Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

Καλό μήνα κορίτσια μου γλυκά! Εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει πολλές όμορφες στιγμές κ πολλά θετικά τεστακια 🙏🥰

@Παρασκευαιδου @annitakianna @Mpourmpoulo @Antonia2 @Girly @Amp92 @Θέτις Κ. @Maria98 @Mantarini @Eliza Kats @Elli13@Diwni @Katiana1987 @marinamanoulitsa @anna_30 @afr @Tina23 @ditaki @annie! @MinaSam @Eirinistz @eva_gge_lia @arntalia @Xrisa95 @Demy93 @Rena92 @Katerin οποία κοπέλα λειπει κάντε της tag ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλό μήνα να έχουμε.. ❤️❤️❤️

Όσες έχετε φουσκωμένες τις κοιλίτσες σας, σας εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με γερά μωράκια ❤️❤️❤️..και για όλες εμάς που προσπαθούμε να έρθει σύντομα το δικό μας 🌈... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια,  εύχομαι να έχουμε υγεία πάνω από όλα και ας είναι αυτός ο μήνας τυχερός για να φέρει και σε μας τα θαυματακια μας🤞🌈❤️🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου και απο εμενα! Καλος και τυχερος να ειναι αυτος ο μηνας.

Ο τελευταιος του καλοκαιριου...μηνας ηρεμιας και ανασυγκροτησης...μηνας ελπιδας γιατι το καλοκαιρι παντα φυλαει το καλυτερο του μηνα για το τελος του. Καλη εγκυμοσυνη σε ολα τα φουσκωμενα κοριτσια μας με το καλο και ελπιδα να μας δινει η Παναγια για οσες παλευουμε...σε ολες μας να ειμαστε προπαντων γερες ❤️🥰😊🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια! Με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα τα μωράκια σας όσες τα περιμένετε, να έχετε ήρεμο και όμορφο υπόλοιπο εγκυμοσύνης! 🥰 Και εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει θετικά τεστακια με μωρακια που ήρθαν για να μείνουν σε όλες όσες προσπαθούν! Ας είναι ο τυχερός για ολες! 🤗🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 μα πόσο όμορφο όνομα βρε συ!!! Και @arntalia για κάποιο λόγο είναι όντως μήνας ελπίδας όπως στο τέλος του Δεκεμβρίου που βάζεις στόχους για την καινούρια χρονιά :) Άντε εγκυούλες με το καλό να πάρετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα και εγκυούλες to be πάμε μαζί γερά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!καλό μήνα!!!καλή Παναγία!!!με το καλό να πάρουμε όλες αυτό τον μήνα θετικά τεστακια στα χέρια ❣️

Και......

Καλες διακοπές!!!σε εμάς που πάμε διακοπές Αύγουστο ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου γλυκά! Εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει πολλές όμορφες στιγμές κ πολλά θετικά τεστακια 🙏🥰

@Παρασκευαιδου @annitakianna @Mpourmpoulo @Antonia2 @Girly @Amp92 @Θέτις Κ. @Maria98 @Mantarini @Eliza Kats @Elli13@Diwni @Katiana1987 @marinamanoulitsa @anna_30 @afr @Tina23 @ditaki @annie! @MinaSam @Eirinistz @eva_gge_lia @arntalia @Xrisa95 @Demy93 @Rena92 @Katerin οποία κοπέλα λειπει κάντε της tag ♥️

@Elk@ΛΕΥΚΗ@Raf123@Naty_

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι ποιητικός τίτλος @cat12 ❤️ 

Καλό μήνα κορίτσια και καλή αρχή! 💫

Εύχομαι ο Αύγουστος....
...να φέρει τα πολυπόθητα σποράκια σε όσες το περιμένουν... 🌱
...να θρέφει τα μωράκια των εγκύων που τα έχουν στην κοιλιά... 🤰
...και να γεμίσει με χαρά αυτές που γίνονται μανούλες αυτό το μήνα...! 🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια!! Με υγεία σε όλες, όμορφες στιγμές και γεμάτες σπορακια κοιλίτσες! Τέλειο το ποιηματάκι σου @cat12 μου! Έχεις θετική αύρα κ το σποράκι σου το καταλαβαίνει κ μεγαλώνει όμορφα 😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!! Είχα βοήθεια από φίλες μου που έχουν πολύ θετική ενέργεια ♥️ ξεκίνησα να το φτιάχνω κ πήρα κ την δική τους γνώμη κ βγήκε ένα πολύ ωραίο αποτέλεσμα!!! Δεν μπορώ να πάρω τα εύσημα μόνη μου!!! Έχουν κ αυτές παιδάκια κ περιμένουν κ μωράκι οπότε έγινε με πολύ θετική σκέψη 🙏♥️🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Μα τι ποιητικός τίτλος @cat12 ❤️ 

Καλό μήνα κορίτσια και καλή αρχή! 💫

Εύχομαι ο Αύγουστος....
...να φέρει τα πολυπόθητα σποράκια σε όσες το περιμένουν... 🌱
...να θρέφει τα μωράκια των εγκύων που τα έχουν στην κοιλιά... 🤰
...και να γεμίσει με χαρά αυτές που γίνονται μανούλες αυτό το μήνα...! 🤱

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου! (Μου τέλειωσαν οι αντιδράσεις) Αυτός ο μήνας θα είναι ο καλύτερος της ζωής μου!!!

Με το καλό και το δικό σου το μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια !!! Όλες με το καλό να έρθουν τα μωράκια στις κοιλίτσες σας, οσες είμαστε εγκυουλες με το καλό γερά μωράκια να έχουμε 🩵🩷IMG_7925.thumb.jpeg.e0a48a0b77861b7c6b372b929f309f1e.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μουυυ! Καλό μήνα να έχουμε..μηνας ξεκούρασης και ανασυγκρότησης για εμάς..

ευχομαι να φέρει σε όλες σας θετικά τεστακια, στις εγκυμονούσες μας ήρεμες μέρες και τέλειους υπερήχους και στα κορίτσια που θα γεννήσουν εύκολους τοκετούς ❤️🧿 με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλια!

υγεια να έχουμε κοριτσαρες και να περνάμε όμορφα! Όλα θα έρθουν 🧿🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια μουυυ! Καλό μήνα να έχουμε..μηνας ξεκούρασης και ανασυγκρότησης για εμάς..

ευχομαι να φέρει σε όλες σας θετικά τεστακια, στις εγκυμονούσες μας ήρεμες μέρες και τέλειους υπερήχους και στα κορίτσια που θα γεννήσουν εύκολους τοκετούς ❤️🧿 με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλια!

υγεια να έχουμε κοριτσαρες και να περνάμε όμορφα! Όλα θα έρθουν 🧿🤞

Αχ τι όμορφα λόγια!!! Μακάρι κορίτσι μου να τα καταφέρω να έχω φυσικό τοκετό! Απο το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί! 

Με το καλό να σου έρθει κι εσένα το μωράκι εκεί που δεν το περιμένεις!!! Σου το εύχομαι με όλη μου την ψυχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Αχ τι όμορφα λόγια!!! Μακάρι κορίτσι μου να τα καταφέρω να έχω φυσικό τοκετό! Απο το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί! 

Με το καλό να σου έρθει κι εσένα το μωράκι εκεί που δεν το περιμένεις!!! Σου το εύχομαι με όλη μου την ψυχή!

Με συγκίνησες μωρε ❤️🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...