Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η ChrisElen είπε:

Υπάρχει τέτοια πιθανότητα να έχω κάνει 8η μέρα μετά την περίοδο; Τόσο νωρίς;

ΑΧ δεν ξέρω απ αυτά

Φυσικα και υπάρχει.μπορει να έκανες και 5 μέρα . 

Για αυτό φωνάζω πέρα παρά μέρα επαφές.. και μόλις δείτε το θετικό επαφές για 3 συνεχόμενες ημέρες.  

Με το που τελειώνει η ακατανομαστη επαφές φουλ κάνουν και καλό στο σπέρμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/8/2024 at 7:15 ΜΜ, ο/η arntalia είπε:

Μακαρι μακαρι🙏🙏🙏🙏🙏🙏🩷🩷🩷 @Παρασκευαιδουμας δωσε προβλεψεις στο λαο σου

Με βλέπω να κάνω πινακακι.   Για να μην ψάχνετε σε ποια είχα δώσει .. δεν το κάνω φυσικά γτ προκαλεί άγχος. Οποία θέλει θα μου λέει θα μασάω εγώ τα φύλα μου θα δίνω μήνα.. και μετά βουρ επαφουλες και θετικά τέστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Tina23ποσο πολυ λυπάμαι κορίτσι μ δ φαντάζεσαι. Ναι ειναι πολυ θετικο οτι εμεινες εγκυος αλλα πιστεύω είναι ακομα πιο δυσκολο τ να ρθει, να χαρεις κ να φύγει ετσι... σου κλεβουβ τη χαρα μεσα απο τ χερια. Οπως βλεπεις εδω ειμαστε πολλα τ κορίτσια π παλευουμε η παλέψαμε με υπογονιμοτητα, απωλειες κτλ. Ολες σε καταλαβαινουμε. Να εισαι σίγουρη όμως ότι κάποια στιγμή θα ρθει κ σενα η σειρα σου να ρθει και θα μεινει. Στο ευχομαι απο την ψυχη μου. Θες να μας πεις πως καταλάβατε οτι δ προχωραει? Ειδατε κενο σακο πχ? Κατι αλλο? Τι σ ειπε ο γιατρός? Θα ρθει περιοδος η θ κανεις κατι εσυ?

Έκανα την 1η χοριακη και βγήκε 175..πιστεύω ότι βγήκε αρκετά χαμηλή ( τελευταία περίοδος στις 13/7 και έκανα το πρώτο τεστ στις 13/8 μιας και ήμουν σε διακοπές και η 1η χοριακη έγινε 18/8). Επανέλαβα την χοριακη με ελπίδα ότι θα διπλασιαστεί αλλά δυστυχώς έπεσε στα 120. Οπότε χτες πήγα στον γιατρό, με είδε μη τυχόν ήταν εξωμητρια αλλά ευτυχώς δεν ήταν. Τώρα θα ξανακάνω αύριο άλλη μια για να δω ότι πέφτει για να ξεκινήσω αντιβίωση, αν μένει σταθερό θα πρέπει να μπω για αποξεση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λυπάμαι τοσο πολύ κορίτσακι μου . Ξέρω ακριβώς αυτό το συναίσθημα. Είμαι σίγουρη ότι το ουράνιο τόξο σου θα έρθει . 

Είμαι πολύ σίγουρη μέχρι Δεκεμβρίο θα έχεις στα χέρια σου θετικό τεστ, και αυτή την φορά θα είναι το ουράνιο τόξο σου , το αγοράκι σου θα είναι σύντομα κοντά σας. 

Ζαΐρα μου 🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹 αχχχχ αυτές σου οι προβλέψεις❤️❤️... 

ευχαριστώ όλα τα κορίτσια αλλά εσένα Ζαΐρα μου λλλλλιιιιιγουλακι παραπάνω 🤭🤭, πραγματικά δεν βρίσκω λόγια είστε όλες υπέροχες.. Εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να είστε όλες σας καλά και κάθε σας επιθυμία να γίνεται πραγματικότητα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου να τα συνεχίσεις τα τεστ να δεις πως θα πάει 

Αν δεν την βρεις ίσως έγινε νωρίτερα όποτε τον επόμενο μήνα (εύχομαι να μην χρειαστεί ) θα τα αρχίσεις πιο μπροστά 😊

Ναι ίσως έχετε δίκιο.😔 Μου έχουν μείνει άλλα 5 θα τα κάνω και στην 20ή μέρα θα σταματήσω. Νομίζω μετά δεν έχει νόημα, σωστά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Με βλέπω να κάνω πινακακι.   Για να μην ψάχνετε σε ποια είχα δώσει .. δεν το κάνω φυσικά γτ προκαλεί άγχος. Οποία θέλει θα μου λέει θα μασάω εγώ τα φύλα μου θα δίνω μήνα.. και μετά βουρ επαφουλες και θετικά τέστ 

Κι εδώ για μας καμία πρόβλεψη θα έρθει πριν το 25 το σπορί και θα μείνει στο σπιτάκι του επιτέλους  ή να περιμένω από τη νέα χρονιά; ☺️ Καλημέρα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Φυσικα και υπάρχει.μπορει να έκανες και 5 μέρα . 

Για αυτό φωνάζω πέρα παρά μέρα επαφές.. και μόλις δείτε το θετικό επαφές για 3 συνεχόμενες ημέρες.  

Με το που τελειώνει η ακατανομαστη επαφές φουλ κάνουν και καλό στο σπέρμα. 

Αχ δεν το ήξερα, θεωρούσα ότι θέλει λίγο χρόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tina23 είπε:

Έκανα την 1η χοριακη και βγήκε 175..πιστεύω ότι βγήκε αρκετά χαμηλή ( τελευταία περίοδος στις 13/7 και έκανα το πρώτο τεστ στις 13/8 μιας και ήμουν σε διακοπές και η 1η χοριακη έγινε 18/8). Επανέλαβα την χοριακη με ελπίδα ότι θα διπλασιαστεί αλλά δυστυχώς έπεσε στα 120. Οπότε χτες πήγα στον γιατρό, με είδε μη τυχόν ήταν εξωμητρια αλλά ευτυχώς δεν ήταν. Τώρα θα ξανακάνω αύριο άλλη μια για να δω ότι πέφτει για να ξεκινήσω αντιβίωση, αν μένει σταθερό θα πρέπει να μπω για αποξεση.. 

Δεν μπορώ να σου μεταφέρω με λόγια πόσο πολύ λυπάμαι. Και να θυμάσαι δεν είσαι μόνη σου και όλες ξέρουμε τον πόνο σου. Εύχομαι να περάσει το λιγότερο επώδυνα σωματικά και ψυχολογικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Με βλέπω να κάνω πινακακι.   Για να μην ψάχνετε σε ποια είχα δώσει .. δεν το κάνω φυσικά γτ προκαλεί άγχος. Οποία θέλει θα μου λέει θα μασάω εγώ τα φύλα μου θα δίνω μήνα.. και μετά βουρ επαφουλες και θετικά τέστ 

Αχχχχ Ζαίρα μου, Ελπίδα μας έμεινε ο Αύγουστος να ελπίζω 😔 Με ξανά βλέπεις στη γυάλα σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ChrisElen ναι κοριτσι μ συνέχισε τα. Καμια φορα μπορει να αλλαξει ο κύκλος μεσα στη χρονια. Τι ωρα τ κανεις?

@Tina23 κορίτσι μ θα μηδενισει απο μονη της η χοριακη. Θα σ ρθει περιοδος και λογικα θα εισαι ετοιμη να ξεκινησεις κ παλι τις προσπαθειες σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@ChrisElen ναι κοριτσι μ συνέχισε τα. Καμια φορα μπορει να αλλαξει ο κύκλος μεσα στη χρονια. Τι ωρα τ κανεις?

@Tina23 κορίτσι μ θα μηδενισει απο μονη της η χοριακη. Θα σ ρθει περιοδος και λογικα θα εισαι ετοιμη να ξεκινησεις κ παλι τις προσπαθειες σου.

Τα κάνω γύρω στις 16:00 και δεν έχω πιει νερό από τη 13:00.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Με βλέπω να κάνω πινακακι.   Για να μην ψάχνετε σε ποια είχα δώσει .. δεν το κάνω φυσικά γτ προκαλεί άγχος. Οποία θέλει θα μου λέει θα μασάω εγώ τα φύλα μου θα δίνω μήνα.. και μετά βουρ επαφουλες και θετικά τέστ 

Αζ ζαιρα μας δωσε ελπιδα.....σε ευχαριστουμε τοσοοοο🩷🩷😊😊😊Μασησε φυλλα κ δες μες καπου μεσα στο 24 χαχχαχα...σταματησα τη προκληση ωορηξιας 1 μηνα πριν κ το παω φυσικα ..τον αλλο μηνα π εχω επετειο γαμου κλεινω 2 χρονια κ λεω Παναγια μου μακαρι να γινει κατι να τ κανω δωρο στον αντρα μ στην επετειο...αλλα.μαλλον μονη ονειρευομαι 🤣🤣🙏🙏🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η arntalia είπε:

Αζ ζαιρα μας δωσε ελπιδα.....σε ευχαριστουμε τοσοοοο🩷🩷😊😊😊Μασησε φυλλα κ δες μες καπου μεσα στο 24 χαχχαχα...σταματησα τη προκληση ωορηξιας 1 μηνα πριν κ το παω φυσικα ..τον αλλο μηνα π εχω επετειο γαμου κλεινω 2 χρονια κ λεω Παναγια μου μακαρι να γινει κατι να τ κανω δωρο στον αντρα μ στην επετειο...αλλα.μαλλον μονη ονειρευομαι 🤣🤣🙏🙏🤣

Σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια για το καλύτερο δώρο στον άντρα σου. Κάνε το πράξη για μας που δεν το καταφέραμε 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Δεν μπορώ να σου μεταφέρω με λόγια πόσο πολύ λυπάμαι. Και να θυμάσαι δεν είσαι μόνη σου και όλες ξέρουμε τον πόνο σου. Εύχομαι να περάσει το λιγότερο επώδυνα σωματικά και ψυχολογικά.

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ.. Είναι πραγματικά τόσο όμορφο συναίσθημα ότι μεταξύ αγνώστων υπάρχει αυτή η τόσο μοναδική στήριξη.. Σε ευχαριστώ πολύ από καρδιάς ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@ChrisElen

@Tina23 κορίτσι μ θα μηδενισει απο μονη της η χοριακη. Θα σ ρθει περιοδος και λογικα θα εισαι ετοιμη να ξεκινησεις κ παλι τις προσπαθειες σου.

Κορίτσι μου κ εγώ αυτό εύχομαι να αρχίσει να πέφτει, να έρθει η περίοδος και να πάμε ξανά για προσπάθεια ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πηγαίνοντας πίσω τις ωορρηξιες μου παρατήρησα πως οι μέρες που κάνω είναι  18η 21η 20η 20η 19η (μόνο τη 18η εχω παρακολουθήσει με υπερηχο) , σκέφτηκα μήπως προσπαθησουμε επαφές 15η μέχρι 23η μέρα να πιάσουμε όλο το γόνιμο παράθυρο θεωρητικά,  λέω σε αυτό τον κύκλο να μην κάνω τεστακια, επειδή δεν έχω προμηθευτεί κιόλας, τι προτείνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια πηγαίνοντας πίσω τις ωορρηξιες μου παρατήρησα πως οι μέρες που κάνω είναι  18η 21η 20η 20η 19η (μόνο τη 18η εχω παρακολουθήσει με υπερηχο) , σκέφτηκα μήπως προσπαθησουμε επαφές 15η μέχρι 23η μέρα να πιάσουμε όλο το γόνιμο παράθυρο θεωρητικά,  λέω σε αυτό τον κύκλο να μην κάνω τεστακια, επειδή δεν έχω προμηθευτεί κιόλας, τι προτείνετε;

Θα σου πρότεινα να το δοκιμάσεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Tina23 κορίτσι μου κουράγιο,  εύχομαι την επόμενη φορά να ειναι ακομα πιο τυχερή, είμαστε όλες μαζί 🤞🫶

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ 🙏🙏🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια πηγαίνοντας πίσω τις ωορρηξιες μου παρατήρησα πως οι μέρες που κάνω είναι  18η 21η 20η 20η 19η (μόνο τη 18η εχω παρακολουθήσει με υπερηχο) , σκέφτηκα μήπως προσπαθησουμε επαφές 15η μέχρι 23η μέρα να πιάσουμε όλο το γόνιμο παράθυρο θεωρητικά,  λέω σε αυτό τον κύκλο να μην κάνω τεστακια, επειδή δεν έχω προμηθευτεί κιόλας, τι προτείνετε;

Εγώ θα σου έλεγα να το δοκιμάσεις χωρίς τα τεστ, είναι όπως και να έχει λίγο πιο χαλαρωτικό.. 

Έτσι έκανα και εγώ.. Υπολόγισα ένα περιθώριο ημερών για επαφές και αυτό έκανα.. Και έμαθα ότι έμεινα έγκυος.. Άσχετα βέβαια ότι δεν προχώρησε.. Σημασία για μένα ήταν ότι είχα σύλληψη.. 

Σου εύχομαι πολύ σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα 🙏🙏❤️🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! 
 

@Tina23 κορίτσι μου πραγματικά λυπάμαι πολύ.. κράτησε ότι είχατε μια σύλληψη και σίγουρα θα έρθει σύντομα η επόμενη!!!!!!! 🌈🙏🏻 

Και εγω κορίτσια αποφάσισα να σταματήσω τα τεστ ωορρηξιας και ότι βρέξει ας κατεβάσει! Κουράστηκα με τα τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια να σας πω έναν χαζό συνειρμό μου. Εγώ προχθές 20/8 είχα σταδιακά λίγο σχεδόν ελάχιστο καφέ με τα υγρά μου στο σκούπισμα. Εάν είχα ωορρηξία πιο νωρίς δλδ 13/8 ( όπου είχα επαφή και στις 14/8=το πιο σκούρο τεστ) είναι 7 μέρες μετά. Λέτε να προμηνύει κάποια εμφύτευση; Η μοναδική φορά που είδα θετικό τεστ 8 μέρες μετά την ωορρηξία είχα καφέ και την επόμενη μέρα πήρα θετικό τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eirinistz είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 
 

@Tina23 κορίτσι μου πραγματικά λυπάμαι πολύ.. κράτησε ότι είχατε μια σύλληψη και σίγουρα θα έρθει σύντομα η επόμενη!!!!!!! 🌈🙏🏻 

Και εγω κορίτσια αποφάσισα να σταματήσω τα τεστ ωορρηξιας και ότι βρέξει ας κατεβάσει! Κουράστηκα με τα τεστ 

Καλημέρα ❤️

Να το κάνεις! Και όποτε νιώσεις την ανάγκη, τα ξανά ξεκινάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Εγώ θα σου έλεγα να το δοκιμάσεις χωρίς τα τεστ, είναι όπως και να έχει λίγο πιο χαλαρωτικό.. 

Έτσι έκανα και εγώ.. Υπολόγισα ένα περιθώριο ημερών για επαφές και αυτό έκανα.. Και έμαθα ότι έμεινα έγκυος.. Άσχετα βέβαια ότι δεν προχώρησε.. Σημασία για μένα ήταν ότι είχα σύλληψη.. 

Σου εύχομαι πολύ σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα 🙏🙏❤️🌈

Μπράβο κορίτσι μου, αυτό ακριβώς πετύχατε σύλληψη που είναι σημαντικό, και αφού έγινε θα ξανά γίνει! Κουράγιο και υπομονή ❤️

 

Αγαπημένη @Παρασκευαιδου βοηθά σε παρακαλώ, δες τη γυάλα σου μάσα φυλλα δωσε προβλεψεις στο λαο σου ❤️

Δεν είχα ποτε μου σε αυτό το διάστημα σύλληψη ποτε θα γίνει το θαύμα για εμάς?? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εεε εντάξει είσαι μικρούλα γι' αυτό! & εμείς οι γριές η 35αρες με ΑΜΗ 2,99 κουτσά στραβά καλά μας λες..!!! 😅
    • Περαστικα κοπελα μου, εισαι πραγματικα πολυ γενναια! Καλη αναρρωση και ολα θα πανε καλα! Σιγα σιγα θα γινουν ολα. Κραταω οτι ακουσες το ενστικτο σου, το γιατρο σου και τη μητερα σου που ειχε σχετικη εμπειρια δυστυχως η καημενη.. Το οτι η μητερα σου καταφετε να αποκτησει εσενα να σου δινει δυναμη! Και εσυ θα τα καταφερεις!
    • @kokkinoskoufitsaΠραγματικά σε θαυμαζω για την δύναμη που εδειξες σε αυτή τη δύσκολη στιγμή! Έγινε το καλύτερο για την υγεία σου και ειμαι σίγουρη οτι το μωράκι που περιμένεις με τον εναν ή τον αλλο τρόπο θα το αποκτήσεις! Καλη ανάρρωση κορίτσι μου ολα θα πάνε καλά 🙏🙏🙏
    • Η ψυχολογία μου άλλαξε εντελώς με το που πάτησα στερια... και μόνο που είχα τη μάνα μου μαζί και stand by το γενεσις, ήμουν πολύ καλά παρα τον πόνο μου... Η μάνα μου έχοντας πείρα στα εξωμητρια κατάλαβε ότι ήταν αυτό κ με πίεσε να φύγω απ το νησι αμέσως, χωρίς να μου πει τι νομίζει, για να μη φοβηθω. Αν δεν, εκεί θα εμενα και ποιος ξέρει τι θα γινόταν... Σχετικά με τις 8 εβδομάδες, ο γιατρός μου είπε ότι η εξωμητρια άνετα φτάνει 3μηνο μ την ελαστικότητα της σάλπιγγας, όπως και τις 3 φορές στη μάνα μου, που τότε δεν είχαν ούτε χοριακες ούτε τίποτα και το 1ο σύμπτωμα ήταν οι πόνοι του υγρού στην κοιλιά... Ο γιατρός μου είπε ότι γίνεται να αφαιρεθεί το κυημα και να σωθει ή σάλπιγγα αλλά ο ίδιος το κάνει μόνο με γραπτή συγκατάθεση της ασθενούς γιατί είναι σχεδόν βέβαιο ότι η ίδια σάλπιγγα θα δώσει ξανά εξωμητριο (κ εδω θα πω μαμά, έτσι κατάφερε να έχει 3 και όχι 2 εξωμητρια) Για όσες ρωτάτε γιατί έγινε, είχα έναν προδιαθεσιακο παράγοντα. Προηγούμενη επέμβαση κοιλιακής χώρας κ πιθανές συμφησεις. Το οποίο με οδηγεί αυτή τη στιγμή να μη διανοούμαι φυσική σύλληψη, ηταν τοσο επώδυνο αυτό που εζησα που ειλικρινά δε θέλω να το εχω στο μυαλό ουτε σαν ιδεα. Δεν ξέρω αμ φύγει σιγα σιγα ο φόβος αλλα σίγουρα θα του μιλήσω για εξωσωματική στο μεθαυριανο ραντεβού πριν φύγω.  Τελικά το λογιστήριο ευτυχώς μας ενημέρωσε ότι το 3.500 ο γιατρός είπε να γίνει 2.500 επειδή είμαι πελάτισσα...   Θα βγω την Πέμπτη το απόγευμα αν όλα είναι οκ!! Θα με δει τότε !! Νομίζω ότι απάντησα σε όλα πάνω κάτω, είμαι κομμάτια τώρα, μόλις τελείωσα με φάρμακα ορους ενέσεις επισκέψεις κ το μυαλό ακόμα δεν το λες και καλά 🤣
    • Αυτά τα πετρώματα είναι οι συσπάσεις. Εμένα το Σάββατο αυτά γίνονταν πιο τακτικά, διαρκούσαν περισσότερο, ήταν πιο έντονα και επώδυνα και δεν υποχωρούσαν όσο περνούσε η ώρα (είχαν περάσει 3 ώρες και δεν σταματούσαν ή δεν αραίωναν). Εκεί κατάλαβα ότι δεν είναι προπαρασκευάστηκες και πήρα μαία και γιατρο. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...