Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

@cat12 Είναι τα καλύτερα νέα που θα μπορούσα να ακούσω σήμερα!!!:clap:Συγχαρητήρια κορίτσι μου, μετά από τόσες απογοητεύσεις ήρθε τελικά με φυσικό τρόπο το σποράκι σας. Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιές μωράκι!!! Περιμένουμε την χοριακή σου🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

@cat12 Είναι τα καλύτερα νέα που θα μπορούσα να ακούσω σήμερα!!!:clap:Συγχαρητήρια κορίτσι μου, μετά από τόσες απογοητεύσεις ήρθε τελικά με φυσικό τρόπο το σποράκι σας. Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιές μωράκι!!! Περιμένουμε την χοριακή σου🙏🥰

Καλημέρα κορίτσι μου♥️ σε ευχαριστώ πολύ!!!! Ναι ακόμα στα χαμένα είμαι μετά από τόσο καιρό ήρθε εκεί που δεν το περίμενα!!! Σε λίγες ωρίτσες θα έχω τα αποτελέσματα πιστεύω 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα Annie μου σε ευχαριστώ πολύ!!! ♥️♥️♥️♥️Καλά κατάλαβες 😂 τώρα γυρνάω ευτυχώς τέτοια ώρα ξέρω ότι δεν έχει κόσμο... Άναψα κ ένα κεράκι στην Αγία Μαρίνα που έχουμε εδώ κ ελπίζω 🥰 έχω έντονους πόνους ελπίζω να είναι για καλό... 

Σήμερα που είναι και η γιορτή της... θα την ακούσει την προσευχούλα σου!!! Τι ώρα θα έχεις τα αποτελέσματα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου♥️ σε ευχαριστώ πολύ!!!! Ναι ακόμα στα χαμένα είμαι μετά από τόσο καιρό ήρθε εκεί που δεν το περίμενα!!! Σε λίγες ωρίτσες θα έχω τα αποτελέσματα πιστεύω 🥰

Αυτό είναι το πιο ωραίο! Τα καλύτερα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Σήμερα που είναι και η γιορτή της... θα την ακούσει την προσευχούλα σου!!! Τι ώρα θα έχεις τα αποτελέσματα;;;

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Αυτό είναι το πιο ωραίο! Τα καλύτερα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις!!!

Ναι πραγματικά ήταν πολύ όμορφη έκπληξη ❤️ ελπίζω να μην μου τα αργήσουν! Μέχρι το μεσημέρι πιστεύω ότι θα τα έχουν στείλει 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ChrisElen είπε:

@cat12 Aνατρίχιασαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!! Πόση χαρά!!!!! Πάμε κορίτσια!!!❤️🌈🤰

Σε ευχαριστώ πολυυυυυυυυ♥️♥️♥️♥️ κοιτάω το τεστ όλη την ώρα για να είμαι σίγουρη ότι δεν το ονειρευτηκα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκούντ μορνινγκκκκκκκ!!! 

Δε θα μπορούσα να μην ουρλιαξω από χαρά για σένα @cat12!!! Είμαι κατ'ενθουσιασμενη με το τεστ σου κορίτσι μου γλυκό. Σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Το μωράκι σας ήθελε να έρθει οπότε αυτό επιλέξει! Εγώ αυτά τα παιδιά τα λέω μωρά με άποψη και χαρακτήρα!!! Με το καλό και όλα τα καλά αγαπημένη μου . 

Εγώ κορίτσια μου είμαι καλά. Έχω χαθεί τελείως μπαίνω οπότε βολεψει κ διαβάζω ότι προλάβω! Έκανα την αυχενική αρχές του μήνα σε μια πολύ γνωστή εδώ Θεσσαλονίκη στην Μητρόπολη..μου είπε ότι το μωράκι το βρίσκει τέλειο και αν κ περιμένει να αυξηθεί το νούμερο για σύνδρομα λόγω ηλικίας να μη φοβηθω. Μιλώντας με τον γιατρό μου μου είπε να κάνω νιπτ επειδή το νούμερο είναι κάτω από 1000 (είναι 500κατι) και σήμερα το απόγευμα έχω ραντεβού για τη νιπτ. 

Τωρα σε λίγο έχω ραντεβού με την αιματολογο στο Ιπποκράτειο που με παρακολουθούσε στην πρώτη μου εγκυμοσύνη λόγω χαμηλών αιμοπεταλίων τότε πάλι. Και τώρα ήδη έχουν αρχίσει να πέφτουν αρκετά και είναι πολύ νωρίς ακόμη. Και έτσι έκλεισα να ξεκινήσουμε παρακολούθηση και πάλι. Έχω και το ζάχαρο που καραδοκεί όπως και στην πρώτη εγκυμοσύνη..θα κάνω νωρίτερα καμπύλη, λογικά την επόμενη βδομάδα που έχω ραντεβού με τον γιατρό μου θα μου πει πότε θα την κάνω.. κατά τ αλλά δόξα τω Θεώ και την Παναγία μας η εγκυμοσύνη κυλάει ήρεμα και χωρίς άγχος Παρ όλα αυτά! Δεν είχα ευτυχώς ούτε αυτή τη φορά εμμετους κλπ! Το μωράκι βάσει πρόβλεψης είναι ξανά αγοράκι! Την άλλη βδομάδα θα δούμε ξεκάθαρα!! Αυτααααααα σκαμε από τη ζέστη και περιμένω πως κ πως διακοπές!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γκούντ μορνινγκκκκκκκ!!! 

Δε θα μπορούσα να μην ουρλιαξω από χαρά για σένα @cat12!!! Είμαι κατ'ενθουσιασμενη με το τεστ σου κορίτσι μου γλυκό. Σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Το μωράκι σας ήθελε να έρθει οπότε αυτό επιλέξει! Εγώ αυτά τα παιδιά τα λέω μωρά με άποψη και χαρακτήρα!!! Με το καλό και όλα τα καλά αγαπημένη μου . 

Εγώ κορίτσια μου είμαι καλά. Έχω χαθεί τελείως μπαίνω οπότε βολεψει κ διαβάζω ότι προλάβω! Έκανα την αυχενική αρχές του μήνα σε μια πολύ γνωστή εδώ Θεσσαλονίκη στην Μητρόπολη..μου είπε ότι το μωράκι το βρίσκει τέλειο και αν κ περιμένει να αυξηθεί το νούμερο για σύνδρομα λόγω ηλικίας να μη φοβηθω. Μιλώντας με τον γιατρό μου μου είπε να κάνω νιπτ επειδή το νούμερο είναι κάτω από 1000 (είναι 500κατι) και σήμερα το απόγευμα έχω ραντεβού για τη νιπτ. 

Τωρα σε λίγο έχω ραντεβού με την αιματολογο στο Ιπποκράτειο που με παρακολουθούσε στην πρώτη μου εγκυμοσύνη λόγω χαμηλών αιμοπεταλίων τότε πάλι. Και τώρα ήδη έχουν αρχίσει να πέφτουν αρκετά και είναι πολύ νωρίς ακόμη. Και έτσι έκλεισα να ξεκινήσουμε παρακολούθηση και πάλι. Έχω και το ζάχαρο που καραδοκεί όπως και στην πρώτη εγκυμοσύνη..θα κάνω νωρίτερα καμπύλη, λογικά την επόμενη βδομάδα που έχω ραντεβού με τον γιατρό μου θα μου πει πότε θα την κάνω.. κατά τ αλλά δόξα τω Θεώ και την Παναγία μας η εγκυμοσύνη κυλάει ήρεμα και χωρίς άγχος Παρ όλα αυτά! Δεν είχα ευτυχώς ούτε αυτή τη φορά εμμετους κλπ! Το μωράκι βάσει πρόβλεψης είναι ξανά αγοράκι! Την άλλη βδομάδα θα δούμε ξεκάθαρα!! Αυτααααααα σκαμε από τη ζέστη και περιμένω πως κ πως διακοπές!!!

 

Γλυκιά μου girly!!! Σε ευχαριστώ πολύ🥰🥰🥰 κ εγώ θέλω να πιστεύω ότι ήρθε για να μείνει κ να γνωρίσω το σπορακι που με έκανε ευτυχισμένη με τις δύο γραμμουλες 🤰🌈  για αγοράκι το βλέπουν??? Με το καλό γερό κ δυνατό ότι φύλο κ αν είναι🙏 σου εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα κ να συνεχίσει έτσι ήρεμα η εγκυμοσύνη σου♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Γιατί μάπα καλέ;;; Με άλλα 2 θετικά τεστ;;;

Αχ για μένα μωρέ :( έκανα επαναληπτικές αιματολογικές γιατί έχω χρόνια Χασιμότο και είδα ότι ανέβηκε η TSH μου πάλι και μάλλον τζάμπα 4 μήνες προσπάθειας :( Ο ρυθμισμένος θυρεοειδής παίζει μεγάλο ρόλο στη σύλληψη και εμένα πάλι θέλει ρύθμιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα ένα τεστ και σήμερα γιατί ήθελα να το δω πως ειναι κ σε άλλη μαρκα εκτός του home test... Οπότε μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα έχω κ αυτό το τεστακι ♥️

IMG_20240717_090205.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Γλυκιά μου girly!!! Σε ευχαριστώ πολύ🥰🥰🥰 κ εγώ θέλω να πιστεύω ότι ήρθε για να μείνει κ να γνωρίσω το σπορακι που με έκανε ευτυχισμένη με τις δύο γραμμουλες 🤰🌈  για αγοράκι το βλέπουν??? Με το καλό γερό κ δυνατό ότι φύλο κ αν είναι🙏 σου εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα κ να συνεχίσει έτσι ήρεμα η εγκυμοσύνη σου♥️♥️♥️

Αχ τον θυμάμαι αυτό τον έρωτα κατευθείαν με ένα τεστάκι!! ❤️❤️ Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Έκανα ένα τεστ και σήμερα γιατί ήθελα να το δω πως ειναι κ σε άλλη μαρκα εκτός του home test... Οπότε μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα έχω κ αυτό το τεστακι ♥️

IMG_20240717_090205.jpg

Άντε γειά πες στη χοριακή σου! Μας έβγαλε τα μάτια η γραμμούλα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Αχ τον θυμάμαι αυτό τον έρωτα κατευθείαν με ένα τεστάκι!! ❤️❤️ Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι! :)

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Άντε γειά πες στη χοριακή σου! Μας έβγαλε τα μάτια η γραμμούλα σου!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Μου δίνει παρηγοριά το τεστ μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria98 είπε:

Τι όμορφο τεστακι @cat12 μου , εύχομαι όλα να πάνε τέλεια 🫶🤞 περιμένουμε νεότερα ❤️

Μαρία μου σε ευχαριστώ πολύ ♥️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Έκανα ένα τεστ και σήμερα γιατί ήθελα να το δω πως ειναι κ σε άλλη μαρκα εκτός του home test... Οπότε μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα έχω κ αυτό το τεστακι ♥️

IMG_20240717_090205.jpg

Συγχαρητήρια ξανά κορίτσι μου!!!! Περιμένουμε την χοριακη σου!!!!!! ❤️❤️❤️❤️ χάρηκα πολύ για έσενα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Έκανα ένα τεστ και σήμερα γιατί ήθελα να το δω πως ειναι κ σε άλλη μαρκα εκτός του home test... Οπότε μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα έχω κ αυτό το τεστακι ♥️

IMG_20240717_090205.jpg

Έλαααα ΝΑ μια κατακόκκινη γραμμή 😂

Είδες πολύ πιο εντονο από το home test αυτό είναι καραμπινάτο θα περιμένουμε χοριακη τώρα να δούμε νούμερο είσαι 14 ημέρα όποτε λογικά σήμερα είναι η μέρα αναμονής ; Δεν είσαι καν σε καθυστέρηση σωστά ; 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Έλαααα ΝΑ μια κατακόκκινη γραμμή 😂

Είδες πολύ πιο εντονο από το home test αυτό είναι καραμπινάτο θα περιμένουμε χοριακη τώρα να δούμε νούμερο είσαι 14 ημέρα όποτε λογικά σήμερα είναι η μέρα αναμονής ; Δεν είσαι καν σε καθυστέρηση σωστά ; 
 

Ναι όντως πολύ μεγάλη διαφορά!!! Σήμερα υποτίθεται ότι θα ερχόταν η περίοδος 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα Annie μου σε ευχαριστώ πολύ!!! ♥️♥️♥️♥️Καλά κατάλαβες 😂 τώρα γυρνάω ευτυχώς τέτοια ώρα ξέρω ότι δεν έχει κόσμο... Άναψα κ ένα κεράκι στην Αγία Μαρίνα που έχουμε εδώ κ ελπίζω 🥰 έχω έντονους πόνους ελπίζω να είναι για καλό... 

Για καλό είναι μεγαλώνει η μήτρα αγάπη!! περιμένουμε το νούμερο !! Τριψήφιο θεωρώ με το χρωμα της γραμμής του 2ου τεστ 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Γκούντ μορνινγκκκκκκκ!!! 

Δε θα μπορούσα να μην ουρλιαξω από χαρά για σένα @cat12!!! Είμαι κατ'ενθουσιασμενη με το τεστ σου κορίτσι μου γλυκό. Σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Το μωράκι σας ήθελε να έρθει οπότε αυτό επιλέξει! Εγώ αυτά τα παιδιά τα λέω μωρά με άποψη και χαρακτήρα!!! Με το καλό και όλα τα καλά αγαπημένη μου . 

Εγώ κορίτσια μου είμαι καλά. Έχω χαθεί τελείως μπαίνω οπότε βολεψει κ διαβάζω ότι προλάβω! Έκανα την αυχενική αρχές του μήνα σε μια πολύ γνωστή εδώ Θεσσαλονίκη στην Μητρόπολη..μου είπε ότι το μωράκι το βρίσκει τέλειο και αν κ περιμένει να αυξηθεί το νούμερο για σύνδρομα λόγω ηλικίας να μη φοβηθω. Μιλώντας με τον γιατρό μου μου είπε να κάνω νιπτ επειδή το νούμερο είναι κάτω από 1000 (είναι 500κατι) και σήμερα το απόγευμα έχω ραντεβού για τη νιπτ. 

Τωρα σε λίγο έχω ραντεβού με την αιματολογο στο Ιπποκράτειο που με παρακολουθούσε στην πρώτη μου εγκυμοσύνη λόγω χαμηλών αιμοπεταλίων τότε πάλι. Και τώρα ήδη έχουν αρχίσει να πέφτουν αρκετά και είναι πολύ νωρίς ακόμη. Και έτσι έκλεισα να ξεκινήσουμε παρακολούθηση και πάλι. Έχω και το ζάχαρο που καραδοκεί όπως και στην πρώτη εγκυμοσύνη..θα κάνω νωρίτερα καμπύλη, λογικά την επόμενη βδομάδα που έχω ραντεβού με τον γιατρό μου θα μου πει πότε θα την κάνω.. κατά τ αλλά δόξα τω Θεώ και την Παναγία μας η εγκυμοσύνη κυλάει ήρεμα και χωρίς άγχος Παρ όλα αυτά! Δεν είχα ευτυχώς ούτε αυτή τη φορά εμμετους κλπ! Το μωράκι βάσει πρόβλεψης είναι ξανά αγοράκι! Την άλλη βδομάδα θα δούμε ξεκάθαρα!! Αυτααααααα σκαμε από τη ζέστη και περιμένω πως κ πως διακοπές!!!

 

Μπράβο κοριτσάκι μου !!! Όλα καλά με το σποράκι σας!! Κ συ θα είσαι μια χαρά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια αυτα τα τεστακια της hometest ποσες μερες πριν την αναμενόμενη περίοδο να γίνονται; 

Οι ταινιες της home test δεν είναι πρώιμης δηλαδή σηνηθως πριν την καθυστέρηση δεν δείχνουν 

σε εμένα πάντως έδειξαν από νωρίς 🤷‍♀️ 4 μερες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου.. αλλά μην φανταστείς φαινόταν ίσα ίσα η γραμμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια αυτα τα τεστακια της hometest ποσες μερες πριν την αναμενόμενη περίοδο να γίνονται; 

Εγώ κ τις δυο φορες π εκανα από αυτά τα τεστ ήμουν ήδη σε καθυστέρηση, όποτε δε ξέρω αν δείχνουν κ νωριτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ναι όντως πολύ μεγάλη διαφορά!!! Σήμερα υποτίθεται ότι θα ερχόταν η περίοδος 😊

Κοριτσάκι συγχαρητήρια είσαι έγκυος! 🥳

Πολύ χάρηκα, για εσένα, έτσι ξαφνικά  απλά τα καταφέρατε! ❤️ εύχομαι μια τελειομηνη κύηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...