Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Μπαίνω στα κλεφτά να ευχηθώ @Elk @Katiana1987 να έχετε υπέροχους τοκετούς και Καλη ανάρρωση ❤️ ήρθε η ώρα κορίτσια μουυυυ θα δείτε τις μπέμπες 🩷🩷 θα παρακολουθώ τα νέα σας!

Κορίτσι μου γλυκό, σ' ευχαριστώ πάρα πολύ που με σκέφτεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elkμου, έχοντας κάνει όλο αυτό το ταξίδι μαζί... απ' οτι φαίνεται θα το "τελειώσουμε" και μαζί... σου εύχομαι κορίτσι μου να σου πάνε ΌΛΑ ΚΑΛΆ!!! Με το καλό αύριο το πρωί να κρατήσεις την μπεμπούλα σου αγκαλιά κι να έχεις μια γρήγορη ανάρρωση! Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Θα κάνω εισαγωγή κατά της 7 η ώρα σήμερα έχω πάει την μικρή στην πεθερά μου και κάνω τα τελευταία πράγματα 

 

Αύριο με την πρώτη ευκαιρία θα σας στείλω τα νέα μας 🩷 

πρωι θα με βάλουν τώρα τι ώρα ακριβώς δεν γνωριζω.. δεν βλέπω να κοιμάμαι σήμερα το βράδυ 😅

Εγώ πάντως το βράδυ πριν την καισαρική (τη 2η) κοιμήθηκα σαν πουλάκι!!! Ήξερα τι με περίμενε, ανυπομονούσα να ξημερώσει η μέρα (χωρίς καθόλου άγχος πραγματικά), να πάρω στα χέρια μου την κορούλα μου και επιτέλους να φύγει αυτή η πίεση κ δυσφορία που είχα στην κοιλιά μου 😂😂 με το καλό κορίτσι μου!! Η ανάρρωσή μου στην 2η καισαρική πραγματικά ήταν πανευκολη!! Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το κοριτσάκι❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Elk είπε:

Αφού ο πλακούντας είναι οκ και τρέφεται το μωρο πιστεύω πως δεν θα έχεις θέμα απλά ίσως είναι λίγο μικρούλα και τα κορίτσια συνήθως είναι λίγο πιο μικρά από τα αγοράκια 

εσυ τρέφεσαι καλά; Ή με την δουλειά δεν προλαβαίνεις και μένεις πολλές ώρες νηστική ; 

ασπιρίνη σε δίνει ; 
Θα μπεις στο μήνα σου ειδα θα σταματήσεις και από την δουλειά όποτε θα ξεκουράζεσαι περισσότερο θα μου πεις και με ένα παιδάκι στο σπίτι πάλι υπάρχει κούραση αλλά όσο να πεις και η δουλειά δεν βοηθάει 

Εγώ προσπαθω να τρέφομαι σωστά με τη δουλεια δεν είναι πάντα εύκολο!! Την τελευταία φορά δεν έβαλα καθόλου κιλά έμεινα στάσιμη… εντάξει η γιατρος λέει δεν έχει τόσο σχέση γιατί είναι θέμα πλακούντα… βέβαια τώρα οι ροές είναι μια χαρά…

οπως κ να έχει τώρα είμαστε με άδεια δυο εβδομαδες κ μετά ναι θα μου γράψει άδεια μέχρι να γεννήσω! Τώρα έχω ξανά ραντεβού 19/8 μακάρι να πήρε μπρος…. Διάβασα πολλες ιστορίες κ καθησυχαστικά η αλήθεια γιατί αυτό δε συμβαίνει από την μια μέρα στην άλλη… ασπιρίνη ναι παιρνω από την αρχή για αυτό μ είπε η γιατρος περίμενε αυτή την εξέλιξη λίγο αργότερα οπως κ να έχει θα το βλέπουμε! 
 

με το καλό και στειλε μας όποτε μπορείς κορίτσι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

@Elkμου, έχοντας κάνει όλο αυτό το ταξίδι μαζί... απ' οτι φαίνεται θα το "τελειώσουμε" και μαζί... σου εύχομαι κορίτσι μου να σου πάνε ΌΛΑ ΚΑΛΆ!!! Με το καλό αύριο το πρωί να κρατήσεις την μπεμπούλα σου αγκαλιά κι να έχεις μια γρήγορη ανάρρωση! Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε.!

Με το καλό και σε σένα κορίτσι μου!! Πραγματικά υπέροχο συναίσθημα να περιμένεις κ να μην ξέρεις ποτε έρχεται η ώρα! Τουλάχιστον εγώ το χαιρόμουν πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Έχει ήδη εμπεδωθεί. Την αισθάνομαι ακριβώς πάνω στα κόκαλα του κόλπου πια. Είδα στον ύπνο μου ότι σπάσανε τα νερά σήμερα. Λες να είναι προφητικό; έχουν αρχίσει διάχυτα πονάκια και στην κοιλιά. Απλά ακόμα δεν έχω σουβλιές!

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου.

Οι αρχικοί πόνοι ξέρω ότι δεν είναι ιδιαίτερα δυνατοί (ανάλογα και την γυναίκα βέβαια). Σίγουρα το όνειρο είναι γιατί το σκέφτεσαι πολύ. Δεν σπάνε σε όλες τις κοπέλες τα νερά. Αχ σε βλέπω το πολύ αύριο να έχεις γεννήσει 😁😁😁❤️❤️❤️

Σου εύχομαι να είσαι τυχερή όπως η αδερφή μου που από τότε που της έσπασαν τα νερά μέσα σε 6 ώρες είχε γεννήσει 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν έχω άλλες αντιδράσεις 

σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια και για τις ευχές σας πέρασα όλο το ταξίδι μου εδώ μαζί σας από την πρώτη εγκυμοσύνη μου αλλά και την δεύτερη 🥰

ευχομαι σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν να έρθει σύντομα αυτό το πολύτιμο δωρο 

@Katiana1987 με έναν πόνο θα πω κορίτσι μου είμασταν μαζί σε όλο το ταξίδι με ίδια ΠΗΤ θα χαρώ να έχουμε και την ίδια μέρα γενέθλια τα κορίτσια μας 🩷🩷

Με πρωτη ευκαιρία θα σας στείλω κορίτσια μου 🥰🩷🌈☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για τα καλα σου λόγια 

σημερα κάνω εισαγωγή στο νοσοκομείο έχω αγωνια να πάνε όλα καλά ❤️

αυριο το πρωί θα μπω για καισαρική 🙏

 

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Έχει ήδη εμπεδωθεί. Την αισθάνομαι ακριβώς πάνω στα κόκαλα του κόλπου πια. Είδα στον ύπνο μου ότι σπάσανε τα νερά σήμερα. Λες να είναι προφητικό; έχουν αρχίσει διάχυτα πονάκια και στην κοιλιά. Απλά ακόμα δεν έχω σουβλιές!

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου.

Με το καλό και στις δύο! Να έχετε όμορφες εμπειρίες από την γέννηση των κοριτσιών σας ❤️ να έχετε καλή ανάρρωση! Θα περιμένουμε νέα σας όταν ευκαιρισετε! Χαίρομαι κ συγκινούμαι για όποια ζει αυτές τις υπέροχες,  ανεπαναληπτες, τεραααααστιες στιγμές! Να ζήσετε το θαύμα ️ 🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Με το καλό και σε σένα κορίτσι μου!! Πραγματικά υπέροχο συναίσθημα να περιμένεις κ να μην ξέρεις ποτε έρχεται η ώρα! Τουλάχιστον εγώ το χαιρόμουν πολύ!! 

Κι εγώ χαρούμενη είμαι κορίτσι μου... και μάλιστα πάρα πολύ κιόλας! Απλά δεν έχω ιδέα πόσο μπορούν να κρατήσουν αυτές οι μέρες. Βλέποντας και κάνοντας τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

@Katiana1987ολα αυτά π νιωθεις είναι πολύ καλό σημάδι…άντε περιμένουμε τα νέα σου 

Ναι απλά δεν μπορούμε να ερμηνεύσουμε το πότε θα γίνει το μπαμ!!! χαχαχαχα Θα σας ενημερώσω όσο πιο άμεσα μπορώ κορίτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Οι αρχικοί πόνοι ξέρω ότι δεν είναι ιδιαίτερα δυνατοί (ανάλογα και την γυναίκα βέβαια). Σίγουρα το όνειρο είναι γιατί το σκέφτεσαι πολύ. Δεν σπάνε σε όλες τις κοπέλες τα νερά. Αχ σε βλέπω το πολύ αύριο να έχεις γεννήσει 😁😁😁❤️❤️❤️

Σου εύχομαι να είσαι τυχερή όπως η αδερφή μου που από τότε που της έσπασαν τα νερά μέσα σε 6 ώρες είχε γεννήσει 😊 

Το ξέρω ότι δε σπάνε σε όλες τα νερά αλλά δεν ξέρω και πως το έχει στο μυαλό της η νεαρά να οργανώσει τη μεγάλη της έξοδο!!! χαχαχαχα Μακάρι κορίτσι μου γλυκό! Αύριο πρωι έχω ραντεβού με τη γιατρό... Λες να μη γυρίσω σπίτι μου;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια δεν έχω άλλες αντιδράσεις 

σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια και για τις ευχές σας πέρασα όλο το ταξίδι μου εδώ μαζί σας από την πρώτη εγκυμοσύνη μου αλλά και την δεύτερη 🥰

ευχομαι σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν να έρθει σύντομα αυτό το πολύτιμο δωρο 

@Katiana1987 με έναν πόνο θα πω κορίτσι μου είμασταν μαζί σε όλο το ταξίδι με ίδια ΠΗΤ θα χαρώ να έχουμε και την ίδια μέρα γενέθλια τα κορίτσια μας 🩷🩷

Με πρωτη ευκαιρία θα σας στείλω κορίτσια μου 🥰🩷🌈☺️

Κι εγώ θα το χαρώ πολύ αυτό το "τέλος"!!! Μαζί "χέρι - χέρι"!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Amp92 είπε:

 

Με το καλό και στις δύο! Να έχετε όμορφες εμπειρίες από την γέννηση των κοριτσιών σας ❤️ να έχετε καλή ανάρρωση! Θα περιμένουμε νέα σας όταν ευκαιρισετε! Χαίρομαι κ συγκινούμαι για όποια ζει αυτές τις υπέροχες,  ανεπαναληπτες, τεραααααστιες στιγμές! Να ζήσετε το θαύμα ️ 🥹

Να είσαι καλά κορίτσι μου γλυκό!!! Έρχεται η ώρα και είμαι ενθουσιασμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ προσπαθω να τρέφομαι σωστά με τη δουλεια δεν είναι πάντα εύκολο!! Την τελευταία φορά δεν έβαλα καθόλου κιλά έμεινα στάσιμη… εντάξει η γιατρος λέει δεν έχει τόσο σχέση γιατί είναι θέμα πλακούντα… βέβαια τώρα οι ροές είναι μια χαρά…

οπως κ να έχει τώρα είμαστε με άδεια δυο εβδομαδες κ μετά ναι θα μου γράψει άδεια μέχρι να γεννήσω! Τώρα έχω ξανά ραντεβού 19/8 μακάρι να πήρε μπρος…. Διάβασα πολλες ιστορίες κ καθησυχαστικά η αλήθεια γιατί αυτό δε συμβαίνει από την μια μέρα στην άλλη… ασπιρίνη ναι παιρνω από την αρχή για αυτό μ είπε η γιατρος περίμενε αυτή την εξέλιξη λίγο αργότερα οπως κ να έχει θα το βλέπουμε! 
 

με το καλό και στειλε μας όποτε μπορείς κορίτσι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️

Εμένα μου ειχε πει η Ενδοκρινολογος στην πρώτη εγκυμοσύνη  ότι παίζει ρόλο το να τρώμε, να μην πεινάμε και να μην μένουμε πολλές ώρες νηστικές γιατί μπορεί να έχουμε ως αποτέλεσμα ένα λιποβαρες μωρο τώρα αν ισχύει όντως δεν το ξέρω 🤷‍♀️

Όποτε ξεκούραση τώρα και κοιτα να τρως καλά κορίτσι μου όλα θα είναι μια χαρά θα το παρακολουθείτε με την γιατρό θα παίρνεις και την ασπιρίνη σου και όλα θα είναι μια χαρά 🥰🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σε όσες περιμένετε τα μπεμπάκια σας, σας εύχομαι να γίνουν όλα όπως τα θέλετε και να χαρείτε αυτές τις πρώτες αγκαλιές που δεν ξεχνιούνται ποτέ! :)

Εμένα και επίσημα ήρθε η κυρία στην ώρα της. Μου έκανε τη χάρη χθες που ήμουν στο δρόμο να με περιμένει να μπω στο σπίτι μου πρώτα και τσουπ να τη η μανδάμ! Ξενέρωσα αρκετά θα έλεγα αλλά τι να γίνει? Πάμε και περιμένω εσάς που ακόμα περιμένετε! Είχατε κανένα νέο?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Κορίτσια σε όσες περιμένετε τα μπεμπάκια σας, σας εύχομαι να γίνουν όλα όπως τα θέλετε και να χαρείτε αυτές τις πρώτες αγκαλιές που δεν ξεχνιούνται ποτέ! :)

Εμένα και επίσημα ήρθε η κυρία στην ώρα της. Μου έκανε τη χάρη χθες που ήμουν στο δρόμο να με περιμένει να μπω στο σπίτι μου πρώτα και τσουπ να τη η μανδάμ! Ξενέρωσα αρκετά θα έλεγα αλλά τι να γίνει? Πάμε και περιμένω εσάς που ακόμα περιμένετε! Είχατε κανένα νέο?

 

@Katiana1987 @ElkΜε το καλο κορίτσια, εύχομαι να έχετε εύκολους τοκετούς και ζήσετε τις πιο όμορφες στιγμές με τα μωρακια σας!                            @MinaSamΔε πειράζει κορίτσι μου το άλλο μήνα🤍Εγω 19η μερα, έχω ακόμη μερες για τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987kai @Elk μου με το καλο κοριτσια μου με ενα πονο και ολα.κατ ευχην. @MinaSam μου δε πειραζει...χαλαρωνουμε κ παμε γ τον επομενο μηνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

@Katiana1987kai @Elk μου με το καλο κοριτσια μου με ενα πονο και ολα.κατ ευχην. @MinaSam μου δε πειραζει...χαλαρωνουμε κ παμε γ τον επομενο μηνα. 

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου... Εγώ είμαι στην αναμονή για την "κίνηση" της μπουμπούς μου ΌΤΑΝ αυτή αποφασίσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου... και κυρίως ήδη μανούλες... σας παραθέτω 2 φώτο... η 1η είναι την Πέμπτη και η 2η σήμερα... φαντάζομαι το βλέπετε κι εσείς ότι έχει κατέβει αρκετά η κοιλιά μέσα σε 3 μέρες!20240808_130143.thumb.jpg.f8ac35f7ddb9830f3f211a5390166c7e.jpg20240811_192415.thumb.jpg.dc0caffe7748ade08329655dd57429c8.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Ναι απλά δεν μπορούμε να ερμηνεύσουμε το πότε θα γίνει το μπαμ!!! χαχαχαχα Θα σας ενημερώσω όσο πιο άμεσα μπορώ κορίτσια μου!!!

Αυτά τα πράγματα δεν τα προβλέπεις 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εμένα μου ειχε πει η Ενδοκρινολογος στην πρώτη εγκυμοσύνη  ότι παίζει ρόλο το να τρώμε, να μην πεινάμε και να μην μένουμε πολλές ώρες νηστικές γιατί μπορεί να έχουμε ως αποτέλεσμα ένα λιποβαρες μωρο τώρα αν ισχύει όντως δεν το ξέρω 🤷‍♀️

Όποτε ξεκούραση τώρα και κοιτα να τρως καλά κορίτσι μου όλα θα είναι μια χαρά θα το παρακολουθείτε με την γιατρό θα παίρνεις και την ασπιρίνη σου και όλα θα είναι μια χαρά 🥰🩷

Κορίτσι μου γλυκό θα περιμένουμε τα νέα σας❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου... και κυρίως ήδη μανούλες... σας παραθέτω 2 φώτο... η 1η είναι την Πέμπτη και η 2η σήμερα... φαντάζομαι το βλέπετε κι εσείς ότι έχει κατέβει αρκετά η κοιλιά μέσα σε 3 μέρες!20240808_130143.thumb.jpg.f8ac35f7ddb9830f3f211a5390166c7e.jpg20240811_192415.thumb.jpg.dc0caffe7748ade08329655dd57429c8.jpg

Ναι κατέβηκε…φαίνεται διαφορά…θα κατέβει κι άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου... και κυρίως ήδη μανούλες... σας παραθέτω 2 φώτο... η 1η είναι την Πέμπτη και η 2η σήμερα... φαντάζομαι το βλέπετε κι εσείς ότι έχει κατέβει αρκετά η κοιλιά μέσα σε 3 μέρες!20240808_130143.thumb.jpg.f8ac35f7ddb9830f3f211a5390166c7e.jpg20240811_192415.thumb.jpg.dc0caffe7748ade08329655dd57429c8.jpg

Σε εμένα, τις τελευταίες μέρες πριν την γέννα η κοιλιά μου άλλαζε κάθε μέρα σχεδόν! Σε όλη την εγκυμοσύνη δεν είχα κάνει ραγάδες φαντάσου και τις 3 τελευταίες έκανα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Αυτά τα πράγματα δεν τα προβλέπεις 😂

Όντως! Να δούμε τι θα πει αύριο και η γιατρός!

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι κατέβηκε…φαίνεται διαφορά…θα κατέβει κι άλλο 

Που θα φτάσει καλέ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...