Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω για τις συμβουλές σας! Η ψυχολογία μου σε αυτό το θέμα μια είναι ανεβασμένη, μια στα τάρταρα..είναι που θέλω να του προσφέρω ότι καλύτερο μπορούμε , είναι ότι ειμι και αιγοκερως και θέλω να τα έχω όλα υπό έλεγχο 😂 θα προσπαθήσω να ηρεμήσω και να το πάμε βήμα βήμα! Τα ίδια μου λέει και ο σύντροφος!

Βγηκαν και οι υπόλοιπες εξετάσεις θρομβοφιλιας και είμαι καθαρή από τις μεταλλάξεις! Ουφ! Έφυγε αυτό🤞🧿❤️

Ε πες το βρε Άννα μου ότι είσαι αιγόκερως!!! Τώρα μάλιστα, βγάζουν όλα νόημα 😂 Αχ αυτη η control freak πλευρά μας θα μας φάει μια μέρα 😅 πραγματικά αν θες να κάψεις έναν Αιγόκερω, βάλτου σαν task να κάνει παιδί. 

Κι εγώ παθουσα αιγόκερως, ο σύντροφος αιγόκερως και το μωράκι μας εκκολαπτόμενο αιγόκερακι - ή αλλιώς, όλα υπό έλεγχο 🤣🤣🤣🤣🤣

Άλλος για τη βάρκα μας;; 🛥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εμ γι' αυτό μου χτύπαγε η καμπάνα εμένα με τη συζήτηση που είχαμε σε προσωπικό επίπεδο. Αλλά, μην ξεχνάς πως κι εμένα η εγκυμοσύνη μου, με βρήκε σε περίοδο ανεργίας και μέχρι στιγμής μια χαρά έχω καταφέρει να τα βολέψω. Από πέρυσι το Δεκέμβριο περνάω την ΠΙΟ ευτυχισμένη περίοδο της ζωής μου!!!

Υ.γ. η φωτογραφία είναι από την Κυριακή που μας πέρασε και γίναμε ενός μηνός!!!Screenshot_20240919_184844_Gallery.thumb.jpg.1cb345e59e1f30adab96a08a957239be.jpg

αχ αχ για πολλές αγκαλίτσες το ζουζουνάκι σου!!!!!!!!!  🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εμ γι' αυτό μου χτύπαγε η καμπάνα εμένα με τη συζήτηση που είχαμε σε προσωπικό επίπεδο. Αλλά, μην ξεχνάς πως κι εμένα η εγκυμοσύνη μου, με βρήκε σε περίοδο ανεργίας και μέχρι στιγμής μια χαρά έχω καταφέρει να τα βολέψω. Από πέρυσι το Δεκέμβριο περνάω την ΠΙΟ ευτυχισμένη περίοδο της ζωής μου!!!

Υ.γ. η φωτογραφία είναι από την Κυριακή που μας πέρασε και γίναμε ενός μηνός!!!Screenshot_20240919_184844_Gallery.thumb.jpg.1cb345e59e1f30adab96a08a957239be.jpg

Μας αποτελειωσες Κάτια 😍😍😍 

Να τη χαίρεσαι την κούκλα σου ❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Μα τι ωραία 🥰🥰Από την φωτογράφιση είναι αυτήν;

Όχι καλέ. Σπίτι με το κινητό μου. Ακόμα δεν την έχουμε κάνει τη φωτογράφιση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Naty_ είπε:

αχ αχ για πολλές αγκαλίτσες το ζουζουνάκι σου!!!!!!!!!  🥰🥰🥰

Πίστεψε με της κάνω όσες περισσότερες μπορώ!!! Κι ας ακούω συνέχεια αυτές τις γνωστές ανοησίες!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Μας αποτελειωσες Κάτια 😍😍😍 

Να τη χαίρεσαι την κούκλα σου ❤️🥰

Ευχαριστώ πάρα πολύ αγαπημένη!!! Με το καλό και το δικό σας το μπουμπούκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anna_30 εντάξει κλαίω 🤣 με το αιγόκερως να ξέρεις!!! Μια από τα ίδια κι εγώ! Αιγοκεράκι και τι αιγοκεράκι πρωτοχρονιάτικο. Τώρα τυχερό με λες, άτυχο με λες! δεν ξέρω, θα δίξει η νεκροψία στο τέλος. Πάντως ένα κάψιμο στον εγκεφάλο το λες σίγουρα.. πόσο ταύτιση πια με το θέμα δουλειά και εγκυμοσύνη και όλα υπό έλεγχο γενικότερα. 

κι εγώ κάπως έτσι σκέφτομαι, δουλεύω με σύμβαση ορισμένου χρόνου σε ένα συνεταιρισμό με αποτέλεσμα να φοβάμαι σε ενδεχόμενη εγκυμοσύνη να μην μου κάνουν ανανέωση. Η αλήθεια είναι ότι όταν πήγα για συνέντευξη το πρώτο πράγμα που μου είπαν είναι ότι εμείς οι γυναίκες το μόνο "κακό" που έχουμε είναι ότι μένουμε έγκυες σε ανύποπτο χρόνο & υπάρχει πρόβλημα εκεί. Οπότε είναι κάτι που με απασχολεί κι εμένα. 

Να φανταστείς ότι η σύμβαση μου λήγει τώρα αρχές Ιανουαρίου και δεν ξέρω μετά για πόσους μήνες θα μου την ανανεώσουν ακόμη, οπότε σκέφτομαι πως καλώς εχόντων των πραγμάτων θα περάσω επιτροπή τώρα τον Οκτώβριο, θα αφήσω Νοέμβριο και Δεκέμβριο, μιας και ο Δεκέμβριος είναι μήνας εορτών και δύσκολα να βρεις γιατρούς και προσωπικό στη θέση του & να ξεκινήσω την όλη διαδικασία τον Ιανουάριο με την ανανέωση της σύμβασης. Εδώ ταιριάζει και η προφητεία της @Παρασκευαιδου Ζαΐρα ότι η σφαίρα της βλέπει εγκυμοσύνη το Φεβρουάριο.. 😅

εκτός κι αν δεν κρατηθώ και προλάβω εν τέλη τον κύκλο του Νοεμβρίου & ξεκινήσω τη διαδικασία τότε, επομένως καλώς εχόντων των πραγμάτων να είμαι Δεκέμβριο έγκυος, οπότε Ιανουάριο δεν θα φαίνεται τπτ από εγκυμοσύνη και γενικά θα είναι πολύ νωρίς για να ανακοινώσω το οτιδήποτε και δεν θα μπορέσουν να μου πούνε από τη δουλειά το ήξερες όταν υπέγραφες την ανανέωση και δεν μας το είπες.. 🫣😜🤔🤫

@Θέτις Κ. λένε σπίτι χωρίς Γιάννη προκοπή δεν κάνει.. εγώ θα πω σπίτι χωρίς έναν Αιγόκερω μέσα χαΐρι δεν βλέπει που λένε & στο χωριό μου.. και φαντάσου εσείς προκοπή με τόσα Αιγοκεράκια μέσα σένα σπίτι..!!! 😝😝😝 

Welcome to the club σε όλα τα Αιγοκεράκια θα πω εγώ μιας και είμαστε τα καλύτερα παιδιά..!!! 🤣

FB_IMG_1559073166900.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά εγώ έχω ωροσκόπο αιγόκερο πιάνεται; πχ τώρα από τις 6 δεν έχω κάτσει, έφτιαξα κάτι μπισκοτα έκανα 2 3 φαγητά γιατί είναι εδώ 2 φίλοι του αγοριού μου και ζήτησα συγγνώμη για να καθαρίσω το σπίτι (κάθονται έξω εκεινοι) και αφού τελείωσα τις δουλειές μου έφαγα τη μερίδα μου 🫡

Εντωμεταξύ τώρα στη φάση που είμαι , πχ σήμερα ένιωθα πολύ καλά γιαυτό και έκανα πολλές δουλειές,  αλλά σκέφτομαι μήπως το σκύψε σήκω πρέπει να το προσέξω; τώρα το σκέφτομαι με τόσες δουλειές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Κάνει κάποια τεστ ωορρηξίας one step; Πρώτη φορά τα χρησιμοποιώ και δεν βγάζω άκρη. Στο παρελθόν χρησιμοποιούσα clear blue και home test και όλα καλά. Μου έβγαζαν ωορρηξία 14η-15η μέρα και είχα κ εγώ τα συμπτώματα. Τώρα με τα one step είμαι 14η μέρα και ενώ τα υγρά έχουν αυξηθεί, η γραμμή είναι εξαιρετικά άχνη, όπως τις τελευταίες 3 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Κάνει κάποια τεστ ωορρηξίας one step; Πρώτη φορά τα χρησιμοποιώ και δεν βγάζω άκρη. Στο παρελθόν χρησιμοποιούσα clear blue και home test και όλα καλά. Μου έβγαζαν ωορρηξία 14η-15η μέρα και είχα κ εγώ τα συμπτώματα. Τώρα με τα one step είμαι 14η μέρα και ενώ τα υγρά έχουν αυξηθεί, η γραμμή είναι εξαιρετικά άχνη, όπως τις τελευταίες 3 μέρες. 

Ε για να περίμενε λίγο μήπως αυτός ο κύκλος είναι διαφορετικός, παρακολουθησε το και έχε τις επαφές σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Ε για να περίμενε λίγο μήπως αυτός ο κύκλος είναι διαφορετικός, παρακολουθησε το και έχε τις επαφές σου 

Πρώτη φορά μου συμβαίνει! Θα έχουμε και επαφές, αλλά είπαμε να κάνουμε λίγο οικονομία δυνάμεων 😂😂 γιατί με το μωρό βγαίνουμε τελείως off και φοβάμαι μην έρθει τις επόμενες μέρες και δεν μπορούμε να ανταπεξέλθουμε 😝 από την άλλη φοβάμαι μήπως δεν δείχνουν σωστά τα τεστ και την χάσω.. θα δείξει και αύριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Πρώτη φορά μου συμβαίνει! Θα έχουμε και επαφές, αλλά είπαμε να κάνουμε λίγο οικονομία δυνάμεων 😂😂 γιατί με το μωρό βγαίνουμε τελείως off και φοβάμαι μην έρθει τις επόμενες μέρες και δεν μπορούμε να ανταπεξέλθουμε 😝 από την άλλη φοβάμαι μήπως δεν δείχνουν σωστά τα τεστ και την χάσω.. θα δείξει και αύριο! 

Με μεσημεριανά - απογευματινά ούρα και όχι υγρά για κανένα δίωρο πριν. Συνέχισε να κάνεις και θα δείξει. Ποπό σε λίγες μέρες μπαίνω κι εγώ στο παιχνίδι με τα one test. Άντε να δούμε αν θα βγει άκρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Με μεσημεριανά - απογευματινά ούρα και όχι υγρά για κανένα δίωρο πριν. Συνέχισε να κάνεις και θα δείξει. Ποπό σε λίγες μέρες μπαίνω κι εγώ στο παιχνίδι με τα one test. Άντε να δούμε αν θα βγει άκρη! 

Ναι έτσι κάνω! Και σκέψου έκανα στις 11.30 και τώρα πριν 2 ώρες πάλι, αλλά το απογευματινό ήταν πιο αχνό (χωρίς να έχω πιει υγρά). Τι να πω.. καλή επιτυχία κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ναι έτσι κάνω! Και σκέψου έκανα στις 11.30 και τώρα πριν 2 ώρες πάλι, αλλά το απογευματινό ήταν πιο αχνό (χωρίς να έχω πιει υγρά). Τι να πω.. καλή επιτυχία κορίτσι μου! 

@Rena92Και εγω τα χρησιμοποιω τους τελευταίους μηνες! Έχει τύχει ενας κυκλος να είναι διαφορετικός απο τους υπόλοιπους! Συνέχισε τα θα δείξουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena92κοριτσι μ κ γω τα χρησιμοποιουσα. Τ εκανα στις 2 τ μεσημερι. Μπορει τη μια μερα να ειναι αχνο κ την επομενη θετικο. Συνεχισε τα και βλεπεις πως θα παει. Υπήρχαν μηνες π εκανα μονο ενα δυο κ την εβρισκα με τη μια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως κορίτσια κάνω κάτι τεστ ωοριξίας από το Aliexpress & μια χαρά είναι! Πήρα 100 με ελάχιστα χρήματα και κάνω όσα θέλω χωρίς φόβο & πάθος! 😅

& είναι και δοκιμασμένα με υπέρηχο.

Τρίτη πήγα γυναικολόγο μου είπε θα έχεις ωοριξία σήμερα αύριο να περιμένεις από τη δεξιά ωοθήκη και όντως την επόμενη μέρα Τετάρτη απόγευμα είχα έντονη ενόχληση από δεξιά, έκανα δύο τεστ ένα πιο νωρίς το απόγευμα & ένα λίγο πιο αργά και ήταν θετικότατα. Σήμερα που έκανα άλλο ένα για να δω αν έπεσε η ορμόνη βγήκε αρνητικό. Άρα δουλεύουν σωστά και είναι και ελεγμένα από μένα! 😉

17267752763491405313593128314255.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η melitiniღ είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια κάνω κάτι τεστ ωοριξίας από το Aliexpress & μια χαρά είναι! Πήρα 100 με ελάχιστα χρήματα και κάνω όσα θέλω χωρίς φόβο & πάθος! 😅

& είναι και δοκιμασμένα με υπέρηχο.

Τρίτη πήγα γυναικολόγο μου είπε θα έχεις ωοριξία σήμερα αύριο να περιμένεις από τη δεξιά ωοθήκη και όντως την επόμενη μέρα Τετάρτη απόγευμα είχα έντονη ενόχληση από δεξιά, έκανα δύο τεστ ένα πιο νωρίς το απόγευμα & ένα λίγο πιο αργά και ήταν θετικότατα. Σήμερα που έκανα άλλο ένα για να δω αν έπεσε η ορμόνη βγήκε αρνητικό. Άρα δουλεύουν σωστά και είναι και ελεγμένα από μένα! 😉

17267752763491405313593128314255.jpg

@melitiniღΕ να τα δοκιμάσουμε και αυτά 🤣Μεχρι να μείνουμε θα δοκιμάσουμε ολες τις εταιρείες!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Εμ γι' αυτό μου χτύπαγε η καμπάνα εμένα με τη συζήτηση που είχαμε σε προσωπικό επίπεδο. Αλλά, μην ξεχνάς πως κι εμένα η εγκυμοσύνη μου, με βρήκε σε περίοδο ανεργίας και μέχρι στιγμής μια χαρά έχω καταφέρει να τα βολέψω. Από πέρυσι το Δεκέμβριο περνάω την ΠΙΟ ευτυχισμένη περίοδο της ζωής μου!!!

Υ.γ. η φωτογραφία είναι από την Κυριακή που μας πέρασε και γίναμε ενός μηνός!!!Screenshot_20240919_184844_Gallery.thumb.jpg.1cb345e59e1f30adab96a08a957239be.jpg

Ωπ ένας κοριτσαρος ❤️❤️🧿🧿 έκλεισες την φωτογράφηση ή δεν πρόλαβες για Αθήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θέτις Κ. μιλάμε για μεγάλο control freak🤯 δεν θα μπορούσα να φανταστώ πως θα ήταν να έχω στο σπίτι ακόμη έναν Αιγόκερω 😂😂 

@melitiniღ να και άλλο αιγοκερακι που μαγειρεύει πριν πεινάσει.. ελατε να γινόμαστε πολλές 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anna_30 εντάξει εε, έχω κλάψει απο το σχόλιο. Πετυχημένο, μόνο αυτό θα πω.

Όντως πριν πεινάσουμε μαγειρεύουμε εμείς.. 🤣 δεν μπορώ να διανοηθώ να μην έχω κάτι under control! 🫡

@eva_gge_lia θα παραθέσω συσκευασία μην ανησυχείς.. και αν βρω το link από το Aliexpress θα το ανεβάσω. 🙃😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Κάνει κάποια τεστ ωορρηξίας one step; Πρώτη φορά τα χρησιμοποιώ και δεν βγάζω άκρη. Στο παρελθόν χρησιμοποιούσα clear blue και home test και όλα καλά. Μου έβγαζαν ωορρηξία 14η-15η μέρα και είχα κ εγώ τα συμπτώματα. Τώρα με τα one step είμαι 14η μέρα και ενώ τα υγρά έχουν αυξηθεί, η γραμμή είναι εξαιρετικά άχνη, όπως τις τελευταίες 3 μέρες. 

Εγώ χρησιμοποιώ και one step και hometest, ανάλογα ποια έχω εύκαιρα. Δεν είχα θέμα με κανένα από τα δύο να σου πω την αλήθεια. Μετά τον τοκετό εγώ έκανα πολύ αργά ωορρηξία, στον τελευταίο κύκλο που ξεκίνησα πάλι castus Agnus (ψάξτε το όσες δεν έχετε σταθερό κύκλο, κάνει ΘΑΥΜΑΤΑ), επανήλθε η ωορρηξία στις 14 μέρες. 

@Katiana1987 τι πλασματακι υπέροχο είναι αυτό 🥰🥰🥰🧿🧿 Να τους χιλιασει τους μήνες της!! Έτσι έχω κ γω φωτογραφία στο σαλονι από 1 μηνός την δικιά μου, και δεν κατάλαβα για πότε πήγε 11 μηνών 🥹🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...