Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια το επίδομα γέννας το πήρατε ; 
    • Κορίτσι μου εγώ πήγα σε γάμο (δεν έχω σαραντίσει ακόμα ) και θήλασα και την άλλαξα είχα το καρότσι με την καλαθουνα οπότε την άλλαξα μέσα στην καλαθούνα  ο θηλασμός ήταν λίγο βάσανο όμως γιατί είχα πάρει μαζί την ποδιά θηλασμού αλλά έπεσε νερό πάνω και έγινε μούσκεμα οπότε δεν μπορούσα να την χρησιμοποιήσω έβαζα ένα σεντόνι αλλά δεν με βόλεψε έχω και λίγο μεγάλο στήθος την έπιασαν και κολικοι έκλαιγε  χάλια μαύρα πέρασα στην εκκλησία ευτυχώς στο τραπέζι όμως κοιμήθηκε όσοι ώρα είμασταν εκεί οπότε κάπως χαλάρωσα και εγώ  Το σαββαρο θα σαραντησω την Δευτέρα έχω γυναικολόγο και να δω πότε θα μπορέσω να πάω να πάρω την ευχή 
    • Κορίτσια μου!!! Εμείς είχαμε τον υπέρηχο καρδιάς του εμβρύου από εμβρυοκαρδιολογο σήμερα..! Όλα καλά όλα ανθηρά!!! 😍😍😍😍 Η εξέταση είπε η γιατρός καλύπτει το 95% των καρδιοπαθειών και από τις εξετάσεις ως τώρα το μωράκι είναι υγιέστατο!!!❤️❤️❤️❤️❤️  Εντωμεταξυ είχε ξαναγυρίσει η σκατουλα, το κεφάλι πάνω τα πόδια κάτω και βασικά ήταν κάπως πλάγια.. εντάξει το παιδί μου κάτι παίρνει!!! Δεν υπάρχει περίπτωση.. σε χλωρό κλαρί δεν κάθεται!! Ε ρε τι μας περιμένει!! 😍😍😍 Μη λέμε μλκιες βέβαια, δεν με χαλάει καθόλου που τη νοιωθω συνέχεια!! 🤫😅 Σε άλλα νέα, με ζύγισε κιόλας.. είμαστε πολύ καλά πιστεύω!! +4.5... ε 5 κιλά πες, νοιωθω large σήμερα!! 🤣🤣 Κάτι λιγότερο από +2 κιλά πάντως σε σχέση με τη μέτρηση του Ιουλίου!! Είμαστε εξαιρετικά νομίζω!! 💃💃💃  Είμαι πολύ χαρούμενη!!!! Αχχχχχ μακάρι να συνεχίσουμε έτσι με ευχάριστα μόνο!!! 🙏🙏🙏🙏🙏 @Θέτις Κ. μου σημείωσε 3/10 τώρα ξανά ραντεβού με το γιατρό!! Και σας χρωστάω και μια καμπύλη ζαχάρου που θα κάνω μέσα στην εβδομάδα..🤞🤞🤞🤞
    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου!! Εντάξει σε καταλαβαίνουμε όλες πιστεύω..😅😅 Ευτυχώς το μωράκι έδωσε παρουσία!! ❤️❤️❤️ Αχ πραγματικά δεν έχω ιδέα... Ίσως ξέρει κάποια άλλη κοπέλα...; Να υποθέσω μόνο μπορώ μήπως ήσουν πολλές ώρες νηστική και σα να σου φάνηκε ότι ήταν μικρότερη η κοιλιά.. ή και αυτό που λες μήπως άλλαξε θέση το μωράκι και όντως έτσι όπως καθόταν να φαινόταν μικρότερη η κοιλιά...;! 🤷 Πραγματικά δεν έχω ιδέα... Μήπως να ρωταγες το γιατρό να μην σε ανησυχεί..; 
    • @kokkinoskoufitsa τι πέρασες βρε κορίτσι μου! Σοκ! Ευτυχώς που προλάβατε! ❤️ Πάρε τον χρόνο σου τώρα και όταν θα είσαι έτοιμη βάζετε μπροστά και για άλλο παιδάκι 😊 @Katiana1987 πρόσεχε με το test DNA γιατί μετά θα μπορεί να πατήσει πάνω σε αυτό για να διεκδικήσει πράγματα. Η οικογένεια του την θέλει τη μικρή; Επειδή είπες ότι θα πας να μιλήσεις με τους δικούς του.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...