Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό τέστ η αρνητικό


Recommended Posts

Καλημέρα σας κορίτσια μου..θα ήθελα την βοήθεια σας.. έκανα το πρωί το τέστ και στην αρχή βγήκε αρνητικό μετά από λίγο πάνω από μισή ώρα το κοίταξα και ήταν θετικό..τι να σκεφτώ τι γίνεται σ αυτή την περίπτωση?? έχει κάποια παρόμοια εμπειρία??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η EleniParos είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου..θα ήθελα την βοήθεια σας.. έκανα το πρωί το τέστ και στην αρχή βγήκε αρνητικό μετά από λίγο πάνω από μισή ώρα το κοίταξα και ήταν θετικό..τι να σκεφτώ τι γίνεται σ αυτή την περίπτωση?? έχει κάποια παρόμοια εμπειρία??

Καλησπέρα! Συνήθως στα 3 ή 5 λεπτά λένε οι οδηγίες. Διαβάστε τες να δείτε. Αν βγήκε πιο μετά από το χρονικό όριο που δίνει ο κατασκευαστής, δεν ισχύει το αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η EleniParos είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου..θα ήθελα την βοήθεια σας.. έκανα το πρωί το τέστ και στην αρχή βγήκε αρνητικό μετά από λίγο πάνω από μισή ώρα το κοίταξα και ήταν θετικό..τι να σκεφτώ τι γίνεται σ αυτή την περίπτωση?? έχει κάποια παρόμοια εμπειρία??

Καλησπέρα. Κανονικά πρέπει να βγει θετικό στο διάστημα που αναγράφεται στην συσκευασία. Ενδεχομένως στην μισή ώρα μετά, να βγήκε η γραμμή εξάτμισης. Καλού κακού δεν κάνεις ακόμα ένα τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η EleniParos είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου..θα ήθελα την βοήθεια σας.. έκανα το πρωί το τέστ και στην αρχή βγήκε αρνητικό μετά από λίγο πάνω από μισή ώρα το κοίταξα και ήταν θετικό..τι να σκεφτώ τι γίνεται σ αυτή την περίπτωση?? έχει κάποια παρόμοια εμπειρία??

Καλησπέρα κορίτσι μου! Μου έχει συμβεί κι εμένα. Στην περίπτωσή μου, η γραμμή που βγήκε ήταν γραμμή εξάτμισης. Και η αλήθεια είναι ότι το πιο πιθανό είναι αυτό όταν μιλάμε για μισή ώρα μετά. Ωστόσο, στη θέση σου θα έκανα άλλο ένα τεστ για σιγουριά, όπως είχα κάνει και τότε και μου βγήκε αρνητικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Προσθήκη...