Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Αλήθεια κορίτσια!! Από μέγεθος, περιφέρεια κοιλιάς δηλαδή, που έχετε φτάσει;;; Με κοιτάω και μου φαίνεται υπερβολικό το μέγεθος.. σα να βγαίνω από τον 8ο και όχι από τον 6ο... Δε μπορώ να δω από κάτω μου πλέον..🙊😅 Αγχώνομαι.. πόσο θα φτάσει μέχρι να γεννησουμε;;; Είναι φυσιολογικό τόσο πολύ και δη για πρώτο παιδί;! 
    • καλά ναι δε το συζητώ, απλά ήταν η πρώτη φορά που με παρέπεμψαν απ τη γραμμή ΣΟΣ και πιο πολύ πήγα για να δω πως λειτουργεί το σύστημα να σου είμαι ειλικρινής. Γιατί εγώ τα κάνω όλα στο ιδιωτικό και έτσι από περιέργεια ήθελα να δω αν μπορώ βρε αδερφέ να βασιστώ σ αυτούς για κάτι έτσι μικρό, μιας και είναι 5 λεπτά απ το σπίτι μου με τα πόδια. Αλλά δεν, μάπα το καρπούζι που λέμε 😅
    • Εγώ τέτοια θέμα η αλήθεια είναι ότι δεν έχω, το τρώω όλο μου το φαί και κάποιες φορές τρώω και δεύτερο πιάτο 😅 Καλά συνήθως αυτό μου συμβαίνει με τα όσπρια/σαλάτες, σα να μη με πολυγεμίζουν, πχ χθες είχα φασολάκια και πήρα και δευτερη μερίδα 🤣  Ένα άλλο που παρατηρησα πάντως μιας και λέμε για φαί, είναι ότι 2-3 φόρες είχα έντονη ναυτία πριν και μετά το μεσημεριανό. Αυτό δε μου άρεσε καθόλου εννοείται γιατί μου θύμισε εποχές 1ο τριμήνου 😱😱😱
    • Κοίτα ωραίες πληροφορίες!! Ούτε που θα σκεφτόμουν ή θα πήγαινε το μυαλό μου να τα προσέξω αυτά.. πολύ καλή υπηρεσία!! Καλά εννοείτε σε περίπτωση που χρειάζεται πας επείγοντα τρέχοντας!
    • Κοίτα η αλήθεια είναι ότι πιο πολύ με ανησύχησε που ήταν μαλακή, σα χλαπάτσα ένα πράμα 🤣🤣 ενώ "κανονικά" είναι τσίτσα που είχε γράψει κι η φίλη @Kiddo 😅 Αυτή η ξαφνική χαλάρωση με ανησύχισε κυρίως σε συνδυασμό και με το μέγεθος, που έχει δίκιο δλδ το πρωί με το βράδυ πάντα υπάρχει η απόκλιση. Απλά μες τον πανικό μου τα ελαβα όλα υπόψην μου. Όλα καλά πάντως, αφού κερνάει κλωτσίδια, είμαι κι εγώ ήρεμη ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...