Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα ήρθε σας είδε στην κλινική ο μικρός ; Έλα μωρέ μπράβο θέλει προσοχή ειναι καινούργιο τώρα το μωράκι θέλουν να το επεξεργαστούν και εγώ την δικιά μου την προσέχω πολύ είναι άχαρη με τις κινήσεις της και μπορεί το πονέσει άθελα της.. αλλά το καλό είναι πως την θέλει την φιλάει την αγκαλιάζει όταν κλαίει τρέχει να την παρηγορήσει την κάνει ωωω μην κλαις μωράκι τέτοια 😂

Μα τι ωραία ξερεις το χαίρομαι που ακούω έτσι περιπτώσεις σαν την δικιά σου γέννα ήθελα πολύ να το ζήσω και εγώ αλλά δεν πειράζει.. αν το σώμα σου βοηθάει είναι και το μωρό σε καλή θεση προχωράει καλά η γέννα…

μακάρι να γεννάν όλες σαν εσένα 🙂

Άκου τη μωρέ!!! Τη γλυκιά η μεγάλη σου!!!☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Naty_ είπε:

Κορίτσια αλήθεια μου έχουν σπάσει τα νεύρα τα συγκεκριμένα τεστ και θυμάμαι και την τελευταία φορά που τα χρησιμοποίησα πάλι δεν έδειχναν και είχαν δείξει τα home test. Anyway, σήμερα είμαι 14η μέρα (σύμφωνα με τη μια εφαρμογή έκανα χθες ωορρηξία, σύμφωνα με την άλλη κάνω σήμερα). Νομίζω το  πικ στο τεστ κάπου το έχασα εκεί ανάμεσα στη 12η-13η μέρα. Επίσης σήμερα νίωθω ήπια πονάκια, νομίζω έκανα ωορρηξία ή κάνω τελοσπάντων αυτές τις ώρες και τα υγρά μου κάπως σαν να έγιναν λίγο πιο πηχτά. 

Επαφές είχαμε 8η, 10η, 12η, 13η. Σήμερα νιώθω πολύ κουρασμένη αλλά ίσως έχουμε και σήμερα ή αύριο. Για την επόμενη βδομάδα θα δείξει! 

Εσείς τι λέτε; Καλά δεν είμαι από επαφές; Κι επίσης έτυχε σε άλλη να μην δείχνουν τα τεστ αλλα να επιτεύχθηκε τελικά ο σκοπός;!!

 

 

55ee84db-ca6a-4bd5-8eab-69544005a4d1.jpg

Κορίτσι μου μην απελπιζεσαι!! Η @Rena92 πριν από λίγες μέρες το ίδιο ακριβώς έλεγε!! Ότι πάντα κάνει ωορρηξία την 14η και κατηγορούσε τα συγκεκριμένα τεστ ότι είναι ελαττωματικά και τσουπ την 18η μέρα βρήκε την ωορρηξία της τελικά!! Δεν είναι κάθε μήνα το ίδιο!! Πολλά κορίτσια έχουν δει ότι τελικά προσπαθούσαν λάθος μέρες χάρις τα τεστ αυτά! Οι επαφές σου είναι πολύ καλές! Αλλά μη σταματάς τα τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα🌟 

Να σας πω και εγω τα νέα μου. 
Την Τρίτη είχα γιατρο και είδαμε ότι είναι ενδομήτριο και είδαμε και λεκιθινικό🤞🏼

Είμαι 6+1 σήμερα. Έχω πονάκια ανά διαστήματα έντονα μέσα στην μέρα και το στήθος πονάει αρκετά. 

Ολη  μέρα είχα ζαλάδα σήμερα, σαν να μου έπεφτε η πίεση ένιωθα.. και τώρα ενώ έφαγα μια ώρα μετά έχω αναγούλα και εκανα και έναν εμετό. 
 

Εύχομαι να μην συνεχίσουν οι εμετοί και οι ζαλάδες 🙏🏻 

Περαστικα κοριτσι μου, συνηθως οι ναυτιες κτλ ξεκινανε την 6η εβδομαδα και κρατανε μεχρι 12η αλλα η ενταση ειναι πολυ διαφορετικη απο γυναικα σε γυναικα. 
 

Ευχομαι και εγω να ειναι ελαφρια τα συμπτωματα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πηγα κ εγω για χοριακη σημερα (ΜΤΩ 14).

Η χοριακη μου ειναι 77 και 17 προγεστερονη, θα παω για επαναληψη την αλλη εβδομαδα. 
 

Οπως φαινεται μετα τη βιοχημικη ηρθε κατευθειαν αυτη η εγκυμοσυνη, ευχομαι να προχωρησει και να πανε ολα καλα και σε ολα τα κοριτσια που ειναι εγκυες αλλα και σε αυτα που προσπαθουν! 🧿🌈🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Sofi1987 είπε:

Κοριτσια μου πηγα κ εγω για χοριακη σημερα (ΜΤΩ 14).

Η χοριακη μου ειναι 77 και 17 προγεστερονη, θα παω για επαναληψη την αλλη εβδομαδα. 
 

Οπως φαινεται μετα τη βιοχημικη ηρθε κατευθειαν αυτη η εγκυμοσυνη, ευχομαι να προχωρησει και να πανε ολα καλα και σε ολα τα κοριτσια που ειναι εγκυες αλλα και σε αυτα που προσπαθουν! 🧿🌈🙏

Συγχαρητήρια!!!! Καλούς διπλασιασμους!!!🥳🥳😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Sofi1987 είπε:

Κοριτσια μου πηγα κ εγω για χοριακη σημερα (ΜΤΩ 14).

Η χοριακη μου ειναι 77 και 17 προγεστερονη, θα παω για επαναληψη την αλλη εβδομαδα. 
 

Οπως φαινεται μετα τη βιοχημικη ηρθε κατευθειαν αυτη η εγκυμοσυνη, ευχομαι να προχωρησει και να πανε ολα καλα και σε ολα τα κοριτσια που ειναι εγκυες αλλα και σε αυτα που προσπαθουν! 🧿🌈🙏

Κορίτσι μου εύχομαι καλούς διπλασιασμούς !!! Και μένα ξεκίνησε 78 η χοριακη μου 🧿❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofi1987 τι ωραία νέα είναι αυτά!!! Μία μία κορίτσια τα καταφέρνετε, άντε να ρθει και η σειρά μας! Το φυσικό δύσκολο αλλά έστω και με εξωσωματική να τα καταφέρουμε.. 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Sofi1987 είπε:

Κοριτσια μου πηγα κ εγω για χοριακη σημερα (ΜΤΩ 14).

Η χοριακη μου ειναι 77 και 17 προγεστερονη, θα παω για επαναληψη την αλλη εβδομαδα. 
 

Οπως φαινεται μετα τη βιοχημικη ηρθε κατευθειαν αυτη η εγκυμοσυνη, ευχομαι να προχωρησει και να πανε ολα καλα και σε ολα τα κοριτσια που ειναι εγκυες αλλα και σε αυτα που προσπαθουν! 🧿🌈🙏

Κορίτσι μου υπέροχα!!! Με το καλό η επόμενη! Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορα 🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 να σας ζήσει η μπουμπουκα! Θηρίο θα γίνει μέσα στο δίμηνο μείνε ήσυχη! Το πόσο τυχερή είσαι με αυτούς τους τοκετούς φτου φτου❤️🙏🏻🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123κοριτσι μου συνηθως τ μικρα μωρακια αναπληρωνουν τ βάρος τους γρήγοροτερα. Οπότε μην ανησυχείς! Να βγειτε να πατε κ σπιτακι σας να ειστε ολοι μαζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου μην απελπιζεσαι!! Η @Rena92 πριν από λίγες μέρες το ίδιο ακριβώς έλεγε!! Ότι πάντα κάνει ωορρηξία την 14η και κατηγορούσε τα συγκεκριμένα τεστ ότι είναι ελαττωματικά και τσουπ την 18η μέρα βρήκε την ωορρηξία της τελικά!! Δεν είναι κάθε μήνα το ίδιο!! Πολλά κορίτσια έχουν δει ότι τελικά προσπαθούσαν λάθος μέρες χάρις τα τεστ αυτά! Οι επαφές σου είναι πολύ καλές! Αλλά μη σταματάς τα τεστ! 

Έτσι είναι @Naty_ Εγώ πιστεύω πως δεν έγινε ακόμη η ωορρηξία σου, με βάση τα τεστακια που ανέβασες. Και μένα μια μέρα ήταν πιο έντονο, μετά 3-4 μέρες πιο αχνό και μετά πικ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; στην καλλιέργεια κολπικου στο παραπεμπτικο ξέρετε αν το ουρεοπλασμα πλέον γράφεται; Γιατι παλαιότερα ήταν γραμμένο αλλα το πληρωναμε εξτρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Σεπτέμβρης είναι γεμάτος με θετικά τεστ και ανεβασμένες χοριακες!!!! Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια….

Εγω πήγα σήμερα στην μαία μου και η μπουμπου έχει κατέβει και έχω 2 διαστολή. Ο τράχηλος όμως είναι ακόμα πίσω και λίγο σκληρός. 
Συνεχίζω ασκήσεις, περπάτημα και επαφές για να βοηθήσουν οι συσπάσεις να μαλακώσει ο τράχηλος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; στην καλλιέργεια κολπικου στο παραπεμπτικο ξέρετε αν το ουρεοπλασμα πλέον γράφεται; Γιατι παλαιότερα ήταν γραμμένο αλλα το πληρωναμε εξτρα

Όχι δεν γράφεται. Τουλάχιστον μέχρι πριν 1 μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Έτσι είναι @Naty_ Εγώ πιστεύω πως δεν έγινε ακόμη η ωορρηξία σου, με βάση τα τεστακια που ανέβασες. Και μένα μια μέρα ήταν πιο έντονο, μετά 3-4 μέρες πιο αχνό και μετά πικ.

Λες ε; Η βλακεία είναι πως έχω μόνο 2 τεστ ακόμη. Ε θα συνεχίσω επαφές έτσι κι αλλιώς. Και θα καταλάβω κι από τα υγρά αν αύριο είναι πιο παχύρρευστα λογικά έγινε η ωορρηξία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Όχι δεν γράφεται. Τουλάχιστον μέχρι πριν 1 μήνα.

Ε ναι καλά το φαντάστηκα; ποσο παει; 14-20 η ανέβηκε και αυτό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...