Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΑΑΑΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΡΗΞΙΜΟ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΣΟΥ ΛΕΝΕ!!!ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΡΗΣΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑΙΝΕΙΣ!!!!!!!ΧΙΧΙΧΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ εφαγα χερι και πονεσεεεεεεε, μου εβαλε δυο φορες χερι να μου ανοιξει τραχηλο πωπω πονος δεν σας λεω τιποτα, η κοιλια μου εχει κατεβει το ιδιο και η μικρη αλλα δεν εχει εμπεδωση γαμωτο εχω ραντεβου 15 αυγουστου για γεννα αν εμπεδωση μεχρι τοτε θα γεννησω φυσιολογικα αν οχι τοτε καισαρικη η γιατρος μου μου ειπε οτι το βλεπει δυσκολο να εχει εμπεδωση αλλα ας προσπαθησω μηπως γινει το θαυμα να περπαταω να παω για μπανιο να κανω δουλειες γενικα να λυσαξω, αχ βρε κοριτσια καντε μια προσευχουλα να εμπεδωση το κοριτσακι μου και να γλιτωσω την καισαρικη:unsure: φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ως παρελθούσα αυγουστιάτικη μανούλα σου στέλνω την αγάπη μου και όλη μου τη θετική ενέργεια για να πάνε όλα καλά μαριαντα μου!!

Δε θα είμαι εδώ απο εβδομάδα, οπότε ενημέρωσε με στο κινητό μου για την κουκλάρα σου που είναι στο δρόμο!

Θα μιλήσουμε, πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ κοπελα μου θα παρει φωτια το κινητο γιατι δυστιχως ολες θα λειπετε!!! και οχι τιποτα αλλο θα εχει γενεθλια το βλασταρι μου και ολοι θα λειπουν διακοπες πολυ πικρα το κακομοιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΙΜΟΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ?ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΚΑΛΕ ΘΕΛΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

>ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΗ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΟΝΕΣΕ.ΓΙΑΤΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΑΝΘΙΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ?ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΧΕΡΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΨΗΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΕΝΝΑΣ ΣΥΝΗΘΩΣ.

>ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ΒΑΘΜΟ ΟΜΩΣ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ?

>ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΣΤΟ ΘΗΣΕΙΟ ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΧΕ.ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ.ΕΦΑΓΑ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΑ ΜΟΥ ΚΡΕΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ.ΑΝΤΕ ΞΥΠΝΗΣΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κουκλες!

Ολα καλα? Εγω μια απο τα ιδια σπιτι, σπιτι, σπιτι, σπιτι.... δεν παλευεται....

Χτες το απογευμα και σημερα το πρωι ειχα κατι πονακια περιοδου και κατι πονους στη μεση οι οποιοι ευτυχως περασαν.

Ρε κοριτσια διαβασα που γραφατε οτι μετα το σεχ πονατε οι περισσοτερες... εγω ρε κοριτσια δεν ποναω καθολου... μπορω να πω με μεγαλη σιγουρια οτι νοιωθω πολυ πιο καλα απο πριν... B)

Την Πεμπτη εχω ραντεβου με τη γιατρο να δουμε πως ειναι και ποσο εφτασε το μωρουλινι μου. Αυτο το χερι ακομη δεν το εχω φαι και πολυ με ανησυχει...

Ααα και κατι που ανακαλυψα χτες και νευριασα... κατω πολυ χαμηλα στη κοιλια ξεπεταχτηκαν 3-4 μικρες ραγαδες. Ευτυχως δεν φαινοντε καθολου πρεπει να ερθεις πολυ κοντα στη κοιλια για να τις δει καποιος. Για να φανταστητε εγω τις ειδα με το καθρεφτακι :S Τι κρεμες και τι σκ.τα τιποτα δεν βοηθαει αν ειναι να κανεις θα κανεις...

Αυτα απο εμενα φιλια στις κοιλιτσες σας! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τι κανετε κοπελιες???

Κιντερ υπομονη κοπελα μου...Τι αλλο μπορουμε να κανουμε αλλωστε!!!

Εχεις φτασει στο τελος κ γι'αυτο ειναι ολα φουσκωμενα!!!!Εδω εγω κ εχει κανα 10 ημερο που καποιες ωρες δεν μπορω να πατησω τα ποδια μου απτο πρηξιμο!

Να τα βαζεις ψηλα και να τα δροσιζεις συχνα με κρυο νερο!

Η μανα μου χθες μου ειπε πως τις τελευταιες μερες πρηζονται και τα χειλη σου!Σιγουρα δε συμβαινει σε ολες ομως!!!

Τομα ανησυχεις που δεν εχεις φαει χερι????Βρε δεν ειναι απαραιτητο!!!!

Δε φτανει που κανεις σεξ μιλας κι απο πανω!!!!Να μη μιλατε οσες κανετε σεξ!Αντεεεεεεε!Με τον πονο μας παιζετε????? :woohoo: :woohoo: Εχω αρχισει παλι τα ονειρα!!!Βαρεθηκα τα ονειρα-τσοντες!!χαχαχαχαχχα

Για τις ραγαδες...Οπως το λες...Αν ειναι να κανεις θα κανεις!Αντε να δουμε αν θα κανω κ εγ ω μεχρι το τελος...Ή μετα!

Μαριαντα μου ελπιζω να πανε ολα καλα κ οπως τα θελεις με τον τοκετο!Μακαρι να γεννηθει φυσιολογικα η μπεμπουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Ελπίζω σήμερα να είστε ευχαριστημένες από τον καιρό,όσο είμαι κι εγώ. ΔΡΟΣΙΑ!!!

Αν και (μάλλον) τελευταία Αυγουστοσεπτεμβριομαμά έχω κι εγώ από χθες πονάκια στη μέση και χαμηλά στην κοιλιά. Είναι πολύ νωρίς όμως ακόμα,ε? Από ξεκούραση άλλο τπτ! Οι καναπέδες έχουν κάνει λακούβες, τα ρούχα για το σίδερο έγιναν βουνό, αλλά τα πετρώματα πετρώματα! Το βλέπω μετά το 15αύγουστο να μην μπορώ να κουνηθώ καθόλου!

Τόμα μου μη στεναχωριέσαι για τις ραγαδίτσες. Εγώ ξέρεις που έβγαλα? Πίσω στη μέση! Αν είναι δυνατόν, αλλά εκεί γέμισα περισσότερο απ'ότι στην κοιλιά! Κι εννοείται ότι κάθε μέρα κρέμα. Στην αρχή λίγο με πείραξε, αλλά τώρα δε στεναχωριέμαι.Είναι μικρούλες και δε θα κάτσω να σκάσω ΚΑΙ γι'αυτό! Και όταν λες "οτι μετα το σεχ πονατε οι περισσοτερες... " ποιες περισσότερες εννοείς????:laugh:

Κιντεράκι μην αγχώνεσαι! Θα έρθει το νινί με τον ένα ή τον άλλο τρόπο! Να περπατάς, αλλά μην το παρακάνεις, γιατί βλέπεις με τα πρηξίματα? Το κρύο νερό παρατήρησα ότι βοηθάει και ίσως λίγο μασαζάκι από τον αντρούλη σου με φορά προς την καρδιά.

Μαριάντα κι εσύ! Δε θέλω στεναχώριες! Επηρρεάζομαι:S ! Τόσο πολύ πονάει το χέρι?:S Όλα καλά θα πάνε,θα δεις. Αφού γύρισε το μωράκι, μπορεί και σε λίγες μερούλες να κατέβει! Κι αν όχι, γερό να γεννηθεί. Της αδερφής μου δεν είχε γυρίσει καν! Έκανε μεν καισαρική, αλλά όλα πήγαν τέλεια και τώρα χαίρεται τη μπουμπού της!

Ευάκι τέλεια η κοιλίτσα σου, όπως όλων των κοριτσιών που είδα ως τώρα, και παρόλα τα κιλά που βάλατε οι περισσότερες, δε φαίνονται καθόλου αν εξαιρέσεις την κοιλιά! Α! Και το φουξάκι σου πολύ ωραίο!

Αναστασάκι "όνειρα-τσόντες"?:woohoo: χαχαχαχαα Τελικά όσες δεν το κάνουμε, τα ίδια βλέπουμε τα βράδια,ε?χοχοχοχο

Αν και τις τελευταίες βραδιές δεν προλαβαίνω να δω και όνειρο, αφού κάθε 2 ώρες ξυπνάω!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ Π.Η.Τ . 24/8/09. ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 5 ΗΜΕΡΩΝ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ, ΠΑΩ ΚΟΙΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ, ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ!

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΝΟΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟΝ 8ο ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΥΓΡΑ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΠΡΩΤΑ.ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΑΝΑ ΑΜΝΥΑΚΟ ΥΓΡΟ.ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ :) ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι μου-συντροφισσα στα τσοντο ονειρα- καλημερα!!!!!!!!

Καταλαβες οι κυριες???Ετσι απλα μας λενε για τις ξεφρενες βραδιες τους!!!!!!

Εσυ βεβαια εχεις και....Διακοπη για διαφημισεις εεε????χαχαχχαχαχαχααα

Τι λεμε οι ετοιμογεννες!!!!!!!!!!!!!

Λετε να γεννησουμε ολες μαζι μετα τις 15??????Φαση θα εχει!!!!!!!Θα ερημωσει ξαφνικα το θεμα και μετα.....Η επιστροφη των φαλανιτσων(!!!) με τα αγγελουδακια παρεα!!!!!!!!!!

Στελλα καλημερα!!!Με το καλο να υποδεχτεις το αντρακι σου!!!!

Νομιζω εισαι τυχερουλα χωρις πρηξιματα κλπ!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια απο ονειρα τσοντες αλλο τιποτα:woohoo: αφου δεν μπορω να σας πω τι ειδα ειναι ακαταλληλο, παντως κοιμηθηκα πολυ καλα πρωτη φορα γυρνουσα πλευρο ανετα χωρις να με πιεζει η μικρη ψηλα, λετε να εγινε το θαυμα παντως τετοιον υπνο ειχα να κανω καιρο. κιντερ εχω κανει ηδη μια καισαρικη οποτε η γιατρος δεν μπορει να με βοηθησει πολυ στον φυσιολογικο τοκετο ουτε οξυτοκινη μπορω να βαλω ουτε ορο να επισπευσουμε τις οδινες οποτε αν δεν εχει εμπεδωση και το παιδι τι να σου κανει και αυτη μονο νερα θα μου εσπαγε θα ειμαι 37η εβδομαδα και 6 μερες γιατι λογο της τομης δεν θελει να με αφησει παραπανω απο 38η εβδομαδα, οποτε γιαυτο λεει καισαρικη μετα. αντε κοριτσια θα γεννησω και θα γυρισω να γραψω για τον τοκετο και ολες θα λειπετε στα μαιευτηρια το βλεπω εγω:lol: φιλια πολλα θα παμε για μπανιο σε λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia k apo mena!!!! Oraia i vroxoula simera....epitelous drosiaaaaaaaa!!! Tin Deutera mpeno k ego ston mina mou. Tin Triti pou metrisame ton mpempako mou itan 3.250kg. Arxes tis ebdomadas ekana exetaseis aimatos k ourwn. Stis aimatos vrike auximena poli ta leuka mou aimosferia, xana ekana ourologikes (mipos eixa ourolimoxi) k mia aimatologiki CRP (an tin exete akousta) Ourolimoxi den eixa alla auximeni CRP, mallon exo kapoio mikrovio ston kolpo leei o doctor logo k ton auximenon kolpikon ugron pou exoume tous teleutaious mines, den einai kati anisixitiko mou eipe, to poli poli na spasoun ta nera mou....mou proteine an thelo gia proliptikous logous na valo kolpika ipotheta DEKTARIN. Mpliaaaaxxxxx den ta thelo katholou ta palio ipotheta. Sas exei tixei kati paromoio?????

Oso gia ta priximata an k xekinisa na prizomai apo ton 5o mina sta podia den mporo na po oti toumpaniazoun tromera, an ta kouraso poli mono tote fouskonoun ligo parapano!!! Ta daxtila twn xeriwn mou ponane arketa, eidika to proi otan xipnao. O ipnos exei arxisei na ginete me polles diafimiseis...to proi meta tis 5 arxizw na koimamai pio irema!!!

Aaaaaxxxxx auta ta oneira!!!!! Ektos tou oti anipomono na genniso gia na xelafroso k fisika na do to zouzounaki mou exo to mualo mou k sto....sta tsontoneira, pote tha ginoun pragmatikotita!!!!!

Valitsoula kales mou ftiaxate???? Ego leo mes to s/k na arxiso na tin etoimazo!!!

Aaaaaaxxxx panagitsa mou ftanei o kairos....ola na mas pane kala!!!!

Marianda k se sena sou euxomai olopsixa i mikri sou na dixei kali diagogi k na min se talaiporisi!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στις αυγουστομανουλες...τι ωραια δροσια επιτελους!εδω θεσσαλονικη βρεχει συνεχεια απο νωρις το πρωι,παρολα αυτα με ενοχλει η κοιλια μου το βραδυ και δεν μπορω να κοιμηθω και το μωρο μου ειναι μονο 2,600.εσεις που εχετε μεγαλα μωρα ρε κοριτσια πως την βγαζετε???? καλα απο τουαλετα αλλο τπτ που με χανεις που με βρισκεις μεσα ειμαι,το βραδυ με στελνει καμια εξι επτα φορες.δεν πειραζει ομως γερα να ειναι και ας υποφερουμε λιγο.υπομονη κοριτσια εχουμε φτασει στο τελος!!!την επομενη φορα θα ξερουμε ποτε να το κανονισουμε...χαχαχαχαχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λατρεμενες μου Αυγουστιατικες φιλεναδιτσες τι κανετε???????

Και εγω και η μπουμπου ειμαστε μια χαρα και περιμενουμε υπομονετικα να συναντησουμε η μια την αλλη.Επομενο ραντεβου την επομενη Πεμπτη. Μεχρι τοτε κοιμαμαι(που λεει ο λογος), μαγειρευω(που λεει ο λογος), περπαταω(λεμε τωρα) και προσπαθουμε να βολεψουμε την κοιλιτσα για να κανουμε σεξ το οποιο πια μονο καλο μπορει να μας κανει......

Εχω ετοιμη βαλιτσουλα και περιμενω....

ΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ τη Δευτερα ειχα παει να δω τη dallia μας στο μαιευτηριο και ξετρελαθηκα με το μπομπιρα. ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΣ ...... και η φιλεναδα μας μια κουκλα και σουπερ μαμα.

Φιλακια σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια, τι μου κάνετε? άλλη μια μερούλα λιγότερη σήμερα και είμαστε πιο κοντά στα μωράκια μας ε?

εδώ έχει μια κουφόβραση άστα να πάνε, ζεσταίνομαι πάρα πολύ!!!!

αυτές οι μέρες μου φαίνονται ατελείωτες, δεν θα περάσουν ποτέ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας & από εμένα

Πάθαμε κάτι ζημιές με το αμάξι & δεν είχα όρεξη ούτε Η/Υ να ανοίξω..

Εκεί που γυρνούσαμε από ψώνια με τον άντρα μου ξαφνικά μου λέει : Δεν έχω σασμάν , δεν μπαίνουν οι ταχύτητες...:(

Ευτυχώς είμασταν κοντά στο σπίτι & καταφέραμε να φτάσουμε .

Ηρθε γερανός το πήρε & το πήγε στη ford .. Αποτέλεσμα κάπου 700€ .. έσπασε ο δίσκος? :blink: & άλλαξαν δίσκο-πλατώ -ρουλεμάν..

Καινούριο αυτοκίνητο.. Αναγκαστήκαμε & το πληρώσαμε γιατί ενώ ήταν στην εγγύηση το συγκεκριμένο κομμάτι λένε δεν το καλύπτουν.. !!! :blink: :blink:

Μετά από 2 μέρες ξεκινήσαμε για μπάνιο & πάθαμε λάστιχο.. & ΤΡίτο & τελευταίο ελπίζω είχαμε πάει για ψώνια με τη μαμά μου & ένας ηλίθιος είχε παρκάρει παράνομα πάνω στο δρόμο,σε στροφή , δεν πρόλαβα να αλλάξω λωρίδα -γιατί δίπλα μου έκαναν κόντρες- & χτύπησα τον καθρέφτη μου..:S

Ευτυχώς το κομμάτι το πλαστικό απλά βγήκε ,δεν έσπασε & έτσι το κούμπωσε ο άντρας μου... Αυτά τα νέα μου..

Πήγαμε για μπανάκια & την Τρίτη την ώρα που έμπαινα στη θάλασσα ακούω ένα μικρό να λέει: Μαμά κοίτα μία Φαλαινίτσα!!!

Επαθα σοκ :woohoo: , Αλλά δεν εννοούσε εμένα ... ΗΤαν μία φουσκωτή βαρκούλα σε σχήμα φάλαινας πίσω από εμένα!! :laugh:

Τις υποβρύχιες φώτο είναι περασμένες στο Laptop που το έχει ο άντρας μου & γιαυτό δεν τις έχω περάσει ακόμα..

Σήμερα θα πάμε στο γιατρό.. Ελπίζω να είναι όλα καλά.:blink: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madojohn εχεις πολυ πλακα! εισαι και ευθυμος τυπος! αφου σου συνεβηκαν ολα αυτα και εχεις τετοιο χιουμορ, σκεψου στα καλα σου τι σου γινεται! παλιοσιδερα ειναι αυτα! ευτυχως που δεν εγινε και κανενα δυστυχημα να πεις,..... παλι καλα να λες! φθηνα την γλυτωσατε!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΕΜΙΣΤΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!ΛΕΠΟΝ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΕΦΑΓΑ ΤΟ .......ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΧΕΡΙ!!!!!ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΑΠΛΑ ΕΝΙΩΘΑ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΠΩΣ!!!ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΣ!!!!!Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΔΩΣΕΙ, ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΚΑΤΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!!!ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΣΤΟΛΟΥΛΕΣ!!!!ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΑΩ ΚΑΠΟΥ ΣΤΙΣ 15 ΜΕ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!!!!!ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!!!!!ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ 2930 ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΚΛΙΣΗ 200 ΓΡΑΜ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΔΗΛ 3100 ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΤΟ ΛΟΥΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!!!ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ;;;ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ;;;;

ΜΑΝΤΟΤΖΟΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!!!!!ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ζουζουνιτσα μπραβο μαζι θα γενναμε, καλε για το χερι μην τρομαζετε εμενα με πονεσε γιατι με το χερι της μου ανοιξε τραχηλο δεν μου το εβαλε απλα να ψηλαφισει γιαυτο και τα ειδα ολααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!

Εβινακι μου εχει εμπεδωσει???????Αχ αγχωθηκα!!!!Καλεεεεεε μπαινουμε στην τελικη ευθεια!!!!!!!!!!!!

Και πραγματι απ'οτι καταλαβα κι εγω πλεον δεν μπορουν οι γιατροι να μετρησουν καλα ουτε την κοιλια ουτε το κεφαλακι...Γι'αυτο λεω να μην ξαναασχοληθω με το βαρος!!!!!!

Ειδες το παλιοχερι!!!Συνηθως ειναι απλα ενοχλητικο...Αν ηταν ψηλα η μπουμπου σου τοτε ισως να πονουσες.... :ohmy:

Μια χαρα κοπελα μου!!!!

Αχ αντε με το καλο!!! :)

Αννουλα που χαθηκες παλιιιιιιιι?????

myl δεν ειναι μικρο το μωρακι σου!!!Μια χαρα ειναι!!!Και ασε που δεν εχει σχεση το μεγεθος της κοιλιας με το μεγεθος του μωρου!

Παντως πλεον ειναι λιγακι δυσκολο-καποιες φορες να την βολεψω!!!!

Ειδικα αν κοιμαμαι απ'το ενα πλευρο για αρκετη ωρα....Θελει δουλεια για να γυρισω!!!Και σιγααααα-σιγαααααα μην ξυπνησω την πριγκιπεσσα!!!! :P

Μαντω..Τι να πω....Αφου τριτωσε το κακο..... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα αυγουστομπαλλιτες....φιλακια και από μενα....

Κιντερακι ευχομαι να γεννας ....:) :laugh:

Ζουζουνιτσα αποφασισε η πριγγιπισσα σου οτι θελει να ερθει πιο γρηγορα στο ματαιο τούτο κόσμο...εν αντιθεση με τη δικη μου που μονο παρτυ δεν κανει εκει μεσα...οχι κεφαλακι δεν προκειται να πιασει η γιατρός αν βαλει χερι...ουτε καν εχει γυρισει εντελώς...προσπαθω βεβαια να μην ασχολούμαι και να ελπιζω οτι ολα θελουν την ωρα τους...

Ανασταστασακουλινα μια από τα ιδια και γω στον υπνο...το γυρισμα πλευρου ειναι μια υπόθεση που ποναει...αφου το σκεφτομαι αρκετη ώρα προτου το πα΄ρω απόφαση..ασε που εχει απλωσει τις 2μετρες ποδαρες της και της εχι στη κυριοπλεξια χωσει στα πλευρακια μου...μιλαμε το μεσημεριμου κοψε την ανασα...:blink:

Επισης συμφωνω για οσες γραφουν για σεξ...κοριτσια λυπηθιετε μας...παρθενες μανες θα μαστε....

Εβακι... μην στεναχωριεσαι και ξεκουρασου...ποσες φορες θα το πωωωωωωωωωωωωωωω,παλι δουλιτσες εκανες>???Παντως ακομη και τωρα να θελι να ρθει το μωρουλινι σου μην φοβηθεις...ολα πανε καλα...εχω εμπειριές απο 2 φιλες μου...στην δικη σου βδομαδα..η μια κανονικα με σπασιμο νερών η αλλη με αναγκαστική προκληση για λόγους επιτακτικής αναγκης..!

Μαντω μου κοριτσαρα κανα ματακι μηπως???Παντως ευγε το χιουμορ σου το διατηρεις παρα τα συμβαντα...χαρουμενος ανθρωπος και αισιοδοξη..η τελεια μανούλα!!

Κοριτσια εγω χερι ακόμη δεν εχω φαει ...(ακόμη και η γιατρός αποφευγει τα αποκρυφα μου...:P ....... εκτός από το καλο μου)!

Τη Τριτη κοριτσακια εχω γενεθλια ... τι καλα θεα τανε να μου κανανε δωρο τη γεννηση της κορούλας μου???Αλλα μπα...χλώμο εως αδυνατο!!Δε βαριεσαι..αυτη να ναι καλα!!Τουλχιστον να γεννιοτανε λιονταρινα...;) .... ημηπως οχι!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λινακιιιιιιι!!!

Κι εγω λιονταρινα τη θελω αλλα....Βλεπουμε!!

Σαμπως εμεις θα αποφασισουμε???Οτι θελουν κανουν οι κυριες!!!!!

Στις 11 εχεις γενεθλια????Ωραια!!!!Κ η αγαπημενη μου ξαδερφη!!!!

Αστην βρε να γεννηθει αλλη ημερομηνια γτ αλλιως εσενα θα σε εχουν ΟΛΟΙ γραμμενη!!!!Δε θα ξανακουσεις χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!Ουτε δωρα ουτε τπτ!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχεις αδικο ρε Αναστασακι...εδω που τα λεμε βεβαια οχι οτι ειχα και πολλά γιατι παντα ή θα μουν διακοπές ή θα λειπαν οπότε δωρα και λοιπά...με τα κυαλια!!!σπανια και με το σταγονομετρο!!Οποτε αν χαθουν και αυτα...:( ...Ναι μωρα αντε μετα από μενα ...μετα το 15Αυγουστο ας πουμε...16-19Ε?????????:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πόσο είναι τώρα το μωρό; Με το καλό τα πρώτα σας εμβόλια! Εμείς θα κάνουμε την επόμενη βδομάδα! Να αποθηλάσεις κορίτσι μου, ο,τι είναι καλύτερο για σας! Κι εμείς δυσκολευόμαστε με τον ύπνο, έχουμε και τους κολικούς, δράμα τα βράδια μας, ευτυχώς έχει βρει ο άντρας μου ένας τρόπο και τον κοιμίζει εκείνος το βράδυ και παίρνω κι εγώ μια ανάσα γτ όλη μέρα είμαι μόνη μου..
    • Ναι, έχω κι εγώ από την πεθερά μου..πώς το κρατάτε έτσι και μην το φιλάτε και εσείς το μάθατε να κλαίει αν το αφήνετε κάτω.. άσε..μου έχει σπάσει τα νεύρα και θα της την πω καμία ώρα..μόνο χάρη στον άντρα μου δεν έχω μιλήσει ως τώρα.. αλλά πιστεύω στην επόμενη δε θα κρατηθώ..😀
    • Α και το άλλο ρε κορίτσια το ξέχασα να το γράψω πάνω ..! Μ έχουν ζαλίσει οι γύρω γύρω συγκεκριμένα ένα στενό συγγενικό πρόσωπο να μου δίνει όλο συμβουλές για τον μικρό...και γιατί τον κουνάς και γιατί ξυπνάει μόλις τον αφήνεις κάτω?? Εμείς τότε....μπλα μπλα.... Έχει κολικούς το παιδί..δεν έχει έλεγα εγώ δεν ξέρω το μωρό μου? Γκρίνια είναι μέχρι να κοιμηθεί..είχα παιδί με κολικούς και ξέρω να τα ξεχωρίσω ?? πόλλα τέτοια να μου λεει..και τελοσπαντων μην τα πολυλογω μια δυο τρεις της την είπα τσαντιστηκε και δεν μου ξαναπέ τίποτα... Εσείς έχετε τέτοια?
    • Καλησπέρα κορίτσια!! @barbieσ ευχαριστώ κορίτσι μου και για την απορία μου με τον ΟΑΕΔ ακόμα περιμένω αν θα εγκριθεί...Κατά τ αλλα έχουμε το πρώτο μας εμβόλιο..τα δύο πρώτα εμβόλια μάλλον..! Σας διαβάζω συνέχεια όλο θέλω να γράψω και δεν προλαβαίνω ...λεω σιγά σιγά να σταματήσω το θηλασμό..δε μπορώ άλλο έχω κουραστεί Μ έχει ρίξει πολύ ψυχολογικά...έχω και το μεγάλο μου γιο και η αληθεια είναι δεν μπορώ να τα συνδυάσω και τα δύο..ήδη επειδή συνέχεια βγαίνουμε με το μικρό..να πάμε στο σχολείο σε δραστηριότητες του μεγάλου κλπ του δίνω μπουκάλι για να κάθεται ήσυχα αλλιώς δε στέκεται στη μισή ώρα έψαχνε να θηλάσει..προσπαθώ να του μάθω κ πιπίλα γιατί έχουμε θέμα με τον ύπνο έχει πολύ γκρίνια μέχρι να κοιμηθεί και η πιπίλα έχει σώσει ..μόνο τότε του δίνω ..αυτά τα νέα μας..αύριο θα σας πω και τα νέα απ' το γιατρό..
    • Εμένα τα πάει καλά με τον ύπνο, κάνει ακόμα 3 μέσα στη μέρα, αλλά είναι συντομοι. Απλά τώρα πρέπει συνέχεια να την προσέχω που πάει και τι κάνει για να μην χτυπήσει. Είναι και Ταρζάν σκαρφαλώνει παντού, ανοιγει συρτάρια, βασανίζει το σκύλο 🤣🤣 Πολύ τρέξιμο ναι, αλλά είναι όλα πολύ καλύτερα από πριν από άποψη ψυχολογίας. Εκείνο το σπίτι και η περιοχή μας δημιουργούσε πολλά θέματα. Απλά τώρα έχουμε να πληρώνουμε διπλάσιο ενοικιο 😅. Για βρεφικό δεν μπορούμε να υποστηρίξουμε ιδιωτικό, πόσο μάλλον νταντά, όταν μαθαίνω ότι ζητάνε 7€ την ώρα. Καλύτερα να μην δουλεύω δηλαδή... Οι ιδιωτικοί βρεφικοι μαθαίνω από γνωστούς ότι πάνε γύρω στα 300-400€ το μήνα. Αν βάλω και τα διόδια για τη δουλειά και τις βενζίνες, πάλι τσάμπα θα δουλεύω. Μια σκέψη είναι να αναζητήσω δουλειά κοντά στο σπίτι και ιδανικά εξ αποστάσεως. Για αυτό μια εγκυμοσύνη τώρα και όχι αργότερα ίσως με έβγαζε από αυτό το αδιέξοδο. Θα μου πείτε, θα κάνεις δευτερο γιατί δεν έχεις λύση για το πρώτο; Αν είχα την βοήθεια που μου υποσχέθηκε η μητέρα μου πριν με αφήσει ξεκρεμαστη, θα ήταν πολύ αλλιώς τα πράγματα. Το δεύτερο μωράκι το θέλουμε, για αυτό και έμεινα έγκυος μόλις 6 μήνες από τη γέννα, αλλά τώρα μέχρι να μπούμε σε σειρά είναι όντως όλα πολύ δύσκολα. Και εγώ αυτό θα πω .. Όταν είναι η ώρα του θα έρθει.. τώρα, αργότερα, όποτε είναι για να μείνει. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...