Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΝΕΡΑ??????????????


Recommended Posts

ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΑ ΧΩ ΧΑΜΕΝΑ.ΠΗΓΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ....ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΒΡΑΧΗΚΕ ΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΕΡΑΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ....ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕι ΑΥΤΟ????????ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου αν εισαι στο μηνα σου τοτε σπασανε τα νερα :) .Παρε βεβαια τον γιατρο σου για να ειμαστε συγουρες.Αντε ματακια μου με το καλο ,γερο μωρο να φερεις στο κοσμο καρδια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗΣ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΦΙΑΛΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω λογω καισαρικης δεν εχω εμπειρια..εχω ακουσει ομως οτι μπορει να σπασουν τα νερα κ να φυγουν ολα μαζι ΑΛΛΑ μπορει να αρχισουν να τρεχουν λιγο λιγο!!

Τηλεφωνο αμεσως στο γιατρο!!!! Με το καλο!!:) :) :) :)

στο μητερα μαλλον ε??

αχχχ τι τελεια!!

Μην μας ξεχασεις!! με να πονο κ γεροι κ οι δυο σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που γέννησα φυσιολογικά και τις δυο φορές δεν μου σπάσαν τα νερά, αλλά αν είναι πολλά τα υγρά μάλον αυτό είναι, ήρθε η πιο σημαντική στιγμή, εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έχεις έναν πολύ καλό τοκετό, με έναν πόνο.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falasarna μου τωρα ειδα το μηνυμα σου...οπωτε σιγουρα θα έχεις πάρει ήδη τον γιατρο σου!!!:woohoo: :woohoo: αν ειναι σπάσιμο νερων μην αγχωνεσαι!!!ολα καλα θα πανε!!!Θα βγαλεις το μωρακι σου!!!!και σου ευχομαι με έναν πόνο!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

αν ειναι απλώς υγρα..(στην εγκυμοσύνη έχουμε πάρα πολλα)θα σε ξαναδούμε σημερα..:) :) :) :)

φιλάκια πολλα πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΔΙΑ on line τοκετο 1η φορα βλεπω!!!

Αλλα τι λεω το μαμμυ ειναι μεσα σε ολα!

Εδω εγω ειχα διαστολη 3 σχεδον και πηγα για καφεεεε!!!!!!!

Αντε με εναν πονο!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΠΟΥ ΣΠΑΣΑΝΕ ΕΙΝΑΙ.ΑΝΤΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) κοριτσάκι καλημέρα γεννάς πάρε αμέσως τον γιατρός σου. Έχω εμπειρία με τρία παιδάκαι. Άντε με το καλό κορίτσι μου και μέ΄έναν πόνο.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falasarna mallon gennas kopela mou...

ayti tin ora logika eisai sti kliniki..sou eyxomai me ena pono kopela mou,.,

perimenoume nea sou otan me to kalo gennisies,,,

ola na sou pane kala..me to kao na dexteis to moraki sou...:P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου μάλλον γεννάς άν κ περιμένεις 12 Απρίλη...Σου έυχομαι όλα καλά κ να μας πείς νεα,,,,ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mακαρι κιολας να εχεις γεννησει κοριτσι μου!!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα και να κρατας το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου!!!!Με το καλο και τις ευχες μας!!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να έχεις ήδη το αγγελούδι σου αγκαλιά και να μην ταλαιπωρηθήκατε μαμά και μπεμπέ.. Περιμένουμε νέα σου...

Πολλά φιλάκια και υγεία να'χετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...