Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Παρασκευαιδουαπο μενα ειναι ναιιιιι!!!! Χαα δ φαντάζεσαι ποσο πολυ χαρηκα, ξερω τον αγωνα της απο τ 2016 π βρηκα το σαιτ.

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η annie! είπε:

Σοοοοκκκκ!!! Κορίτσι μου ανατρίχιασα😱😱😍😱😍 Συγχαρητηριααααααα!!!!🥳🥳🥳🥳 Με το καλό!!!! Δεν υπάρχει αυτοοοοοοοο❤️❤️❤️❤️ Δεν ξέρω τι να πω… Εννοείται εσυ πρέπει να ανοίξεις το θέμα του Οκτωβρίου…

Ευχαριστώ ☺️ για τις ευχές ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Κορίτσια είδαμε το σποράκι μας σήμερα !! Βάση υπερήχου με έβγαζε 4+5 αλλά λέει πως δεν είναι αξιόπιστο σε αυτή τη φάση.. είδαμε σάκο κ λεκιθικο ασκό , καρδούλα είναι νωρίς μας είπε .. θεωρεί πως είμαι 5+3 περίπου (βάση ημερομηνιών περιόδου και ωορρηξίας)

Ευτυχως είχαμε ξεκινήσει νωρίς την προγεστερονη μου είπε γιατί μπορεί να μην προχωρούσε … 

ηταν ευχαριστημένος γενικά , εμείς πετάξαμε από την χαρά μας !

μου ειπε τα βασικά όχι αλκοόλ κ τσιγάρο (καλά δεν κάπνιζα), έναν καφέ την ημέρα , καλά ψημένο κρέας κ όχι σαλάτες από έξω .. όχι επαφές 🙃 όχι βάρος …

θα με δει την άλλη Πέμπτη πάλι, μήπως ακούσουμε καρδούλα κ μετά είπε θα κάνω κ εξετάσεις αίματος ..

@peacock συγχαρητήρια κορίτσι!!! Εύχομαι κ σένα μια καλή κ τελειομηνο κύηση!! Πητ ποτε σου δίνει;; Βλέπω ότι θα είμαστε συνοδοιπόροι !!

IMG_7898.jpeg

Συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου! Εύχομαι υγιές μωράκι και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

Πητ έχω 15/04 αλλά η τελική ημερομηνία θα δωθεί έτσι κι αλλιώς με το καλό στην αυχενική διαφάνεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια ξέρω βιάζομαι.. αλλά θα σκάσω . Να ανοίξει το θέμα του Οκτωβρίου η @peacock ?

 

Και από μένα είναι ΝΑΙ 🤭🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Δεν πίστευα ότι θα αισθανόμουν ποτε έτσι βλέποντας μια απλή κουκκίδα … 

συζητούσα χθες με τον άντρα μου ποσό χάρηκε αυτός ξέρω γώ κ μου έλεγε πολύ αλλά καταλαβαίνω ότι αυτός δεν έχει τις δικές μου ορμόνες … εγώ κάπως συγκινήθηκα ρε παιδί μου δεν ξέρω αν φταίει ο χαρακτήρας ή οι ορμόνες μας … ήδη χαϊδεύω τη κοιλιά μου κ του μιλάω .. 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Με το καλό να ακούσετε μια δυνατή καρδούλα 💓

Είναι τόσο λογικό να συγκινείσαι, είναι οι ορμόνες είναι το αίσθημα της μητρότητας, είναι όλα μαζί! Οι άντρες μας χαίρονται κι αυτοί με τον δικό τους τρόπο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και απο μένα!

Καλό και ευλογημένο μήνα σε όλες μας! Εύχομαι αυτός να είναι και ο τυχερός.

Και εμείς μόλις γυρίσαμε απο τις καλοκαιρινές διακοπές μας και μπήκαμε κατευθείαν στα βαθιά. Εργασία και χαρά.

Περιμένω το Σάββατο να αδιαθετήσω αλλά έχω κάποια περίεργα συμπτώματα. Πονάει πάνω απο δύο εβδομάδες η μήτρα μου. Βασικά την ημέρα που πρέπει να είχα ωορηξία είχαμε επαφή με το σύζυγο και μετά ακριβώς απο την επαφή είχα τέτοιο πόνο, χειρότερο περιόδου που δεν μπορούσα να καταλάβω γιατί συμβαίνει αυτό. Μετά απο εκείνη την ημέρα στην έκτη ακριβώς είχα το πρωί στο σκούπισμα λίγο αίμα, ασήμαντο. Και τώρα την Δευτέρα το πρωί είχα πάλι λίγο βλένα με αίμα. Και ο πόνος συνεχίζεται. Δεν θέλω να πιστεύω ότι είναι εγκυμοσύνη γιατί με το σπέρμα που έχουμε το θεωρώ απίθανο, φοβάμαι για ενδομητρίωση, εσείς τι λέτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mp_christina είπε:

Καλημέρα κορίτσια και απο μένα!

Καλό και ευλογημένο μήνα σε όλες μας! Εύχομαι αυτός να είναι και ο τυχερός.

Και εμείς μόλις γυρίσαμε απο τις καλοκαιρινές διακοπές μας και μπήκαμε κατευθείαν στα βαθιά. Εργασία και χαρά.

Περιμένω το Σάββατο να αδιαθετήσω αλλά έχω κάποια περίεργα συμπτώματα. Πονάει πάνω απο δύο εβδομάδες η μήτρα μου. Βασικά την ημέρα που πρέπει να είχα ωορηξία είχαμε επαφή με το σύζυγο και μετά ακριβώς απο την επαφή είχα τέτοιο πόνο, χειρότερο περιόδου που δεν μπορούσα να καταλάβω γιατί συμβαίνει αυτό. Μετά απο εκείνη την ημέρα στην έκτη ακριβώς είχα το πρωί στο σκούπισμα λίγο αίμα, ασήμαντο. Και τώρα την Δευτέρα το πρωί είχα πάλι λίγο βλένα με αίμα. Και ο πόνος συνεχίζεται. Δεν θέλω να πιστεύω ότι είναι εγκυμοσύνη γιατί με το σπέρμα που έχουμε το θεωρώ απίθανο, φοβάμαι για ενδομητρίωση, εσείς τι λέτε; 

Κορίτσι μου καλημέρα. Να μην θεωρείς τίποτα ακατόρθωτο! Δες εδώ ιστορίες κοριτσιών τι έχουν περάσει κι εν τελεί τα κατάφεραν!!! Κάνε ένα τεστ αν θέλεις σήμερα ή αύριο για να είσαι σίγουρη🙏🏻 Μπορεί όλα αυτά που περιγράφεις να είναι και εγκυμοσύνης!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα. Να μην θεωρείς τίποτα ακατόρθωτο! Δες εδώ ιστορίες κοριτσιών τι έχουν περάσει κι εν τελεί τα κατάφεραν!!! Κάνε ένα τεστ αν θέλεις σήμερα ή αύριο για να είσαι σίγουρη🙏🏻 Μπορεί όλα αυτά που περιγράφεις να είναι και εγκυμοσύνης!!  

Η αλήθεια είναι ότι έκανα εχθές ένα τεστ αλλά απλό, δεν ήταν πρώιμης ανίχνευσης και φυσικά ήταν αρνητικό. Τώρα θέλω να περιμένω μέχρι το Σάββατο να δω αν μου έρθει η περίοδος αλλιώς εννοείται θα κάνω κι άλλο. Η αλήθεια είναι ότι Οκτώβριο έχω κλείσει να περάσω επιτροπή για εξωσωματική. Λες να μην προλάβω τελικά και να γίνει το θα΄΄υμα;

Είμαι πολύ συγκρατημένη, δεν θέλω να ονειροπολώ γιατί μετά η προσγείωση είναι απότομη και επώδυνη. Αλλά έχω και στο νου μου αν συνεχίσουν αυτά τα πονάκια να πάω στη γυναικολόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η mp_christina είπε:

Η αλήθεια είναι ότι έκανα εχθές ένα τεστ αλλά απλό, δεν ήταν πρώιμης ανίχνευσης και φυσικά ήταν αρνητικό. Τώρα θέλω να περιμένω μέχρι το Σάββατο να δω αν μου έρθει η περίοδος αλλιώς εννοείται θα κάνω κι άλλο. Η αλήθεια είναι ότι Οκτώβριο έχω κλείσει να περάσω επιτροπή για εξωσωματική. Λες να μην προλάβω τελικά και να γίνει το θα΄΄υμα;

Είμαι πολύ συγκρατημένη, δεν θέλω να ονειροπολώ γιατί μετά η προσγείωση είναι απότομη και επώδυνη. Αλλά έχω και στο νου μου αν συνεχίσουν αυτά τα πονάκια να πάω στη γυναικολόγο.

Να μην χάνεις την πίστη σου! Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα έρθει το μωράκι σου!!! 
 

Εμεις κορίτσια σε αλλά νέα σήμερα έχουμε ουρολόγο για τον σύντροφο. Πρώτη φορά θα εξεταστεί. Προσευχηθείτε να είναι όλα καλά και να έρθει σύντομα ένα μωράκι και για μας🙏🏻  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτόν τον μήνα δεν περιμένω ότι έχουμε καταφέρει κάτι γιατί οι επαφές μας στις γόνιμες ήταν μόνο 2 φορές όπως σας είχα γράψει και πιο πάνω. Ελπίζω όμως, ότι μέσα στους επόμενους κύκλους θα καταφέρουμε κάτι!! 🤞🏼 τώρα το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι θέλω αν υπάρχει πρόβλημα να το αντιμετωπίσουμε όσο πιο γρήγορα γίνεται και να το βρούμε κιόλας γρήγορα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacockκοριτσι μου συγχαρητήρια!! Τώρα μαθαίνω την ιστορία σου εγω και πραγματικά έχω πάθει σοκ! Αυτό που λέμε «τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο» είναι ακριβώς για σένα!!  Με το καλό να υποδεχτείς το νέο μέλος σας! 
 

εννοειτια συμφωνώ και εγω να ανοίξεις εσυ το επόμενο θέμα!!!!🌈🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 

Από που να αρχίσω,  τόσο ανάμεικτα όμορφα συναισθήματα τις τελευταίες μέρες αυτή η ομαδα🌸 @Elli13 να τη χαίρεστε τη νεοφωτιστη κορουλα σας , υπεροχος στολισμος 🫶

@peacock συγχαρητήρια κορίτσι μου πραγματικά δωρο Θεού 🧿 (εννοείται να ανοίξεις το θέμα του Οκτωβρίου)

@Elenaki12 η πιο όμορφη εικόνα αυτός ο υπερηχος , εύχομαι όλα να πάνε κατ'ευχήν κορίτσι μου 🤞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenaki12 είπε:

Δεν πίστευα ότι θα αισθανόμουν ποτε έτσι βλέποντας μια απλή κουκκίδα … 

συζητούσα χθες με τον άντρα μου ποσό χάρηκε αυτός ξέρω γώ κ μου έλεγε πολύ αλλά καταλαβαίνω ότι αυτός δεν έχει τις δικές μου ορμόνες … εγώ κάπως συγκινήθηκα ρε παιδί μου δεν ξέρω αν φταίει ο χαρακτήρας ή οι ορμόνες μας … ήδη χαϊδεύω τη κοιλιά μου κ του μιλάω .. 

Κορίτσι μου ετοιμάσου για το υπέροχο ταξίδι συναισθημάτων που ξεκινάει!! Να το χαρείς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ευχαριστώ ❤️ ☺️ στέλνω την αγάπη μου 😘

Με το καλό κορίτσι μου να έρθει το αδερφάκι και να μεγαλώσετε την οικογένεια σας ! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Κορίτσια είδαμε το σποράκι μας σήμερα !! Βάση υπερήχου με έβγαζε 4+5 αλλά λέει πως δεν είναι αξιόπιστο σε αυτή τη φάση.. είδαμε σάκο κ λεκιθικο ασκό , καρδούλα είναι νωρίς μας είπε .. θεωρεί πως είμαι 5+3 περίπου (βάση ημερομηνιών περιόδου και ωορρηξίας)

Ευτυχως είχαμε ξεκινήσει νωρίς την προγεστερονη μου είπε γιατί μπορεί να μην προχωρούσε … 

ηταν ευχαριστημένος γενικά , εμείς πετάξαμε από την χαρά μας !

μου ειπε τα βασικά όχι αλκοόλ κ τσιγάρο (καλά δεν κάπνιζα), έναν καφέ την ημέρα , καλά ψημένο κρέας κ όχι σαλάτες από έξω .. όχι επαφές 🙃 όχι βάρος …

θα με δει την άλλη Πέμπτη πάλι, μήπως ακούσουμε καρδούλα κ μετά είπε θα κάνω κ εξετάσεις αίματος ..

@peacock συγχαρητήρια κορίτσι!!! Εύχομαι κ σένα μια καλή κ τελειομηνο κύηση!! Πητ ποτε σου δίνει;; Βλέπω ότι θα είμαστε συνοδοιπόροι !!

IMG_7898.jpeg

Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να της χαρείς όσο δεν πάει.. με το καλοοο 🤰😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Να μην χάνεις την πίστη σου! Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα έρθει το μωράκι σου!!! 
 

Εμεις κορίτσια σε αλλά νέα σήμερα έχουμε ουρολόγο για τον σύντροφο. Πρώτη φορά θα εξεταστεί. Προσευχηθείτε να είναι όλα καλά και να έρθει σύντομα ένα μωράκι και για μας🙏🏻  

εύχομαι όλα να είναι καλά! Προληπτικά πάτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Κορίτσια είδαμε το σποράκι μας σήμερα !! Βάση υπερήχου με έβγαζε 4+5 αλλά λέει πως δεν είναι αξιόπιστο σε αυτή τη φάση.. είδαμε σάκο κ λεκιθικο ασκό , καρδούλα είναι νωρίς μας είπε .. θεωρεί πως είμαι 5+3 περίπου (βάση ημερομηνιών περιόδου και ωορρηξίας)

Ευτυχως είχαμε ξεκινήσει νωρίς την προγεστερονη μου είπε γιατί μπορεί να μην προχωρούσε … 

ηταν ευχαριστημένος γενικά , εμείς πετάξαμε από την χαρά μας !

μου ειπε τα βασικά όχι αλκοόλ κ τσιγάρο (καλά δεν κάπνιζα), έναν καφέ την ημέρα , καλά ψημένο κρέας κ όχι σαλάτες από έξω .. όχι επαφές 🙃 όχι βάρος …

θα με δει την άλλη Πέμπτη πάλι, μήπως ακούσουμε καρδούλα κ μετά είπε θα κάνω κ εξετάσεις αίματος ..

@peacock συγχαρητήρια κορίτσι!!! Εύχομαι κ σένα μια καλή κ τελειομηνο κύηση!! Πητ ποτε σου δίνει;; Βλέπω ότι θα είμαστε συνοδοιπόροι !!

IMG_7898.jpeg

Τι όμορφη εικόνα είναι... Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

εύχομαι όλα να είναι καλά! Προληπτικά πάτε;

Ναι! Είναι 8 μήνες που προσπαθούμε και ο γυναικολόγος μου είπε να εξεταστεί ο σύντροφος αρχικά και για μένα μετά τον χρόνο αν βγουν όλα καλά στον σύντροφο.
 

Βέβαια έγω με υπερήχους που έχω εξεταστεί είναι όλα καλά. Πέρα από τις πολυκυστικες που έχω αλλά είναι λειτουργικές οι ωοθήκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Ναι! Είναι 8 μήνες που προσπαθούμε και ο γυναικολόγος μου είπε να εξεταστεί ο σύντροφος αρχικά και για μένα μετά τον χρόνο αν βγουν όλα καλά στον σύντροφο.
 

Βέβαια έγω με υπερήχους που έχω εξεταστεί είναι όλα καλά. Πέρα από τις πολυκυστικες που έχω αλλά είναι λειτουργικές οι ωοθήκες.

δεν θα σου πω τα κλασσικά είναι νωρίς κλπ κλπ..είμαι υπερ της πρόληψης και πιστεύω ότι όπως εχουμε εμείς το ΠΑΠ κάθε χρόνο έτσι κι εκείνοι πρέπει να κάνουν ενα σπερμοδιάγραμμα για να ξέρουν που βρίσκονται..με το καλό και χωρίς πολύ άγχος! Είστε ενα βήμα πιο κοντά στο σποράκι :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

δεν θα σου πω τα κλασσικά είναι νωρίς κλπ κλπ..είμαι υπερ της πρόληψης και πιστεύω ότι όπως εχουμε εμείς το ΠΑΠ κάθε χρόνο έτσι κι εκείνοι πρέπει να κάνουν ενα σπερμοδιάγραμμα για να ξέρουν που βρίσκονται..με το καλό και χωρίς πολύ άγχος! Είστε ενα βήμα πιο κοντά στο σποράκι :) 

Αυτής ακριβώς της άποψης είμαι και εγω κορίτσι μου! Η πρόληψη είναι το καλύτερο για τον εαυτό μας! 
 

Σε ευχαριστώ πολυυυ από το στόμα σου και στου θεού το αυτί για όλες μας!!!!!🙏🏻🌈 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Δεν έχω και άλλες αντιδράσεις μαρή 🤣 χαχαχαχαχα 

Ευχαριστώ πολύ για την πρόταση αλλά δεν είμαι καλή στην ποίηση... 😂

Εσύ δεν είσαι καλή στην ποίηση λέει χαχαχα θα ξεχάσω τις αφιερώσεις μπιμπελό μου μπιμπελό μου χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Κορίτσια είδαμε το σποράκι μας σήμερα !! Βάση υπερήχου με έβγαζε 4+5 αλλά λέει πως δεν είναι αξιόπιστο σε αυτή τη φάση.. είδαμε σάκο κ λεκιθικο ασκό , καρδούλα είναι νωρίς μας είπε .. θεωρεί πως είμαι 5+3 περίπου (βάση ημερομηνιών περιόδου και ωορρηξίας)

Ευτυχως είχαμε ξεκινήσει νωρίς την προγεστερονη μου είπε γιατί μπορεί να μην προχωρούσε … 

ηταν ευχαριστημένος γενικά , εμείς πετάξαμε από την χαρά μας !

μου ειπε τα βασικά όχι αλκοόλ κ τσιγάρο (καλά δεν κάπνιζα), έναν καφέ την ημέρα , καλά ψημένο κρέας κ όχι σαλάτες από έξω .. όχι επαφές 🙃 όχι βάρος …

θα με δει την άλλη Πέμπτη πάλι, μήπως ακούσουμε καρδούλα κ μετά είπε θα κάνω κ εξετάσεις αίματος ..

@peacock συγχαρητήρια κορίτσι!!! Εύχομαι κ σένα μια καλή κ τελειομηνο κύηση!! Πητ ποτε σου δίνει;; Βλέπω ότι θα είμαστε συνοδοιπόροι !!

IMG_7898.jpeg

Αγάπημενη Έλενα και με τη βούλα έγκυος που λένε.. συγχαρητήρια. Σου εύχομαι μΙα υπέροχη εγκυμοσύνη. Μάιο πας;;; Αρχές μαϊου ; μου ξυπνάς δικές μου αναμνήσεις. 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εσύ δεν είσαι καλή στην ποίηση λέει χαχαχα θα ξεχάσω τις αφιερώσεις μπιμπελό μου μπιμπελό μου χαχαχαχαχαχα

Κρυβε λόγια μαρή 🤣 θα καταλάβουν ότι είμαστε τζαζ εντελώς 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Κρυβε λόγια μαρή 🤣 θα καταλάβουν ότι είμαστε τζαζ εντελώς 🤣

Δεν είναι και η @Girlyεδώ να πει πιο πολλά χααχχαχα για μαϊμούδες και όρθιο κτλ χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Δεν πίστευα ότι θα αισθανόμουν ποτε έτσι βλέποντας μια απλή κουκκίδα … 

συζητούσα χθες με τον άντρα μου ποσό χάρηκε αυτός ξέρω γώ κ μου έλεγε πολύ αλλά καταλαβαίνω ότι αυτός δεν έχει τις δικές μου ορμόνες … εγώ κάπως συγκινήθηκα ρε παιδί μου δεν ξέρω αν φταίει ο χαρακτήρας ή οι ορμόνες μας … ήδη χαϊδεύω τη κοιλιά μου κ του μιλάω .. 

Και πολύ καλά κάνεις! Εγώ είδα 1η φορά το μωράκι μου 7 εβδομάδων αλλά του μιλούσα από τη θετική χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...