Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η afr είπε:

Χρόνια πολλά κοπέλα μου! Σου εύχομαι σύντομα να έχεις ένα μωράκι κι εσύ και όλα τα κορίτσια! Ας βοηθήσει την καθεμία η δική της πίστη!

Κοριτσι μου γλυκο @afr μου σε ευχαριστω πολυ κ σε εσενα οσο πιο συντομα ενα σπορακι🙏🙏❤️❤️❤️ να μας βοηθαει ολες μας ο θεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου βοήθεια σας! Πήγα και εγω στην Αγία Παρασκευή σήμερα και προσκύνησα. Εύχομαι να χαρίσει σε όλες μας ένα μωράκι γεμάτο υγεία και ζωή!! Μεθαύριο γιορτάζει και η όσια Ειρήνη η Χρυσοβαλάντου που είναι προστάτιδα της γονιμότητας και χάρη σε εκείνη κατάφερε η Μαμα μου(Παρασκευή στο όνομα) να με φέρει στην ζωή. Ήμουν το ουράνιο τόξο μετά από μια αποβολή και μετά σε εμένα είχε πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη.. 7 μήνες στο κρεβάτι ούτε τουαλέτα δεν πήγαινε, ήταν με πάπια.. και χειρουργήθηκε 4 μηνών για περιδεση τραχήλου. Παρολαυτα πίστευε πολύ και μέχρι τώρα λέει πως θα το ξανα περνούσε άλλες 100 φορες άν χρειαζόταν! 
 

Δεν ειμαι μανούλα ακόμη, εύχομαι να γίνω σύντομα αλλά σας θαυμάζω όλες εσάς που έχετε περάσει όλες αυτές τις δυσκολίες που έχει περάσει η κάθε μια ξεχωριστά και καταφέρατε να γίνετε μανούλες. Αλλά και όλες τις υπόλοιπες που δεν έχουμε γίνει ακόμη ή προσπαθούμε κάποια στιγμή θα μας έρθει το μπεμπέ μας🌈 Πίστη και όλα θα γίνουν κορίτσια μου🙏🏻 ας το πιστέψουμε να πάρουμε λίγο και τα πάνω μας!🌸

Πωπω τι περασε η μανουλα σου.το ουρανιο τοξο μας θα δεις συντομα θα ερθει κ σ ευχομαι τ χρονου τετοια μερα να το κρατας αγκαλια🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰εχε πιστη κ να χαιρεσαι τη μανουλα σου❤️😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εμείς έχουμε κάνει αρκετά σπερμοδιαγραμματα και φαίνεται μια χαρά το δικό σας!! Η κινητικότητα καλή είναι!! Λίγο ο αριθμός είναι στο κατώτατο όριο!! Αλλά μου φαίνεται ότι αυτό το σπερμοδιαγραμμα έγινε σε απλό μικροβιολογικό σωστά? Η σε εξειδικευμένο?

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@marinamanoulitsa μακαρι κορίτσι μου να σ ερθει σύντομα! Στο ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου! Πραγματικά σπανιο ονομα, δ τ εχω ξανα ακούσει. Τρομερο!

@arntalia χρονια σου πολλα κοπέλα μου! Πιστεύω οτι αν βρεις τ σωστο γιατρο είναι θεμα χρονου να μεινεις εγκυος!

@anna_30 μια χαρα ειναι τ σπερμοδιαγραμμα σας! Θα καναμε παρτυ αν ειχαμε τετοια νουμερα! Για την ιστορια θα σ πω οτι εγω πηγαινα για εξωσωματικη λόγο κακου σπερματος κ εμεινα εγκυος στη μεγαλη μ οταν τ σπερμα μας ηταν συνολο περιπου στα 3.000.000. Στη μικρη μ με μια ελευθερη επαφη χωρίς να ξέρουμε τι γίνεται κ στο μωρο π διεκοψα την κυηση με 5 6 μηνες ελεύθερων επαφών. Το δικο σας ειναι σουπερ!

σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες σας! Ναι έγινε σε απλό διαγνωστικό αρχικά για να δούμε αν υπάρχει μικρόβιο στο σπέρμα λόγω δικής μου ουρολοίμωξης και γράψαμε και ενα σπερμοδιάγραμμα να δούμε πάνω κάτω που βρισκόμαστε..

ο σύντροφος θα πάρει τώρα 1 μήνα αντιβίωση..και θα δούμε μήπως το επαναληπτικό το κάνουμε σε εξειδικευμένο κέντρο..το καλό είναι ότι ακόμη κι έτσι κάποιο σπερματοζωάριο έκανε την δουλειά :P 

σήμερα πήγα για χοριακή και θα έχω τ αποτελέσματα αργά το μεσημέρι..από το πρωί είναι η αλήθεια πως δεν νιωθω το ίδιο βάρος χαμηλά που ένιωθα τις προηγούμενες μέρες..έχω κάποιες ενοχλησεις χαμηλά στην κοιλιά και υγρά ωορρηξίας..να δούμε τι θα γίνει σημερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια σήμερα είναι παραμονή της Αγίας Παρασκευής...

Έγινε κάτι που πραγματικά με ανατριχιασε..

Πήγαμε σε ένα ξωκλήσι εδώ κοντά σε εμάς της Αγίας Παρασκευής όλοι μαζί οικογένειακα...

Και πάμε χαιρεταμε την εικόνα Της Αγίας Παρασκευής και λέω "Αγία μου έχε γερούς εμάς,τα παιδάκια μου ,όλον τον κόσμο και αν θες χάρισε μου και ένα ακόμα μωράκι"

Λοιπόν εδώ να σας αποκαλύψω ότι έχω τάξει αν κάνω άλλο μωρό να το βγάλω Αρσένιο ή Αρσενια..στον Άγιο Αρσένιο...

Και έτσι που λέτε όπως πάμε να ανέβουμε κάτι σκαλάκια να πάμε στο προαύλιο από το εκκλησάκι ήταν ένα μικρό αγοράκι που έπαιζε στα σκαλακια.

Και τι ακούω να λέει εκείνη την ώρα η μαμά του..

"Αρσένιε πρόσεχε σε παρακαλώ μην χτυπήσεις"

Έπαθα σοκ!!!ανατριχιασα ολόκληρη!!! Είναι ένα όνομα που πραγματικά δεν το έχω ξανακουσει σε παιδάκι...είναι σπάνιο όνομα!!

Πείτε τώρα αυτό δεν ήταν μήνυμα;;;;

Επίσης κάτι άλλο...η πεθερά μου την τελευταία φορά που είχε δει  στον ύπνο της αγοράκι ήταν ο μεγάλος μου ο γιος και εν συνεχεία ο μικρός...και προχθές μου λέει "είδα ένα μωρό αγοράκι να το έχω αγκαλιά εγώ και η μαμά σου" 

Πίστη και προσεχή 🙏 Μας ακούνε και μας δίνουν σημαδια κορίτσια...ακόμα είμαι συγκινημένη μετά από αυτό που έγινε...και σήμερα μάλιστα ο άντρας μου βαριοταν να πάμε και εγώ του έλεγα πάμε σε παρακαλώ να ανάψουμε ένα κερί και φεύγουμε.....το ήθελα τόσο πολύ!!και να που μου έδωσε σημάδι ότι με ακούνε....

ανατρίχιασα στο άκουσμα του..εύχομαι η Αγία να σας δώσει σύντομα το μωρακι που θέλετε ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaκορίτσι μου ανατρίχιασα!!! Με το καλό να έχεις ένα θετικό αποτέλεσμα!!!

@arntaliaΧρόνια σου πολλά κορίτσι μου. Συγκλονιστική η ιστορία σου! Ευχόμαι σύντομα να έχεις ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

 

σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες σας! Ναι έγινε σε απλό διαγνωστικό αρχικά για να δούμε αν υπάρχει μικρόβιο στο σπέρμα λόγω δικής μου ουρολοίμωξης και γράψαμε και ενα σπερμοδιάγραμμα να δούμε πάνω κάτω που βρισκόμαστε..

ο σύντροφος θα πάρει τώρα 1 μήνα αντιβίωση..και θα δούμε μήπως το επαναληπτικό το κάνουμε σε εξειδικευμένο κέντρο..το καλό είναι ότι ακόμη κι έτσι κάποιο σπερματοζωάριο έκανε την δουλειά :P 

σήμερα πήγα για χοριακή και θα έχω τ αποτελέσματα αργά το μεσημέρι..από το πρωί είναι η αλήθεια πως δεν νιωθω το ίδιο βάρος χαμηλά που ένιωθα τις προηγούμενες μέρες..έχω κάποιες ενοχλησεις χαμηλά στην κοιλιά και υγρά ωορρηξίας..να δούμε τι θα γίνει σημερα..

Περιμένουμε με αγωνία τα αποτελέσμα κορίτσι μου!!! Έχουμε πει πολλές φορές ότι τα συμπτώματα σε τόσο πρώιμο στάδιο ειδικά... πάνε κι έρχονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

@marinamanoulitsaκορίτσι μου ανατρίχιασα!!! Με το καλό να έχεις ένα θετικό αποτέλεσμα!!!

@arntaliaΧρόνια σου πολλά κορίτσι μου. Συγκλονιστική η ιστορία σου! Ευχόμαι σύντομα να έχεις ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!

Σε ευχαριστω κοριτσακι μου γλυκο....ευχομαι σε σενα να πανε ολα καλα κ να κρατησεις το πλασματακι σου στ χερια σου γερο❤️❤️🥰🥰 σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

 

σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες σας! Ναι έγινε σε απλό διαγνωστικό αρχικά για να δούμε αν υπάρχει μικρόβιο στο σπέρμα λόγω δικής μου ουρολοίμωξης και γράψαμε και ενα σπερμοδιάγραμμα να δούμε πάνω κάτω που βρισκόμαστε..

ο σύντροφος θα πάρει τώρα 1 μήνα αντιβίωση..και θα δούμε μήπως το επαναληπτικό το κάνουμε σε εξειδικευμένο κέντρο..το καλό είναι ότι ακόμη κι έτσι κάποιο σπερματοζωάριο έκανε την δουλειά :P 

σήμερα πήγα για χοριακή και θα έχω τ αποτελέσματα αργά το μεσημέρι..από το πρωί είναι η αλήθεια πως δεν νιωθω το ίδιο βάρος χαμηλά που ένιωθα τις προηγούμενες μέρες..έχω κάποιες ενοχλησεις χαμηλά στην κοιλιά και υγρά ωορρηξίας..να δούμε τι θα γίνει σημερα..

Καλά αποτελέσματα 🙏

Εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο ❣️❣️❣️

Περιμένουμε με αγωνία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσακι μου γλυκο....ευχομαι σε σενα να πανε ολα καλα κ να κρατησεις το πλασματακι σου στ χερια σου γερο❤️❤️🥰🥰 σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου! Μπήκα στο μήνα μου σήμερα... Τα έχω ΌΛΑ έτοιμα για την μπουμπού μου και προχθές στο μάθημα τοκετού μου είπαν οι μαίες ότι υπάρχει πιθανότητα να έρθει λίγο νωρίτερα γιατί έχει ήδη πάρει θέση και κατέβει! Θα δούμε τώρα. Όποτε θέλει ας έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου! Μπήκα στο μήνα μου σήμερα... Τα έχω ΌΛΑ έτοιμα για την μπουμπού μου και προχθές στο μάθημα τοκετού μου είπαν οι μαίες ότι υπάρχει πιθανότητα να έρθει λίγο νωρίτερα γιατί έχει ήδη πάρει θέση και κατέβει! Θα δούμε τώρα. Όποτε θέλει ας έρθει!

Πηρε θεση και ερχεται να γνωρισει τη γλυκια του μανουλα🙏🙏❤️❤️ ολα να πανε κατ ευχην με τη μπουμπουκα σου. Οταν τη κρατησεις αγκαλια θα τα ξεχασεις ολα🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

 

σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες σας! Ναι έγινε σε απλό διαγνωστικό αρχικά για να δούμε αν υπάρχει μικρόβιο στο σπέρμα λόγω δικής μου ουρολοίμωξης και γράψαμε και ενα σπερμοδιάγραμμα να δούμε πάνω κάτω που βρισκόμαστε..

ο σύντροφος θα πάρει τώρα 1 μήνα αντιβίωση..και θα δούμε μήπως το επαναληπτικό το κάνουμε σε εξειδικευμένο κέντρο..το καλό είναι ότι ακόμη κι έτσι κάποιο σπερματοζωάριο έκανε την δουλειά :P 

σήμερα πήγα για χοριακή και θα έχω τ αποτελέσματα αργά το μεσημέρι..από το πρωί είναι η αλήθεια πως δεν νιωθω το ίδιο βάρος χαμηλά που ένιωθα τις προηγούμενες μέρες..έχω κάποιες ενοχλησεις χαμηλά στην κοιλιά και υγρά ωορρηξίας..να δούμε τι θα γίνει σημερα..

Κορίτσι μου εύχομαι ένα καλό διπλασιασμό να έχεις θα περιμένουμε τα νέα σου 😊

ναι τόσο δίνουν συνήθως αντιβίωση ένα μήνα για θεραπεία λογικα δεν θα χρειαστεί να κανει άλλο σπερμοδιαγραμμα 🤰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Πηρε θεση και ερχεται να γνωρισει τη γλυκια του μανουλα🙏🙏❤️❤️ ολα να πανε κατ ευχην με τη μπουμπουκα σου. Οταν τη κρατησεις αγκαλια θα τα ξεχασεις ολα🥰🥰🥰

Είμαι σίγουρη!!! Πραγματικά εύχομαι σε όλες να έχετε τόσο καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη, όπως εγώ... Που ενώ έχω όλα τα συμπτώματα σε όλα τα τρίμηνα... δεν καθηλώθηκα ΠΟΤΈ και έχουν πάει ΌΛΑ κατ' ευχήν!!! Ελπίζω να συνεχίσουμε ετσί μέχρι έναν φυσικό τοκετό και έναν αποκλειστικό θηλασμό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 @Elk διαβάζω τα νέα σας και ήθελα να σας ευχηθώ με το καλό να υποδειχθείτε τα κοριτσάκια σας 💗💗💗

Πλησιάζει ο καιρός απ' ότι βλέπω, σας εύχομαι και τις δύο έναν ομαλό και ευχάριστο τοκετό 🙏🙏🙏

@anna_30 περιμένουμε τα νεώτερα απ την χοριακή! όσο για τα συμπτώμα, ξέρω πως είναι στην αρχή που τα παρατηρούμε όλα, αλλά εν καιρώ θα καταλάβεις ότι δεν έχει καμία σημασία και δε θα δίνεις και καθόλου προσοχή από ένα σημείο και μετά ! καλούς διπλασιασμούς εύχομαι 🤞🤞🤞🍀🍀🍀❤️❤️❤️
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Περιμένουμε με αγωνία τα αποτελέσμα κορίτσι μου!!! Έχουμε πει πολλές φορές ότι τα συμπτώματα σε τόσο πρώιμο στάδιο ειδικά... πάνε κι έρχονται!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλά αποτελέσματα 🙏

Εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο ❣️❣️❣️

Περιμένουμε με αγωνία 

 

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι ένα καλό διπλασιασμό να έχεις θα περιμένουμε τα νέα σου 😊

ναι τόσο δίνουν συνήθως αντιβίωση ένα μήνα για θεραπεία λογικα δεν θα χρειαστεί να κανει άλλο σπερμοδιαγραμμα 🤰🥰

να είστε καλά κορίτσια μου ❤️ δεν περνάνε οι ωωωωρες 😅

@Katiana1987 ε ε ερχεταιιι ❤️❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Θέτις Κ. είπε:

@Katiana1987 @Elk διαβάζω τα νέα σας και ήθελα να σας ευχηθώ με το καλό να υποδειχθείτε τα κοριτσάκια σας 💗💗💗

Πλησιάζει ο καιρός απ' ότι βλέπω, σας εύχομαι και τις δύο έναν ομαλό και ευχάριστο τοκετό 🙏🙏🙏

@anna_30 περιμένουμε τα νεώτερα απ την χοριακή! όσο για τα συμπτώμα, ξέρω πως είναι στην αρχή που τα παρατηρούμε όλα, αλλά εν καιρώ θα καταλάβεις ότι δεν έχει καμία σημασία και δε θα δίνεις και καθόλου προσοχή από ένα σημείο και μετά ! καλούς διπλασιασμούς εύχομαι 🤞🤞🤞🍀🍀🍀❤️❤️❤️
 

σε ευχαριστώ κορίτσι μου..κρυφοκοιτάζω και την ομαδική σας με τα μπεμπάκια..χάρηκα πολύ με τα νέα σου από το μωράκι..άντε να κάνετε και αυτό με τις φωτογραφίες μηπως δείτε και τι είναι ❤️ ευχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

@Katiana1987 @Elk διαβάζω τα νέα σας και ήθελα να σας ευχηθώ με το καλό να υποδειχθείτε τα κοριτσάκια σας 💗💗💗

Πλησιάζει ο καιρός απ' ότι βλέπω, σας εύχομαι και τις δύο έναν ομαλό και ευχάριστο τοκετό 🙏🙏🙏

@anna_30 περιμένουμε τα νεώτερα απ την χοριακή! όσο για τα συμπτώμα, ξέρω πως είναι στην αρχή που τα παρατηρούμε όλα, αλλά εν καιρώ θα καταλάβεις ότι δεν έχει καμία σημασία και δε θα δίνεις και καθόλου προσοχή από ένα σημείο και μετά ! καλούς διπλασιασμούς εύχομαι 🤞🤞🤞🍀🍀🍀❤️❤️❤️
 

Ευχαριστούμε πολύ 🥰 και εσυ με το καλό κορίτσι μου μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 

Εμένα 17 μερες έμειναν για να γεννήσω 🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

σε ευχαριστώ κορίτσι μου..κρυφοκοιτάζω και την ομαδική σας με τα μπεμπάκια..χάρηκα πολύ με τα νέα σου από το μωράκι..άντε να κάνετε και αυτό με τις φωτογραφίες μηπως δείτε και τι είναι ❤️ ευχομαι τα καλύτερα!

ωωωω σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️❤️ 

έκλεισα αυτό το 5D μπας και επιβεβαιώσουμε το φύλο! Αν και με βάση τα χθεσινά ο γιατρός πιστεύει ότι είναι κοριτσάκι όπως είπατε πολλές και εδώ, αφού κι αυτός, μετά από ένα σημείο και μετά, στον υπέρηχο μας έλεγε "το χέρι της", "είναι ησυχη" κτλ 🤣🤪 δε βαριέσαι, θα μας μείνουν και οι πολυδιάστατες φώτο και το βίντεο μαζί με το φύλο 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

ωωωω σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️❤️ 

έκλεισα αυτό το 5D μπας και επιβεβαιώσουμε το φύλο! Αν και με βάση τα χθεσινά ο γιατρός πιστεύει ότι είναι κοριτσάκι όπως είπατε πολλές και εδώ, αφού κι αυτός, μετά από ένα σημείο και μετά, στον υπέρηχο μας έλεγε "το χέρι της", "είναι ησυχη" κτλ 🤣🤪 δε βαριέσαι, θα μας μείνουν και οι πολυδιάστατες φώτο και το βίντεο μαζί με το φύλο 😍

5D??????ουαουυυυυυυ ποπό πως προχώρησαν Ε;;;; Θα το βλέπεις λες και το έχεις μπροστά σου...

Εγώ στον μικρό μου το 15 που γεννήθηκε είχε μέχρι 3D..και το είχαμε δει καθαρά... φαντάσου στο 5D!!!!!

Και εγώ για κορίτσι σε έχω 🩷🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

@Katiana1987 @Elk διαβάζω τα νέα σας και ήθελα να σας ευχηθώ με το καλό να υποδειχθείτε τα κοριτσάκια σας 💗💗💗

Πλησιάζει ο καιρός απ' ότι βλέπω, σας εύχομαι και τις δύο έναν ομαλό και ευχάριστο τοκετό 🙏🙏🙏

@anna_30 περιμένουμε τα νεώτερα απ την χοριακή! όσο για τα συμπτώμα, ξέρω πως είναι στην αρχή που τα παρατηρούμε όλα, αλλά εν καιρώ θα καταλάβεις ότι δεν έχει καμία σημασία και δε θα δίνεις και καθόλου προσοχή από ένα σημείο και μετά ! καλούς διπλασιασμούς εύχομαι 🤞🤞🤞🍀🍀🍀❤️❤️❤️
 

Ευχαριστώ πολύ κούκλα μου! Να είσαι καλά...  Θα έρθει και η ώρα που θα ευχομάστε και σ' εσένα τόσο γρήγορα που δε φαντάζεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

ωωωω σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️❤️ 

έκλεισα αυτό το 5D μπας και επιβεβαιώσουμε το φύλο! Αν και με βάση τα χθεσινά ο γιατρός πιστεύει ότι είναι κοριτσάκι όπως είπατε πολλές και εδώ, αφού κι αυτός, μετά από ένα σημείο και μετά, στον υπέρηχο μας έλεγε "το χέρι της", "είναι ησυχη" κτλ 🤣🤪 δε βαριέσαι, θα μας μείνουν και οι πολυδιάστατες φώτο και το βίντεο μαζί με το φύλο 😍

χαλάλι! θα είναι όνειρο ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

5D??????ουαουυυυυυυ ποπό πως προχώρησαν Ε;;;; Θα το βλέπεις λες και το έχεις μπροστά σου...

Εγώ στον μικρό μου το 15 που γεννήθηκε είχε μέχρι 3D..και το είχαμε δει καθαρά... φαντάσου στο 5D!!!!!

Και εγώ για κορίτσι σε έχω 🩷🥰

Εγώ νομίζω πως ακόμα έχουμε 4D... Στον τελευταίο υπέρηχο Doppler στις 33+4 είναι όντως λες και την βλέπεις μπροστά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

ωωωω σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️❤️ 

έκλεισα αυτό το 5D μπας και επιβεβαιώσουμε το φύλο! Αν και με βάση τα χθεσινά ο γιατρός πιστεύει ότι είναι κοριτσάκι όπως είπατε πολλές και εδώ, αφού κι αυτός, μετά από ένα σημείο και μετά, στον υπέρηχο μας έλεγε "το χέρι της", "είναι ησυχη" κτλ 🤣🤪 δε βαριέσαι, θα μας μείνουν και οι πολυδιάστατες φώτο και το βίντεο μαζί με το φύλο 😍

Κι εσένα και τη @Mpourmpouloγια κοριτσάκια σας βλέπω... Είδωμεν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

5D??????ουαουυυυυυυ ποπό πως προχώρησαν Ε;;;; Θα το βλέπεις λες και το έχεις μπροστά σου...

Εγώ στον μικρό μου το 15 που γεννήθηκε είχε μέχρι 3D..και το είχαμε δει καθαρά... φαντάσου στο 5D!!!!!

Και εγώ για κορίτσι σε έχω 🩷🥰

κάτσε να σε κουφάνω φίλη! τους πήρα σήμερα το πρωί τηλ για να κλείσω και να ρωτήσω πως λειτουργεί αυτό το πράγμα γιατί κι εγώ σαν πρώτη φορά μαμά που να ξέρω, κι εγώ για 3D ήξερα από φίλους κτλ.

μου εξήγησαν ότι σ αυτές τις εβδομάδες που είμαι (στο ραντεβού θα είμαι 18εβδ), προσωπάκι δύσκολα να είναι ευδιάκριτο αλλά μετά τις 28εβδ σίγουρα και επιπλέον αυτό το 5D το περνάνε μετά κι από ΑΙ τεχνολογία και σου βγάζει στο περίπου πως θα είναι το προσωπάκι του μωρού στην πραγματικότητα - μιλάμε για τρελές καταστάσεις χαχαχα Σας βάζω ένα παράδειγμα που μου υπέδειξαν στο σάιτ τους:
image.thumb.png.985ea143f6f0344ace2fbb79ea91a399.png
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

κάτσε να σε κουφάνω φίλη! τους πήρα σήμερα το πρωί τηλ για να κλείσω και να ρωτήσω πως λειτουργεί αυτό το πράγμα γιατί κι εγώ σαν πρώτη φορά μαμά που να ξέρω, κι εγώ για 3D ήξερα από φίλους κτλ.

μου εξήγησαν ότι σ αυτές τις εβδομάδες που είμαι (στο ραντεβού θα είμαι 18εβδ), προσωπάκι δύσκολα να είναι ευδιάκριτο αλλά μετά τις 28εβδ σίγουρα και επιπλέον αυτό το 5D το περνάνε μετά κι από ΑΙ τεχνολογία και σου βγάζει στο περίπου πως θα είναι το προσωπάκι του μωρού στην πραγματικότητα - μιλάμε για τρελές καταστάσεις χαχαχα Σας βάζω ένα παράδειγμα που μου υπέδειξαν στο σάιτ τους:
image.thumb.png.985ea143f6f0344ace2fbb79ea91a399.png
 

Ποοοοοοοοοο έπαθα πλάκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι λες τώρα;;;;;; Απίστευτο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, μήπως γνωρίζει κάποια. Όταν στο σπερμοδιαγραμμα αναφέρει πως στις 24 ώρες δεν υπάρχουν σπερματοζωάρια ή είναι ακίνητα κλπ, σημαίνει πως πρέπει η επαφή να συμπέσει επακριβώς με την ωορρηξία ; Πχ αν έχεις επαφή 2 μέρες πριν την ωορρηξία, δεν υπάρχει κάποια περίπτωση; Στην κόρη μου η επαφή ήταν σχεδόν ταυτόχρονα με την ωορρηξία (από ότι μας είχε πει ο γιατρός), οπότε δεν γνωρίζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...