Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια να ρωτήσω; Όσες αναφέρετε ρευματολόγος και αυτοάνοσα, είχατε κάποια ένδειξη αρχικά; Κάνατε κάποια εξέταση που σας παρεπεμψαν εκεί; Σε αιματολογο έχω πάει αλλά σε ρευματολόγο όχι για τις αποβολες και αναρωτιεμαι αν υπάρχει κάτι που δεν έχω ψάξει. Βέβαια δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που έχω μια ολοκληρωμένη κύηση πριν την τελευταία παλινδρομη... Πφφφ δεν ξέρω, δεν θα αντέξω κ άλλη απώλεια. Αυτά σκεφτομαι διαρκώς και προβληματίζομαι...
    • αδρανής νιώθεις γιατί δεν είσαι στο σπίτι σου μόλις πας επειδή θα έχεις και τις δουλειές σου εκει στο χώρο σου θα είναι διαφορετικά  αλλα καλά κανείς αφού έχεις όρεξη να κανείς κοιλιακούς αν αρχίσεις και τις βολτες μετά σίγουρα θα είναι καλύτερα  Ναι τα αγόρια έχουν διαφορετική ανάπτυξη από τα κορίτσια για αυτό κιολας έχουν στο βιβλιαριο ξεχωριστές καμπύλες από τα κορίτσια δεν ειναι μαζί  Εμένα για ζώνη δεν είχαν πει κάτι αλλά γενικά την έχω ακούσει αρκετές φορές αλλά αν λέει ο γιατρός ότι δεν κάνει άστο καλύτερα εγω δεν ρώτησα κιολας 
    • Αυτό είναι αλήθεια Τεστακια δεν έκανα αλλά έχω δύο εφαρμογές και συνήθως με πετυχαίνουν σωστά (έκανα τεστακια σε άλλους κύκλους και τον Φεβρουάριο συμπτωματικά είχα και τεστ παπ και μου επιβεβαίωσε και ο δόκτορας την ωορρηξία όπως την έβγαζε η εφαρμογή). Εβγαζαν λοιπόν ωορρηξία η μία εφαρμογή τη μια μέρα και η άλλη την επόμενη. Είχαμε επαφή και τις δύο μέρες άρα είμαι οκ και στις δύο περιπτώσεις.  
    • ΕΕ σχεδόν τα εχασες όλα και εσυ δεν ειναι πολλά τα 3 Εντάξει θα τα καταφέρεις πιστεύω να τα χάσεις ο θηλασμος λενε βοηθάει αν έχεις όρεξη και το χρόνο για γυμναστική μια χαρά θα φύγουν τα κιλάκια μπαμ μπαμ  εγω με την γυμναστική δεν το έχω καθόλου άσε που ούτε χρόνο δεν έχω αλλά δεν μου αρέσει κιολας το μόνο που μπορεί να προσέξω λίγο ειναι η διατροφη μου αλλά και αυτό αργότερα .. για την ώρα έχω άλλες προτεραιότητες 😅 Εγω το κολλύριο που βάζω είναι το IKOBEL 
    • Συγγνώμη, αλλά ο άντρας σου συμφωνεί μαζί τους ή μαζί σου;;; Στην τελική κάνε μια βόλτα μόνη σου κοντά στο σπίτι όταν κοιμάται το μωρό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...