοι μαθαίνω από γνωστούς ότι πάνε γύρω στα 300-400€ το μήνα. Αν βάλω και τα διόδια για τη δουλειά και τις βενζίνες, πάλι τσάμπα θα δουλεύω. Μια σκέψη είναι να αναζητήσω δουλειά κοντά στο σπίτι και ιδανικά εξ αποστάσεως. Για αυτό μια εγκυμοσύνη τώρα και όχι αργότερα ίσως με έβγαζε από αυτό το αδιέξοδο. Θα μου πείτε, θα κάνεις δευτερο γιατί δεν έχεις λύση για το πρώτο; Αν είχα την βοήθεια που μου υποσχέθηκε η μητέρα μου πριν με αφήσει ξεκρεμαστη, θα ήταν πολύ αλλιώς τα πράγματα. Το δεύτερο μωράκι το θέλουμε, για αυτό και έμεινα έγκυος μόλις 6 μήνες από τη γέννα, αλλά τώρα μέχρι να μπούμε σε σειρά είναι όντως όλα πολύ δύσκολα. Και εγώ αυτό θα πω .. Όταν είναι η ώρα του θα έρθει.. τώρα, αργότερα, όποτε είναι για να μείνει. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...