Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ποοοοοοοοοο έπαθα πλάκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι λες τώρα;;;;;; Απίστευτο!!!!!!

ασε κι εγώ! σκέφτηκα πόσα πράγματα έχουν σκεφτεί να μας δελεάζουν 🤣🤣🤣

βέβαια για εμάς που θα είμαστε σε μικρότερη εβδομάδα, το πιο πιθανό να πάρουμε φωτο τέτοιου τύπου:

image.png.620124db4a8eee59be5e4f5353c781b9.png
Για να δούμε! πλάκα θα χει 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

Όχι κοριτσάκι μου όχι!!! Λυπάμαι παρα πολύ😢😢😢 Σου στέλνω όλη μου την αγάπη κ μια τεράστια αγκαλιά!!! Είμαστε οπές εδώ για σένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

Λυπάμαι πολύ!!!! Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι και η τυχερή!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

@anna_30 μου σου στελνω μια μεγάλη αγκαλιά! Είμαστε ολες εδω για σένα 🥹❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

Κοριτσι μου γλυκο σου στελνω μια τεραστια αγκαλια❤️ παρε το χρονο σου απολαυσε το καλοκαιρι με τον αντρα σου κ σηκωνομαστε ξανα γ το επομενο βημα. Ειμαστε εδω γ σενα ολες 🙏🙏🙏🙏ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

όχι ρε κοριτσί μου, δε το χωράει το μυαλό μου... Λυπάμαι πα΄ρα πολύ.... 😢 καλή δύναμη σε σένα και στο σύντροφό σου, πάρτε μια απόσταση απ όλο αυτό και εύχομαι να βρείτε σύντομα το κουράγιο να συνεχίσετε ❤️ μα μεγάλη αγκαλιά 🫂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anna_30 λυπαμαι πολυ κοριτσι μου... περιμενε να σ ερθει περιοδος και μην τα παρατας. Χαλαρα επαφες κ τ Αύγουστο και ποτε δεν ξερεις... εύχομαι σύντομα να ερθει για να μεινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

Αχχχ... Τι κρίμα βρε κορίτσι μου!! Σου στέρησαν την χαρά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσι μου γλυκο @afr μου σε ευχαριστω πολυ κ σε εσενα οσο πιο συντομα ενα σπορακι🙏🙏❤️❤️❤️ να μας βοηθαει ολες μας ο θεος!

Μακάρι κορίτσι μου για όλες μας! Σ ευχαριστώ πολύ!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, μήπως γνωρίζει κάποια. Όταν στο σπερμοδιαγραμμα αναφέρει πως στις 24 ώρες δεν υπάρχουν σπερματοζωάρια ή είναι ακίνητα κλπ, σημαίνει πως πρέπει η επαφή να συμπέσει επακριβώς με την ωορρηξία ; Πχ αν έχεις επαφή 2 μέρες πριν την ωορρηξία, δεν υπάρχει κάποια περίπτωση; Στην κόρη μου η επαφή ήταν σχεδόν ταυτόχρονα με την ωορρηξία (από ότι μας είχε πει ο γιατρός), οπότε δεν γνωρίζω..

Κορίτσι μου εμένα η επαφή έγινε 3 μέρες πρίν την ωορηξία και σήμερα μπήκα στο μήνα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου! Πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι.. Σας εύχομαι να περάσετε καλά με τον σύζυγο το υπόλοιπο καλοκαιράκι και από Σεπτέμβρη να έρθει η τυχερή σας φορά! Όλα θα πάνε καλά στο τέλος!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

Αχ βρε Αννουλα…κρίμα!❤️❤️❤️

Παρε το χρόνο σου, απόλαυσε το καλοκαίρι σου και όταν νοιωσεις έτοιμη ξανά βάζεις μπροστά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, μήπως γνωρίζει κάποια. Όταν στο σπερμοδιαγραμμα αναφέρει πως στις 24 ώρες δεν υπάρχουν σπερματοζωάρια ή είναι ακίνητα κλπ, σημαίνει πως πρέπει η επαφή να συμπέσει επακριβώς με την ωορρηξία ; Πχ αν έχεις επαφή 2 μέρες πριν την ωορρηξία, δεν υπάρχει κάποια περίπτωση; Στην κόρη μου η επαφή ήταν σχεδόν ταυτόχρονα με την ωορρηξία (από ότι μας είχε πει ο γιατρός), οπότε δεν γνωρίζω..

Κορίτσι μου δεν το ξέρω και εγω να σου πω την αλήθεια αλλα λογικά έχει να κάνει με το κάθε σπερμα φαντάζομαι τώρα αν εσας το 24 ωρο με αυτά που λες δεν έχει κίνηση ναι ίσως θα πρέπει να υπάρχει επαφή την ίδια μέρα με την ωορρηξία 🤷‍♀️ και εγω αυτό το συμπέρασμα βγάζω με την λογική 

Εμάς αν θυμάμαι καλά η κινητικότητα ήταν καλή και παρόλα αυτά είχα επαφες κάθε μέρα στις γονιμες για να είμαστε σίγουροι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

Κρίμα βρε κορίτσι μου τι να πω.. καντε την θεραπεία σας για το μικρόβιο ξαι εύχομαι η επομενη φορά να είναι τυχερη 🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

Όχι ρε :( Δεν υπάρχουν σωστές λέξεις, πάντως ότι θες να εκφράσεις είμαστε εδώ να το ακούσουμε. ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

Όχι ρε συ... λυπάμαι πολύ 😔😔😔και φαινόταν καθαρά το τεστ σου εχθές που έκανες....πόσο είναι η χοριακή;;;;γιατί για να δείξουν αυτά τα τεστ λένε πάνω από 10 μονάδες... Το έκανες στο ίδιο μικροβιολογικό εργαστήριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

Λυπάμαι.. δεν υπάρχουν λόγια... μακάρι να έρθει εύκολα την επόμενη φορά για να μείνει 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσι μου εμένα η επαφή έγινε 3 μέρες πρίν την ωορηξία και σήμερα μπήκα στο μήνα μου!

Με το καλό κορίτσι μου!! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου δεν το ξέρω και εγω να σου πω την αλήθεια αλλα λογικά έχει να κάνει με το κάθε σπερμα φαντάζομαι τώρα αν εσας το 24 ωρο με αυτά που λες δεν έχει κίνηση ναι ίσως θα πρέπει να υπάρχει επαφή την ίδια μέρα με την ωορρηξία 🤷‍♀️ και εγω αυτό το συμπέρασμα βγάζω με την λογική 

Εμάς αν θυμάμαι καλά η κινητικότητα ήταν καλή και παρόλα αυτά είχα επαφες κάθε μέρα στις γονιμες για να είμαστε σίγουροι 

Δεν γράφει κάτι στο δικό μας, αλλα το είδα πρόσφατα από μια φίλη και γι αυτό αναρωτήθηκα και για εμάς, γιατί δεν είχαμε και καλό σπερμα. Εμείς τώρα είχαμε επαφή βράδυ 13ης ημέρας, με το τεστ θετικό παρά λιιιγο. Το επόμενο πρωί ήταν θετικότατο κ το ίδιο βράδυ αρνητικό. Δεν ξέρω δηλαδή ποτε ακριβώς έγινε και αν την προλάβαμε! Δυστυχώς δεν καταφέραμε άλλες επαφές πέρα από αυτήν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!! 

 

Δεν γράφει κάτι στο δικό μας, αλλα το είδα πρόσφατα από μια φίλη και γι αυτό αναρωτήθηκα και για εμάς, γιατί δεν είχαμε και καλό σπερμα. Εμείς τώρα είχαμε επαφή βράδυ 13ης ημέρας, με το τεστ θετικό παρά λιιιγο. Το επόμενο πρωί ήταν θετικότατο κ το ίδιο βράδυ αρνητικό. Δεν ξέρω δηλαδή ποτε ακριβώς έγινε και αν την προλάβαμε! Δυστυχώς δεν καταφέραμε άλλες επαφές πέρα από αυτήν! 

Νομίζω είστε πολύ καλά :) Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

Κορίτσι μου, απο την ώρα που το είδα, δεν ξέρω τι να σου γράψω. Το καλό είναι ότι καταλαβαίνω πως δε σε πήρε απο κάτω! Θα σε παρακαλέσω ένα πράγμα μόνο! ΠΈΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ!!! 

Για ότι θες είμαστε εδώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

έπεσε η χοριακή..βιοχημική ξανά..τώρα από Σεπτέμβριο πάλι..

Λυπάμαι τοσο πολύ. Κατευθείαν μπορείς να ξεκινήσεις στην βιοχημική δεν έχουμε θέμα να περιμένουμε. Το θέμα μου εμένα είναι ότι έχεις 2 βιοχημικές σωστά; Θύμησε μου σπερμιδιαγραμμα έχετε κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!! 

 

Δεν γράφει κάτι στο δικό μας, αλλα το είδα πρόσφατα από μια φίλη και γι αυτό αναρωτήθηκα και για εμάς, γιατί δεν είχαμε και καλό σπερμα. Εμείς τώρα είχαμε επαφή βράδυ 13ης ημέρας, με το τεστ θετικό παρά λιιιγο. Το επόμενο πρωί ήταν θετικότατο κ το ίδιο βράδυ αρνητικό. Δεν ξέρω δηλαδή ποτε ακριβώς έγινε και αν την προλάβαμε! Δυστυχώς δεν καταφέραμε άλλες επαφές πέρα από αυτήν! 

Καλημέρα κορίτσια

Ναι λογικά έγινε στης 14 εσκασε το ωάριο θεωρώ πως είναι οκ σίγουρα θα ήταν αυξημένες οι πιθανότητες αν είχατε επαφες 13-14-15 αλλα ξέρω πως με ένα μωρακι στο σπίτι δεν είναι και πολύ εύκολο 🥰 καλή επιτυχία κορίτσι μου 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...