Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια ανοίγω αυτό το θεματακι για να ζήσουμε όλες μαζί το ταξίδι αυτό μέχρι να κρατήσουμε τα θαυματακια μας αγκαλιά!🫶 ελπίζω κάθε φόβο και ανησυχία να τα αφήσουμε πίσω και όλα να πάνε κατ'ευχήν!!!!

Είμαι 9εβδ , το μωράκι έχει ήδη αρχίσει να παίρνει μορφή, ποδαράκια χεράκια, τόσο όμορφο 😊 κλείσαμε αυχενική στις 4/11 και ήρθε η ώρα για τις πρώτες εξετάσεις!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Εγω σημερα 7+6. Μια βδομαδα πισω απο σενα! Τα απογευματα ειμαι ενα χαλι. Το στομαχι πρησμενο κ μια αισθηση αηδιας στον οισοφαγο κ στο στομα. Αλλες μερες καλύτερα αλλες απαλευτες. Το πρωί ξυπνάω τελεια. Επόμενο ραντεβού στις 22. Και λογικά μετα θα κανονισουμε την αυχενικη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγκινήθηκα που είδα το θεματακι σας, ήμουν στα μωράκια Μαΐου 2024, 19 Μαΐου ήρθε ο μπέμπης μου! Να έχετε όλες καλές και ήρεμες εγκυμοσυνες μέχρι το τέλος, με το καλό να τα πάρετε στην αγκαλιά σας❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γωω είμαι αρκετά συγκινημένη σήμερα ημέρα αφιερωμένη στην νεογνικη απώλεια και γω κατάφερα να ανοίξω το θεματακι για το δεύτερο θαυματακι μου , το πρωτο ειναι ψηλα στον ουρανο και μεσα στη καρδια μου 🫶🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από εμένα κορίτσια, σήμερα 9+6 και αν όλα πάνε καλά μέχρι 14/5 θα το κρατώ στην αγκαλιά μου και θα χαρίσω στον πρωτοτοκο μου αδερφάκι μετά από 4 απώλειες! Ραντεβού είχα Πέμπτη στο γιατρό αλλά λόγω covid το ακυρώσαμε και αν είμαι αρνητική θα πάω Δευτέρα να με δει και να κλείσουμε και αυχενική.  Αυχενική σε ποια εβδομάδα θα είστε όταν την κάνετε? Εγώ ήθελα να την κάνω 26/10 ανήμερα του Αγίου Δημητρίου που γιορτάζει και ο γιος μου και το έχω συνδυάσει κάπως στο μυαλό μου,αλλά θα είμαι 11+3 δεν ξέρω αν την κανουμ τόσο νωρίς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Γειά σας και από εμένα κορίτσια, σήμερα 9+6 και αν όλα πάνε καλά μέχρι 14/5 θα το κρατώ στην αγκαλιά μου και θα χαρίσω στον πρωτοτοκο μου αδερφάκι μετά από 4 απώλειες! Ραντεβού είχα Πέμπτη στο γιατρό αλλά λόγω covid το ακυρώσαμε και αν είμαι αρνητική θα πάω Δευτέρα να με δει και να κλείσουμε και αυχενική.  Αυχενική σε ποια εβδομάδα θα είστε όταν την κάνετε? Εγώ ήθελα να την κάνω 26/10 ανήμερα του Αγίου Δημητρίου που γιορτάζει και ο γιος μου και το έχω συνδυάσει κάπως στο μυαλό μου,αλλά θα είμαι 11+3 δεν ξέρω αν την κανουμ τόσο νωρίς. 

Πωπω 4 απώλειες...ούτε στο όνειρο μου 🫣 κορίτσι μου είσαι δυνατή!!!

Εγώ θεωρητικά θα είμαι 12 εμβ όταν θα γίνει η αυχενική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Πωπω 4 απώλειες...ούτε στο όνειρο μου 🫣 κορίτσι μου είσαι δυνατή!!!

Εγώ θεωρητικά θα είμαι 12 εμβ όταν θα γίνει η 

Καταλαβαίνεις τώρα γιατί αγχώνομαι και φοβάμαι τα πάντα σε αυτή την εγκυμοσύνη συν την ηλικία μου που δεν είμαι και το πρώτο νιατο.  Λογικά και εγώ 11+3 στην 12η εβδομάδα θα είμαι οπότε καλά θα είναι. Ελπίζω Δευτέρα να είμαι αρνητική να πάω στον γιατρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καταλαβαίνεις τώρα γιατί αγχώνομαι και φοβάμαι τα πάντα σε αυτή την εγκυμοσύνη συν την ηλικία μου που δεν είμαι και το πρώτο νιατο.  Λογικά και εγώ 11+3 στην 12η εβδομάδα θα είμαι οπότε καλά θα είναι. Ελπίζω Δευτέρα να είμαι αρνητική να πάω στον γιατρό. 

Μακάρι κορίτσι μου να πάνε όλα όπως πρέπει, μην ανησυχείς ήρθε για να μείνει, το λέω και στον εαυτό μου αυτό και προσπαθώ συνέχεια να έχω θετική ενέργεια για το σπορακι αυτό 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/10/2024 at 5:46 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια συγκινήθηκα που είδα το θεματακι σας, ήμουν στα μωράκια Μαΐου 2024, 19 Μαΐου ήρθε ο μπέμπης μου! Να έχετε όλες καλές και ήρεμες εγκυμοσυνες μέχρι το τέλος, με το καλό να τα πάρετε στην αγκαλιά σας❣️❣️

Και τότε είχα μπει και σας είχα γράψει πόσο είχα συγκινηθεί... Ήμουν στα μωράκια Μαϊου 2023. 12.05.2023 ήρθε ο δικός μου 

19.05 έχει ο άντρας μου γενέθλια . Αγαπάει το καλό φαγητό 😁 να σου ζήσει γερός και δυνατός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; εγώ έχω 2 μέρες τώρα ποναλακια , μοιάζουν σαν τσιμπήματα κράμπες πόνους περιόδου. Πήρα τα αποτελέσματα από τις βιοχημικες όλα δείχνουν καλά, τώρα πρέπει να κλείσω ραντεβού μρ τον γιατρό στο δημόσιο. 

@Eirinistz κοριτσι μου έλα κι εσύ στην ομάδα αυτή 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; εγώ έχω 2 μέρες τώρα ποναλακια , μοιάζουν σαν τσιμπήματα κράμπες πόνους περιόδου. Πήρα τα αποτελέσματα από τις βιοχημικες όλα δείχνουν καλά, τώρα πρέπει να κλείσω ραντεβού μρ τον γιατρό στο δημόσιο. 

@Eirinistz κοριτσι μου έλα κι εσύ στην ομάδα αυτή 🫶

Καλημέρα, και εγώ από χθες έχω πονακια περιοδου χαμηλά στο κέντρο και αρκετά υδαρη υγρά σαν να έχω κατουρηθει 🤣

Ευτυχώς έχουν περάσει οι πολλές αναγούλες έχω ελάχιστες περισσότερο αισθάνομαι σαν να έχω αηδιάσει με κάτι.

Περιμένω να βγω αρνητική για να μην ακυρώσω πάλι το ραντεβού που έχω την Δευτέρα με τον γιατρό.  Μου έκλεισε και αυχενική για 25/10 και περιμένω να δω αν μπορεί να πάρει ο άντρας μου άδεια για να με πάει αλλιώς θα το αλλάξω. 

Γιατρό σε ποιο νοσοκομείο έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα, και εγώ από χθες έχω πονακια περιοδου χαμηλά στο κέντρο και αρκετά υδαρη υγρά σαν να έχω κατουρηθει 🤣

Ευτυχώς έχουν περάσει οι πολλές αναγούλες έχω ελάχιστες περισσότερο αισθάνομαι σαν να έχω αηδιάσει με κάτι.

Περιμένω να βγω αρνητική για να μην ακυρώσω πάλι το ραντεβού που έχω την Δευτέρα με τον γιατρό.  Μου έκλεισε και αυχενική για 25/10 και περιμένω να δω αν μπορεί να πάρει ο άντρας μου άδεια για να με πάει αλλιώς θα το αλλάξω. 

Γιατρό σε ποιο νοσοκομείο έχεις?

25/10 στα γενέθλια μου 🫶

Εμένα ακόμα υπάρχουν οι αναγούλες αυτές και η αηδία αλλά εντάξει παλεύεται 

Εγώ στη Κρήτη βρίσκομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...