Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Έλα κορίτσι μου καλοφωτιστητη να είναι η μικρούλα σου να την χαίρεσαι πως ήταν η βάφτιση ; Έκλαψε ; 
Χρόνια της πολλά κιολας πέρασε ένας χρόνος εεε; Πωπω μεγάλωσε!!! ☺️

αντε καλή επιστροφή και στην δουλειά τώρα μέσα τα κεφάλια 😂 την θηλαζεις; Θα την πας παιδικό; Ή θα έχεις άτομο να σου την κρατάει ;

αυριο γίνομαι 33 εβδ ΠΗΤ έχω 23/8 αλλά λογικά θα με βάλει 38 εβδ για καισαρική όποτε υπολογίζω σίγουρα πριν τον 15/8 να έχω γεννησει 9/8 γίνομαι 38 εβδ τώρα θα δούμε.. την άλλη βδομαδα έχω ραντεβού μαζί του θέλω να τον ρωτήσω τι πλάνο έχει να ξέρω τι θα κάνω να πω και την μαμα μου να έρθει.. 

πωπω τίποτα δεν έμεινε Ελκ μου πως πέρασε ο καιρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 313
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

πωπω τίποτα δεν έμεινε Ελκ μου πως πέρασε ο καιρός 

Ναι κοντεύω σε 5 βδομαδες 😳 σοκ ! 
δεν το έχω καταλάβει κορίτσια ότι έρχεται.. πάντως νιωθω την ίδια αίσθηση λες και περιμένω το πρώτο μου παιδί 😂  έχω αυτήν την λαχτάρα και την ανυπομονησία να την δω δεν το έχω καταλαβει πως θα έχω πάλι ένα μωρο σπίτι πως θα είναι με δυο παιδεία και πως θα το πάρει και η κόρη μου τώρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Και αυτό πιστεύω λαθος του γυναικολόγου έπρεπε να σου πει να πας σε ενδοκρινολόγο να σου ρυθμίσει την δόση του χαπιού και το διάστημα που θα το πάρεις.. αυτό είναι δουλειά ενδοκρινολόγου όχι γυναικολόγου έτσι ξέρω εγω απο δικιά μου εμπειρία… ένα μήνα που σε είπε να παρεις το χάπι είναι λίγο αλλά φαντάζομαι θα ξανά κανείς εξετάσεις για να δεις που βρίσκεται να έχεις στο πίσω μερος του μυαλού σου πως αν είναι παθολογικό το αίτιο που είναι πάνω η προλακτινη και δεν φταίνε τα χάπια που πηρες για πρόκληση πολύ πιθανό αν σου πει στο μήνα πάνω να σταματήσεις το χάπι να ξανά ανεβεί η προλακτινη σου   

κανενα τα μπανακια σου παρτο χαλαρά τώρα αφού έτσι αποφασίσατε και από Σεπτέμβριο θα το ξανά δεις αλλά σου λέω γνωμη μου είναι να βρεις καλό ενδοκρινολόγο για αρχή και μετά γυναικολόγο πιστεύω αυτός που έχεις δεν κάνει αυτά που λες δηλαδή..

ο θυρεοειδής πρέπει να είναι κάτω από 2,5 μου είχε πει εμένα για σύλληψη άλλοι το θέλουν και κάτω από 2  

Ο θυροειδης ειναι στο 1.08. Τωρα π ειναι μετα τις διακοπες μου να κανω κ το τεστ παπ θα παω σε αλλο γιατρο να δω πως θα με κατατοπισει...βρισκομαι σε λαθος κατευθυνση τοσο καιρο...κ η αληθεια ειναο πως στεναχωριεμαι πολυ

 Σκεψου προχθες πηγα σε λια παιδικη παρασταση τπυ ανηψιου μου(της αδερφης τ αντρα μ το παιδι) μολις βγηκαν τα παιδακια στη σκηνη το κλαμα πηγε ποταμι...λεω χριστε μου δε θα μπορεσω εγω να κανω ποτε παιδια??! Με επιασε κριση πανικου ηθελα να φυγω απο το θεατρο...δε προλαβε καλα καλα κα τελειωσει η παρασταση εφυγα κ πηγα στ αυτοκινητο να περιμενω τον αντρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!!! 

Συγχαρητήρια για τα θετικά τεστάκια και τις αυχαινικές 😊

@marinamanoulitsa εγώ κάτι βλέπω στο τεστ σου αλλά επειδή έχω δει και παλαιότερα και τζίφος, κρατάω μικρό καλάθι. Αν και έχω feeling για αυτό το μήνα! Αν είναι κάνε ένα ακόμα τεστ την Παρασκευή το πρωί 😜 Για εμάς που έχουμε αγωνία 😅

Εγώ ήμουν φουλ αυτές τις μέρες γιατί βαφτίσαμε τη μικρή μου και έγινε και ενός! Απίστευτο μου φαίνεται! Τέλος του μήνα ξεκινάω και δουλειά... Άντε να δω πως θα τα καταφέρνω μετά όλα 😅

Ποια κορίτσια γεννάνε αυτό το μήνα;;; Για στείλτε εξελίξεις! 

@Elk μου εσένα θα σε βάλει αυτό το μήνα τελικά; Πόσο είσαι τώρα;

Ελάαααα... Να σας ζήσει η νεοφώτιστη κορίτσι μου. Και το όνομα αυτής αν επιτρέπεται;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αγάπη μου ...απλά να αναλάβει ο δικηγόρος εσύ στην κατάσταση σου γιατί να νευριάζεις;;;;;; Φαντάζομαι θα το πας δικαστικά!!!το παιδί του κουβαλάς....ένα τεστ dna και αποδεικνύεται μπαμ μπαμ....

Εντάξει νευρίασα φουλ τώρα!!! άχρηστοι!!!!πρώτα κάνουν ότι κάνουν και μετά δεν θέλουν ...άσε ρε φίλε τώρα να έβαζες προφυλακτικο!!!μακακες Ε μακακες

Ακόμα δεν έχω αποφασίσει αν θα το φτάσω μέχρι τέλους. Σήμερα θα μιλήσω με δικηγόρο να μάθω τη διαδικασία και όταν με το καλό γεννηθεί η μπουμπούκα μου θα αποφασίσω. Ευτυχώς εμένα τα νεύρα μου τώρα δεν κρατάνε πολύ. Είναι στιγμιαία... Μετά βλέπω την κοιλίτσα μου και χαμογελάω σα χαζή. Να μη νευριάζεις κορίτσι μου. 1ον όλα μ΄πεσα στη ζωή είναι και 2ον υπάρχει πιθανότητα να μεγάλωνει ένα μπιζελάκι μέσα σου και δεν κάνουν καλό τα νεύρα! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Νέα απο τον μπαμπά της μπουμπούς μου. Μου έγραψε σε μήνυμα ότι δε θέλει να έχει καμία σχέση. Του έχω ζητήσει πολλές φορές να βρεθούμε αλλά φαίνεται πως δεν έχει τ' @@@δια να με αντιμετωπίσει απο κοντά. Την Παρασκευή θα πάω να τον βρω εκεί που δουλεύει. Πραγματικά κατάφερε να με εκνευρίσει πάρα πολύ! Μάλλον ήρθε η ώρα να δει και το άλλο μου πρόσωπο! Το Σάββατο έχει και τα γενέθλια του κι έχω σκοπό να του τα κάνω αξέχαστα!

Η αγανάκτησή σου είναι απολύτως δικαιολογημένη αλλά σκέψου πιο ψύχραιμα. Αν δεν θέλει, ότι και να κάνεις ή πεις δεν θα καταλήξει πουθενά, το μόνο που θα γίνει είναι να σου ανέβει η πίεση. Και αλήθεια τι περιμένεις ότι θα γίνει? Θέλεις να εμπλακεί με το ζόρι? Γιατί? Αποτι καταλαβαίνω η κοινωνία που ζεις και θα ζήσει η κόρη σου είναι λίγο πιο μικρή και υπάρχουν πιθανότητες να τον δει στο μέλλον τυχαία εξω. Θέλεις να ξέρει ποιος είναι ο πατέρας της και ότι δεν θέλει να έχει σχέση μαζί της? Θέλεις να μην έχει καμία εμπλοκή? Αν θέλεις να είσαι τελείως καλυμμένη και να διεκδικήσεις διατροφή πρέπει να συμβουλευτείς δικηγόρο και να μιλάει εκείνος για σένα. Μην αφήνεις τον δίκαιο θυμό που νιώθεις να μπει μπροστά από τη λογική και το καλύτερο συμφέρον για το παιδάκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eirinistz είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Πες μας και εμάς που είμαστε καινουριες τι έχει συμβεί με αυτόν.. χωρίσατε λόγω του παιδιού ; 

Καλημέρα κορίτσι μου. Με πολύ λίγα λόγια θα σου κάνω ένα σύντομο breefing! Ο μπαμπάς είναι απο την Ολλανδία. Γνωριστήκαμε και γίναμε ζεύγαρι πριν 8 χρόνια γιατί δουλεύαμε μαζί εδώ στη Λευκάδα. Μετά φύγαμε για Ολλανδία και στον χρόνο περίπου πάνω χωρίσαμε. Απο τότε όποτε βρισκόμαστε "περνάμε" καλά. Ε και την τελευταία φορά... ήρθε η μπουμπού μου... Που σε λίγο καιρό θα την έχω στην αγκαλιά μου. Απλά μέχρι τώρα υποτίθεται ότι έπαιρνε το χρόνο για να αποφασίσει και να βρεθούμε να μιλήσουμε. Αλλά αποφάσισε να στείλει ένα ξερό και απαράδεκτο μήνυμα. Αυτά εν ολίγης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι κοντεύω σε 5 βδομαδες 😳 σοκ ! 
δεν το έχω καταλάβει κορίτσια ότι έρχεται.. πάντως νιωθω την ίδια αίσθηση λες και περιμένω το πρώτο μου παιδί 😂  έχω αυτήν την λαχτάρα και την ανυπομονησία να την δω δεν το έχω καταλαβει πως θα έχω πάλι ένα μωρο σπίτι πως θα είναι με δυο παιδεία και πως θα το πάρει και η κόρη μου τώρα 😂

Εγώ ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει 🤪 δεν έχω αγοράσει τίποτα δε μπορώ να οργανωθώ οπως τότε με τον γιο μου που ήμουν έτοιμη 7 μηνών. Πρέπει τον Αύγουστο να είμαι έτοιμη! Λετε στο παιδάκι σας για τον ερχομό του μωρού;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Να πας εννοειεται κ με παρουσια δικηγορου θα ηταν καλο να εισαι κ νομικα καλυμενη...απλα να μη νευριασεις να συγκρατηθεις για σενα γτ εισαι σε δυσκολη κατασταση λαι φαση τωρα κ προεχει η μπουμπου σου. Κολλησε τον στο τοιχο....κανε κ ενα τεστ fana και διεκδικησε ο,τι πρεπει....απλα γυ να υπαρχουν τετοιοι αντρες ??!!! Ευχομαι να πανε ολα καλα.κ να εισαι ηρεμη...❤️

Είμαι πάρα πολύ ήρεμη. Αλήθεια. Στιγμιαία νευριάζω και μετά βάζω τη λογική μπροστά. Πάνω απ' όλα η μπουμπού μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Η αγανάκτησή σου είναι απολύτως δικαιολογημένη αλλά σκέψου πιο ψύχραιμα. Αν δεν θέλει, ότι και να κάνεις ή πεις δεν θα καταλήξει πουθενά, το μόνο που θα γίνει είναι να σου ανέβει η πίεση. Και αλήθεια τι περιμένεις ότι θα γίνει? Θέλεις να εμπλακεί με το ζόρι? Γιατί? Αποτι καταλαβαίνω η κοινωνία που ζεις και θα ζήσει η κόρη σου είναι λίγο πιο μικρή και υπάρχουν πιθανότητες να τον δει στο μέλλον τυχαία εξω. Θέλεις να ξέρει ποιος είναι ο πατέρας της και ότι δεν θέλει να έχει σχέση μαζί της? Θέλεις να μην έχει καμία εμπλοκή? Αν θέλεις να είσαι τελείως καλυμμένη και να διεκδικήσεις διατροφή πρέπει να συμβουλευτείς δικηγόρο και να μιλάει εκείνος για σένα. Μην αφήνεις τον δίκαιο θυμό που νιώθεις να μπει μπροστά από τη λογική και το καλύτερο συμφέρον για το παιδάκι σου.

Όπως απάντησα και στη @marinamanoulitsaμας, σήμερα θα μιλήσω με δικηγόρο και όταν με το καλό γεννηθεί η μπουμπού θα αποφασίσω τι θα κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει 🤪 δεν έχω αγοράσει τίποτα δε μπορώ να οργανωθώ οπως τότε με τον γιο μου που ήμουν έτοιμη 7 μηνών. Πρέπει τον Αύγουστο να είμαι έτοιμη! Λετε στο παιδάκι σας για τον ερχομό του μωρού;  

Χαχαχα και εγω οργάνωση μηδέν δεν έχω κάνει πολλά πργαματα κάτι φορμάκια έχω πλύνει μόνο και μια παραγγελία από πανες έκανα που θα χρειαστώ σίγουρα στο νοσοκομείο τώρα όταν πάω Δευτέρα θα ρωτήσω αν υπάρχει καποια λίστα με το τι να παρω για το παιδί να τα ετοιμάσω αν χρειαστεί να ψωνίσω και τίποτα 

εεε την λεω έχει πλάκα έρχεται φιλάει την κοιλιά την δείχνει λεει νινι αν δει κανένα μωρο στην τηλεόραση φωνάζει νινί την λέω θες να πάρουμε και εμείς ένα νινί; Θα σε φέρει και εσενα η μαμα ένα νινί τέτοια γενικα και έξω όταν είμαστε και δει κανένα μωρο δείχνει ενθουσιασμό αλλα δεν νομίζω ότι καταλαβαίνει τι της ερχεται 😂 γιατί όταν δει ότι θα με μοιράζετε μπορεί να της φύγει η χαρά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@arntalia κορίτσι μου γλυκο μην απελπίζεσαι. Πρεπει να βρεις τον καταλληλο γιατρο που θα σε βάλει σε σειρα. Τοσες διέγερσεις διχως νοημα, δίχως τις βασικες εξετασεις. Θα βρεις εναν γιατρο κε εξειδικευση στην υπογονιμοτητα. Και ένα ενα θα τα βρειτε. Θα τα ψαξετε. Όταν τον βρεις θα δεις πως θα καταλάβεις ότι τωρα κανεις κατι ουσιαστικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα και εγω οργάνωση μηδέν δεν έχω κάνει πολλά πργαματα κάτι φορμάκια έχω πλύνει μόνο και μια παραγγελία από πανες έκανα που θα χρειαστώ σίγουρα στο νοσοκομείο τώρα όταν πάω Δευτέρα θα ρωτήσω αν υπάρχει καποια λίστα με το τι να παρω για το παιδί να τα ετοιμάσω αν χρειαστεί να ψωνίσω και τίποτα 

εεε την λεω έχει πλάκα έρχεται φιλάει την κοιλιά την δείχνει λεει νινι αν δει κανένα μωρο στην τηλεόραση φωνάζει νινί την λέω θες να πάρουμε και εμείς ένα νινί; Θα σε φέρει και εσενα η μαμα ένα νινί τέτοια γενικα και έξω όταν είμαστε και δει κανένα μωρο δείχνει ενθουσιασμό αλλα δεν νομίζω ότι καταλαβαίνει τι της ερχεται 😂 γιατί όταν δει ότι θα με μοιράζετε μπορεί να της φύγει η χαρά 😂

Κ εμένα χαίρεται με τα μωρά κ τα παιδάκια αλλά δεν καταλαβαίνει του λεω που είναι το μωρό μας αλλά τίποτα του δείχνω τη κοιλια μου αλλά μας δείχνει κ αυτος τη δικιά του 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@arntalia κορίτσι μου γλυκο μην απελπίζεσαι. Πρεπει να βρεις τον καταλληλο γιατρο που θα σε βάλει σε σειρα. Τοσες διέγερσεις διχως νοημα, δίχως τις βασικες εξετασεις. Θα βρεις εναν γιατρο κε εξειδικευση στην υπογονιμοτητα. Και ένα ενα θα τα βρειτε. Θα τα ψαξετε. Όταν τον βρεις θα δεις πως θα καταλάβεις ότι τωρα κανεις κατι ουσιαστικο.

Ναι ναι κοριτσι μου @Diwni μου για αυτο ειπα.οτι θελω κ να ηρεμησω τωρα το καλοκαιρι κ να μην εχω τπτ να με αγχωσει παλι γιατι οσα εκανα ηταν διχως νοημα και πηγαν ηδη 6μηνες χαμενοι παλι...γι αυτο με πιανει μια ανησυχια κ δε μπορω να ηρεμησω γτ ειμαι σε λαθος κατευθυνση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@arntalia αμα βρεις γιατρο που θα εμπιστευτείς, που θα καταλάβεις ότι ξερει τι του γινεται, θα ηρεμησεις. Κρίμα να ταλαιπωρείς τ εαυτό σου με φαρμακα κτλ χωρις αποτελεσμα.

@Katiana1987ρε κοριτσι μου εγω ειχα καταλάβει οτι δ ηταν στα σχεδια σας να κάνετε παιδι, αλλα οτι εσυ ηθελες να προκυψει εγκυμοσύνη. Οτι ηθελες ενα παιδακι. Για σενα, σαν δικη σου αναγκη να γινεις μανουλα. Οτι δε σε ενδιέφερε αν θα εχει συμμετοχη ο συγκεκριμένος η οχι. Οτι ειχατε κατι αλλα οχι σοβαρο. Ισως λάθος να καταλαβα. Αλλά νομοζα πως δε σε απασχολεί καθολου το αν θα εχει καπου συμμετοχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κ εμένα χαίρεται με τα μωρά κ τα παιδάκια αλλά δεν καταλαβαίνει του λεω που είναι το μωρό μας αλλά τίποτα του δείχνω τη κοιλια μου αλλά μας δείχνει κ αυτος τη δικιά του 😂

Χαχχαχα😂 ο γλυκούλης !!! εντάξει είναι και πιο μικρός ο δικός σου μωρε λογικό είναι… γενικα είναι ήσυχο παιδάκι; Εμένα καθόλου 😅 Με τρέχει φουλ 

τον άλλο μήνα γίνετε 2 χρόνων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Elk 9 Αυγούστου ειναι η μεγαλη μου. Λες να σε βαλει τοτε? Ποτε περασε ο καιρος κορίτσι μου! Με τ καλο να ρθει η μικρούλα σας!

Αλήθεια ? Τι ωραία μωρέ να την χαίρεσαι 

μμμ δεν ξέρω πάντως 9/8 μπαίνω στην 38 εβδ.. εμένα κάπως μου έχει κάτσει το 9-10/8 τώρα βέβαια αν μπορω να το τρενάρω λίγο ακόμα θα διάλεξα 13/8 που έχει και ο αντρας μου γενέθλια 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Νέα απο τον μπαμπά της μπουμπούς μου. Μου έγραψε σε μήνυμα ότι δε θέλει να έχει καμία σχέση. Του έχω ζητήσει πολλές φορές να βρεθούμε αλλά φαίνεται πως δεν έχει τ' @@@δια να με αντιμετωπίσει απο κοντά. Την Παρασκευή θα πάω να τον βρω εκεί που δουλεύει. Πραγματικά κατάφερε να με εκνευρίσει πάρα πολύ! Μάλλον ήρθε η ώρα να δει και το άλλο μου πρόσωπο! Το Σάββατο έχει και τα γενέθλια του κι έχω σκοπό να του τα κάνω αξέχαστα!

Έχουμε και μια άλλη κοπέλα που πέρασε παρόμοια θέματα . Έχει το κουκλάκι της και πραγματικά δεν το αλλάζει για κανέναν . 

@Kiddo λες να κάναμε ταγκ τη φίλη μας ; Αν και δεν μπαίνει μωρέ στο φόρουμ αλλά θα βοηθούσε την Κατερίνα να μιλούσαν. Να την ενημερώσει και με διαδικαστικά κτλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Ναι ναι κοριτσι μου @Diwni μου για αυτο ειπα.οτι θελω κ να ηρεμησω τωρα το καλοκαιρι κ να μην εχω τπτ να με αγχωσει παλι γιατι οσα εκανα ηταν διχως νοημα και πηγαν ηδη 6μηνες χαμενοι παλι...γι αυτο με πιανει μια ανησυχια κ δε μπορω να ηρεμησω γτ ειμαι σε λαθος κατευθυνση...

Εσυ είσαι έγκυος. Ψάξε εσύ γιατρούς κτλ αλλά θα ναι έτσι για να έχεις να θυμάσαι γτ θα είσαι σύντομα έγκυος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Όπως απάντησα και στη @marinamanoulitsaμας, σήμερα θα μιλήσω με δικηγόρο και όταν με το καλό γεννηθεί η μπουμπού θα αποφασίσω τι θα κάνω.

Να μην τον αφήσεις έτσι...να διεκδικήσεις να αναγνωρίσει το παιδί!!!!αυτό για εμένα είναι το βασικό και δεν υπάρχει σκέψη σε αυτό!!!και φυσικά να σου δίνει και διατροφή όπως πρέπει!!!από εκεί και πέρα από μακριά και αγαπημένοι!!!αυτό να το διεκδικήσεις Ασυζητητί!!!!! Το παιδί σου αύριο μεθαύριο θα σε ρωτάει ποιος είναι ο μπαμπάς;;; τουλάχιστον στα χαρτιά να φαίνεται....δεν φύτρωσε!!έχει πατέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εσυ είσαι έγκυος. Ψάξε εσύ γιατρούς κτλ αλλά θα ναι έτσι για να έχεις να θυμάσαι γτ θα είσαι σύντομα έγκυος. 

Αχ ζαιρα μου αχ μακαρι τα λογια σ να πιασουν τοπο...μ δινεις ελπιδα @Παρασκευαιδου Ελπιδα μου κ εσυ!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏αχ ολα τα κοριτσια να ειμαστε γερες ν κρατησουμε το θαυμα μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Να μην τον αφήσεις έτσι...να διεκδικήσεις να αναγνωρίσει το παιδί!!!!αυτό για εμένα είναι το βασικό και δεν υπάρχει σκέψη σε αυτό!!!και φυσικά να σου δίνει και διατροφή όπως πρέπει!!!από εκεί και πέρα από μακριά και αγαπημένοι!!!αυτό να το διεκδικήσεις Ασυζητητί!!!!! Το παιδί σου αύριο μεθαύριο θα σε ρωτάει ποιος είναι ο μπαμπάς;;; τουλάχιστον στα χαρτιά να φαίνεται....δεν φύτρωσε!!έχει πατέρα 

@Katiana1987 εγώ θα σου πω κ μια 2η σκέψη πάνω σε αυτό που είπε η Μαρίνα. Αν όντως τον αναγκάσεις να το αναγνωρίσει κτλ αύριο μεθαύριο, αν το θελήσει ο ίδιος, θα έχει δικαιώματα πάνω σε αυτό το παιδί. Δλδ να το βλέπει, το παίρνει σπίτι του κτλ κτλ. Θες κάτι τέτοιο από τον συγκεκριμένο; 

Θα μου πεις ότι μπορεί να διεκδικήσει την πατρότητα ανά πάσα στιγμή και ώρα με ένα τέστ DNA. Ναι αν έχετε επαφές και σε βλέπει κτλ. Αν χάσατε όμως επαφές δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να σε βρει. 

Σκέψου τι ακριβώς θέλεις από τον πατέρα του παιδιού σου αλλά να αναλογιστείς πέρα από τις υποχρεώσεις, τι δικαιώματα θα έχει! 

Με το καλό το κορίτσακι σου!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Αχ @Παρασκευαιδου, βλέπεις ότι είσαι η ΕΛΠΙΔΑ  για όλες μας. Σ ευχαριστούμε!

Βλέπω μνμ σου και χαίρεται η καρδιά μου ❤️

@ChrisElen κοριτσακι μ γλυκο κρεμομαστε πανω της κ πανω στη γυαλα της κ τη θετικη της αυρα να μας φερει καλα αποτελεσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...