Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Μπραβο κοριτσι μου❤️❤️🙏🙏🙏 κανε τη μερα της αναμενομενης και μια χοριακη π θα ειναι τελεια❤️❤️ευχομαι ολα με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Ε αντε ντε με εσκασες!!!!από προχθές σου λέω πάρε predictor 🤣🤣🤣🤣 

Τελειοοοο οοοοοο🥳🥳🥳🥳🥳 με το καλοοοοο!!!αύριο χοριακή και μιλάς με τον γιατρό για να κλείσετε ραντεβού για υπέρηχο!!!!

Όλα θα πάνε καλά μην ανησυχείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Μπράβο κορίτσι μου!! Με το καλό, όλα να πάνε τέλεια!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Αυτό μάλιστα! Συγχαρητήρια κορίτσι μου! 🎊🎉🎊🎉 Πότε θα πας για χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Άννα μου με το καλό! Όλα να πάνε καλά και να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

@Mpourmpoulo μας που είσαι???από νωρίς σε περιμένουμε 🧡💚

Αχ ναι και εγώ εκείνη σκέφτηκα τώρα!Μακαρι ολα να ειναι καλα🤍🩵🤰🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Με το καλοοοοοοοοο την έβλεπα και την βλεπωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ κορίτσια οικονομησα κολπιτιδα ...γαμωτο !!! Ή από την θάλασσα ή από την πισίνα το έπαθα..... Θα βάλω κολπικό υπόθετο το βράδυ....και είμαι και αμέσως μετά την ωορρηξία....

Περαστικά δες την κρέμα που πρότεινα στην Ράνια . Θα με θυμηθείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

@Mpourmpoulo μας που είσαι???από νωρίς σε περιμένουμε 🧡💚

@Mpourmpouloμας σε σκεφτόμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Με το καλό κορίτσι μου εδώ φαίνεται η γραμμουλα σου ξεκάθαρα 🥳🥳🥳 είσαι εγκυος !!! 🥰

Εγω θα περίμενα την αναμενόμενη μέρα περιόδου για χοριακη (γιατί εμένα με άγχωναν κιολας ) εσυ όποτε νιώθεις έτοιμη να πας να κανείς θα περιμένουμε νέα σου εύχομαι καλούς διπλασιασμούς

Συγχαρητήρια 😊🥰🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!! Με το καλοοοοοο❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙 Ήρθε το σποράκι 🥳🥳🥳🤰🏼🤰🏼🤰🏼🌈🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Συγχαρητήριαααααααααααααααααααααααααααααα. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι[smilie=hello2.gif]🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...πολύ δυνατό το υπόθετο που έβαλα εχθές...μου έφυγε η φαγούρα και τα υγρά από τον κόλπο....τώρα εξωτερικα μου επιμενει λίγο φαγούρα αλλά βάζω αλοιφή και θα περάσει και εκεί....

@Mpourmpoulo τι έγινε;;;;πες μας νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Άντε βρε κορίτσι μου!! Συγχαρητήρια!! :) και νωρίτερα και βράδυ!! Χίλια μπράβο! :) Τώρα σκέφτομαι αφού ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία, μήπως παίζουν διδυμάκια?? Σαν πολύ νωρίς να βγαίνουν οι γραμμούλες :) Εντάξει μπορεί απλά να έχεις υψηλή χοριακη αλλά ωραία θα ήταν! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Μπράβο κοπέλα μου!!! Συγχαρητήριααααα!!! Μια μεγάλη χοριακη εύχομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μουυυυυ σας ευχαριστώ πολύ για τα μηνυματα σας ❤️❤️ πήγα το πρωί για χοριακή και περιμένω αποτελέσματα μέσα στην μέρα :) ειμαι περιεργη να δω ποσο θα βγει τόσο νωρις.. βήμα βήμα..

@Παρασκευαιδου ζαιρα μουυυυυ...τι να πω για εσενα πιαααα ❤️ σε ευχαριστώ προσωπικά που όταν έπεφτα ησουν εδω όπως και όλα τα κορίτσια!! Σκέψου ξανά την πρόταση μου να ανοίξουμε μαγαζί :P 

@Mpourmpoulo κοπέλα μου αναμένουμε νέα σου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

κορίτσια μουυυυυ σας ευχαριστώ πολύ για τα μηνυματα σας ❤️❤️ πήγα το πρωί για χοριακή και περιμένω αποτελέσματα μέσα στην μέρα :) ειμαι περιεργη να δω ποσο θα βγει τόσο νωρις.. βήμα βήμα..

@Παρασκευαιδου ζαιρα μουυυυυ...τι να πω για εσενα πιαααα ❤️ σε ευχαριστώ προσωπικά που όταν έπεφτα ησουν εδω όπως και όλα τα κορίτσια!! Σκέψου ξανά την πρόταση μου να ανοίξουμε μαγαζί :P 

@Mpourmpoulo κοπέλα μου αναμένουμε νέα σου ❤️ 

Καλημέρα κορίτσια 

θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ε-ε-ερχεταιιιιιιιιιι 😍😍😍😍

Δε σου το πα εγώ ότι θα σε δούμε σύντομα στα μωράκια του '25 κορίτσι μου;;; Όλα καλά να πάνε αγάπη μου 🙏🙏🙏🌈🌈🌈🤗🤗🤗

αχ κορίτσι μου, μου τα έλεγες και μάλιστα πρόσφατα ❤️  περάσαμε μαζί μια βιοχημική και τώρα αγωνιούμε για τα σπορακια...νωρίς ακόμη, ευχομαι να κυλήσουν όλα ομορφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! 28 εβδομάδων και σημερα ξύπνησα με λίγο αίμα. Ο γιατρός είπε πως μάλλον είναι από τον χθεσινό κολπικο υπέρηχο που κάναμε αλλά να προσέξω και να το παρακολουθώ σήμερα να δούμε πως θα πάει. Ευτυχώς δεν έχω πολλές συσπάσεις! 
Η μπουμπου παραμένει ιδιαίτερα δραστήρια και έφτασε αισίως τα 1056γρ. 🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Συγχαρητήριααα  ❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Συγχαρητήρια 🎉 🎉 🎉 Με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

@Mpourmpoulo μας που είσαι???από νωρίς σε περιμένουμε 🧡💚

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η eva_gge_lia είπε:

Αχ ναι και εγώ εκείνη σκέφτηκα τώρα!Μακαρι ολα να ειναι καλα🤍🩵🤰🌈

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@Mpourmpouloμας σε σκεφτόμαστε...

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

κορίτσια μουυυυυ σας ευχαριστώ πολύ για τα μηνυματα σας ❤️❤️ πήγα το πρωί για χοριακή και περιμένω αποτελέσματα μέσα στην μέρα :) ειμαι περιεργη να δω ποσο θα βγει τόσο νωρις.. βήμα βήμα..

@Παρασκευαιδου ζαιρα μουυυυυ...τι να πω για εσενα πιαααα ❤️ σε ευχαριστώ προσωπικά που όταν έπεφτα ησουν εδω όπως και όλα τα κορίτσια!! Σκέψου ξανά την πρόταση μου να ανοίξουμε μαγαζί :P 

@Mpourmpoulo κοπέλα μου αναμένουμε νέα σου ❤️ 

Κορίτσι μουυυυυυ συγχαρητηριαααα🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοο! Περιμενουμε την χοριακουλα σου🥳🥳🥳🥳🥳🥳🫠🫠🫠🫠

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

@Mpourmpoulo Εύχομαι να είναι όλα καλά.. περιμένουμε νέα σου...

Κοριτσια μου αρχικά σας ευχαριστώ παρά πολύ για το ενδιαφέρων σας❤️

Λοιπον, το σπορακι μου μεγαλωσε❤️ είδα την καρδουλα του να παλετε αλλά δεν με έβαλε να το ακούσω γτ μου είπε το επηρεάζει τώρα που είναι μικρουλι αλλά του έκανε καρδιογράφημα και είχε 122 παλμούς🥳 με βγάζει 4 μέρες πίσω ο υπερυχος αλλά αυτό είναι επειδη πρώτον η σπερματεγχυνση έγινε 16η μέρες όποτε -2 μέρες πίσω και επιπλέον η συληψη δεν εγινε την ημέρα της σπερματεγχυνσης μιας και τα αυγα δεν είχαν σπάσει ! Μου είπε πως δεν τον ανησυχεί και σίγουρα θα το δούμε στην αυχενική! Μου έκλεισε και αυχενική για 3 Σεπτέμβρη ! Τώρα θα με δει 1η Αυγούστου και επειδη μετά λείψει για Αύγουστο θα βρουμε ή θα μου βρει έναν γυναικολόγο εδώ κοντα για να μου κάνει έναν υπερυχο στο ενδιάμεσο μέχρι να γυρίσει ο γιατρός μου! Με έβαλε επίσης να κάνω και τις πρώτες εξετάσεις ! Δόξα το θεο κοριτσια μου όλα καλααα🙏🙏🙏🙏🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

Κορίτσι μουυυυυυ συγχαρητηριαααα🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοο! Περιμενουμε την χοριακουλα σου🥳🥳🥳🥳🥳🥳🫠🫠🫠🫠

Κοριτσια μου αρχικά σας ευχαριστώ παρά πολύ για το ενδιαφέρων σας❤️

Λοιπον, το σπορακι μου μεγαλωσε❤️ είδα την καρδουλα του να παλετε αλλά δεν με έβαλε να το ακούσω γτ μου είπε το επηρεάζει τώρα που είναι μικρουλι αλλά του έκανε καρδιογράφημα και είχε 122 παλμούς🥳 με βγάζει 4 μέρες πίσω ο υπερυχος αλλά αυτό είναι επειδη πρώτον η σπερματεγχυνση έγινε 16η μέρες όποτε -2 μέρες πίσω και επιπλέον η συληψη δεν εγινε την ημέρα της σπερματεγχυνσης μιας και τα αυγα δεν είχαν σπάσει ! Μου είπε πως δεν τον ανησυχεί και σίγουρα θα το δούμε στην αυχενική! Μου έκλεισε και αυχενική για 3 Σεπτέμβρη ! Τώρα θα με δει 1η Αυγούστου και επειδη μετά λείψει για Αύγουστο θα βρουμε ή θα μου βρει έναν γυναικολόγο εδώ κοντα για να μου κάνει έναν υπερυχο στο ενδιάμεσο μέχρι να γυρίσει ο γιατρός μου! Με έβαλε επίσης να κάνω και τις πρώτες εξετάσεις ! Δόξα το θεο κοριτσια μου όλα καλααα🙏🙏🙏🙏🥳🥳🥳

Αχ περίμενα πως και πως τα νέα σου κορίτσι μου ❤️❤️

Όλα εξαιρετικά για την εβδομάδα σας, 7 week milestone 

κι εμένα 125 παλμούς είχε 6+5 ! μη σε ανησυχεί καθόλου όπως είπε κι ο γιατρός άλλωστε που σε βγάζει 4 μέρες πίσω, είναι αμελητέα η διαφορά πρώτον και δεύτερον μέχρι την αυχενική θα αλλάζει αυτό. Εμένα 2 φορές με αλλάξαν κι η γυναικολόγος μου είπε ότι παίζει ρόλο το μηχάνημα και επιπλέον το εμβρυάκι σ αυτό το στάδιο είναι πολύ πολύ μικρούλι οπότε έχει να κάνει κι από πού μέχρι πού το πιάνει να το μετρήσει ο εκάστοτε γιατρός. Στη δικ΄η μου περίπτωση στην αυχενική τελικά η μέτρηση ήρθε σε αρμονία με την ΤΕΡ κτλ, οπότε από εκεί που με είχαν βγάλει μέχρι και 6 μέρες πίσω, πήγα 6 μέρες μπροστά. Οπότε μη σε απασχολεί καθόλου! Πηγαίνει σούπερ κορίτσι μου 👌💗💗💗 την επόμενη φορά θα σε βάλει να την ακούσεις για λίγο λογικά οπότε σου εύχομαι έναν όμορφο και εκωφαντικό χτύπο!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε. Δυστυχώς χάθηκα δυο εβδομάδες τώρα γιατί δεν είχα καλή πρόσβαση στο φόρουμ μέσω του κινητού και 2 φορές που προσπάθησα να μπω με πετούσε αμέσως. Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι πολύ που είστε όλες καλά. @Antonia2 τι ωραία νέα, 2 κοριτσάκια, θα πήξετε στο ροζ🤣💖 Εγώ κορίτσια πήγα διακοπές την πρώτη εβδομάδα και πέρασα πολύ όμορφα. Ξεκουραστήκαμε πολύ, κάναμε τα μπανάκια μας, διάβασα ένα ωραίο βιβλίο κλπ. Εντωμεταξύ πριν φύγουμε εντελώς τυχαία βρήκαμε και ένα σπίτι με δύο υπνοδωμάτια οπότε το κλείσαμε με συνοπτικές διαδικασίες. Την εβδομάδα που μας πέρασε κάναμε την μετακόμιση και τώρα μένουμε ήδη μέσα και ανυπομονώ να ξεκινήσουμε την διακόσμηση του παιδικού δωματίου. 'Οσο για το μωράκι μας, ήδη από την εβδομάδα των διακοπών ένιωσα πιο έντονες τις κινήσεις του και ειδικά αυτές τις μέρες είναι ξεκάθαρες💖. Πήγαμε και στον γιατρό την Παρασκευή και δόξα τον Θεό μας βρήκε πολύ καλά σε ανάπτυξη. Το φύλο δυστυχώς δεν καταφέραμε να το δούμε πάλι γιατί καθόταν σαν μπαλίτσα (τελικά μόνο εγώ δεν το έχω δει). Τώρα πια στην β΄΄   επιπέδου με το καλό που θα κάνουμε σε 4 εβδομάδες περίπου μιας και τώρα είμαστε 18 + 6. Τέλος, δυστυχώς από την θάλασσα έπαθα κολπίτιδα που με διέλυσε. Φουλ τσούξιμο και φαγούρα αλλά και πόνο για μια μέρα. Τώρα παίρνω κολπικά υπόθετα και κρεμούλα και ευτυχώς έχει αρχίσει να υποχωρεί. Αυτάααααααα😊
    • Εμένα δεν τα πάει καλά κοιμάται ένα 3 ωρο μέχρι της 2:30 και μετά αστα δεν κοιμάται καλά .. ξυπνάει πολλές φορές δεν θέλει μέσα στο λικνο θέλει να κοιμάται πάνω μου με αποτέλεσμα όταν την αφήνω μετά από λίγο ξυπνάει  Αν κάνω συγκοιμηση πρέπει να αλλαξω δωμάτιο γιατί δεν χωράμε στο κρεβατι εμένα κοιμάται η μεγάλη κόρη μου μαζί μας αλλά μάλλον θα δοκιμάσω να συγκοιμηση μήπως κοιμηθώ λίγο παρά πάνω   καλά ο ύπνος είναι δύσκολος γενικα εκεί που λες πάει να στρώσει εκεί χαλάει ξερω κοπέλες που είναι 2 ετών τα παιδάκια τους και ακόμα σερί δεν κοιμούνται την βράδυ  εμενα ευτυχώς η μεγάλη μου κορη κοιμάται σερί το βράδυ και πάλι καλά γιατί δεν θα άντεχα να έχω δυο παιδεία που δεν κοιμούνται .. η μεγάλη αλλαγή στον ύπνο σε εμάς ήρθε όταν απόθηλάσαμε 
    • Καλημέρα κορίτσια μου... Απο όλες σας περιμένουμε χοριακές! Εσύ δε θα κάνεις επαναληπτική σήμερα;
    • Εμένα συνεχίζει και κάνει έναν 5ωρο ύπνο μέσα στη μέρα και ευτυχώς μάλλον έχει αρχίσει και συντονίζεται στο μέρα-νύχτα... οπότε μου τον κάνει νύχτα. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...