Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Με τα χρώματα του Οκτώβρη στέλνω σε όλους μια ευχή, να γεμίσουν οι κοιλίτσες με μωρά κι όχι φαΐ " 🧿🤰


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

καλημέρα κορίτσια 

τι κάνεις κορίτσι μου ; Πως πάει η εγκυμοσύνη σου ; Πες μας τα νέα σου 😊

@Girly κορίτσι μου σε χάσαμε πως είσαι ; Θα χαρώ να μας στείλεις νέα σου 😊 

Καλημέρα κοριτσι μου♥️ εγώ μια από τα ίδια έχω ακόμα τις ναυτίες μου τα απογεύματα αλλά προχωράμε 🥰 είμαι 14 και 6 σήμερα! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα ότι έφτασα τόσο! Ανυπομονώ να αρχίσω να νιώθω το μικρακι 🥰 εσύ πως είσαι? Η μικρούλα σου? Πως πάτε βρήκατε τον ρυθμο σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου♥️ εγώ μια από τα ίδια έχω ακόμα τις ναυτίες μου τα απογεύματα αλλά προχωράμε 🥰 είμαι 14 και 6 σήμερα! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα ότι έφτασα τόσο! Ανυπομονώ να αρχίσω να νιώθω το μικρακι 🥰 εσύ πως είσαι? Η μικρούλα σου? Πως πάτε βρήκατε τον ρυθμο σας?

Ποσο χαίρομαι κορίτσι μου!! Έχετε μάθει φύλο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ποσο χαίρομαι κορίτσι μου!! Έχετε μάθει φύλο;;

Ναι στην αυχενική μου είπαν 90% αγοράκι 🩵 🩵 🩵 περιμένω την β επιπέδου να το κάνουμε 100% 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ναι στην αυχενική μου είπαν 90% αγοράκι 🩵 🩵 🩵 περιμένω την β επιπέδου να το κάνουμε 100% 🥰🥰🥰

Τι Καλαα!! Με το καλό το μωράκι σας!!! 😍😍😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου♥️ εγώ μια από τα ίδια έχω ακόμα τις ναυτίες μου τα απογεύματα αλλά προχωράμε 🥰 είμαι 14 και 6 σήμερα! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα ότι έφτασα τόσο! Ανυπομονώ να αρχίσω να νιώθω το μικρακι 🥰 εσύ πως είσαι? Η μικρούλα σου? Πως πάτε βρήκατε τον ρυθμο σας?

Ελα κορίτσι μου μπράβο όλα πηγαίνουν καλά 😊

οι ναυτίες είναι ένα θέμα είναι η αλήθεια αλλά σιγά σιγά θα σταματήσουν πιστεύω  και θα είσαι οκ μετά το δεύτερο τρίμηνο είναι το πιο ωραίο 🥰

αγοράκι τελικά είναι ε; 🩵🧿 με το καλό!

ποτε έχεις ΠΗΤ ;

Εμείς καλά, εδώ μια τρέλα 😂 αλλά εντάξει καπως αρχίσαμε να μπαίνουμε σε μια σειρά.. τα τελευταία βράδια ευτυχώς κοιμάται η μπέμπα  αλλά αυτά πάνε μια έτσι μια αλλιώς.. η μεγάλη κοιμάται σερί δεν εχω θέμα με αυτό αλλά είναι ζωηρή γενικά θέλει προσοχή όλο στην ζημιά πηγαίνει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως κορίτσια μόλις είδα αίμα οπότε η φιλενάδα μου έκανε ποδαρικό νωρίτερα απο ότι φαίνεται.. πφ! Καλά δεν περίμενα και κάτι διαφορετικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η melitiniღ είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια μόλις είδα αίμα οπότε η φιλενάδα μου έκανε ποδαρικό νωρίτερα απο ότι φαίνεται.. πφ! Καλά δεν περίμενα και κάτι διαφορετικό.

Είχες επιβεβαιωμένη ωορρηξία;; Αν ναι, νομίζω είναι αρκετά νωρίτερα. Μήπως είναι τίποτα άλλο;; 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η melitiniღ είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια μόλις είδα αίμα οπότε η φιλενάδα μου έκανε ποδαρικό νωρίτερα απο ότι φαίνεται.. πφ! Καλά δεν περίμενα και κάτι διαφορετικό.

κανονικό αίμα; μήπως είναι εμφύτευσης; σε συνδυασμό με τον πονοκέφαλο που δεν τον έχεις γενικά σαν σύμπτωμα περιόδου κάτι μου κάνει εμένα..έτσι κατάλαβα την 1η μου εγώ...πονοκέφαλοι και ταχυκαρδία..δεν κάνεις ένα τεστάκι πρώιμης; 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ελα κορίτσι μου μπράβο όλα πηγαίνουν καλά 😊

οι ναυτίες είναι ένα θέμα είναι η αλήθεια αλλά σιγά σιγά θα σταματήσουν πιστεύω  και θα είσαι οκ μετά το δεύτερο τρίμηνο είναι το πιο ωραίο 🥰

αγοράκι τελικά είναι ε; 🩵🧿 με το καλό!

ποτε έχεις ΠΗΤ ;

Εμείς καλά, εδώ μια τρέλα 😂 αλλά εντάξει καπως αρχίσαμε να μπαίνουμε σε μια σειρά.. τα τελευταία βράδια ευτυχώς κοιμάται η μπέμπα  αλλά αυτά πάνε μια έτσι μια αλλιώς.. η μεγάλη κοιμάται σερί δεν εχω θέμα με αυτό αλλά είναι ζωηρή γενικά θέλει προσοχή όλο στην ζημιά πηγαίνει 😂

Με βάση περιόδου στις 28 Μαρτίου 😊 🙏 τώρα θα δω τι θα μου πει κ η γιατρός πάλι! Τρέχει η μεγάλη αδερφούλα ε?? Φαντάζομαι με δύο παιδάκια είναι λίγο τρέξιμο γιατί το καθένα έχει το δικό του πρόγραμμα... Χαίρομαι που έχεις βρει τον ρυθμο σου🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Ναι στην αυχενική μου είπαν 90% αγοράκι 🩵 🩵 🩵 περιμένω την β επιπέδου να το κάνουμε 100% 🥰🥰🥰

Με το καλό το μωράκι σας!!!! 
image.png.d1750db92ccf747c5320825844aeb13c.png
@Elk μου είναι πίστα για γερά νεύρα αυτή αλλά να ξέρεις την τερματίζουν όλες!!!!! Σου στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς….

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@cat12κοριτσι μ ποσο πολυ χαιρομαι για σενα! Δ μπορεις να φανταστείς!

@ditaki ποτε ερχεται η μπουμπου σας? Πως τα πας εσυ?

Μέχρι την άλλη Παρασκευή με αφήνει. Γενικά καλά τα πάω, συσπάσεις δεν έχω πολλές αλλά κάνω δουλειές, περπάτημα κλπ μπας και βοηθήσω την κατάσταση. Σήμερα όμως που είχα μια μίνι γενική στο σπιτι το πρωί βγήκα off…και τώρα είμαι ξάπλα μέχρι να πάω τα μεγάλα δραστηριότητες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Είχες επιβεβαιωμένη ωορρηξία;; Αν ναι, νομίζω είναι αρκετά νωρίτερα. Μήπως είναι τίποτα άλλο;; 🥳

Ναι! και με υπέρηχο και με τεστάκια! Μπααα δεν το κόβω να είναι κάτι άλλο, απλά ήρθε νωρίτερα στην 29 μέρα αν και εγώ έχω κύκλο 30-32 μέρες.

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

κανονικό αίμα; μήπως είναι εμφύτευσης; σε συνδυασμό με τον πονοκέφαλο που δεν τον έχεις γενικά σαν σύμπτωμα περιόδου κάτι μου κάνει εμένα..έτσι κατάλαβα την 1η μου εγώ...πονοκέφαλοι και ταχυκαρδία..δεν κάνεις ένα τεστάκι πρώιμης; 🙏

Είμαι στο δουλειά, τώρα που θα πάω σπίτι θα το σιγουρέψω, αν και είδα κανονικότατο αίμα! Δεν πιστεύω πολύ στα θαύματα ότι αφορά σε εμένα.. πιστευώ μόνο στα θαύματα που γίνονται σε άλλους! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η melitiniღ είπε:

Ναι! και με υπέρηχο και με τεστάκια! Μπααα δεν το κόβω να είναι κάτι άλλο, απλά ήρθε νωρίτερα στην 29 μέρα αν και εγώ έχω κύκλο 30-32 μέρες.

Είμαι στο δουλειά, τώρα που θα πάω σπίτι θα το σιγουρέψω, αν και είδα κανονικότατο αίμα! Δεν πιστεύω πολύ στα θαύματα ότι αφορά σε εμένα.. πιστευώ μόνο στα θαύματα που γίνονται σε άλλους! ;)

Εύχομαι να σε διαψεύσεις 🤭 και να μας πεις τα ευχάριστα 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Με το καλό το μωράκι σας!!!! 
image.png.d1750db92ccf747c5320825844aeb13c.png
@Elk μου είναι πίστα για γερά νεύρα αυτή αλλά να ξέρεις την τερματίζουν όλες!!!!! Σου στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς….

 

 

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@cat12κοριτσι μ ποσο πολυ χαιρομαι για σενα! Δ μπορεις να φανταστείς!

@ditaki ποτε ερχεται η μπουμπου σας? Πως τα πας εσυ?

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου♥️ κ σε εσάς εύχομαι ότι καλύτερο 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια. Καινούργια στην παρέα, να ευχηθώ ότι καλύτερο στις εγκυουλες και καλή επιτυχία στις υπόλοιπες. Εγώ σε αναμονή περιόδου και επιτροπής για εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η melitiniღ είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια μόλις είδα αίμα οπότε η φιλενάδα μου έκανε ποδαρικό νωρίτερα απο ότι φαίνεται.. πφ! Καλά δεν περίμενα και κάτι διαφορετικό.

Αχ αυτή η ελπίδα κάθε μήνα που γίνεται περίοδος.....

Δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω....

Πάμε για τον επόμενο 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ 19η σήμερα και τα κλασικά, κούραση, πολύ ήπια τραβήγματα κλπ. Ό,τι δηλαδή και στον περασμένο κύκλο. Κάπου με κουράζει αυτό το πράγμα δεν ξέρω εσάς. Δηλαδή δεν καταλαβαίνω γιατί από τόσο νωρίς να νιώθω έτσι αν είναι να έρθει περίοδος! κάπου ώπα. 😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

εγώ 19η σήμερα και τα κλασικά, κούραση, πολύ ήπια τραβήγματα κλπ. Ό,τι δηλαδή και στον περασμένο κύκλο. Κάπου με κουράζει αυτό το πράγμα δεν ξέρω εσάς. Δηλαδή δεν καταλαβαίνω γιατί από τόσο νωρίς να νιώθω έτσι αν είναι να έρθει περίοδος! κάπου ώπα. 😤

Γτ το σκέφτεσαι από τον αλλο μήνα μπαίνεις στον κύκλο των 3 μηνο που θα δούμε θετικό τεστ από εσένα είπαμε Φεβρουάριος +-3 μήνες .. μεγάλη όμως προσοχή όσο δεν μένεις στα λόγια μου τόσο θα σε καθυστέρει αυτό. Άκουσε με άκουσε την γυάλα μου και πες τώρα είμαι έτοιμη. Τώρα μπήκα στον κύκλο τον θετικό .. Νοεμβρίο, Δεκεμβρίο, Ιανουαρίο, Φεβρουαρίο,Μάρτιο, Απριλίο,Μάιο. Είσαι αυτή ζώνη ετοιμάσου και άσε να βλέπεις τι και πώς αλλά επαφές επαφές θετική σκέψη και η γυάλα μιλησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γτ το σκέφτεσαι από τον αλλο μήνα μπαίνεις στον κύκλο των 3 μηνο που θα δούμε θετικό τεστ από εσένα είπαμε Φεβρουάριος +-3 μήνες .. μεγάλη όμως προσοχή όσο δεν μένεις στα λόγια μου τόσο θα σε καθυστέρει αυτό. Άκουσε με άκουσε την γυάλα μου και πες τώρα είμαι έτοιμη. Τώρα μπήκα στον κύκλο τον θετικό .. Νοεμβρίο, Δεκεμβρίο, Ιανουαρίο, Φεβρουαρίο,Μάρτιο, Απριλίο,Μάιο. Είσαι αυτή ζώνη ετοιμάσου και άσε να βλέπεις τι και πώς αλλά επαφές επαφές θετική σκέψη και η γυάλα μιλησε

Μωρέ εγώ έτοιμη είμαι! Μου είχες πει για Ιανουάριο χαχαχ άρα το +- μπορεί να δω θετικό και τέλη Οκτώβρη;; 🤣 αχχχ θετικό και να είναι μέσα και να μείνει αγαπημένη μας Ζαϊρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

εγώ 19η σήμερα και τα κλασικά, κούραση, πολύ ήπια τραβήγματα κλπ. Ό,τι δηλαδή και στον περασμένο κύκλο. Κάπου με κουράζει αυτό το πράγμα δεν ξέρω εσάς. Δηλαδή δεν καταλαβαίνω γιατί από τόσο νωρίς να νιώθω έτσι αν είναι να έρθει περίοδος! κάπου ώπα. 😤

Και εγώ σε νιώθω γιατί αυτό το στήθος αλήθεια αρχίζει και πρήζεται μετά την ωορρηξία σε δύο τρεις μέρες!!!πλάκα μας κάνει;;;; Γιατί με τυραννάει τόσες μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Μωρέ εγώ έτοιμη είμαι! Μου είχες πει για Ιανουάριο χαχαχ άρα το +- μπορεί να δω θετικό και τέλη Οκτώβρη;; 🤣 αχχχ θετικό και να είναι μέσα και να μείνει αγαπημένη μας Ζαϊρα! 

Οπότε πάμε να μπαίνουμε σε αυτό το μουντ.. και άσε ένιωσα κτλ κτλ πάμε θετικαααααά τώρα. Κανόνισε Ε.. θέλω ταγκ με μεγάλα γράμματα, να ξεκινήσω σιγά σιγά να διαγημιζομαι 😂😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, ειμαι πολύ απογοητευμένη βγηκα θετική σε μυκόπλασμα ουρεοπλασμα και στις 16 του μηνα ειναι να κανω εμβρυομεταφορα.. Θα προλάβει η αντιβίωση να το καταπολέμησει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, ειμαι πολύ απογοητευμένη βγηκα θετική σε μυκόπλασμα ουρεοπλασμα και στις 16 του μηνα ειναι να κανω εμβρυομεταφορα.. Θα προλάβει η αντιβίωση να το καταπολέμησει; 

Ότι πει ο γιατρός σου θα κάνεις κορίτσι μου!!! Γενικά τώρα θα σου πω ότι η αντιβίωση συνήθως μετά από δύο ημέρες αρχίζει να κάνει δουλειά....

Περαστικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...