Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ήρθε???? Ήρθε!!!! Αχ δεν πίστευα ότι θα ερχόταν αυτή η μέρα!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ elk μου!!! Ακόμα τρέμω φαντάσου!!! Κ λείπει ο άντρας μου θα έρθει Αύγουστο!!! Θα κρατηθώ να δω πως θα πάει κ θα του το πω αύριο μεθαύριο ελπίζω να κρατηθώ!!!Προλάβαμε τις γόνιμες κ μετά έφυγε!!! Όντως τα home test δεν δείχνουν έντονα από την αρχή? Αγχώθηκα τι την ήθελα την γυμναστική μέσα στην ζέστη τόσες μέρες!!! Θα κάνω το πρωί χοριακη ♥️ 

Ναι και εγω αυτά τα τεστ κάνω δεν είναι πρώιμης τα home τεστ όποτε δεν δείχνουν και πολύ έντονα στην αρχή 

πωπω είδες πως σας ήρθε το μωρακι.. ευτυχώς πρόλαβε τις γόνιμες ο αντρας σου φοβερό.. όπως νιώθεις αν μπορείς να κρατηθείς πες του το μετά την χοριακη 

Θα περιμένουμε νέα σου και να μιλήσεις με τον γιατρό σου κορίτσι μου μήπως χρειαστεί να πάρεις κάτι για ενίσχυση 

και οοοολα θα πάνε καλά 🥰🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυυυυ!!! Το βλέπω αχνό και αγχώθηκα! Την προηγούμενη φορά μου είχε βγει έντονο την ίδια μέρα... Δεν το πιστεύω ♥️ να πάω αύριο λες? Πω πω τα έχω χαμένα ακόμα... 1,5 χρόνο προσπάθειες 2 εξωσωματικές με μηδέν αποτέλεσμα κ τώρα αυτό???

Κορίτσι μου καποιες φορες έρχονται εκεί π δε τα περιμένουμε θαύματα γίνονται!!! Εννοείται να πας για χοριακη αφού είναι θετικό το τεστ αν χρειάζεσαι κάτι πχ προγεστερονη κτλ να το παρεις από την αρχή μη το καθυστερήσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ήρθε???? Ήρθε!!!! Αχ δεν πίστευα ότι θα ερχόταν αυτή η μέρα!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ elk μου!!! Ακόμα τρέμω φαντάσου!!! Κ λείπει ο άντρας μου θα έρθει Αύγουστο!!! Θα κρατηθώ να δω πως θα πάει κ θα του το πω αύριο μεθαύριο ελπίζω να κρατηθώ!!!Προλάβαμε τις γόνιμες κ μετά έφυγε!!! Όντως τα home test δεν δείχνουν έντονα από την αρχή? Αγχώθηκα τι την ήθελα την γυμναστική μέσα στην ζέστη τόσες μέρες!!! Θα κάνω το πρωί χοριακη ♥️ 

Μην αγχώνεσαι για την γυμναστική κ στις 2 μου εγκυμοσύνες έκανα κανονικά γυμναστική με βάρη όταν το έμαθα απλά η γιατρος μ είπε μετά την αυχενική να ξανά αρχίσω την ίδια γυμναστική  με μέχρι 10-12 κιλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ @cat12 μου δεν φαντάζεσαι ποσο χαίρομαι!!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!! Το θαυματακι σου είναι εδώ 🥹❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι και εγω αυτά τα τεστ κάνω δεν είναι πρώιμης τα home τεστ όποτε δεν δείχνουν και πολύ έντονα στην αρχή 

πωπω είδες πως σας ήρθε το μωρακι.. ευτυχώς πρόλαβε τις γόνιμες ο αντρας σου φοβερό.. όπως νιώθεις αν μπορείς να κρατηθείς πες του το μετά την χοριακη 

Θα περιμένουμε νέα σου και να μιλήσεις με τον γιατρό σου κορίτσι μου μήπως χρειαστεί να πάρεις κάτι για ενίσχυση 

και οοοολα θα πάνε καλά 🥰🌈

Ναι κ δεν το περίμενα να συμβεί ειλικρινά!!! Έκανα κ ένα τεστ πριν 3 μέρες κ ήταν αρνητικοτατο!!! Οπότε λέω οκ δεν πρόκειται!!! 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου καποιες φορες έρχονται εκεί π δε τα περιμένουμε θαύματα γίνονται!!! Εννοείται να πας για χοριακη αφού είναι θετικό το τεστ αν χρειάζεσαι κάτι πχ προγεστερονη κτλ να το παρεις από την αρχή μη το καθυστερήσεις 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μην αγχώνεσαι για την γυμναστική κ στις 2 μου εγκυμοσύνες έκανα κανονικά γυμναστική με βάρη όταν το έμαθα απλά η γιατρος μ είπε μετά την αυχενική να ξανά αρχίσω την ίδια γυμναστική  με μέχρι 10-12 κιλά!! 

Θα την πάρω αύριο την γιατρό μόλις πάρω τα αποτελέσματα της χοριακης εγω ήδη μετά την ωορρηξία πίνω φολικό γιατί έτσι μου είχε ένας γιατρός... Όσο για τα βάρη όντως να μην ανησυχώ??? Έκανα φουλ πόδια σήμερα κ μόνο που το σκέφτομαι φρικαρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

Κατ μουυυυυυ!!!!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Τι φανταστικα νεα ειναι αυταααα!!!! 🎉🎉🎉🎉

Με το καλο κοριτσι μου!!!!🙏❤️🧿🤰 Να πανε ολα τελεια!!!!

Ηρθε το θαυματακι σας!!!!

Θα ανυπομονουμε αυριο γ τη χοριακη σου!!!! 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Κατ μουυυυυυ!!!!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Τι φανταστικα νεα ειναι αυταααα!!!! 🎉🎉🎉🎉

Με το καλο κοριτσι μου!!!!🙏❤️🧿🤰 Να πανε ολα τελεια!!!!

Ηρθε το θαυματακι σας!!!!

Θα ανυπομονουμε αυριο γ τη χοριακη σου!!!! 💞

Σε ευχαριστώ πολύ Αντωνία μου!!! Κ εσύ να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!!  ♥️♥️♥️♥️ Ήρθε από εκεί που δεν το περίμενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ναι κ δεν το περίμενα να συμβεί ειλικρινά!!! Έκανα κ ένα τεστ πριν 3 μέρες κ ήταν αρνητικοτατο!!! Οπότε λέω οκ δεν πρόκειται!!! 

 

Θα την πάρω αύριο την γιατρό μόλις πάρω τα αποτελέσματα της χοριακης εγω ήδη μετά την ωορρηξία πίνω φολικό γιατί έτσι μου είχε ένας γιατρός... Όσο για τα βάρη όντως να μην ανησυχώ??? Έκανα φουλ πόδια σήμερα κ μόνο που το σκέφτομαι φρικαρω!!

Δε θες να σου πω τι γυμναστική έκανα 2 μερες πριν μάθω ότι ήμουν εγκυος κ στο πρώτο κ στο δεύτερο 😂 πήγαινα κ τενις… μην ανησυχείς αλήθεια…τώρα να προσεχείς ρώτησε τη γιατρο σου αν μπορείς να συνεχίσεις με λίγα κιλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Αντωνία μου!!! Κ εσύ να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!!  ♥️♥️♥️♥️ Ήρθε από εκεί που δεν το περίμενα!!!

Ευχαριστω κοριτσι μου γλυκο!!!! ❤️

Δε φανταζεσαι ποσο χαιρομαι!!!! 😁😁😁

Ειδες;;; ερχεται εκει π δν το περιμενεις!!!! 😉

Με το καλο κοριτσι μου!!! Να χαρεις την εγκυμοσυνη σου κ να ερθει το κουκουνι σας γερο στην αγκαλια σας!!!!🙏🤰🙏❤️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δε θες να σου πω τι γυμναστική έκανα 2 μερες πριν μάθω ότι ήμουν εγκυος κ στο πρώτο κ στο δεύτερο 😂 πήγαινα κ τενις… μην ανησυχείς αλήθεια…τώρα να προσεχείς ρώτησε τη γιατρο σου αν μπορείς να συνεχίσεις με λίγα κιλά

Αλήθεια??? Γιατί κ εγώ εδώ και 3 μήνες κάνω 5 με 6 φορές την εβδομάδα φουλ βάρη κ τώρα άρχισα να ανεβάζω κ κιλά! Με ηρεμησες λίγο 😊 θα το ρωτήσω γιατί είναι κ κρίμα που ξεκίνησα πάλι γυμναστική μετά από χρόνια κ να την κόψω μαχαίρι... Με βοηθάει κ στην ψυχολογία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

Πωπωπωπωωωωω τι ωραία εικόνα!!! Μπράβο σου χίλια συγχαρητήρια!!! Μετά από τόση ταλαιπωρία σου αξίζει!!! :) Άντε όλα με το καλό!! Κάνε χοριακη αύριο να αλλάξω γνώμη για το πόσο μάπα μήνας είναι ο Ιούλιος!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

Κοριτσακι αυριο.πηγαινε γ χοριακη!!!! Φαινεται θετικοοοοοοο

...μπραβοοο🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Αλήθεια??? Γιατί κ εγώ εδώ και 3 μήνες κάνω 5 με 6 φορές την εβδομάδα φουλ βάρη κ τώρα άρχισα να ανεβάζω κ κιλά! Με ηρεμησες λίγο 😊 θα το ρωτήσω γιατί είναι κ κρίμα που ξεκίνησα πάλι γυμναστική μετά από χρόνια κ να την κόψω μαχαίρι... Με βοηθάει κ στην ψυχολογία... 

ο λόγος π πάω τώρα είναι καθαρά ψυχολογικός…άσε που κάνει και καλό γενικότερα, δε βαζεις πολλά κιλά, είσαι πιο ευκινητη, ψυχολογικά είσαι καλύτερα, εγώ γέννησα πανεύκολα κ θεωρώ έπαιξε πολύ σημαντικό ρολο η γυμναστική!  Αλλά ότι σου πει ο γιατρος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

Αγάπη μου χάρηκα πάρα πολύ!!!!παραμονή της Αγίας Μαρίνας και σου έφερε την πιο όμορφη είδηση!!!όλα να πάνε καλά και σε 9 μήνες να κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά!!!!!!

Με το καλοοοοο🙏🫶🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου γλυκο!!!! ❤️

Δε φανταζεσαι ποσο χαιρομαι!!!! 😁😁😁

Ειδες;;; ερχεται εκει π δν το περιμενεις!!!! 😉

Με το καλο κοριτσι μου!!! Να χαρεις την εγκυμοσυνη σου κ να ερθει το κουκουνι σας γερο στην αγκαλια σας!!!!🙏🤰🙏❤️🧿

Σε είδα στο άλλο θεματακι με την εξωσωματική ότι έχεις διδυμακια🌹🫶 με το καλό τα μωράκια σου να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου κορίτσι μου 🥰🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Πωπωπωπωωωωω τι ωραία εικόνα!!! Μπράβο σου χίλια συγχαρητήρια!!! Μετά από τόση ταλαιπωρία σου αξίζει!!! :) Άντε όλα με το καλό!! Κάνε χοριακη αύριο να αλλάξω γνώμη για το πόσο μάπα μήνας είναι ο Ιούλιος!!! :)

Σε ευχαριστώ πολυυυυυυ🥰🥰🥰🥰

στις πριν 15 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσακι αυριο.πηγαινε γ χοριακη!!!! Φαινεται θετικοοοοοοο

...μπραβοοο🙏🙏🙏🙏🙏

Αύριο πρωί πρωί! Σε ευχαριστώ πολύ ♥️

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

ο λόγος π πάω τώρα είναι καθαρά ψυχολογικός…άσε που κάνει και καλό γενικότερα, δε βαζεις πολλά κιλά, είσαι πιο ευκινητη, ψυχολογικά είσαι καλύτερα, εγώ γέννησα πανεύκολα κ θεωρώ έπαιξε πολύ σημαντικό ρολο η γυμναστική!  Αλλά ότι σου πει ο γιατρος!! 

Έχω ακούσει ότι βοηθάει στην εγκυμοσύνη το είδες κ εσύ ότι βοήθησε στην γέννα οπότε σίγουρα κάνει καλό! Θα ρωτήσω κ ελπίζω να μου πει οκ... Κ θα έχω τον άντρα μου να μου φτιάξει πρόγραμμα ελαφρύ αν πάνε όλα καλά 🥰 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αγάπη μου χάρηκα πάρα πολύ!!!!παραμονή της Αγίας Μαρίνας και σου έφερε την πιο όμορφη είδηση!!!όλα να πάνε καλά και σε 9 μήνες να κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά!!!!!!

Με το καλοοοοο🙏🫶🌹

Σε ευχαριστώ πολύ Μαρίνα μου! Έχεις δίκιο!! Κ έχω κ την εκκλησία κοντά μου δύο λεπτά με το αυτοκίνητο... Και βαφτιστηκα εκεί οπότε θα ανάψω σίγουρα ένα κεράκι 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Αχ @cat12 μου δεν φαντάζεσαι ποσο χαίρομαι!!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!! Το θαυματακι σου είναι εδώ 🥹❤️

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ Ρένα μου♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 Τι χαρά είναι αυτή κορίτσι μου;;;;;;;;; Θα τρελαθώ!!!! Περιμένουμε αύριο τη χοριακή σου!!! ΌΛΑ να σου πάνε καλά γλυκιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

Με το καλό!!! Είναι σίγουρα θετικό καλε…μια χοριακη το πρωί απλά θα μας το επιβεβαιώσει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MinaSam είπε:

Πωπωπωπωωωωω τι ωραία εικόνα!!! Μπράβο σου χίλια συγχαρητήρια!!! Μετά από τόση ταλαιπωρία σου αξίζει!!! :) Άντε όλα με το καλό!! Κάνε χοριακη αύριο να αλλάξω γνώμη για το πόσο μάπα μήνας είναι ο Ιούλιος!!! :)

Γιατί μάπα καλέ;;; Με άλλα 2 θετικά τεστ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/7/2024 at 1:01 ΜΜ, ο/η Katiana1987 είπε:

Eγώ Αθήνα city όπως ξέρεις! Περιμένοντας το θαυματάκι μου!!!

@cat12πωπωωω κορίτσι μιυ και σ είχα στο μυαλό μ!!!! Είναι θετικοτατο!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου γλυκό! Ήρθε το θαυματακι σου!!! Να πάνε όλα κατ ευχήν ❤️❤️🙏🧿 θα περιμένουμε την θετική χοριακη σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

@cat12 Τι χαρά είναι αυτή κορίτσι μου;;;;;;;;; Θα τρελαθώ!!!! Περιμένουμε αύριο τη χοριακή σου!!! ΌΛΑ να σου πάνε καλά γλυκιά μου!!!

 

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Με το καλό!!! Είναι σίγουρα θετικό καλε…μια χοριακη το πρωί απλά θα μας το επιβεβαιώσει!!!! 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

@cat12πωπωωω κορίτσι μιυ και σ είχα στο μυαλό μ!!!! Είναι θετικοτατο!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου γλυκό! Ήρθε το θαυματακι σου!!! Να πάνε όλα κατ ευχήν ❤️❤️🙏🧿 θα περιμένουμε την θετική χοριακη σου!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου♥️🥰🙏 ανυπομονώ να πάω να δω αν θα έχω καλή χοριακη ♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

Κοριτσάκι μου γλυκό, αγαπη μου θα τρελαθωωωωωωω!!!!!!! Συγχαρητήριααααααα!!!❤️💙❤️💙😍😍😍😍😍 Τι νέα είναι αυτά;;;;;; Εννοείται πως είναι θετικό!!!! Περιμένουμε τη χοριακη!! Φαντάζομαι είσαι ήδη εκεί… Με το καλό μια τελειομηνη κύηση κορίτσι μου!!! Ήρθε το ουράνιο τόξο σου 🌈🌈🌈 Δε μπορείς να φανταστείς τι χαρά μου έδωσες πρωί πρωί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό, αγαπη μου θα τρελαθωωωωωωω!!!!!!! Συγχαρητήριααααααα!!!❤️💙❤️💙😍😍😍😍😍 Τι νέα είναι αυτά;;;;;; Εννοείται πως είναι θετικό!!!! Περιμένουμε τη χοριακη!! Φαντάζομαι είσαι ήδη εκεί… Με το καλό μια τελειομηνη κύηση κορίτσι μου!!! Ήρθε το ουράνιο τόξο σου 🌈🌈🌈 Δε μπορείς να φανταστείς τι χαρά μου έδωσες πρωί πρωί 

Καλημέρα Annie μου σε ευχαριστώ πολύ!!! ♥️♥️♥️♥️Καλά κατάλαβες 😂 τώρα γυρνάω ευτυχώς τέτοια ώρα ξέρω ότι δεν έχει κόσμο... Άναψα κ ένα κεράκι στην Αγία Μαρίνα που έχουμε εδώ κ ελπίζω 🥰 έχω έντονους πόνους ελπίζω να είναι για καλό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...