Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

κορίτσια γνωρίζετε μήπως ποιες τιμές οιστραδιόλης είναι οκ για 2-3η μέρα περιόδου; 

Νομίζω αν θυμάμαι καλά μέχρι 50 θεωρείται οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η peacock είπε:

Η ζωή είναι απρόβλεπτη πολλές φορές....! Εμείς αυτό το ξέρουμε καλά.......!!! 

8 χρόνια προσπαθουσα για μωράκι, εξωσωματικές, αποβολές, απογοητεύσεις... Ιούλιο του 23' ηρθε το ουράνιο τόξο μου.... Και χωρίς να καταλάβω πως τώρα είμαι έγκυος φυσιολογικά στο αδερφάκι του! 

Μη το βάζετε κάτω, μη τα παρατάτε... Κάπου εκεί βρίσκεται το δικό σας θαυματακι! 

Βρε κορίτσι μου τι απίστευτο! Σου εύχομαι τα καλύτερα και με το καλό!!!! Πολλά φιλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Βρε κορίτσι μου τι απίστευτο! Σου εύχομαι τα καλύτερα και με το καλό!!!! Πολλά φιλιά 

Ευχαριστώ ❤️ ☺️ στέλνω την αγάπη μου 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Αυτό ακριβώς είπα και εγώ, ότι βασική τροφή ως το έτος είναι το γάλα, πως γίνεται 10 μηνών να την αφήσουμε μόνο με στερεές; Και μου απάντησε ότι εφόσον δεν θέλει να μην την πιέσω, να βάλω σε παρασκευες/ συνταγές γάλα και να τρώει γιαούρτι και τυρί κάθε μέρα για το ασβέστιο. Η ποσότητα εντωμεταξυ που χωράει σε μια συνταγή και θα φαει το μωρό είναι πολύ μικρή, τι να της κάνει ακριβώς. Για αυτό είπα ότι θα συνεχίσω το θηλασμό, τουλάχιστον μέχρι να γίνει 1 έτους και βλέπουμε. Πάνω από όλα με νοιάζει η υγεία της, όλα τα άλλα έρχονται σε δεύτερη μοίρα. Πολλοί βιάστηκαν να μου πουν ότι κάνω πισωγυρισμα, ότι δεν θα παθει τίποτα και ότι μετά θα είναι ακόμα πιο δύσκολος ο αποθηλασμος που θα είναι πιο μεγάλη. Το αστειο ειναι ότι η μόνη που έκλαψε αυτές τις 5 μέρες του αποθηλασμου ήμουν εγώ! Η μικρή στον κόσμο της, ξυπνουσε έπινε νερό και ξανά ύπνο στην του μπαμπά της.

Με το καλό κορίτσι μου!! Αυτές είναι όμορφες ιστορίες που δίνουν πολύ θάρρος σε όλα τα κορίτσια που δυσκολεύονται να συλλάβουν. Και όντως έτσι είναι, τα θαυαμτακια μας είναι κοντά, αρκεί να μην το βάζουμε κάτω ♥️ 

Έλλη μου να ακολουθείς το ένστικτο σου, εμένα η μικρή μου έκανε μεικτή διατροφή από τη γέννα, κάποια στιγμή το γυρίσαμε στο μπιμπερο και φρέσκο γάλα ήπιε τώρα στα 2 χρόνια, ως τώρα δεν το δεχοταν. Ο μικρός μου θέλει πάντα θηλασμό και μετά πίνει ξένο γάλα. Σου δείχνει το μωρό σου. Καλά έκανες και το θηλασες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Κορίτσι μου εγώ έχω κάνει πρόκληση ωορρηξίας με κλομιφαινη, παρακολούθηση ωορρηξίας και στοχευμένες επαφές γιατί τότε δεν είχα καθόλου σταθερό κύκλο και δεν έκανα ωορρηξία λοιπόν συχνά. Φαντάσου μπορεί να περνούσαν και 6 μήνες για να αδιαθετησω. 

Συμβουλή μου πριν ξεκινήσει την οποιαδήποτε διέγερση και υποβάλλει τον εαυτό της σε τέτοια διαδικασία.... 

1) έλεγχος διαβατοτητας σαλπίγγων κοινώς σαλπιγγογραφια για να επιβεβαιώσουν ότι οι σάλπιγγες είναι ανοιχτές άρα και διαθέσιμες για γονιμοποίηση 

2) καλλιέργεια σπέρματος του συζύγου και κατακερματισμό από τη στιγμή που αναφέρεις ότι είχε 1% μορφολογία 

 

 

@Xrisa95

Συμφωνώ με τη φιλενάδα μου. Το 2017 μου τα έλεγε . Γενικά στη Γερμανία ακολουθούν τι λέει το βιβλίο . Οκ πάμε έτσι . Και εξωσωματική που έκανα όσοι έμαθαν τα δικά μου χτυπούσαν το κεφάλι της. Ούτε ελέγχους ούτε τίποτα πήγα Ελλάδα και ο γιατρός μας ξεσκονισε..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου παίρνοντας αφορμή από την ιστορία της @peacockνα σας πω ότι πρέπει να φιλτραρετε πολύ όσα σας λένε οι γιατροί ειδικά όταν είστε στην ευαλωτη φάση της προσπάθειας για μωρό, να ρωτάτε και άλλους γιατρούς. Εμείς τυχαμε σε περίπτωση που γνωστός γυναικολόγος εξωσωματιστης μας είπε με βεβαιότητα ότι αποκλείεται αφού έκανα αφαίρεση ινομυωματος να κάνω φυσιολογικά παιδί και να μην προσπαθήσουμε καν μεταξύ μας αλλά μόνο με εξωσωματική και αμφίβολο το αποτέλεσμα διότι πειραχτηκε η μήτρα. Το πρώτο μου παιδί το έπιασα στους έξι μήνες ελεύθερων επαφών και το δεύτερο στους τέσσερις μήνες. Να ρωτάτε και πάντα να προσπαθείτε και μεταξύ σας. Εγώ θυμάμαι έκλαιγα μετά το ραντεβού και ο άντρας μου κούναγε το κεφάλι για το πως πέφτει εκμετάλλευση στα πάντα πια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου παίρνοντας αφορμή από την ιστορία της @peacockνα σας πω ότι πρέπει να φιλτραρετε πολύ όσα σας λένε οι γιατροί ειδικά όταν είστε στην ευαλωτη φάση της προσπάθειας για μωρό, να ρωτάτε και άλλους γιατρούς. Εμείς τυχαμε σε περίπτωση που γνωστός γυναικολόγος εξωσωματιστης μας είπε με βεβαιότητα ότι αποκλείεται αφού έκανα αφαίρεση ινομυωματος να κάνω φυσιολογικά παιδί και να μην προσπαθήσουμε καν μεταξύ μας αλλά μόνο με εξωσωματική και αμφίβολο το αποτέλεσμα διότι πειραχτηκε η μήτρα. Το πρώτο μου παιδί το έπιασα στους έξι μήνες ελεύθερων επαφών και το δεύτερο στους τέσσερις μήνες. Να ρωτάτε και πάντα να προσπαθείτε και μεταξύ σας. Εγώ θυμάμαι έκλαιγα μετά το ραντεβού και ο άντρας μου κούναγε το κεφάλι για το πως πέφτει εκμετάλλευση στα πάντα πια. 

Απολύτως σωστό!  Είναι δύσκολοι καιροί δεν το παίζουμε γιατροί αλλά παίρνουμε και 2η και 3η γνώμη γιατί έχουν αγριέψει τα πράγματα!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εμείς να δεις πως ανατριχιασαμε όταν είδαμε το θετικό τεστ εγκυμοσύνης 🤣 

Είμαι 8+1 , το ανακαλύψαμε τη προηγούμενη εβδομάδα... Περίμενα να αδιαθετησω στις διακοπές μας, δεν ήρθε ποτέ περιοδος...ήμουν σίγουρη ότι πρόκειται για κάποια κύστη και η τι μετά από χρόνια ξαναχαλασε ο κύκλος μου.. είχα ζαλάδες, αναγουλες καθημερινά... Θεωρούσα ότι έφταιγαν οι ρακές που πίναμε στις διακοπές και η ζέστη 🤣🤣🤣 

Το βράδυ της επιστροφής στην Αθήνα λέω στον άντρα μου θα κάνω ένα τεστ εγκυμοσύνης γιατί ή έγκυος είμαι ή κάτι μου συμβαίνει και πρέπει να με δει γιατρός... Στη καμπίνα του πλοίου έκανα το τεστ και βγήκε αμέσως θετικό, την επόμενη έκανα χοριακη και ήταν 82.842.... 

Δε ξέρουμε πως έγινε... Δε το προσπαθήσαμε καν... Συζητούσαμε για δεύτερο παιδάκι με τον άντρα μου σε 3-4 χρόνια και εννοείται σκεφτόμασταν έμβρυομεταφορά... Αυτό ήταν απλά δώρο από τον ουρανό! ☺️❤️

ΤΈΛΕΙΟ!!! Μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου και μ' ένα υγιές μωρό στην αγκαλιά σας!!! 

Τα πιο ωραία έρχονται πάντα όταν δεν τα περιμένεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εμείς να δεις πως ανατριχιασαμε όταν είδαμε το θετικό τεστ εγκυμοσύνης 🤣 

Είμαι 8+1 , το ανακαλύψαμε τη προηγούμενη εβδομάδα... Περίμενα να αδιαθετησω στις διακοπές μας, δεν ήρθε ποτέ περιοδος...ήμουν σίγουρη ότι πρόκειται για κάποια κύστη και η τι μετά από χρόνια ξαναχαλασε ο κύκλος μου.. είχα ζαλάδες, αναγουλες καθημερινά... Θεωρούσα ότι έφταιγαν οι ρακές που πίναμε στις διακοπές και η ζέστη 🤣🤣🤣 

Το βράδυ της επιστροφής στην Αθήνα λέω στον άντρα μου θα κάνω ένα τεστ εγκυμοσύνης γιατί ή έγκυος είμαι ή κάτι μου συμβαίνει και πρέπει να με δει γιατρός... Στη καμπίνα του πλοίου έκανα το τεστ και βγήκε αμέσως θετικό, την επόμενη έκανα χοριακη και ήταν 82.842.... 

Δε ξέρουμε πως έγινε... Δε το προσπαθήσαμε καν... Συζητούσαμε για δεύτερο παιδάκι με τον άντρα μου σε 3-4 χρόνια και εννοείται σκεφτόμασταν έμβρυομεταφορά... Αυτό ήταν απλά δώρο από τον ουρανό! ☺️❤️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Είναι απίστευτο! Έχω διαβάσει την ιστορία σου σε προηγούμενα θεματάκια εξωσωματικής κι είχα συγκινηθεί με την προσπάθεια και το πείσμα σου. Και να που τώρα έρχεται το 2ο φυσιολογικά! ❤️ Να πάνε όλα καλά! Μια γλυκιά, εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!🙏🌺

Αν επιτρέπεται, είσαι κάτω των 40; Είμαι κι εγώ σε φάση που προσπαθώ φυσιολογικά μετά το πρώτο παιδί από εξωσωματική, αλλά δεν ελπίζω σε πολλά, κυρίως λόγω ηλικίας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

ΤΈΛΕΙΟ!!! Μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου και μ' ένα υγιές μωρό στην αγκαλιά σας!!! 

Τα πιο ωραία έρχονται πάντα όταν δεν τα περιμένεις!!!

Ευχαριστώ πολύ ❤️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η RAM21 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Είναι απίστευτο! Έχω διαβάσει την ιστορία σου σε προηγούμενα θεματάκια εξωσωματικής κι είχα συγκινηθεί με την προσπάθεια και το πείσμα σου. Και να που τώρα έρχεται το 2ο φυσιολογικά! ❤️ Να πάνε όλα καλά! Μια γλυκιά, εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!🙏🌺

Αν επιτρέπεται, είσαι κάτω των 40; Είμαι κι εγώ σε φάση που προσπαθώ φυσιολογικά μετά το πρώτο παιδί από εξωσωματική, αλλά δεν ελπίζω σε πολλά, κυρίως λόγω ηλικίας...

Ευχαριστώ για τις ευχές! ☺️ 

Είμαι 35 χρονών. 

Εύχομαι ολόψυχα να σου έρθει αυτό που επιθυμείς! 🍀🙏🏼❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η peacock είπε:

Η ζωή είναι απρόβλεπτη πολλές φορές....! Εμείς αυτό το ξέρουμε καλά.......!!! 

8 χρόνια προσπαθουσα για μωράκι, εξωσωματικές, αποβολές, απογοητεύσεις... Ιούλιο του 23' ηρθε το ουράνιο τόξο μου.... Και χωρίς να καταλάβω πως τώρα είμαι έγκυος φυσιολογικά στο αδερφάκι του! 

Μη το βάζετε κάτω, μη τα παρατάτε... Κάπου εκεί βρίσκεται το δικό σας θαυματακι! 

Σοοοοκκκκ!!! Κορίτσι μου ανατρίχιασα😱😱😍😱😍 Συγχαρητηριααααααα!!!!🥳🥳🥳🥳 Με το καλό!!!! Δεν υπάρχει αυτοοοοοοοο❤️❤️❤️❤️ Δεν ξέρω τι να πω… Εννοείται εσυ πρέπει να ανοίξεις το θέμα του Οκτωβρίου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια ξέρω βιάζομαι.. αλλά θα σκάσω . Να ανοίξει το θέμα του Οκτωβρίου η @peacock ?

 

Εννοείται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια ξέρω βιάζομαι.. αλλά θα σκάσω . Να ανοίξει το θέμα του Οκτωβρίου η @peacock ?

 

Of course!! 🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

@Elenaki12 πηγες γιατρό τι έγινε;;

Κορίτσια είδαμε το σποράκι μας σήμερα !! Βάση υπερήχου με έβγαζε 4+5 αλλά λέει πως δεν είναι αξιόπιστο σε αυτή τη φάση.. είδαμε σάκο κ λεκιθικο ασκό , καρδούλα είναι νωρίς μας είπε .. θεωρεί πως είμαι 5+3 περίπου (βάση ημερομηνιών περιόδου και ωορρηξίας)

Ευτυχως είχαμε ξεκινήσει νωρίς την προγεστερονη μου είπε γιατί μπορεί να μην προχωρούσε … 

ηταν ευχαριστημένος γενικά , εμείς πετάξαμε από την χαρά μας !

μου ειπε τα βασικά όχι αλκοόλ κ τσιγάρο (καλά δεν κάπνιζα), έναν καφέ την ημέρα , καλά ψημένο κρέας κ όχι σαλάτες από έξω .. όχι επαφές 🙃 όχι βάρος …

θα με δει την άλλη Πέμπτη πάλι, μήπως ακούσουμε καρδούλα κ μετά είπε θα κάνω κ εξετάσεις αίματος ..

@peacock συγχαρητήρια κορίτσι!!! Εύχομαι κ σένα μια καλή κ τελειομηνο κύηση!! Πητ ποτε σου δίνει;; Βλέπω ότι θα είμαστε συνοδοιπόροι !!

IMG_7898.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια ξέρω βιάζομαι.. αλλά θα σκάσω . Να ανοίξει το θέμα του Οκτωβρίου η @peacock ?

 

Από μένα είναι ΝΑΙ με 1000!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenaki12 είπε:

Κορίτσια είδαμε το σποράκι μας σήμερα !! Βάση υπερήχου με έβγαζε 4+5 αλλά λέει πως δεν είναι αξιόπιστο σε αυτή τη φάση.. είδαμε σάκο κ λεκιθικο ασκό , καρδούλα είναι νωρίς μας είπε .. θεωρεί πως είμαι 5+3 περίπου (βάση ημερομηνιών περιόδου και ωορρηξίας)

Ευτυχως είχαμε ξεκινήσει νωρίς την προγεστερονη μου είπε γιατί μπορεί να μην προχωρούσε … 

ηταν ευχαριστημένος γενικά , εμείς πετάξαμε από την χαρά μας !

μου ειπε τα βασικά όχι αλκοόλ κ τσιγάρο (καλά δεν κάπνιζα), έναν καφέ την ημέρα , καλά ψημένο κρέας κ όχι σαλάτες από έξω .. όχι επαφές 🙃 όχι βάρος …

θα με δει την άλλη Πέμπτη πάλι, μήπως ακούσουμε καρδούλα κ μετά είπε θα κάνω κ εξετάσεις αίματος ..

@peacock συγχαρητήρια κορίτσι!!! Εύχομαι κ σένα μια καλή κ τελειομηνο κύηση!! Πητ ποτε σου δίνει;; Βλέπω ότι θα είμαστε συνοδοιπόροι !!

IMG_7898.jpeg

Δεν είναι το πιο ωραίο φασόλι που βλέπεις;;;;; 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όλα να πάνε τέλεια σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ευχαριστώ για τις ευχές! ☺️ 

Είμαι 35 χρονών. 

Εύχομαι ολόψυχα να σου έρθει αυτό που επιθυμείς! 🍀🙏🏼❤️

Είχε συμβεί το ίδιο σ' ένα φιλικό ζευγάρι. 7 εξωσωματικές για να κρατήσουν με 1000 βάσανα τ' αγοράκι τους αγκαλιά!!! Και σε λιγότερο από χρόνο, έμεινε έγκυος με φυσική σύλληψη!!! Το γέλιο ήταν όταν το είπαν στο γιατρό που τους ρώτησε γιατί δεν έπαιρναν προφυλάξεις!!! 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου παίρνοντας αφορμή από την ιστορία της @peacockνα σας πω ότι πρέπει να φιλτραρετε πολύ όσα σας λένε οι γιατροί ειδικά όταν είστε στην ευαλωτη φάση της προσπάθειας για μωρό, να ρωτάτε και άλλους γιατρούς. Εμείς τυχαμε σε περίπτωση που γνωστός γυναικολόγος εξωσωματιστης μας είπε με βεβαιότητα ότι αποκλείεται αφού έκανα αφαίρεση ινομυωματος να κάνω φυσιολογικά παιδί και να μην προσπαθήσουμε καν μεταξύ μας αλλά μόνο με εξωσωματική και αμφίβολο το αποτέλεσμα διότι πειραχτηκε η μήτρα. Το πρώτο μου παιδί το έπιασα στους έξι μήνες ελεύθερων επαφών και το δεύτερο στους τέσσερις μήνες. Να ρωτάτε και πάντα να προσπαθείτε και μεταξύ σας. Εγώ θυμάμαι έκλαιγα μετά το ραντεβού και ο άντρας μου κούναγε το κεφάλι για το πως πέφτει εκμετάλλευση στα πάντα πια. 

Η αληθεια ειναι πως αν πεσεις σε γιατρο που θελει να εκμεταλλευτεί την κατασταση για να βγαλει λεφτα την εχεις πατήσει. Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη που ηταν καταδικασμένη απο την αρχη απλα εγω δεν το ηξερα επειδη ο γιατρος αποφασισε να μην μου το πει για να βγαλει λεφτα απο την αποξεση, απο εξετασεις που θα με εβαζε μετα να κανω και οχι μονο εγω βεβαια αλλα και ο συζυγος, απο χιλια δυο πραγματα αυτο που καταλαβα ειναι οτι λιγοι γιατροι ειναι ανθρωποι να καταλαβουν τον πονο σου. Να φανταστεις είχα κενο σακο ξεκινησε αιμορραγια για να αποβαλλω και προσπαθουσε να την σταματήσει με χαπια για να μην χασει τα λεφτα. Και σε φιλη μου ο ιδιος γιατρος ηθελε να της παρει το παιδι στον εβδομο μηνα της εγκυμοσυνης της επειδη και καλα δεν αναπτυσσόταν. Ευτυχως την εστειλα στον γιατρο μου που με ξεγεννησε στον γιο μου και την εσωσε την κοπελα. Ουτε κινδυνος υπηρχε εν τελει ουτε τιποτα. Το μωρο μια χαρα γεννήθηκε υγιεσταστο στην ωρα του οχι προωρο. Και ολο αυτο για τα λεφτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η eva96 είπε:

Η αληθεια ειναι πως αν πεσεις σε γιατρο που θελει να εκμεταλλευτεί την κατασταση για να βγαλει λεφτα την εχεις πατήσει. Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη που ηταν καταδικασμένη απο την αρχη απλα εγω δεν το ηξερα επειδη ο γιατρος αποφασισε να μην μου το πει για να βγαλει λεφτα απο την αποξεση, απο εξετασεις που θα με εβαζε μετα να κανω και οχι μονο εγω βεβαια αλλα και ο συζυγος, απο χιλια δυο πραγματα αυτο που καταλαβα ειναι οτι λιγοι γιατροι ειναι ανθρωποι να καταλαβουν τον πονο σου. Να φανταστεις είχα κενο σακο ξεκινησε αιμορραγια για να αποβαλλω και προσπαθουσε να την σταματήσει με χαπια για να μην χασει τα λεφτα. Και σε φιλη μου ο ιδιος γιατρος ηθελε να της παρει το παιδι στον εβδομο μηνα της εγκυμοσυνης της επειδη και καλα δεν αναπτυσσόταν. Ευτυχως την εστειλα στον γιατρο μου που με ξεγεννησε στον γιο μου και την εσωσε την κοπελα. Ουτε κινδυνος υπηρχε εν τελει ουτε τιποτα. Το μωρο μια χαρα γεννήθηκε υγιεσταστο στην ωρα του οχι προωρο. Και ολο αυτο για τα λεφτα.

Πω πω.. έχω πάθει σοκ με αυτά που περιγράφεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Δεν είναι το πιο ωραίο φασόλι που βλέπεις;;;;; 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όλα να πάνε τέλεια σου εύχομαι!!!

Δεν πίστευα ότι θα αισθανόμουν ποτε έτσι βλέποντας μια απλή κουκκίδα … 

συζητούσα χθες με τον άντρα μου ποσό χάρηκε αυτός ξέρω γώ κ μου έλεγε πολύ αλλά καταλαβαίνω ότι αυτός δεν έχει τις δικές μου ορμόνες … εγώ κάπως συγκινήθηκα ρε παιδί μου δεν ξέρω αν φταίει ο χαρακτήρας ή οι ορμόνες μας … ήδη χαϊδεύω τη κοιλιά μου κ του μιλάω .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια ξέρω βιάζομαι.. αλλά θα σκάσω . Να ανοίξει το θέμα του Οκτωβρίου η @peacock ?

 

Δεν έχω και άλλες αντιδράσεις μαρή 🤣 χαχαχαχαχα 

Ευχαριστώ πολύ για την πρόταση αλλά δεν είμαι καλή στην ποίηση... 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...