Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθεια εγκυμοσύνης και τεστ


Recommended Posts

Κορίτσια μια ερώτηση! Τελευταία μου περίοδος ήταν 2 Ιουλίου και πήγα στον γυναικολόγο μου 11 Ιουλίου και μου είδε ωάριο και μου είπε να κάνω προσπάθειες 13 και 15 του μήνα αν θέλω μωράκι! Στις 17 είδα αρκετό ροζ στα υγρά μου και μετά σταμάτησε όμως ξαναείδα λίγο καφέ στις 19 του μήνα! Ποτε πιστεύεται ότι πρέπει να κάνω τεστ; Έχω άγχος να δω αν αυτό τον μήνα τα καταφέραμε και εμείς βρε κορίτσια! Έχω κύκλο 30 μέρες άρα πιθανή περίοδος ξανά είναι 1 Αυγούστου! Που μακάρι να μην έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρατήσου όσο πιο πολύ μπορείς και πήγαινε κατευθείαν για χοριακή 1 Αυγούστου! Γιστί και τα τεστ, ενώ μπορ΄εί να είσαι, αργούν να δείξουν καμιά φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου καλή επιτυχία να έχεις! Και από σήμερα θα μπορούσες! Αλλιώς την Τετάρτη! Πάντως αφού σας είπε ο γιατρός μέχρι 15 Ιουλίου να έχετε επαφές (άρα γόνιμες μέρες εκείνο το διάστημα) η αναμενόμενη περίοδος βγαίνει 15 μέρες μετά δλδ 30 Ιουλίου. 

Είτε σήμερα είτε αύριο είτε τη Τετάρτη πίστει να θα δείξει! 

Μακάρι να δεις το θετικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/7/2024 at 8:07 ΜΜ, ο/η Katerin είπε:

Κορίτσια μια ερώτηση! Τελευταία μου περίοδος ήταν 2 Ιουλίου και πήγα στον γυναικολόγο μου 11 Ιουλίου και μου είδε ωάριο και μου είπε να κάνω προσπάθειες 13 και 15 του μήνα αν θέλω μωράκι! Στις 17 είδα αρκετό ροζ στα υγρά μου και μετά σταμάτησε όμως ξαναείδα λίγο καφέ στις 19 του μήνα! Ποτε πιστεύεται ότι πρέπει να κάνω τεστ; Έχω άγχος να δω αν αυτό τον μήνα τα καταφέραμε και εμείς βρε κορίτσια! Έχω κύκλο 30 μέρες άρα πιθανή περίοδος ξανά είναι 1 Αυγούστου! Που μακάρι να μην έρθει! 

Μπορείς ήδη να κάνεις κάποιο τεστ. Αλλά για πιο σίγουρα αποτελέσματα, από την ημερομηνία της αναμενόμενης περιόδου και μετά. Ή ακόμα καλύτερα μια χοριακη. Καλή επιτυχία και να μας ενημερώσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Κορίτσι μου καλή επιτυχία να έχεις! Και από σήμερα θα μπορούσες! Αλλιώς την Τετάρτη! Πάντως αφού σας είπε ο γιατρός μέχρι 15 Ιουλίου να έχετε επαφές (άρα γόνιμες μέρες εκείνο το διάστημα) η αναμενόμενη περίοδος βγαίνει 15 μέρες μετά δλδ 30 Ιουλίου. 

Είτε σήμερα είτε αύριο είτε τη Τετάρτη πίστει να θα δείξει! 

Μακάρι να δεις το θετικό!!

Μάλλον θα κάνω ένα αύριο το πρωί! Πριν λίγο είδα λίγα καφέ! Ας ελπίσουμε να είναι από εμφύτευση τι να πω! Έχω αγωνίαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η afr είπε:

Μπορείς ήδη να κάνεις κάποιο τεστ. Αλλά για πιο σίγουρα αποτελέσματα, από την ημερομηνία της αναμενόμενης περιόδου και μετά. Ή ακόμα καλύτερα μια χοριακη. Καλή επιτυχία και να μας ενημερώσεις!!

Θα σας ενημερώσω! 💖 μακάρι να πάει καλά!!! Πριν λίγο είδα καφέ βλέννη! Το ημερολόγιο μ δείχνει περίοδο στις 1 Αυγούστου έχω σταθερό κύκλο 30 ημερων! Θα δείξει! 🙏💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/7/2024 at 6:39 ΜΜ, ο/η Katerin είπε:

Μάλλον θα κάνω ένα αύριο το πρωί! Πριν λίγο είδα λίγα καφέ! Ας ελπίσουμε να είναι από εμφύτευση τι να πω! Έχω αγωνίαααα

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/7/2024 at 6:40 ΜΜ, ο/η Katerin είπε:

Θα σας ενημερώσω! 💖 μακάρι να πάει καλά!!! Πριν λίγο είδα καφέ βλέννη! Το ημερολόγιο μ δείχνει περίοδο στις 1 Αυγούστου έχω σταθερό κύκλο 30 ημερων! Θα δείξει! 🙏💖

Καλά αποτελέσματα!! 🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/7/2024 at 2:35 ΜΜ, ο/η Katerin είπε:

Κορίτσια μου τελικά αδιαθέτησα! Όμως δεν το βάζω κάτω! 💖💖💖

Καλή επιτυχία στην επόμενη προσπάθεια κορίτσι μου!!! 🤎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...