Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@cat12 κοριτσακιιιιι μουυυυυυυυ συγχαρητηριααααααα🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 απίστευτο κορίτσι μουυυυυ🥰🥰🥰🥰🥰σου εύχομαι μια τελειομηνη και όμορφη εγκυμοσυνηηηηηηη🥰 και η  χοριακη σου είναι σούπερ🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰μπραβο κορίτσι μουυυ💝💝💝

Σε ευχαριστώ πολύ mpourmpoulo μου!!!!! ♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🌈🌈🌈🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

@ΛΕΥΚΗ μου τι ποδαρικο εχεις κανει αυτο το μηνα!!! ❤️❤️❤️

Μπραβο κοριτσι μου!!! Εισαι πολυ γουρλου!!🥰🤰🧿✌️

@ΛΕΥΚΗ δεν ανοίγεις και του Αυγούστου??? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@ΛΕΥΚΗ μου τι ποδαρικο εχεις κανει αυτο το μηνα!!! ❤️❤️❤️

Μπραβο κοριτσι μου!!! Εισαι πολυ γουρλου!!🥰🤰🧿✌️

Μακαρι να ερθουν κ αλλα θετικα βρε κοριτσια μου ...κ πανω π λεγαμε οτι ο ιουλιος δε παει καλα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω πολυ Μαρινα μου!!!❤️❤️❤️

Μακαρι αυτη τη φορα να πανε ολα καλα!!!🙏🤰🧿🌈

Κι εσενα ευχομαι οτι το καλυτερο!! 💞

Να χαιρεσαι τα αντρακια σου κι συντομα να ερθει το θαυματακι που τοσο θελετε!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου 💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τόσες συμπέθερες εδώ τόσο καιρό... χρόνια πολλά δεν με είπατε ...για την γιορτή μου

Κάνω παράπονα 🤣🤣

Μαρίνα μου!!!!! Ξεχάστηκα εντελώς σήμερα! Να χαίρεσαι την γιορτή σου κορίτσι μου!!!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Έτοιμη η χοριακη!!!! Τι πιστεύετε είναι καλό νούμερο το 155?? Γιατί τώρα συγκρίνω με την προηγούμενη που ακριβώς την ίδια μέρα είχα 880 κ ανησυχώ κάπως... Τι λέτε εσείς?

IMG_20240717_135536.jpg

Β χοριακη την 14 μέρα με 155 είναι τέλεια. 

ΜΗΝ συγκρίνεις τα ίδια χαζά έκανα και εγώ .. και μια άλλη εδώ κυρια που δεν την δίνω έτσι στεγνά.. αλλά σύγκρινε και τις έλεγα μην κοιτάς το τότε!! 

Συγχαρητήρια 🥰🥰 με το καλοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τόσες συμπέθερες εδώ τόσο καιρό... χρόνια πολλά δεν με είπατε ...για την γιορτή μου

Κάνω παράπονα 🤣🤣

Χρόνια πολλά ότι επιθυμείς με υγεία

 Εγώ αν σας πω δεν δίνω βαση στα ψευδώνυμα εδώ γτ την άλλη Hope ήταν εδώ Β. Μου βγήκε η  χαχαχα όπως και εγώ όσες με γνώρισαν προσωπικά απορούν για το ψευδώνυμο . στη Γερμανία έχουμε 23:54 🥰 οπότε πιάνεται η ευχή μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaΚορίτσι μου γλυκό αν και καθυστερημένα... Χρόνια σου πολλά!!! Να χαίρεσαι τ' όνομα σου κοπέλα μου και την όμορφη οικογένεια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa κορίτσι μου χρόνια πολλά να είσαι γερή να χαίρεσαι την οικογένεια σου!! 🙏🏼

@cat12ήταν το πιο όμορφο νέο.... συγχαρητήρια κορίτσι μου μετά από τόσα ήρθε μόνο του το θαύματακι σου....εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 🙏🏼🫶🏼 Τελικά τα θαύματα γίνονται εκεί που δεν τα περιμένεις!!! 🥰 

Εγώ κορίτσια μου αδιαθετησα τελικά!! Τώρα περιμένω να πάω για τον επόμενο κύκλο....και το θέμα είναι ότι θα λείπω για να παρακολουθήσουμε ωορρηξία από την αρχή να δούμε τι παίζει!! Με βλέπω να πετυχαίνω υπέρηχο τον Σεπτέμβρη πια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τόσες συμπέθερες εδώ τόσο καιρό... χρόνια πολλά δεν με είπατε ...για την γιορτή μου

Κάνω παράπονα 🤣🤣

Χρόνια πολλά λοιπόν 😃Να χαίρεσαι το όνομα σου.Παντα υγεία και πολλές χαρές.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12μου πόσο χάρηκα με αυτό που είδα.Χιλια μπράβο ♥️♥️♥️Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις όσο μπορείς.Εχω μέρες να μπω αν ξεχνάω καμία νέα εγκυουλα εύχομαι όλα τα καλά μέσα από την καρδιά μου.🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Β χοριακη την 14 μέρα με 155 είναι τέλεια. 

ΜΗΝ συγκρίνεις τα ίδια χαζά έκανα και εγώ .. και μια άλλη εδώ κυρια που δεν την δίνω έτσι στεγνά.. αλλά σύγκρινε και τις έλεγα μην κοιτάς το τότε!! 

Συγχαρητήρια 🥰🥰 με το καλοοο

Σε ευχαριστώ πολύ ζαιρα μου!! 🥰🥰🥰 Έχεις δίκιο δεν πρέπει να τα συγκρίνω αλλά δεν το ελέγχω 😜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

@marinamanoulitsa κορίτσι μου χρόνια πολλά να είσαι γερή να χαίρεσαι την οικογένεια σου!! 🙏🏼

@cat12ήταν το πιο όμορφο νέο.... συγχαρητήρια κορίτσι μου μετά από τόσα ήρθε μόνο του το θαύματακι σου....εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 🙏🏼🫶🏼 Τελικά τα θαύματα γίνονται εκεί που δεν τα περιμένεις!!! 🥰 

Εγώ κορίτσια μου αδιαθετησα τελικά!! Τώρα περιμένω να πάω για τον επόμενο κύκλο....και το θέμα είναι ότι θα λείπω για να παρακολουθήσουμε ωορρηξία από την αρχή να δούμε τι παίζει!! Με βλέπω να πετυχαίνω υπέρηχο τον Σεπτέμβρη πια!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!♥️♥️♥️ Ναι ήρθε ξαφνικά ❤️❤️❤️ κ ειδικά όταν δεν το περιμένεις είναι πολύ όμορφη έκπληξη 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

@cat12μου πόσο χάρηκα με αυτό που είδα.Χιλια μπράβο ♥️♥️♥️Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις όσο μπορείς.Εχω μέρες να μπω εύχομαι σε όλες τα καλύτερα και αν ξεχνάω καμία νέα εγκυουλα εύχομαι όλα τα καλά μέσα από την καρδιά μου.🙏🙏

Μαριλου μου σε ευχαριστώ πολύ!!! ♥️♥️♥️🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Μαρίνα μου!!!!! Ξεχάστηκα εντελώς σήμερα! Να χαίρεσαι την γιορτή σου κορίτσι μου!!!!♥️♥️♥️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Χρόνια πολλά λοιπόν 😃Να χαίρεσαι το όνομα σου.Παντα υγεία και πολλές χαρές.❤️

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χρόνια πολλά ότι επιθυμείς με υγεία

 Εγώ αν σας πω δεν δίνω βαση στα ψευδώνυμα εδώ γτ την άλλη Hope ήταν εδώ Β. Μου βγήκε η  χαχαχα όπως και εγώ όσες με γνώρισαν προσωπικά απορούν για το ψευδώνυμο . στη Γερμανία έχουμε 23:54 🥰 οπότε πιάνεται η ευχή μου

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

@marinamanoulitsaΚορίτσι μου γλυκό αν και καθυστερημένα... Χρόνια σου πολλά!!! Να χαίρεσαι τ' όνομα σου κοπέλα μου και την όμορφη οικογένεια σου!!!

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

@marinamanoulitsa κορίτσι μου χρόνια πολλά να είσαι γερή να χαίρεσαι την οικογένεια σου!! 🙏🏼

@cat12ήταν το πιο όμορφο νέο.... συγχαρητήρια κορίτσι μου μετά από τόσα ήρθε μόνο του το θαύματακι σου....εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 🙏🏼🫶🏼 Τελικά τα θαύματα γίνονται εκεί που δεν τα περιμένεις!!! 🥰 

Εγώ κορίτσια μου αδιαθετησα τελικά!! Τώρα περιμένω να πάω για τον επόμενο κύκλο....και το θέμα είναι ότι θα λείπω για να παρακολουθήσουμε ωορρηξία από την αρχή να δούμε τι παίζει!! Με βλέπω να πετυχαίνω υπέρηχο τον Σεπτέμβρη πια!! 

Σας ευχαριστω πολύ κορίτσια μου 😘🥰🥰εύχομαι η  γιορτή μου του χρόνου να με βρει διπλή 🥰🥰💝💝💝 🙏🙏

Πήγαμε εχθές στο πανηγύρι εδώ στην Θεσσαλονίκη στην Τούμπα στην Αγία Μαρίνα με τα αγόρια μου και τον άντρα μου και προσκυνήσαμε ...μετά βγήκαμε έξω όλοι μαζί να φαμε....περάσαμε πολύ όμορφα Δόξα Τω θεώ 🙏🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τόσες συμπέθερες εδώ τόσο καιρό... χρόνια πολλά δεν με είπατε ...για την γιορτή μου

Κάνω παράπονα 🤣🤣

Xρόνια πολλά!!!!! να είσαι πάντα υγιής και γεμάτη χαρές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία ότι επιθυμείς πάντα ευτυχισμένη να είσαι με την οικογένεια σου και εύχομαι με το καλό και σύντομα να την μεγαλώσεις 🥳 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια στην παρακολούθηση του κύκλου οσες κοπέλες έχουν κάνει,  πόσες επισκέψεις είναι περίπου; για πείτε καμιά εμπειρία δική σας , υπήρχε κοπέλα που να μην έσπασε τι ωοθυλακιο τελικά; μετά το ακολουθεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...