Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • καλημέρα, καλή εβδομάδα!!!   @Diwni κοπέλα μου συγχαρητήρια..χαίρομαι που είσαι πιο χαλαρή αυτή τη φορά!Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος! Ενημερώστε μας για τις χοριακές σας ❤️ 
    • Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε. Δυστυχώς χάθηκα δυο εβδομάδες τώρα γιατί δεν είχα καλή πρόσβαση στο φόρουμ μέσω του κινητού και 2 φορές που προσπάθησα να μπω με πετούσε αμέσως. Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι πολύ που είστε όλες καλά. @Antonia2 τι ωραία νέα, 2 κοριτσάκια, θα πήξετε στο ροζ🤣💖 Εγώ κορίτσια πήγα διακοπές την πρώτη εβδομάδα και πέρασα πολύ όμορφα. Ξεκουραστήκαμε πολύ, κάναμε τα μπανάκια μας, διάβασα ένα ωραίο βιβλίο κλπ. Εντωμεταξύ πριν φύγουμε εντελώς τυχαία βρήκαμε και ένα σπίτι με δύο υπνοδωμάτια οπότε το κλείσαμε με συνοπτικές διαδικασίες. Την εβδομάδα που μας πέρασε κάναμε την μετακόμιση και τώρα μένουμε ήδη μέσα και ανυπομονώ να ξεκινήσουμε την διακόσμηση του παιδικού δωματίου. 'Οσο για το μωράκι μας, ήδη από την εβδομάδα των διακοπών ένιωσα πιο έντονες τις κινήσεις του και ειδικά αυτές τις μέρες είναι ξεκάθαρες💖. Πήγαμε και στον γιατρό την Παρασκευή και δόξα τον Θεό μας βρήκε πολύ καλά σε ανάπτυξη. Το φύλο δυστυχώς δεν καταφέραμε να το δούμε πάλι γιατί καθόταν σαν μπαλίτσα (τελικά μόνο εγώ δεν το έχω δει). Τώρα πια στην β΄΄   επιπέδου με το καλό που θα κάνουμε σε 4 εβδομάδες περίπου μιας και τώρα είμαστε 18 + 6. Τέλος, δυστυχώς από την θάλασσα έπαθα κολπίτιδα που με διέλυσε. Φουλ τσούξιμο και φαγούρα αλλά και πόνο για μια μέρα. Τώρα παίρνω κολπικά υπόθετα και κρεμούλα και ευτυχώς έχει αρχίσει να υποχωρεί. Αυτάααααααα😊
    • Εμένα δεν τα πάει καλά κοιμάται ένα 3 ωρο μέχρι της 2:30 και μετά αστα δεν κοιμάται καλά .. ξυπνάει πολλές φορές δεν θέλει μέσα στο λικνο θέλει να κοιμάται πάνω μου με αποτέλεσμα όταν την αφήνω μετά από λίγο ξυπνάει  Αν κάνω συγκοιμηση πρέπει να αλλαξω δωμάτιο γιατί δεν χωράμε στο κρεβατι εμένα κοιμάται η μεγάλη κόρη μου μαζί μας αλλά μάλλον θα δοκιμάσω να συγκοιμηση μήπως κοιμηθώ λίγο παρά πάνω   καλά ο ύπνος είναι δύσκολος γενικα εκεί που λες πάει να στρώσει εκεί χαλάει ξερω κοπέλες που είναι 2 ετών τα παιδάκια τους και ακόμα σερί δεν κοιμούνται την βράδυ  εμενα ευτυχώς η μεγάλη μου κορη κοιμάται σερί το βράδυ και πάλι καλά γιατί δεν θα άντεχα να έχω δυο παιδεία που δεν κοιμούνται .. η μεγάλη αλλαγή στον ύπνο σε εμάς ήρθε όταν απόθηλάσαμε 
    • Καλημέρα κορίτσια μου... Απο όλες σας περιμένουμε χοριακές! Εσύ δε θα κάνεις επαναληπτική σήμερα;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...