Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • στο αβ τις είχε προσφορά 5.99 την πενηνταδα...να κοιτας και στα σουπερ μάρκετ... όταν βγάζουν προσφορές 50% συμφέρει γιατί δεν έχεις μεταφορικά!
    • Τι σιροπάκι δίνετε κορίτσι μου??
    • Όλες δύσκολη καθημερινότητα αλλά εσύ το τερμάτησες χαχαχα Με το καλό η γάμο βάφτιση σας!! Επίσης καλή αρχή να έχετε στην νέα πόλη και καλορίζικο και ευλογημένο το σπιτάκι σας να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι!! ΚΙ εμένα ακόμα μόνος δεν περπατάει αλλά αυτή την βδομάδα στάθηκε μόνος του για κάποιες στιγμές χωρίς να προχωράει..να δείτε πλάκα που προσπαθεί να παίξει με την μεγάλη και την φωνάζει λέει το όνομα της ❤️τα κάνω πάνω μου εγώ χαχαχχα
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου και από εδώ!!  Αα!! Αιγοκερακι και ο δικός σου ε;; Πως είναι σα παιδί; Ήρεμο; Ήσυχο..; Στη κοιλιά πως ήταν..; Να ξέρουμε να προσδοκούμε..😂😂 Σ' ευχαριστώ πολύ!! Λες να είναι λόγο πρωτότοκου; Ο γιατρός μου στην αρχή μετά την αυχενική ήταν πολύ cool και όλα μια χαρά παρά τις πιθανότητες.. έτυχε ενοιωθα κάτι ταχυπαλμιες τότε και ξεκίνησα να μετράω μόνη μου όταν τα ενοιωθα.. εκεί είδα ότι είχα μόνιμα αυξημένη πίεση, του το είπα και μου είπε να μετράω κάθε πρωί βράδυ.. ετσι ήμουν και εγώ 13-14 με 8, μετά από 2 εβδομάδες (16η) που βλέπαμε ότι δεν πέφτει μου έδωσε salospir των 80 γιατί είχαμε και φόβο με το αιματωμα (σκέψου η αιματολογος δεν μου έδινε αν και με τέτοιες πιθανότητες κανονικά θα μου έδινε είπε αλλά το αιματωμα μας συγκρατούσε).. ε εκεί βελτιώθηκε δραματικά.. συνήθως έχω 11 με 6 ή 12 με 7.. καμία φορά και 10 με 5 που είναι το φυσιολογικό μου.. τώρα μακάρι να συνεχίσει έτσι γιατί θα ήθελα να αποφύγω τη καισαρική.. οψομεθα! Ας γεννηθεί υγιέστατο το μωράκι και όλα τα άλλα..! Καλά μη περιμένεις σε αυτή τη κοινωνία να ενδιαφερθεί πλέον ο κόσμος.. πολύ λίγοι είναι αυτοί.. είναι σχεδόν όλοι τόσο απορροφημένοι στα πρόβλημα τους που δεν σηκώνουν κεφάλι να κοιτάξουν το συνάνθρωπο τους.. πόσο μάλλον να κάνουν κάτι για κάποιον άλλον.. και το χειρότερο είναι ότι το βλέπεις πολύ πιο έντονα και στα νέα παιδιά .. Στο χέρι μας είναι να μεγαλώσουμε τη νέα γενιά τώρα πιο ευαισθητοποιημένη.. 
×
×
  • Προσθήκη...