Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βοηθειαα!!🥰


Recommended Posts

Ειμαι 21 ετων πριν απο περιπουν 2 χρονια ειχα πολυκυστηκες πηρα την αντισυληψη και ολα καλα τωρα. Συζητησα με τον γυναικολογο του ειπα οτι θελουμε να κανουμε παιδακι , μου εδωσε φυλλικο οξυ για 2 μηνες..εγω δςν εχω σταθερο κυκλο εχει να μου ερθει απο 30 Μαίου εχω αρκετα συμπτωματα οπως συχνοουρια καουρα, πολυ υπνηλια και φουσκωμα!! εκανα τεστ εκει που απογοητευτηκα βλεποντας αρνητικο εμφανιστηκε μια αχνη μπλε γραμμουλα φαινεται κανονικα!! δεν ξερω πω να προσθεσω την εικονα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσι καλησπέρα, επειδή είσαι νέο μέλος τα μνμτα σου αργούν να δημοσιευτούν, θα πρέπει να συμπληρώσεις 20 μνμτα για να εμφανίζονται αμέσως.
Όσο αφορά για τα συμπτώματα, μπορείς να κάνεις μια χοριακή όπου σίγουρα θα σου δείξει εαν υπάρχει εγκυμοσύνη ή όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/7/2024 at 11:58 ΜΜ, ο/η marilina21 είπε:

Ειμαι 21 ετων πριν απο περιπουν 2 χρονια ειχα πολυκυστηκες πηρα την αντισυληψη και ολα καλα τωρα. Συζητησα με τον γυναικολογο του ειπα οτι θελουμε να κανουμε παιδακι , μου εδωσε φυλλικο οξυ για 2 μηνες..εγω δςν εχω σταθερο κυκλο εχει να μου ερθει απο 30 Μαίου εχω αρκετα συμπτωματα οπως συχνοουρια καουρα, πολυ υπνηλια και φουσκωμα!! εκανα τεστ εκει που απογοητευτηκα βλεποντας αρνητικο εμφανιστηκε μια αχνη μπλε γραμμουλα φαινεται κανονικα!! δεν ξερω πω να προσθεσω την εικονα 

Καλησπέρα κορίτσι μου! Όπως σου είπαν αργούν να δημοσιευτούν τα μηνύματά σου οπότε έχει περάσει καιρός από την ερώτηση σου..Επιβεβαιωσες τελικά εάν είσαι έγκυος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Προσθήκη...