Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

12-7-21 ήρθες για λίγο μέσα στην κοιλίτσα μου και παραμονή της Παναγίας αναλήφθηκες στους ουρανους καρδούλα μου!!!! Σαν σήμερα ημέρα του Αγίου Παϊσίου... Ο Άγιος προστάτης μου..πόση χαρά είχα πάρει.... Ο υπέρηχος με την καρδούλα σου να χτυπά και να βλέπω χεράκια ποδαράκια και να κλαίω από χαρά....και ξαφνικά αποφάσισες να γίνεις άγγελος.... Έφυγες αγκαλιά με την Παναγία και τον Άγιο Παϊσιο και πιστεύω πως είσαι ο φύλακας άγγελος μας καρδούλα μου....Προσεύχομαι κάθε μέρα να ξανάρθεις και να μείνεις !!!ακόμα και αν δεν έρθεις εγώ για πάντα θα έχω 3 παιδιά .... Δύο στη Γη και ένα στον ουρανό!!!! Σε αγαπώ αγγελούδι μου!!!και ας μην σε γνώρισα....💔❤️🩹

IMG_20240712_151544.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

12-7-21 ήρθες για λίγο μέσα στην κοιλίτσα μου και παραμονή της Παναγίας αναλήφθηκες στους ουρανους καρδούλα μου!!!! Σαν σήμερα ημέρα του Αγίου Παϊσίου... Ο Άγιος προστάτης μου..πόση χαρά είχα πάρει.... Ο υπέρηχος με την καρδούλα σου να χτυπά και να βλέπω χεράκια ποδαράκια και να κλαίω από χαρά....και ξαφνικά αποφάσισες να γίνεις άγγελος.... Έφυγες αγκαλιά με την Παναγία και τον Άγιο Παϊσιο και πιστεύω πως είσαι ο φύλακας άγγελος μας καρδούλα μου....Προσεύχομαι κάθε μέρα να ξανάρθεις και να μείνεις !!!ακόμα και αν δεν έρθεις εγώ για πάντα θα έχω 3 παιδιά .... Δύο στη Γη και ένα στον ουρανό!!!! Σε αγαπώ αγγελούδι μου!!!και ας μην σε γνώρισα....💔❤️🩹

IMG_20240712_151544.jpg

🥹🥹🥹🥹🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

12-7-21 ήρθες για λίγο μέσα στην κοιλίτσα μου και παραμονή της Παναγίας αναλήφθηκες στους ουρανους καρδούλα μου!!!! Σαν σήμερα ημέρα του Αγίου Παϊσίου... Ο Άγιος προστάτης μου..πόση χαρά είχα πάρει.... Ο υπέρηχος με την καρδούλα σου να χτυπά και να βλέπω χεράκια ποδαράκια και να κλαίω από χαρά....και ξαφνικά αποφάσισες να γίνεις άγγελος.... Έφυγες αγκαλιά με την Παναγία και τον Άγιο Παϊσιο και πιστεύω πως είσαι ο φύλακας άγγελος μας καρδούλα μου....Προσεύχομαι κάθε μέρα να ξανάρθεις και να μείνεις !!!ακόμα και αν δεν έρθεις εγώ για πάντα θα έχω 3 παιδιά .... Δύο στη Γη και ένα στον ουρανό!!!! Σε αγαπώ αγγελούδι μου!!!και ας μην σε γνώρισα....💔❤️🩹

IMG_20240712_151544.jpg

Α στο καλό σου με συγκίνησες!!! Και το 'χω κι εύκολο το κλάμα με τις ορμόνες!!! 

Έτσι είναι γλυκιά μου όμως... Κι εγώ έχω 2 αγγελούδια πάνω κι ένα μωράκι που ετοιμάζεται να έρθει στην αγκαλίτσα μου σε λίγο!!! Ποτέ δεν ξεχνάμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katiana1987 είπε:

Α στο καλό σου με συγκίνησες!!! Και το 'χω κι εύκολο το κλάμα με τις ορμόνες!!! 

Έτσι είναι γλυκιά μου όμως... Κι εγώ έχω 2 αγγελούδια πάνω κι ένα μωράκι που ετοιμάζεται να έρθει στην αγκαλίτσα μου σε λίγο!!! Ποτέ δεν ξεχνάμε!!!

 Σε ευχαριστώ γλυκιά μου!!! Με το καλό το μωράκι σου ! 😘 Δεν το ήξερα ότι έχεις βιώσει και εσύ απώλεια ... Φυσικά δεν ξεχνάμε τα αγγελούδια μας 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa διαβασα αυτα π εγραψες κ δακρυα τρέχουν ασταματητα απο τ ματια μου. 7/7/2023 θετικο τεστ. 22/08/23 το εστειλα στον ουρανο. Καθε μερα με βασανιζει η σκεψη αν εκανα τ σωστο. Καθε μερα σκέφτομαι και αν τ κρατουσα? Και αν φταναμε αισιως στο τελος? Και ας εχανα τη μητρα μου π ηταν τ μονο σιγουρο. Και απο την αλλη αν στραβωνε σε οποιαδήποτε φαση και τ παιδια μ εμεναν χωρις μαμα? Δ υπάρχει μερα π δ εχω σκεφτει αυτο τ μωρο. Ειδικα αυτή την περίοδο π περυσι ημουν εγκυος. Δε γίνεται να πάψουμε να σκεφτομαστε τα αγεννητα μωρα μας. Δε γινεται να μην τα αγαπάμε. Δεν γινεται να παψουμε να ποναμε οσος καιρος και αν περασει... θα ειναι παντα τα μωρα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Περαστικα του! Το καλό δεν κολλήσατε…

Και γώ ειχα την μεγάλη με κοβιντ αλλά το πέρασε στο φτερό με κάτι δέκατα την 1η μέρα και σήμερα μετά από 3 μέρες δηλαδή βγήκε αρνητική. Βέβαια την έχω ακόμα σε καραντίνα μέχρι αύριο για να είμαι σίγουρη ότι δεν θα κολλήσει κανεις άλλος καλοκαιριάτικα! 
πως τα πας με την ζέστη;;;

Ααα περαστικα στο παιδάκι σου ευτυχώς δεν είχε πολλά συμπτώματα και δεν ταλαιπωρήθηκε μέσα στην ζεστη 

Για να δούμε .. αν φύγει και το σκ χωρίς να έχουμε κάτι πιστεύω είμαστε οκ 

με την ζεστη δύσκολα.. άρχισα να μην μπορω να κοιμηθώ το βράδυ από την ζεστη γίνομαι μούσκεμα και βλέπω πως ζορίζετε και το παιδί ξυπνάει συνέχεια για νερό και εκείνο.. ανάβω λίγο κλιματιστικό το βράδυ αλλά δεν μπορω να κοιμάμαι όλη την νύχτα με αυτό.. εσυ πως τα πας ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@marinamanoulitsa διαβασα αυτα π εγραψες κ δακρυα τρέχουν ασταματητα απο τ ματια μου. 7/7/2023 θετικο τεστ. 22/08/23 το εστειλα στον ουρανο. Καθε μερα με βασανιζει η σκεψη αν εκανα τ σωστο. Καθε μερα σκέφτομαι και αν τ κρατουσα? Και αν φταναμε αισιως στο τελος? Και ας εχανα τη μητρα μου π ηταν τ μονο σιγουρο. Και απο την αλλη αν στραβωνε σε οποιαδήποτε φαση και τ παιδια μ εμεναν χωρις μαμα? Δ υπάρχει μερα π δ εχω σκεφτει αυτο τ μωρο. Ειδικα αυτή την περίοδο π περυσι ημουν εγκυος. Δε γίνεται να πάψουμε να σκεφτομαστε τα αγεννητα μωρα μας. Δε γινεται να μην τα αγαπάμε. Δεν γινεται να παψουμε να ποναμε οσος καιρος και αν περασει... θα ειναι παντα τα μωρα μας...

Αχ και εσύ Ιούλιο;;;;😔😔 Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου ...αλλά εφόσον υπήρχε ιατρικός σοβαρός λόγος και έπρεπε να γίνει, μην έχεις τύψεις!!!! Έπρεπε να σκεφτείς και τα παιδάκια σου εδώ που σε έχουν ανάγκη...γιατί για τα παιδιά μας είμαστε όλη τους η ζωή,πρέπει να είμαστε γερές να τα φροντίζουμε! 🫶 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

 Σε ευχαριστώ γλυκιά μου!!! Με το καλό το μωράκι σου ! 😘 Δεν το ήξερα ότι έχεις βιώσει και εσύ απώλεια ... Φυσικά δεν ξεχνάμε τα αγγελούδια μας 🫶

Ναι κορίτσι μου. Έκανα μια έκτρωση όταν ήμουν ούτε 16 χρονών (καθαρά λόγω ηλικίας), και είχα μια αποβολή το 2014...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

12-7-21 ήρθες για λίγο μέσα στην κοιλίτσα μου και παραμονή της Παναγίας αναλήφθηκες στους ουρανους καρδούλα μου!!!! Σαν σήμερα ημέρα του Αγίου Παϊσίου... Ο Άγιος προστάτης μου..πόση χαρά είχα πάρει.... Ο υπέρηχος με την καρδούλα σου να χτυπά και να βλέπω χεράκια ποδαράκια και να κλαίω από χαρά....και ξαφνικά αποφάσισες να γίνεις άγγελος.... Έφυγες αγκαλιά με την Παναγία και τον Άγιο Παϊσιο και πιστεύω πως είσαι ο φύλακας άγγελος μας καρδούλα μου....Προσεύχομαι κάθε μέρα να ξανάρθεις και να μείνεις !!!ακόμα και αν δεν έρθεις εγώ για πάντα θα έχω 3 παιδιά .... Δύο στη Γη και ένα στον ουρανό!!!! Σε αγαπώ αγγελούδι μου!!!και ας μην σε γνώρισα....💔❤️🩹

IMG_20240712_151544.jpg

Σε κατανοώ απόλυτα! Εχω 4 εκεί ψηλά μέχρι που εν τέλει ήρθε η κόρη μου! Όλα σε προχωρημένη εγκυμοσύνη, δεν ξεχνάμε αλλά προχωράμε! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και εύχομαι σύντομα πάλι χαρές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ααα περαστικα στο παιδάκι σου ευτυχώς δεν είχε πολλά συμπτώματα και δεν ταλαιπωρήθηκε μέσα στην ζεστη 

Για να δούμε .. αν φύγει και το σκ χωρίς να έχουμε κάτι πιστεύω είμαστε οκ 

με την ζεστη δύσκολα.. άρχισα να μην μπορω να κοιμηθώ το βράδυ από την ζεστη γίνομαι μούσκεμα και βλέπω πως ζορίζετε και το παιδί ξυπνάει συνέχεια για νερό και εκείνο.. ανάβω λίγο κλιματιστικό το βράδυ αλλά δεν μπορω να κοιμάμαι όλη την νύχτα με αυτό.. εσυ πως τα πας ;

Είναι δύσκολα τα βραδια τις τελευταίες μέρες! Εγώ το βράδυ βάζω τον ανεμιστήρα γιατί δεν μπορώ το κλιματιστικό αλλά το μεσημέρι βάζω κλιματιστικό γιατί είναι αφόρητη η κατάσταση. Και σκέφτομαι ότι ακόμα είναι Ιούλιος….τον Αύγουστο τι θα κάνει;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/7/2024 at 4:08 ΜΜ, ο/η arntalia είπε:

Αυτο να ερθει να ηρεμησουμε...πρωτη φορα π θελω τοσο πολυ ν μ ερθει χαχαχα

Κορίτσι μου καλησπέρα.... τι κάνεις;; Αδιαθετησες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα.... τι κάνεις;; Αδιαθετησες;;

Καλημερα κοριτσι μου @Melikara86😊οχι ακομη...ειμαι 37μερα κυκλου σημερα κ τιποτα...εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Είναι δύσκολα τα βραδια τις τελευταίες μέρες! Εγώ το βράδυ βάζω τον ανεμιστήρα γιατί δεν μπορώ το κλιματιστικό αλλά το μεσημέρι βάζω κλιματιστικό γιατί είναι αφόρητη η κατάσταση. Και σκέφτομαι ότι ακόμα είναι Ιούλιος….τον Αύγουστο τι θα κάνει;;;;;

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

ναι ναι και εγω ακριβώς το βράδυ έχω ανεμιστήρα και το μεσημέρι κλιματισμό γιατί δεν βγαίνει αλλιώς 

Το καλό είναι ότι θα γεννήσω την πρώτη βδομαδα του  Αυγούστου όποτε δεν θα εχω την κοιλια να με ζορίζει κάτι είναι και αυτό 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημερα κορίτσια ειχα διαβασει για τις καθυστερησεις , τι εγινε τελικα ποσες μερες εχει η καθε κοπελα ;

Πολλες οι καθυστερησεις τον ιουλιο ...δεν ξερω τι γινεται...λογω ζεστης ισως...γτ τεστ αρνητικα δυστυχως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Πολλες οι καθυστερησεις τον ιουλιο ...δεν ξερω τι γινεται...λογω ζεστης ισως...γτ τεστ αρνητικα δυστυχως

Εγώ είμαι 9η μετά την ωορρηξία...10 11 μέρες ωχρινικη περιμένω την Δευτέρα περίοδο είμαστε μαζί με την @Eirinistz είναι κάποια άλλη κοπέλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

ναι ναι και εγω ακριβώς το βράδυ έχω ανεμιστήρα και το μεσημέρι κλιματισμό γιατί δεν βγαίνει αλλιώς 

Το καλό είναι ότι θα γεννήσω την πρώτη βδομαδα του  Αυγούστου όποτε δεν θα εχω την κοιλια να με ζορίζει κάτι είναι και αυτό 

 

Εγώ θα έχω την κοιλιά και Αύγουστο και Σεπτέμβριο…έτσι γιατί μπορώ 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Πολλες οι καθυστερησεις τον ιουλιο ...δεν ξερω τι γινεται...λογω ζεστης ισως...γτ τεστ αρνητικα δυστυχως

Εγώ μια μέρα νωρίτερα :) Ο ανάποδος ο άνθρωπος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Εγώ μια μέρα νωρίτερα :) Ο ανάποδος ο άνθρωπος :)

Εμενα ειναι ασταθης ο κυκλος γενικοτερα....μακαρι οι αλλες κοπελες π εχουν καθυστερησεις να εχουν το σπορακι τους🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Καλημερα κοριτσι μου @Melikara86😊οχι ακομη...ειμαι 37μερα κυκλου σημερα κ τιποτα...εσυ???

Θα μας σκάσει αυτή η περίοδος....εγώ 34η ημέρα και δηλώνει άφαντη 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια υπάρχουν άλλες κοπέλες που έχουν μικρή ωχρινική φάση; πότε προτιμούν να κάνουν τεστ ;

Εγω έκανα τεστ στην 12 μέρα μετά ωορρηξία αλλά έτυχε να κάνω και την 10 ημέρα και έδειξε και τότε 

σε πια μέρα είσαι εσυ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω έκανα τεστ στην 12 μέρα μετά ωορρηξία αλλά έτυχε να κάνω και την 10 ημέρα και έδειξε και τότε 

σε πια μέρα είσαι εσυ ;

Εγώ σήμερα είμαι στην 9η μέρα, δεν έχω τίποτα ενδείξεις πέρα από λίγο φούσκωμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/7/2024 at 4:25 ΜΜ, ο/η Diwni είπε:

@marinamanoulitsa διαβασα αυτα π εγραψες κ δακρυα τρέχουν ασταματητα απο τ ματια μου. 7/7/2023 θετικο τεστ. 22/08/23 το εστειλα στον ουρανο. Καθε μερα με βασανιζει η σκεψη αν εκανα τ σωστο. Καθε μερα σκέφτομαι και αν τ κρατουσα? Και αν φταναμε αισιως στο τελος? Και ας εχανα τη μητρα μου π ηταν τ μονο σιγουρο. Και απο την αλλη αν στραβωνε σε οποιαδήποτε φαση και τ παιδια μ εμεναν χωρις μαμα? Δ υπάρχει μερα π δ εχω σκεφτει αυτο τ μωρο. Ειδικα αυτή την περίοδο π περυσι ημουν εγκυος. Δε γίνεται να πάψουμε να σκεφτομαστε τα αγεννητα μωρα μας. Δε γινεται να μην τα αγαπάμε. Δεν γινεται να παψουμε να ποναμε οσος καιρος και αν περασει... θα ειναι παντα τα μωρα μας...

Λυπάμαι πάρα πολύ. Κι εγώ στην 9η βδομάδα εχασα. Πριν 9 ημέρες για την ακρίβεια...

Μπορώ να σε ρωτήσω για την μήτρα σου που γράφεις ότι κινδύνευε; Διεισδυτικός πλακούντας; Πήγαινα για 4 κ.τ και ο γιατρός ειναι το πρώτο που μου ανέφερε. Περι διεισδυτικου πλακούντα ότι ίσως ... Ισως μου συμβεί. Οχι ότι είχα αυτο το πρόβλημα. Ετσι κι αλλιώς θα φαινόταν απ οτι μου είχε πει, στην αυχενική. Δεν έφτασα ποτέ μέχρι εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...