Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ....ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΕΙΣ???


Recommended Posts

Ολα θα τα πω....ΟΛΑ!!!

Περιμενες περιοδο 18/03.... Κοντευει η Εθνικη επετειος κι εσυ δεν εχεις ενημερωσει ακομα τη "βαση" για το τι γινεται.....

Iφιγενειουλα μου....!!!!?????

Πες μου οτι σε ξεχασε η "κοκκινοσκουφιτσα"....

Πες μου οτι επεσε ανασκελα απο ιωση....τυφο...κιτρινο πυρετο....μαλάρια....ΚΑΙ αιμορροϊδες...

Εστω οτι την πατησε ενα μικρο τριαξονικουλι 12 τονων..!!!:blink:

Η ακομα ακομα οτι κοιταχτηκε στον καθρεφτη και ειδε οτι εχει ΚΥΤΤΑΡΙΤΙΔΑ αν και μικρο κοριτσακι ακομα...:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: κι επεσε σε καταθλιψη και δεν κανει πια "εμφανισεις" απο κομπλεξ....

Πες μου οτι δε θα την ξαναδεις και μετα υποσχεσου οτι την ξεκανες εντελως και δε θα την ξαναδω ουτε εγω..:silly: :ohmy:;) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα..... είσαι και πολύ όργιο τελικά!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κατ' αρχήν σου κρύβω το από που ξέρω για τις ικανότητες του σπέρματος του δικού σου άντρα!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Κατά δεύτερον σας κρύβω το ότι ακόμα δε με επισκέφτηκε αυτή η αντιπαθέστατη κομπλεξική μικρή ανόητη παιδούλα, η κοκκινοσκουφίτσα!

Ναι, είναι η 3η μέρα καθυστέρησης και ακόμα τίποτα!

Τρόμαξε από τη δική της αλλά και τη δική μου μοσχοαναθρεμένη κυτταρίτιδα!:P

Καλά να πάθει, δεν τη λυπάμαι, μη σώσει να εμφανιστεί!

Ούτε σε μένα, αλλά να είναι και η τελευταία φορά που εμφανίζεται σε σένα! Α! Και στο Ρουλάκι μας, και στο Χριστινάκι μας! Και στα υπόλοιπα κορίτσια βέβαια, τα οποία δυστυχώς τώρα δε θυμάμαι. Με εσάς έχουμε αναλύσει ολόκληρη θερμομέτρηση ένα βράδυ στο τσατ... Θυμάσαι??? :laugh: :laugh:

Γιατί αλλιώς γυαλίζω το δίκκανο του παππού μου...

Χμ... Μάλλον θα δανειστώ κανένα αντιαρματικό από το Στρατό. Είναι για καλό σκοπό, τι στο καλό, θα μου το δώσουν!

Αλλά... τι να πω βρε παιδί μου. Ξέρεις ότι με τον Κωνσταντίνο μου είμαστε μακριά. Βρεθήκαμε 4 μέρες πριν την ωορρηξία μου.. Λες να έχει σπέρμα "μαθουσάλα", που ζει αιώνια και με γονιμοποίησε 4 μέρες αργότερα? Τι να πω.. Λέω από Δευτέρα να πάω για κανένα τεστάκι!

Αν και δε νομίζω τελικά.. Μακάρι αλλά δεν το κόβω να έρχεται!

Ίσως η καθυστέρηση είναι από την αγωνία μου! Αχ... Δάσκαλε που δίδασκες!

No stress, no agxos κι εγώ έχω και τα δύο και δε overdose!!!:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένειαααααα!!!! χαχαχαχα...

Δεν έχω δίκιο που την λέω όργιο;;;; :P :p

Είναι το μεγαλύτερο όργιο του mammy! :P

Γι'αυτό την αγαπάμε τόσο! :)

Κοριτσάκι μου, εύχομαι τις επόμενες μέρες να μην υπάρχει κόκκινο χρώμα στη ζωή σου... μόνο το ροζ χρώμα του θετικού τεστ... το χρώμα της χοριακής (μέχρι και τα μαλλιά μου έβαψα σ'αυτήν την απόχρωση σήμερα - το "όργιο" ξέρει!! :P :p)... Πάντως κοκκινοσκουφίτσες, κόκκινες θύελλες, ανατολικά μπλοκ κλπ κλπ κλπ, είναι όλα απαγορεύμενα!! :P :p :)

Φιλάκιααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνα μου!!! Αδελφουλα μου!!!!

Τι νεα ειναι αυτα??? Και κατι μ'ετρωγε... (μην παει αλλου το μυαλο σου....εσωτερικα εννοω...:P ) Θα μου κανεις ανηψακι????? :woohoo:

Το ηξερα οτι εσυ κρυφοπληγιτσα μου θα μπορουσες να τη στειλεις να μαζευει βρουβες για τη γιαγιακα της την "σκασμενη"!!! :x

Αν και κρυψινουλα.... σε συγχωρω....ειδικα αν μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.... και μαλιστα με καθε λεπτομερεια απο την "εγω δεν ξερω τιποτα.... πριν 4 μερες...μυρισα απλως εναν κρινο και δεν το καταλαβα....στιγμη" ΣΟΥΠΙΑ!!!!:blink: :silly: :laugh: :laugh:

Οσο για το "υλικο" του δικου σου Κωνσταντινου.... εχω να δηλωσω οτι οχι απλως ειναι μαθουσαλας αλλα εχει και διδακτορικο!!! ;)

(Οχιιιι.... δεν το κανω εκδικητικα -αν και θα σου αξιζε σκροφιδιουλα- .... Το ξερω οπως το ξερει κι ολο το ΜΑΜΜΥ.... ωχ!! χειροτερα το κανω οσο παει...:P :laugh: :laugh:

Αν πας να κοιταξεις το Μαρακι σου θα καταλαβεις ΤΙ εννοω...;) :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτσε κάτσε Ρούλα.. Δηλαδή τι χρώμα έβαψες τα μαλλιά σου?

Ροζ? :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

Ανέβασε καμιά φώτο να σε δούμε βρε! Τύφλα να έχει η Pink!!!

Μακάρι μωρέ Ρούλα μου οι ευχές όλων μας να πιάσουν τόπο!

Δε λέω, έχω το Μαράκι μου, κάθε μέρα με χαζεύει με τα καμώματά της (σήμερα ήταν το αποκορύφωμα) αλλά θέλω πολύ ένα δεύτερο και όσο το δυνατόν συντομότερα!

Δεν ξέρω, αλλά για σας τις 3, άμα μάθω τα ευχάριστα θα χαρώ το ίδιο με μένα!

Μακάρι Παναγίτσα μου, μακάρι, μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Οσο για το "υλικο" του δικου σου Κωνσταντινου.... εχω να δηλωσω οτι οχι απλως ειναι μαθουσαλας αλλα εχει και διδακτορικο!!! ;)

(Οχιιιι.... δεν το κανω εκδικητικα -αν και θα σου αξιζε σκροφιδιουλα- .... Το ξερω οπως το ξερει κι ολο το ΜΑΜΜΥ.... ωχ!! χειροτερα το κανω οσο παει...:P :laugh: :laugh:

Αν πας να κοιταξεις το Μαρακι σου θα καταλαβεις ΤΙ εννοω...;) :laugh: :laugh: :laugh:

Χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Έτοιμη για φτύσιμο την έχεις την απάντηση, την ατάκα! Γι'αυτό σε πάω!!!:woohoo: :woohoo:

Άλλαξα το αβαταρ, αλλά θέλει έγκριση. Πάρε λίγο Μαράκι σημερινό, πριν μισή ώρα.

Εντάξει, να παρακαλάμε για ανιψάκια, αλλά μην ξεχνάμε και την μία, την πρωτότοκη, τη φανταστική, την τζαναμπέτισσα ΜΑΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και άλλη μία.... μπορώ???? :dry:

Εντάξει, είμαι ψώνιο μάνα, το ξέρω, το παραδέχομαι! :blush:

Αλλά επειδή ξέρω πόσο αγαπάς το Μαράκι (που να τη γνωρίσεις κιόλας), γι'αυτό τις ανεβάζω..

Φιλάκια θεία Άρτζη....

Δε σου τα είπα τα νέα!

Η μαμά και ο μπαμπάς μάλλον μετά το γάμο θα έρθουν 3-4 μερούλες Κέρκυρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα με ΛΥΓΙΣΕΣ!!!! Με ελιωσες!!!!!! ΑΤΙΜΗ!!! Με εχεις του χεριου σου μ'ενα μονο "κλικ" της ψηφιακης σου!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Καλα οσο παει και ομορφαινει αυτο το απιστευτο ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ πλασματακι!!!!!

Να σου πω.... μου φαινεται οτι αρχιζει και σου μοιαζει ή ειναι ιδεα μου???:woohoo:

Ψυχουλιτσα μου!!! Τι κουκλα!!! Φτου! Φτου!!! Μα ΙΔΙΑ τελοσπαντων με......... ΜΕΝΑ??? :P :laugh: :laugh:

ΚΟΥΚΛΑ!!! ΚΟΥΚΛΑ!!!! ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΖΕΥΩ!!!!!

Υ.Γ: Η Ρουλιτας οντως θα ελεγε στον κομμωτη της να της βαλει χοριακη στη βαφη.....χαχαχαχαχα Εχουμε ξεφυγει ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ιφιγενεια... φτου φτου φτου και ξανα φτου... σας μουσκεψα η ακομα; το Μαρακι σου ειναι κουκλακι... να σου ζησει και να τη χαιρεσαι και να την καμαρωνεις... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα τι ακουω???? Κερκυρα??? ΠΟΤΕ????:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ο Κωνσταντινος ΜΟΥ ηρθε να την δει.... (οταν με ειδε να μου τρεχουν τα σαλια μπροστα στη οθονη....φανταστηκε οτι ισως χαζευω κανενα πιπινι γραμμωμενο κι ετρεξε να δει...:P :laugh: :laugh: )

Η πλακα ειναι οτι επαθα κι αυτος ΤΑΡΑΚΟΥΛΟ!!!! Και το χειροτερο....???

Την διεκδικει....(ως προς την ομοιοτητα...χαχαχαχα εχει λεει πανεξυπνο βλεμμα....σαν το δικο του...:blink::S ....)

Στη δευτερη φωτο φαινεται ξεκαθαρα οτι σου μοιαζει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Κι εσύ με λυγίζεις κάθε φορά! Ακομπλεξάριστη εντελώς ρε παιδί μου είσαι (κατάλαβες πολύ καλά τι εννοώ...)

Ευχαριστούμε θεία Άρτζη!!!

Και δε φοράμε και τα καλά μας... είμαστε με τα νεγκλιζε μας, έτοιμες για ύπνο.. γυαλίσανε και τα ματάκια μας!

Μου μοιάζει.... χμ... ρε συ φιλενάδα είσαι από τους λίγους που έχουν μία υποψία, τους τρώει κάτι μέσα τους (:P ),ότι το Μαράκι σαν να αρχίζει να μου μοιάζει λιγουλάκι..:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Αχ μωρέ, και ο άντρας μου κούκλος είναι (πέρα από κουκουβάγια μάνα είμαι και κουκουβάγια σύζυγος ;) ) και χαίρεται πολύ περισσότερο όταν του λένε ότι μοιάζει αυτόν, από ότι εγώ, όταν μου λένε (ελάχιστοι) ότι σα να μου μοιάζει το παιδί!

Τεσπα... γερό Παναγίτσα μου να είναι και όλα τα άλλα... δευτερευούσης σημασίας!

Αποχωρώ για κανα μισάωρο.. Πάω τη νονά μου σπίτι της!

Ήρθε, πήρε δόση από Μαράκι, τη ρούφηξε και φεύγει! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά.. τι παιδί είναι αυτό;;;;;;

Μάτι τσαχπίνικο... μαλλάκια όμορφα.. χαμόγελο.... μαγουλάκια για φάγωμα!!!

Φτου φτου φτουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ της!!!!!!

Ιφιγένεια να σας ζήσει!!!!! Να το χαίρεστε το Μαράκι-κουκλάκι σας και με το καλό να επαναληφθεί η πετυχημένη συνταγή!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι ναι, μας μούσκεψες!!! :P

Ευχαριστώ γλυκιά μου, βάλε καμιά πρόσφατη της καψούρας μου εδώ να θαυμάσω κι εγώ!!!

Ρε τον Κωνσταντίνο.. το'πιασε το βλέμμα αμέσως! Ναι το ατιμούτσικο!

Σκεφτόμαστε να έρθουμε 19-05 για 4 μερούλες. Μάλλον με Μαράκι...

I'll let you know...

Όλο λέω φεύγω κι όλο εδώ είμαι.. Η νονά μου έχει ξεροσταλιάσει!

χαχαχαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι αντε να κανει η Ιφιγενεια ενα (ακομα) κουκλι....

Εσυ ενα "σπιρτουλακι" με χρυση καρδια....

Κι εγω ενα "τρελοσκαρλετακι"

Κι ολα μαζι να κανουν τον κοσμο ανω-κατω!!!!

Αντε ρε κοριτσιαααααα..... Βαθια ανασα και βουρ στο στοχο μας...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Περιμενω ΠΩΣ και ΠΩΣ απο τωρα....:woohoo: :woohoo:

Και μην κανετε κανενα αστειο να ερθετε ανευ Μαρακιου....

Στο λεω.... (θα εχω φυλαξει μποτη=σταμνα πηλινη απο το Πασχα.... και οπου σας πετυχει....:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: )

Αντε να "παρκαρεις" τη νονουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Καλά.. τι παιδί είναι αυτό;;;;;;

Μάτι τσαχπίνικο... μαλλάκια όμορφα.. χαμόγελο.... μαγουλάκια για φάγωμα!!!

Φτου φτου φτουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ της!!!!!!

Ιφιγένεια να σας ζήσει!!!!! Να το χαίρεστε το Μαράκι-κουκλάκι σας και με το καλό να επαναληφθεί η πετυχημένη συνταγή!!! ;):)

Ουπς... μας πέτυχαν τα σκάγια! :P

Ευχαριστώ πολύ Ρουλάκι μου!

Και στα δικά σου εύχομαι!

Εσύ από πετυχημένες συνταγές ξέρεις!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy Τι θησαυρουλης ειναι αυτος???:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θρεφταρακι και χαμογελαστουλης!!!! Φτου! Φτου!!

Τρελαινομαι για εξυπνοφατσες και γελαστα μωρα!!!!!!

Αχ! κοριτσια!!! ΘΕΛΩ! ΘΕΛΩ! ΘΕΛΩ!!!!

Θελω κι εγω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε κορίτσια πείτε μου!!!!

Δεν είναι ο πιο ταιριαστός μπόμπιρας για το Μαράκι μου?

Ξανθούλικα και τα 2, ανοιχτομάτικα, χαμογελαστά!!!

Πωπω...

Μαρινάκι, τα είπαμε και στο τσατ!!!

Είναι ο πιο όμορφος μπέμπης που έχω δει!

Αλήθεια σου το λέω!

Τον λατρεύω!

Μακάρι να ήμασταν κοντά να βρισκόμασταν και τον ζουλούσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet σ'ευχαριστω πολυ... αντε με το καλο να κανεις κι'εσυ το δικο σου... θα βγει κι'αυτο ξανθο σαν και σενα... χιχι:laugh:

Ιφιγενεια που θα παει... θα συναντηθουμε κι'εμεις καποια στιγμη... θελω κι'εγω να ζουληξω λιγο τη μικρουλα σου... χιχιχι:laugh: αν συναντηθουμε θα γινει του ζουληγματος...:P καημενα μωρακια...χιχιχι:silly: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου να χαιρεστε τα αγγελουδια σας πραγματικα ειναι ταιριαστα χα χα χα!!!Φτου φτου φτου!!!Αρτζη μου ειναι να μην ζηλευεις?????ε???

Ευχομαι γρηγορα σε ολα τα κοριτσακια να ερθει στην ζωη τους η ευλογια και ευχομαι και αυριο τα καλα νεα Ιφιγενεια μου!!!!Το ευχομαι ολοψυχα!!!Αντε Θειουλα κι εσυ και η Αρτζουλα μας και ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια ΟΝΤΩΣ τα μωρακια σας (το δικο σου και της sweetmammy) ειναι παρα πολυ ταιριαστα!!!! Αντε συμπεθερες....κανονιστε "τσαϊ και συμπαθεια" για να συζητησετε αναλυτικα τι σεμεδακια θα φτιαξει η καθε μια για την προικουλα τους....:P :P :P :laugh: :laugh: :laugh:

sweetmammy ευχαριστω για τις ευχουλες και μακαρι να μου μοιασει (αν ειναι κοριτσι μονο) γιατι φανταζεσαι το χρυσουλι μου να παρει τη "γουνα" του μπαμπα του και να το τρεχω απο 2χρ για lazer αποτριχωσης???:blink::S :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!!!!

Κωνσταντινα μου..... αντε και στα δικα μας!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εκανες εσυ τα τσαλιμακια σου το Σ/Κ????

Μηπως εχεις κανενα καινουριο "κολπακι" να προτεινεις???;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...