Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Για καλό είναι μεγαλώνει η μήτρα αγάπη!! περιμένουμε το νούμερο !! Τριψήφιο θεωρώ με το χρωμα της γραμμής του 2ου τεστ 

Μπράβο κοριτσάκι μου !!! Όλα καλά με το σποράκι σας!! Κ συ θα είσαι μια χαρά !!

Λες να έχω τριψήφιο??? Αχ μακαριιιι 🥰🥰🥰

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

@cat12 Πόσο ευχάριστα νέαααα 🥰🥰..εύχομαι να πάνε όλα καλά και με ένα τριψήφιο νουμεράκι στην χοριακή σου ❤️...

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🥰

στις πριν 44 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Κοριτσάκι συγχαρητήρια είσαι έγκυος! 🥳

Πολύ χάρηκα, για εσένα, έτσι ξαφνικά  απλά τα καταφέρατε! ❤️ εύχομαι μια τελειομηνη κύηση! 

Σε ευχαριστώ πολύ flowerv μου!!! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12μου ειμαστε σε αναμμενα καρβουνα ...περιμενουμε χοριακη 🙏🙏🙏🙏🙏 τα κοριτσια με τις καθυστερησεις πως πατε. Εγω 42ημερα κυκλου κ αφαντη...αυριο παω στ γιατρο να μ γραψει εξετασεις...φοβαμαι μην ανεβηκε παλι η προλακτινη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτοιμη η χοριακη!!!! Τι πιστεύετε είναι καλό νούμερο το 155?? Γιατί τώρα συγκρίνω με την προηγούμενη που ακριβώς την ίδια μέρα είχα 880 κ ανησυχώ κάπως... Τι λέτε εσείς?

IMG_20240717_135536.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Έτοιμη η χοριακη!!!! Τι πιστεύετε είναι καλό νούμερο το 155?? Γιατί τώρα συγκρίνω με την προηγούμενη που ακριβώς την ίδια μέρα είχα 880 κ ανησυχώ κάπως... Τι λέτε εσείς?

IMG_20240717_135536.jpg

Σούπερ είναι η χοριακη σου αγάπη!! Μη συγκρίνεις με προηγούμενη κύηση έχει διακυμάνσεις μεγάλες!!! Το μόνο που Σ ενδιαφέρει είναι ο διπλασιασμός!!! Στο ειπα ότι θα είναι τριψήφιο…🥳🥳🥳🤰🏼🤰🏼🤰🏼🌈🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Έτοιμη η χοριακη!!!! Τι πιστεύετε είναι καλό νούμερο το 155?? Γιατί τώρα συγκρίνω με την προηγούμενη που ακριβώς την ίδια μέρα είχα 880 κ ανησυχώ κάπως... Τι λέτε εσείς?

IMG_20240717_135536.jpg

Σουπερ ειναι κοριτσακι μου η χοριακη σου. Καλους διπλασιασμους τωρα❤️😊🙏🙏🙏 το σπορακι σ εχει φωλιασει🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Έτοιμη η χοριακη!!!! Τι πιστεύετε είναι καλό νούμερο το 155?? Γιατί τώρα συγκρίνω με την προηγούμενη που ακριβώς την ίδια μέρα είχα 880 κ ανησυχώ κάπως... Τι λέτε εσείς?

IMG_20240717_135536.jpg

Συγχαρητήρια, με το καλό να διπλασιαστεί κ όλα να πάνε τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Έτοιμη η χοριακη!!!! Τι πιστεύετε είναι καλό νούμερο το 155?? Γιατί τώρα συγκρίνω με την προηγούμενη που ακριβώς την ίδια μέρα είχα 880 κ ανησυχώ κάπως... Τι λέτε εσείς?

IMG_20240717_135536.jpg

Μια χαρά είναι..εγώ στον γιο μου με 3 ημέρες καθυστέρησης είχα μόνο 40 μονάδες και τώρα είναι 9 ετών 🩵🩵🩵🫶 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Έτοιμη η χοριακη!!!! Τι πιστεύετε είναι καλό νούμερο το 155?? Γιατί τώρα συγκρίνω με την προηγούμενη που ακριβώς την ίδια μέρα είχα 880 κ ανησυχώ κάπως... Τι λέτε εσείς?

IMG_20240717_135536.jpg

Κορίτσι μου όμορφο είναι μια χαρά η χοριακή σου 🥳🥳🥳🥳

Εγώ την αναμενόμενη μέρα περιόδου είχα 84 και τώρα σε 2 εβδομάδες γεννάω 👣👣👣🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Καλούς διπλασιασμούς 🏖️🏖️🦋🦋🦋🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σούπερ είναι η χοριακη σου αγάπη!! Μη συγκρίνεις με προηγούμενη κύηση έχει διακυμάνσεις μεγάλες!!! Το μόνο που Σ ενδιαφέρει είναι ο διπλασιασμός!!! Στο ειπα ότι θα είναι τριψήφιο…🥳🥳🥳🤰🏼🤰🏼🤰🏼🌈🌈🌈

 

στις πριν 43 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Σουπερ ειναι κοριτσακι μου η χοριακη σου. Καλους διπλασιασμους τωρα❤️😊🙏🙏🙏 το σπορακι σ εχει φωλιασει🥰

 

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Gif-e είπε:

Συγχαρητήρια, με το καλό να διπλασιαστεί κ όλα να πάνε τέλεια!!!

 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@cat12 τελειο τ νουμερο σου κορίτσι μου. Η χοριακη ειναι απλα ενα νουμερο π επιβεβαινει την κυηση. Με το καλο ενα γερο μωρο! 

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια χαρά είναι..εγώ στον γιο μου με 3 ημέρες καθυστέρησης είχα μόνο 40 μονάδες και τώρα είναι 9 ετών 🩵🩵🩵🫶 

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσι μου όμορφο είναι μια χαρά η χοριακή σου 🥳🥳🥳🥳

Εγώ την αναμενόμενη μέρα περιόδου είχα 84 και τώρα σε 2 εβδομάδες γεννάω 👣👣👣🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Καλούς διπλασιασμούς 🏖️🏖️🦋🦋🦋🤗🤗

Κορίτσια μου με καθησυχασατε!!!!  Αααχχχ υπομονή παλιιιιιι!!! 30 του μήνα θα πάω για υπέρηχο μίλησα με την γιατρό κ μου έδωσε filicin κ προγεστερόνη ένα το βράδυ προληπτικά λόγω ιστορικού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 μου δε μπορώ να σου γράψω ποοοοοοοσοοοοοοοοο υπερευτυχισμένη ένιωσα χθες το βράδυ κ σήμερα με το αποτέλεσμά σου!!!!! Απόλαυσέ το!!!!!!!! Είναι όλα τέλεια και ιδανικά!!!!! Ήρθε για να μείνει το νινί αυτό 👣👣👣👣👣👣👣

Αααααχχχχχχ έχω τρελαθεί από τη χαρά μου για εσένα!!!!!💕💕💕💕💕💕

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσι μου όμορφο είναι μια χαρά η χοριακή σου 🥳🥳🥳🥳

Εγώ την αναμενόμενη μέρα περιόδου είχα 84 και τώρα σε 2 εβδομάδες γεννάω 👣👣👣🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Καλούς διπλασιασμούς 🏖️🏖️🦋🦋🦋🤗🤗

Σε δύο εβδομάδες?? Πω πω πραγματικά περνάει ο καιρός γρήγορα!!! Με έναν πόνο εύχομαι!! Να πάνε όλα τέλεια κ να έχεις σύντομα το μωράκι σου αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elbe είπε:

@cat12 μου δε μπορώ να σου γράψω ποοοοοοοσοοοοοοοοο υπερευτυχισμένη ένιωσα χθες το βράδυ κ σήμερα με το αποτέλεσμά σου!!!!! Απόλαυσέ το!!!!!!!! Είναι όλα τέλεια και ιδανικά!!!!! Ήρθε για να μείνει το νινί αυτό 👣👣👣👣👣👣👣

Αααααχχχχχχ έχω τρελαθεί από τη χαρά μου για εσένα!!!!!💕💕💕💕💕💕

 

Ειλικρινά σε ευχαριστώ πολύ 🙏♥️ αχ να μείνει να μείνει θα χαϊδεύω την κοιλίτσα κάθε μέρα! Θα προσπαθήσω να χαρώ κάθε λεπτό με το σπορακι🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12Μια χαρά είναι το νούμερο κορίτσι μου... Μην ξεχνάς ότι σήμερα είναι η ημερομηνία που ανέμενες. Εγώ 4η μέρα καθυστέρησης είχα 188 και τώρα είμαι 34+5!!! Πότε πας για επανάληψη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε πραγματικά όλες υπέροχες!!! Τόση αγάπη μαζεμένη δεν έχω ξανανιώσει!!! Σας ευχαριστώ για αυτήν την υπέροχη παρέα που κ στις λύπες κ στις χαρές είστε όλες εδώ!!! Σας εύχομαι όλες ολόψυχα ότι καλύτερο 🥰♥️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

@cat12Μια χαρά είναι το νούμερο κορίτσι μου... Μην ξεχνάς ότι σήμερα είναι η ημερομηνία που ανέμενες. Εγώ 4η μέρα καθυστέρησης είχα 188 και τώρα είμαι 34+5!!! Πότε πας για επανάληψη;

Οπότε γενικά είναι εκεί περίπου όλες οι τιμές την εβδομάδα της καθυστέρησης... Κ εσύ λίγο σου έμεινε τι τέλεια!!! Σε λίγο καιρό θα δεις το μωράκι σου♥️♥️♥️ εμένα μου είπε σε μια εβδομάδα να κάνω επανάληψη πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12κοριτσι μου συγχαρητήρια εχεις ένα πολύ καλό νούμερο μην αγχώνεσαι!!!! Ζήσε τη στιγμή!!! Θα κνεις κ άλλη χοριακη ή θα πας απευθείας γιατρο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

@cat12κοριτσι μου συγχαρητήρια εχεις ένα πολύ καλό νούμερο μην αγχώνεσαι!!!! Ζήσε τη στιγμή!!! Θα κνεις κ άλλη χοριακη ή θα πας απευθείας γιατρο;; 

Ευχαριστώ πολύ 🥰🥰 🥰 θα κάνω σε μια εβδομάδα άλλη μια κ μετά γιατρό τέλος Ιουλίου 😊 πως θα περιμένω να δω αν διπλασιάζεται 🤪 εκτός αν κάνω μόνη μου νωρίτερα άλλη μία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ευχαριστώ πολύ 🥰🥰 🥰 θα κάνω σε μια εβδομάδα άλλη μια κ μετά γιατρό τέλος Ιουλίου 😊 πως θα περιμένω να δω αν διπλασιάζεται 🤪 εκτός αν κάνω μόνη μου νωρίτερα άλλη μία 

Οπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ εγώ κ στις 2 μου εγκυμοσύνες μια έκανα γιατί με αγχώνουν οι χοριακες!!! Καλούς διπλασιασμούς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 κοριτσακιιιιι μουυυυυυυυ συγχαρητηριααααααα🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 απίστευτο κορίτσι μουυυυυ🥰🥰🥰🥰🥰σου εύχομαι μια τελειομηνη και όμορφη εγκυμοσυνηηηηηηη🥰 και η  χοριακη σου είναι σούπερ🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰μπραβο κορίτσι μουυυ💝💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Έτοιμη η χοριακη!!!! Τι πιστεύετε είναι καλό νούμερο το 155?? Γιατί τώρα συγκρίνω με την προηγούμενη που ακριβώς την ίδια μέρα είχα 880 κ ανησυχώ κάπως... Τι λέτε εσείς?

IMG_20240717_135536.jpg

Μια χαρά είναι το νούμερο σου κορίτσι μου για την μέρα που είσαι είναι πολύ καλό.. εμένα 15 ημέρα ήταν 212 

πηγαίνουν οοολα καλά 🌈 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε είδα στο άλλο θεματακι με την εξωσωματική ότι έχεις διδυμακια🌹🫶 με το καλό τα μωράκια σου να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου κορίτσι μου 🥰🩷

Ευχαριστω πολυ Μαρινα μου!!!❤️❤️❤️

Μακαρι αυτη τη φορα να πανε ολα καλα!!!🙏🤰🧿🌈

Κι εσενα ευχομαι οτι το καλυτερο!! 💞

Να χαιρεσαι τα αντρακια σου κι συντομα να ερθει το θαυματακι που τοσο θελετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Έτοιμη η χοριακη!!!! Τι πιστεύετε είναι καλό νούμερο το 155?? Γιατί τώρα συγκρίνω με την προηγούμενη που ακριβώς την ίδια μέρα είχα 880 κ ανησυχώ κάπως... Τι λέτε εσείς?

IMG_20240717_135536.jpg

Σούπερ είναι!!!! Μην συγκρίνεις όντως! Είναι ένα νούμερο κ μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός . Εμένα σκέψου ο γιατρός μου μου είπε να μην κάνω. Να πάω για υπέρηχο κατευθείαν 29/7. Είσαι έγκυος,  μπορείς να είσαι σίγουρη και να το πιστέψεις ότι θα πάνε όλα τέλεια! Έρχεται ο πιο γλυκός Μάρτης 🤍🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Έτοιμη η χοριακη!!!! Τι πιστεύετε είναι καλό νούμερο το 155?? Γιατί τώρα συγκρίνω με την προηγούμενη που ακριβώς την ίδια μέρα είχα 880 κ ανησυχώ κάπως... Τι λέτε εσείς?

IMG_20240717_135536.jpg

Κατ μου δεν εχεις καν καθυστερηση!!!!!! 😉😉

Το νουμερο ειναι τεεεελειο!!!🎉🎉🎉🎉🤰🤰🤰🤰🧿🧿🧿

Μην το σκεφτεσαι κ σε παρακαλω μην συγκρινεις!!!!

Καλους διπλασιασμους ευχομαι και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με γερο μωρακι!!!🙏🤰❤️🧿🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...