Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις On 29/7/2024 at 8:42 ΠΜ, ο/η Katerin είπε:

Καλύτερα θα κάνω την πρώτη μέρα που περιμένω για να είναι πιο έγκυρο το αποτέλεσμα και ο θεός βοηθός! Είμαστε στον 4ο μήνα προσπαθειών 💖

Δεν είναι μεγάλο διάστημα να ξέρεις. Εμείς κάναμε 6 μήνες να το πιάσουμε και είμασταν 30 χρόνων χωρίς κάποιο θέμα πιθανόν (δεν κάναμε και κάποιες εξετάσεις. Εγώ μόνο είχα κάνει κάποιες ορμονικές και ήταν οκ) 

Αυτό που θέλω να πω είναι να χαρείτε την διαδικασία χωρίς άγχος 😊 Έχετε χρόνο ακόμα. Τι ηλικίες έχετε αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/7/2024 at 9:56 ΜΜ, ο/η MarinaM είπε:

Καλημέρα σε όλες! Μπήκα στο φόρουμ αφού έκανα το παιδάκι μου αναζητώντας πληροφορίες σχετικά με το θηλασμό και έπεσα πάνω στο θέμα σας. Καταλαβαίνω τη λαχτάρα σας για ένα παιδάκι γιατί ο γιος μου είναι ότι πιο όμορφο θα μπορούσα ποτέ να ονειρευτώ. Έχει ανοίξει νέους συναισθηματικούς ορίζοντες και έχει ξεκλειδώσει πλευρές μου που δεν ήξερα ότι είχα. Είναι το μικρό στρουμπουλο μου αγχολυτικο και εύχομαι σε όλες σας γρήγορα να αποκτήσουν το θαύμα σας!

Καλώς όρισες κορίτσι! Σου έγραψα και στο θέμα σου. Κάνε αρκετά ποστ για να βγεις από δοκιμαστικό μέλος και να δημοσιεύονται κατευθείαν οι αναρτήσεις σου! Να σου ζήσει το αγοράκι σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! 
γραφω εδώ που ήμαστε πολλές για να μου δώσετε τα φώτα σας. 
Είμαι στον 7 μήνα 30 εβδομάδα και σήμερα εκανα εξετάσεις αίματος και ούρων. Μόλις μου έστειλαν τα αποτελέσματα και όλα καλά αλλά στην γενική ούρων γράφει λεύκωμα ίχνη ενώ στην προηγούμενη πριν ένα μήνα έγραφε όχι. 
ξερει καμία τι μπορεί να σημαίνει;

Τα έχω στείλει στον γιατρο μου αλλά λογικά θα τα δει αργά το βράδυ και με έχει φάει η αγωνία. 

Καλέ έφτασες κι όλας στον 7ο! 10 εβδομάδες σου έμειναν περίπου 😜 Για το θέμα σου δυστυχώς δεν έχω γνώσεις. Γράψε μας τι θα σου πει ο γιατρός.

Θύμισε μου τι περιμένεις; Αγοράκι ή κοριτσάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...είχα 3 τελευταία τεστ και τα ξόδεψα όλα γιατί τα 2 πρώτα ήταν ελαττώματικα και το τελευταίο με έδειξε γραμμή!!!! Τώρα δεν έχω άλλα τεστ...θα περιμένω να δω καθυστέρηση!!!

IMG_20240730_104723.thumb.jpg.705d35f992de0818c4a788b2e46f3035.jpg

Σαν κάτι να φαίνεται αλλά δεν ξέρω μήπως είναι εξάτμισης. Είναι και νωρίς εξάλλου. 

Βρε θα σου τραβήξω τα τσουλούφια! Αφού δεν είχες πολλά τεστ γιατί ξεκίνησες τόσο νωρίς και τώρα θα μείνουμε με την αγωνία;;; Μακάρι να μην έρθει αυτό τον μήνα Μαρίνα μου! Ο σύζυγος θα κάνει το σπερμοδιαγραμμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Δεν είναι μεγάλο διάστημα να ξέρεις. Εμείς κάναμε 6 μήνες να το πιάσουμε και είμασταν 30 χρόνων χωρίς κάποιο θέμα πιθανόν (δεν κάναμε και κάποιες εξετάσεις. Εγώ μόνο είχα κάνει κάποιες ορμονικές και ήταν οκ) 

Αυτό που θέλω να πω είναι να χαρείτε την διαδικασία χωρίς άγχος 😊 Έχετε χρόνο ακόμα. Τι ηλικίες έχετε αν επιτρέπεται;

Τελικά μάλλον αδιαθέτησα σήμερα πιο νωρίς ενώ περίμενα 1 Αυγούστου! Οποτε ελπίζω για κάτι καλό τον επόμενο μήνα 💖 εγώ σε λίγους μήνες θα κλείσω τα 30 και ο άντρας μου τα 32 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάει και αυτός ο κύκλος! Κουβάς! Ενώ πίστευα τόσο πολύ σε αυτες τι μέρες!! 

Ο άντρας μου ψήνεται στον πυρετό και είναι χάλια. Αύριο θα πάει στον παθολόγο.

Συγνώμη κορίτσια που τα γράφω αλλά επηρεάστηκα αρνητικά. Τέλος πάντων καλά να είμαστε, να συνέλθει ο άντρας μου που τον βλέπω και τον λυπάται η ψυχή μου και όλα θα γίνουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Πάει και αυτός ο κύκλος! Κουβάς! Ενώ πίστευα τόσο πολύ σε αυτες τι μέρες!! 

Ο άντρας μου ψήνεται στον πυρετό και είναι χάλια. Αύριο θα πάει στον παθολόγο.

Συγνώμη κορίτσια που τα γράφω αλλά επηρεάστηκα αρνητικά. Τέλος πάντων καλά να είμαστε, να συνέλθει ο άντρας μου που τον βλέπω και τον λυπάται η ψυχή μου και όλα θα γίνουν. 

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω! Και εγώ απογοητευόμουν παρά πολύ αν «χάναμε» κάποιον μήνα και το έπαιρνα υπερβολικά βαριά..το θέμα όμως είναι ότι το μωράκι σας θα έρθει και αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Μόλις περάσουν οι γόνιμες, ακόμη και την επόμενη μέρα θα νιώσεις πολύ καλύτερα, απλά τώρα σου φαίνεται βουνό! Θα περάσει γρήγορα ο μήνας και θα έρθει πάλι η ώρα! Περαστικά στον άντρα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eliza Kats είπε:

@cat12 έκανες υπερηχο;; Πώς πήγε;

Ήθελα να σε ρωτήσω κι εγώ! Θυμόμουν ότι είχες μια μέρα μετά από μένα :) πώς πήγε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini και γω ετσι ενιωθα. Στον 1ο κυκλο π μας επέτρεψε ο γιατρός να έχουμε επαφες, ο αντρας μ ηταβ άρρωστος, αρκετα χαλια. Οπως σ ειπα βγηκε μια φορα με τ ζορι. Ειχα τοση καψα να ρθει αμεσα μια εγκυμοσύνη, να μετριασει τ πονο τ μωρου π εχασα, π δ μπορεις να φανταστεις πως ενιωθα.. Ηταβ πολυ ξενερωτα ομως κ ειπα δ θα ξανα εκβιασω καταστασεις. Απο τοτε περασε ενα εξαμηνο και τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Πάει και αυτός ο κύκλος! Κουβάς! Ενώ πίστευα τόσο πολύ σε αυτες τι μέρες!! 

Ο άντρας μου ψήνεται στον πυρετό και είναι χάλια. Αύριο θα πάει στον παθολόγο.

Συγνώμη κορίτσια που τα γράφω αλλά επηρεάστηκα αρνητικά. Τέλος πάντων καλά να είμαστε, να συνέλθει ο άντρας μου που τον βλέπω και τον λυπάται η ψυχή μου και όλα θα γίνουν. 

Δυστυχώς συμβαίνουν αυτά κορίτσι μου 😕 Να εστιάζεις στο να γίνει καλά ο άντρας σου και το μωράκι θα έρθει στην ώρα του 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

@cat12 έκανες υπερηχο;; Πώς πήγε;

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Amp92 είπε:

Ήθελα να σε ρωτήσω κι εγώ! Θυμόμουν ότι είχες μια μέρα μετά από μένα :) πώς πήγε; 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! ♥️ Σας ευχαριστώ για την σκέψη σας! Πήγα αλλά έχω μια μικρή αποκόλληση κ γενικά λίγο αίμα... Δεν ξέρω πως θα πάει οπότε είμαι λίγο συγκρατημένη μέχρι τον επόμενο υπέρηχο 🙏amp92 εσένα πως πήγε ο υπέρηχος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! ♥️ Σας ευχαριστώ για την σκέψη σας! Πήγα αλλά έχω μια μικρή αποκόλληση κ γενικά λίγο αίμα... Δεν ξέρω πως θα πάει οπότε είμαι λίγο συγκρατημένη μέχρι τον επόμενο υπέρηχο 🙏amp92 εσένα πως πήγε ο υπέρηχος? 

Πόσο είσαι τώρα; Είδατε σάκο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!🌈 ξανά εκανα τεστ ωορρηξιας (όχι με τα πρώτα πρωινά ουρά) και η ορμόνη νομίζω έπεσε. Εσάς σας κρατάει 2 μέρες το θετικό ; 

IMG_2783.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!🌈 ξανά εκανα τεστ ωορρηξιας (όχι με τα πρώτα πρωινά ουρά) και η ορμόνη νομίζω έπεσε. Εσάς σας κρατάει 2 μέρες το θετικό ; 

IMG_2783.jpeg

Ναι 2 ημέρες κρατάει το θετικό..και στο ηλεκτρονικό έτσι είναι!!!καλή επιτυχία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Σαν κάτι να φαίνεται αλλά δεν ξέρω μήπως είναι εξάτμισης. Είναι και νωρίς εξάλλου. 

Βρε θα σου τραβήξω τα τσουλούφια! Αφού δεν είχες πολλά τεστ γιατί ξεκίνησες τόσο νωρίς και τώρα θα μείνουμε με την αγωνία;;; Μακάρι να μην έρθει αυτό τον μήνα Μαρίνα μου! Ο σύζυγος θα κάνει το σπερμοδιαγραμμα;

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!!μακάρι να μην έρθει!!!θα φανεί ...2 ημέρες έμειναν..

Αν Παρασκευή δεν έρθει.. σημαίνει ότι είμαι...κοντός ψαλμός που λένε.

 

Έχει κάνει σπερμοδιαγραμμα και ήταν φυσιολογικό...έχουμε κάνει τα πάντα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Πόσο είσαι τώρα; Είδατε σάκο;

Είδαμε σάκο κ το σπορακι αλλά δεν μπόρεσε να ακούσει καρδιά ήταν νωρίς μου είπε... Είμαι 5 και 5 σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! ♥️ Σας ευχαριστώ για την σκέψη σας! Πήγα αλλά έχω μια μικρή αποκόλληση κ γενικά λίγο αίμα... Δεν ξέρω πως θα πάει οπότε είμαι λίγο συγκρατημένη μέχρι τον επόμενο υπέρηχο 🙏amp92 εσένα πως πήγε ο υπέρηχος? 

Ξεκούραση και όλα θα πάνε καλά 🙏 άλλωστε είναι το θαύμα σου...ήρθε και θα μείνει 🙏❣️ προσευχή κορίτσι μου!!! προσευχή!!!και όλα θα γίνουν...

Πάντα λέω όλα για κάποιο λόγο γίνονται...όλα...!να έχεις θετική σκέψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Είδαμε σάκο κ το σπορακι αλλά δεν μπόρεσε να ακούσει καρδιά ήταν νωρίς μου είπε... Είμαι 5 και 5 σήμερα 

Καλέ ήταν πάρα πολύ νωρίς! Εμένα 6.5 και μόνο την είχαμε δει :) όλα μια χαρά θα πάνε, να πιστεύεις το σποράκι σου! Πότε θα ξαναπάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!🌈 ξανά εκανα τεστ ωορρηξιας (όχι με τα πρώτα πρωινά ουρά) και η ορμόνη νομίζω έπεσε. Εσάς σας κρατάει 2 μέρες το θετικό ; 

IMG_2783.jpeg

Εμένα έχει τύχει να βγει θετικό γύρω στις 16.00 και το επόμενο πρωί να είναι αρνητικό. Ανάλογα τη γυναίκα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Σαν κάτι να φαίνεται αλλά δεν ξέρω μήπως είναι εξάτμισης. Είναι και νωρίς εξάλλου. 

Βρε θα σου τραβήξω τα τσουλούφια! Αφού δεν είχες πολλά τεστ γιατί ξεκίνησες τόσο νωρίς και τώρα θα μείνουμε με την αγωνία;;; Μακάρι να μην έρθει αυτό τον μήνα Μαρίνα μου! Ο σύζυγος θα κάνει το σπερμοδιαγραμμα;

@marinamanoulitsaΚαι εγω κατι βλεπω σε αυτό μακαριιιι🌈🌈🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...είχα 3 τελευταία τεστ και τα ξόδεψα όλα γιατί τα 2 πρώτα ήταν ελαττώματικα και το τελευταίο με έδειξε γραμμή!!!! Τώρα δεν έχω άλλα τεστ...θα περιμένω να δω καθυστέρηση!!!

IMG_20240730_104723.thumb.jpg.705d35f992de0818c4a788b2e46f3035.jpg

κορίτσι μου και εγώ βλέπω εδώ μια υπερβολικά αχνή γραμμή,από κοντά είχε χρώμα;

αχ τώρα χωρίς άλλα τεστ θα αγωνιούμε μαζί σουυυυ..2 μερούλες ακόμηηηηη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Πάει και αυτός ο κύκλος! Κουβάς! Ενώ πίστευα τόσο πολύ σε αυτες τι μέρες!! 

Ο άντρας μου ψήνεται στον πυρετό και είναι χάλια. Αύριο θα πάει στον παθολόγο.

Συγνώμη κορίτσια που τα γράφω αλλά επηρεάστηκα αρνητικά. Τέλος πάντων καλά να είμαστε, να συνέλθει ο άντρας μου που τον βλέπω και τον λυπάται η ψυχή μου και όλα θα γίνουν. 

Κοριτσι μου σε καταλαβαινω απολυτα....οπως ειπες να συνελθει γρηγορα ο αντρουλης σου να γινει καλα κ ολα θα πανε καλα...να τον φροντισεις να αναρρωσει γρηγορα κ μολις γινει καλα μια βραδινη βολτα να χαλαρωσετε θα ειναι ο,τι πρεπει. Μη σε επηρεασει αρνητικα οτι ειναι οι γονιμες μερες τωρα απλα να σκεφτεσαι τον αντρουλη σου καξ ολα θα γινουν🥰❤️🥰❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ξεκούραση και όλα θα πάνε καλά 🙏 άλλωστε είναι το θαύμα σου...ήρθε και θα μείνει 🙏❣️ προσευχή κορίτσι μου!!! προσευχή!!!και όλα θα γίνουν...

Πάντα λέω όλα για κάποιο λόγο γίνονται...όλα...!να έχεις θετική σκέψη 

Σε ευχαριστώ πολύ Μαρίνα μου!!! ♥️🙏

στις πριν 1 ώρα, ο/η MinaSam είπε:

Καλέ ήταν πάρα πολύ νωρίς! Εμένα 6.5 και μόνο την είχαμε δει :) όλα μια χαρά θα πάνε, να πιστεύεις το σποράκι σου! Πότε θα ξαναπάς?

Κ εγώ έτσι νόμιζα αλλά προσπάθησε να δει αν ακούγεται αλλά τελικά είπε ότι είναι νωρίς ακόμα! Στις 12 Αυγούστου θα πάω 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! ♥️ Σας ευχαριστώ για την σκέψη σας! Πήγα αλλά έχω μια μικρή αποκόλληση κ γενικά λίγο αίμα... Δεν ξέρω πως θα πάει οπότε είμαι λίγο συγκρατημένη μέχρι τον επόμενο υπέρηχο 🙏amp92 εσένα πως πήγε ο υπέρηχος? 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Είδαμε σάκο κ το σπορακι αλλά δεν μπόρεσε να ακούσει καρδιά ήταν νωρίς μου είπε... Είμαι 5 και 5 σήμερα 

Καλημέρα!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά. Σου έδωσε προγεστερονη; λογικό σκέψου εμένα με έβγαζε 7 ακριβώς κ δεν μου έβαλε να την ακούσω την καρδούλα. Μόνο την είδαμε να πάλλεται.  Πάρα πολλές εγκυμοσύνες ξεκίνησαν έτσι να ξέρεις κ εξελίχθηκαν μια χαρά. ! Περιμένουμε όμορφα νέα.... να είσαι όσο πιο ήρεμη μπορείς 🤍 

Εμένα καλά πήγε. Είδε ο.τι μπορούσε να δει και μου είπε ότι ξεκινάμε πολύ καλά. Τώρα έχω 26/8 γιατί πριν θα είναι κλειστά.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...