Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

Διάβασα κάτι πολύ όμορφο και συγκινητικό σε μια ομάδα στο Facebook, και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας...

 

Είμαι στην κοιλιά σου,
και ακούω ότι είμαι ένα ουράνιο τόξο.
Ψάχνω δεξιά,
Ψάχνω αριστερά, 
μα χρώματα πουθενά:
μόνο σκοτάδι έχει εδώ μέσα μαμά.

Σ΄ακούω να κλαις.
Γιατί μαμά;
Έρχομαι, μην κλαις!
Μάλλον σου λείπουν τα αδέρφια μου 
που δεν είδες ποτέ.

Σ' ακούω να γελάς.
Συγκρατημένα, αλλά γελάς.
Γίνεται κι αλλιώς;
Κοτζάμ ουράνιο τόξο κουβαλάς!

Δε βλέπω ακόμα το φως μαμά.
Αλλά θα το δω σύντομα,
και μαζί μ' αυτό θα δω κι εσένα,
που κλαις,
που γελάς,
που όλα τα χωράς,
κι εμένα,
και τα αδέρφια μου,
στη μεγάλη σου καρδιά.

Δεν ξέρω όμως αν μ' αρέσει 
να έχω εφτά χρώματα μόνο.
Νιώθω πως πολύ με περιορίζουν.
Εγώ θέλω να έχω όλα τα χρώματα του κόσμου
μαμά,
όχι μόνο εφτά,
κι αυτό μην το ξεχνάς!

Το μωρό σου

🌈22 Αυγούστου Ημέρα για τα μωρά Ουράνια τόξα🌈

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ChrisElen είπε:

Αχ εγώ που χάνω την προθεσμία σου, με ξανά δείχνει η γυάλα σου;;;😔

Γτ την χάνεις +-3 μήνες είναι πάντα ,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Διάβασα κάτι πολύ όμορφο και συγκινητικό σε μια ομάδα στο Facebook, και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας...

 

Είμαι στην κοιλιά σου,
και ακούω ότι είμαι ένα ουράνιο τόξο.
Ψάχνω δεξιά,
Ψάχνω αριστερά, 
μα χρώματα πουθενά:
μόνο σκοτάδι έχει εδώ μέσα μαμά.

Σ΄ακούω να κλαις.
Γιατί μαμά;
Έρχομαι, μην κλαις!
Μάλλον σου λείπουν τα αδέρφια μου 
που δεν είδες ποτέ.

Σ' ακούω να γελάς.
Συγκρατημένα, αλλά γελάς.
Γίνεται κι αλλιώς;
Κοτζάμ ουράνιο τόξο κουβαλάς!

Δε βλέπω ακόμα το φως μαμά.
Αλλά θα το δω σύντομα,
και μαζί μ' αυτό θα δω κι εσένα,
που κλαις,
που γελάς,
που όλα τα χωράς,
κι εμένα,
και τα αδέρφια μου,
στη μεγάλη σου καρδιά.

Δεν ξέρω όμως αν μ' αρέσει 
να έχω εφτά χρώματα μόνο.
Νιώθω πως πολύ με περιορίζουν.
Εγώ θέλω να έχω όλα τα χρώματα του κόσμου
μαμά,
όχι μόνο εφτά,
κι αυτό μην το ξεχνάς!

Το μωρό σου

🌈22 Αυγούστου Ημέρα για τα μωρά Ουράνια τόξα🌈

 

Αχ κορίτσι μου νομίζω ότι για όλες όσες έχουμε περάσει αυτές τις άσχημες καταστάσεις αυτό το κειμενακι μας "χτυπάει" στην πληγή!!!Και το λέω εγώ που μετά από μια παλινδρομη έχω αγκαλιά τον 20 ημερών πρίγκιπα μου 💙🧿...Μη τα παρατάτε κορίτσια,για όλες θα έρθει το ουράνιο τόξο 🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Δεν έχω φτιάξει για εμένα αλλά νομίζω πρέπει να συλλέξεις λίγο μητρικό γάλα, το στέλνεις στον κατασκευαστή και σου φτιάχνουν το κόσμημα που θέλεις. Αν ενδιαφέρεσαι ξέρω κάποια που είναι Θεσσαλονίκη νομίζω, να σου στείλω τα στοιχεία της σε προσωπικό μήνυμα γιατί δεν ξέρω αν θεωρείτε διαφήμιση.

Κάτι βρήκα κι εγώ στο Internet. Ευχαριστώ πολύ. Πολύ ενδιαφέρον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Της χρωστάω πολλααα... 

Για αυτό σήμερα 

17244394937077745954568241067738.jpg

Βοήθεια μας Παναγιά Φανερωμένη!!!

Κι εγώ της χρωστάω την Ισμήνη-Μαρία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Διάβασα κάτι πολύ όμορφο και συγκινητικό σε μια ομάδα στο Facebook, και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας...

 

Είμαι στην κοιλιά σου,
και ακούω ότι είμαι ένα ουράνιο τόξο.
Ψάχνω δεξιά,
Ψάχνω αριστερά, 
μα χρώματα πουθενά:
μόνο σκοτάδι έχει εδώ μέσα μαμά.

Σ΄ακούω να κλαις.
Γιατί μαμά;
Έρχομαι, μην κλαις!
Μάλλον σου λείπουν τα αδέρφια μου 
που δεν είδες ποτέ.

Σ' ακούω να γελάς.
Συγκρατημένα, αλλά γελάς.
Γίνεται κι αλλιώς;
Κοτζάμ ουράνιο τόξο κουβαλάς!

Δε βλέπω ακόμα το φως μαμά.
Αλλά θα το δω σύντομα,
και μαζί μ' αυτό θα δω κι εσένα,
που κλαις,
που γελάς,
που όλα τα χωράς,
κι εμένα,
και τα αδέρφια μου,
στη μεγάλη σου καρδιά.

Δεν ξέρω όμως αν μ' αρέσει 
να έχω εφτά χρώματα μόνο.
Νιώθω πως πολύ με περιορίζουν.
Εγώ θέλω να έχω όλα τα χρώματα του κόσμου
μαμά,
όχι μόνο εφτά,
κι αυτό μην το ξεχνάς!

Το μωρό σου

🌈22 Αυγούστου Ημέρα για τα μωρά Ουράνια τόξα🌈

 

Αχ το διάβασα κι εγώ. Για αυτό προσεύχομαι και αναμένω 💫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Της χρωστάω πολλααα... 

Για αυτό σήμερα 

17244394937077745954568241067738.jpg

Να εχεις την ευλογια της και υπο τη σκεπη της η οικογενεια σου κοριτσι μου🙏🙏 να μας προστατευει ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13αχ τι μου κανες βραδιατικα! Σε συγκινησα εγω τ πρωι με συγκινησες εσυ βραδιατικα. 22 Αυγούστου εγινε το μολις 10+2 βδομαδων μωρο μ αστερι στον ουρανο. Εχοντας 2 παιδια ηλπιζα οτι μέχρι αυτη την ημερομηνία φέτος θα ειχα τ ουρανιο τοξο μ στην κοιλια μου αλλα δεν... κ δεν ξερω και αν υα ερθει και ποτέ..

Για τη βαφτιση κορίτσι μ μην αγχώνεσαι. Θα εχεις μαζι τ φρούτακια της, κανενα γιαουρτι, κατι π ξερεις οτι σίγουρα θα τ φαει. Επισης δοκιμασε σημερα, αυριο, μεσα στη νυχτα π θα ξυπνησει να τις δωσεις εσυ γαλα στο μπουκαλι. Να δεις π θα ειναι απο τ υπνο, θα εχει κ τη μυρωδια σου και το δεχτει πιο ευκολα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γτ την χάνεις +-3 μήνες είναι πάντα ,,

Ζαιρα μου εμένα μήπως δεν με βλέπεις πουθενά στη γυάλα σου και δεν μου λες; 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Ζαιρα μου εμένα μήπως δεν με βλέπεις πουθενά στη γυάλα σου και δεν μου λες; 😂

Σε βλεπει η Ζαιρα...οσες τις εχει δει εχει πεσει μεσα... @Naty_μου θα ερθειιιιιιιιιι συντομαααα🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Elli13αχ τι μου κανες βραδιατικα! Σε συγκινησα εγω τ πρωι με συγκινησες εσυ βραδιατικα. 22 Αυγούστου εγινε το μολις 10+2 βδομαδων μωρο μ αστερι στον ουρανο. Εχοντας 2 παιδια ηλπιζα οτι μέχρι αυτη την ημερομηνία φέτος θα ειχα τ ουρανιο τοξο μ στην κοιλια μου αλλα δεν... κ δεν ξερω και αν υα ερθει και ποτέ..

Για τη βαφτιση κορίτσι μ μην αγχώνεσαι. Θα εχεις μαζι τ φρούτακια της, κανενα γιαουρτι, κατι π ξερεις οτι σίγουρα θα τ φαει. Επισης δοκιμασε σημερα, αυριο, μεσα στη νυχτα π θα ξυπνησει να τις δωσεις εσυ γαλα στο μπουκαλι. Να δεις π θα ειναι απο τ υπνο, θα εχει κ τη μυρωδια σου και το δεχτει πιο ευκολα. 

Θα έρθει κορίτσι μου, για όλες μας θα έρθει. Απλά το κάθε μωράκι έρχεται όταν θελήσει εκείνο, όταν οι συνθήκες είναι κατάλληλες, και εμείς το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να μην το βάζουμε κάτω ♥️🌈 Εγώ την πρώτη μου βιοχημική την είχα Οκτώβρη του 2022. Τον ίδιο μήνα έμεινα έγκυος στο πρώτο μωράκι που άκουσα την καρδούλα του και έπειτα παλινδρόμησε. Οκτώβρη του 2023 γεννήθηκε η κόρη μου... 

Και όλοι όσοι μας βλέπουν με την μπεμπα μας λένε άντε κάντε και ένα δεύτερο, και ένα τρίτο... Απαντάω "αν θέλει ο Θεός θα κάνουμε". Πρόσφατα ένα μικρό κοριτσάκι που πλησίασε το μωρό, με ρώτησε αν έχει αδερφάκι. Όχι ακομα της απάντησα αλλά μέσα μου σκέφτηκα ότι έχει 3 αδερφάκια εκεί ψηλά που την προσέχουν 😇❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Λυπάμαι πολύ για τις απώλειες που έχετε βιώσει, βλέπω ότι πολλές έχετε πονέσει και δεν το ήξερα ότι είναι τόσο συχνό. Η μαμά μου είχε 4 παλινδρομες πριν από μένα αλλά νόμιζα ότι ήταν η εποχή αυτή που δεν υπήρχαν εξετάσεις κλπ. Έχουν περάσει 35-40 χρόνια από τότε και τα σκέφτεται ακόμα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η MarinaM είπε:

Καλημέρα! Λυπάμαι πολύ για τις απώλειες που έχετε βιώσει, βλέπω ότι πολλές έχετε πονέσει και δεν το ήξερα ότι είναι τόσο συχνό. Η μαμά μου είχε 4 παλινδρομες πριν από μένα αλλά νόμιζα ότι ήταν η εποχή αυτή που δεν υπήρχαν εξετάσεις κλπ. Έχουν περάσει 35-40 χρόνια από τότε και τα σκέφτεται ακόμα.. :(

Κ εμενα η μητερα μου πριν απο εμενα 3 αποβολες κ σε προχωρημενη κυηση ολες της και χειρουργεια κ εκει που οι γιατροι λεγανε δυσκολα θα θα ερθει..ηρθα εγω στη ζωη της μετα απο ολοκληρα 13 χρονια γαμου!! Για ολες μας θα ερθει ...ξερει εκεινο τη στιγμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Διάβασα κάτι πολύ όμορφο και συγκινητικό σε μια ομάδα στο Facebook, και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας...

 

Είμαι στην κοιλιά σου,
και ακούω ότι είμαι ένα ουράνιο τόξο.
Ψάχνω δεξιά,
Ψάχνω αριστερά, 
μα χρώματα πουθενά:
μόνο σκοτάδι έχει εδώ μέσα μαμά.

Σ΄ακούω να κλαις.
Γιατί μαμά;
Έρχομαι, μην κλαις!
Μάλλον σου λείπουν τα αδέρφια μου 
που δεν είδες ποτέ.

Σ' ακούω να γελάς.
Συγκρατημένα, αλλά γελάς.
Γίνεται κι αλλιώς;
Κοτζάμ ουράνιο τόξο κουβαλάς!

Δε βλέπω ακόμα το φως μαμά.
Αλλά θα το δω σύντομα,
και μαζί μ' αυτό θα δω κι εσένα,
που κλαις,
που γελάς,
που όλα τα χωράς,
κι εμένα,
και τα αδέρφια μου,
στη μεγάλη σου καρδιά.

Δεν ξέρω όμως αν μ' αρέσει 
να έχω εφτά χρώματα μόνο.
Νιώθω πως πολύ με περιορίζουν.
Εγώ θέλω να έχω όλα τα χρώματα του κόσμου
μαμά,
όχι μόνο εφτά,
κι αυτό μην το ξεχνάς!

Το μωρό σου

🌈22 Αυγούστου Ημέρα για τα μωρά Ουράνια τόξα🌈

 

Έλλη μου ποια ομάδα είναι αυτή στο fb;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Έλλη μου ποια ομάδα είναι αυτή στο fb;

Λέγεται https://www.facebook.com/loveandgriefgr

Αλλά υπάρχει μια ελληνική στην οποία είναι πολλές γυναίκες με απώλειες. Έχω ρίξει απίστευτο κλάμα διαβάζοντας τις ιστορίες τους https://www.facebook.com/groups/1125643150846154/?ref=share

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Λέγεται https://www.facebook.com/loveandgriefgr

Αλλά υπάρχει μια ελληνική στην οποία είναι πολλές γυναίκες με απώλειες. Έχω ρίξει απίστευτο κλάμα διαβάζοντας τις ιστορίες τους https://www.facebook.com/groups/1125643150846154/?ref=share

Σε ευχαριστω 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην το βαζετε κατω κοριτσια.. και εγω τον γιο μου τον γεννησα μετα απο παλινδρομη κυηση και μαλιστα εκανα καιρο να ξανα μεινω εγκυος. Μου πηρε 1,5 χρονο μετα την αποβολη για να ερθει το ουρανιο τοξο μου. Ηρθε και γεμισε την ζωη μου ομορφες στιγμές και αναμνησεις. Δεν ξεχναω ομως την αγωνια που ειχα καθε μηνα για να μεινω εγκυος και αλλο τοσο μεχρι να γεννησω. Μηνα με τον μηνα ευχομουν να πανε ολα καλα για να ερθει στην ζωη ο γιος μου. Θα ερθει για ολες το ουρανιο τοξο μην το ξεχασετε ποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Ζαιρα μου εμένα μήπως δεν με βλέπεις πουθενά στη γυάλα σου και δεν μου λες; 😂

Φυσικά και σε βλέπω τώρα έκανες ένα τζα... Ιανουαρίο βλέπω +++ 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Φυσικά και σε βλέπω τώρα έκανες ένα τζα... Ιανουαρίο βλέπω +++ 🥰🥰🥰

Ααα 😍 Για να δούμε! Και νωρίτερα δεν θα λεγα όχι χαχα 

Αφού με βλέπεις πάντως δεν ανησυχώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως είστε κορίτσια μου;;; 

Σήμερα έχει γενέθλια η "μαμά" μου και φάγαμε ΌΛΟΙ μαζί το μεσημέρι και της κόψαμε την τούρτα!!! (Τα είχα κανονίσει όλα από χθες, που πετάχτηκα και της πήρα δώρο.) Το ευχαριστήθηκε πολύ η γλυκούλα μου!!!

Εμείς είμαστε μια χαρά. Ελπίζω μεθαύριο, που έχουμε τη 2η επίσκεψη στην παιδίατρο, να μας βρει το ίδιο καλά!!! (Αγχώθηκα γιατί ενώ μου λερώνει αρκετές πάνες, μέσα στο 24ωρο, ρίχνει έναν 4ωρο-5ωρο ύπνο!!! Τις υπόλοιπες ώρες ξυπνάει κάθε 3ωρο το αργότερο, μπορεί και ανά 1,5 ώρα να ζητήσει στήθος!!!) 

@marinamanoulitsaελπίζω κι εύχομαι να είναι όλα καλά κορίτσι μου!!! Περιμένουμε τα νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Πως είστε κορίτσια μου;;; 

Σήμερα έχει γενέθλια η "μαμά" μου και φάγαμε ΌΛΟΙ μαζί το μεσημέρι και της κόψαμε την τούρτα!!! (Τα είχα κανονίσει όλα από χθες, που πετάχτηκα και της πήρα δώρο.) Το ευχαριστήθηκε πολύ η γλυκούλα μου!!!

Εμείς είμαστε μια χαρά. Ελπίζω μεθαύριο, που έχουμε τη 2η επίσκεψη στην παιδίατρο, να μας βρει το ίδιο καλά!!! (Αγχώθηκα γιατί ενώ μου λερώνει αρκετές πάνες, μέσα στο 24ωρο, ρίχνει έναν 4ωρο-5ωρο ύπνο!!! Τις υπόλοιπες ώρες ξυπνάει κάθε 3ωρο το αργότερο, μπορεί και ανά 1,5 ώρα να ζητήσει στήθος!!!) 

@marinamanoulitsaελπίζω κι εύχομαι να είναι όλα καλά κορίτσι μου!!! Περιμένουμε τα νέα σου!!!

Άμα λερώνει πάνες μην σε αγχώνει, τρώει!  Θα σας πάρει λίγο καιρό να φτιάξετε ένα πιο σταθερό πρόγραμμα. 
Να χαίρεσαι και την μαμα σου!!!!

 

Εμεις εδώ παρταρουμε σήμερα non stop από τα ξημερώματα 🎉🎉🎉🎉🎉

Δεν έχει σταματησει καθόλου σήμερα να κουνιέται, και όχι απλές κλοτσιές, δίνει πόνο!!!! 
Την Τρίτη έχω γιατρο και θα την δω κιόλας την μπουμπου μου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Η προσμονή για το σποράκι σου σε κάνει να είσαι ανυπόμονη… ζήσε τον έρωτα σου με τον άντρα σου κ θα έρθει εκεί που δεν το περιμένεις !!  εμενα μου ήρθε στο πιο άκυρο μήνα προσπαθειών (εντάξει είχα κ χειρότερο) κ μάλιστα δεν έκανα νωρίτερα τεστ πρώτη φορά γιατί δεν το πίστευα … στην πρώτη μέρα καθυστέρησης έλεγα θα μου έρθει κ την δεύτερη έκανα τεστ γιατί μου ήρθε αναγούλα … Εχε πίστη κ επιμονή! Αν πιστεύεις στα θεία, κάνε προσευχές… εγω σε αλλά νέα πήγα για 2ο υπέρηχο , 6+5 , ακούσαμε καρδούλα !!!! Ευχαριστημένος με την αύξηση στο μέγεθος, καμία ένδειξη για αποκόλληση, παρά τα καφέ που είχα.. είμαι 4 μέρες πίσω (βέβαια το υπολογίζαμε εξ αρχής) .. θα με δει στις 9 εβδομάδες κ μετά πάω στις 12 για αυχενική! μου έδωσε την επιλογή αν θέλω να το βλέπω κάθε βδομάδα , αλλά νομίζω είναι αγχωτικό… (σίγουρα δεν είναι οικονομικό το θέμα) αν δω ότι αγχώνομαι ίσως πάω να το δω νωρίτερα, αλλά καλύτερα να έχουμε κ μια εξέλιξη… για επιβράβευση έφαγα μια κρέπα από έξω , δεν είχα ξαναφάει βρωμια από την μέρα που εμαθα την εγκυμοσύνη (αν εξαιρέσουμε κανονική ταβέρνα/εστιατοριο) χιχιχι
    • Ηθελα να μεινω λίγο μόνη μου είναι η αλήθεια να ηρεμήσω..  αυριο που θα είμαι όλη μέρα μόνη όμως να δω πως θα πάει 😅
    • Αχ μπράβο κορίτσι μου!! Πολύ ωραία! Α έκλεισες κιόλας την β επιπέδου? Εγώ η στις 1 Οκτωβρίου η στις 8 θα την κάνω!! Ακόμα δεν έχω αποφασίσει 🤔 έχω ακούσει ότι μετά την β επιπέδου ο χρόνος κυλάει σαν νεράκι!! Η αλήθεια είναι ότι εμένα μου φάνηκε σαν αιώνας ο 4ο μήνας!! 
    • Οχι δεν ειχα καποιο θέμα παντα κυμαινόταν απο 37 έως 39. Πιστευω να ανέβει  τωρα π μ αλλαξε την αγωγή αν κ πιστευω πως δεν ειναι τοσο χαμηλα κ ειναι λαθος τα αποτελέσματα του νοσοκομείου.Μ εχει ξανασυμβεί. Ειχα δωσει αιμα κ μετα απο ενα δίμηνο  είχα παει να κάνω έλεγχο να δω αν ανέβηκε. Αποτελέσματα νοσοκομείου 32 αιματοκρίτης, παω την ιδια μερα εξω σε μικροβ 36. Σκεφτομαι να παω αυριο στην μικροβιολόγο μ να κανω μια γενική αίματος.  Εγώ πάντως νιωθω καλά. Σιγουρα μπισκοτάκια με ζαχαροπλάστα δεν ξερω τι αλλο. Για πειτε καμια ιδέα κοριτσια   
    • Την είδαμε,μεγάλωσε όντως πολύ κι έπαιζε με τα χέρια της!Όλα καλά!!🧿🩷Τώρα στις 24 πάλι,που έχουμε την Β'επιπεδου!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...