Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@cat12 κοριτσακιιιιι μουυυυυυυυ συγχαρητηριααααααα🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 απίστευτο κορίτσι μουυυυυ🥰🥰🥰🥰🥰σου εύχομαι μια τελειομηνη και όμορφη εγκυμοσυνηηηηηηη🥰 και η  χοριακη σου είναι σούπερ🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰μπραβο κορίτσι μουυυ💝💝💝

Σε ευχαριστώ πολύ mpourmpoulo μου!!!!! ♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🌈🌈🌈🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

@ΛΕΥΚΗ μου τι ποδαρικο εχεις κανει αυτο το μηνα!!! ❤️❤️❤️

Μπραβο κοριτσι μου!!! Εισαι πολυ γουρλου!!🥰🤰🧿✌️

@ΛΕΥΚΗ δεν ανοίγεις και του Αυγούστου??? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@ΛΕΥΚΗ μου τι ποδαρικο εχεις κανει αυτο το μηνα!!! ❤️❤️❤️

Μπραβο κοριτσι μου!!! Εισαι πολυ γουρλου!!🥰🤰🧿✌️

Μακαρι να ερθουν κ αλλα θετικα βρε κοριτσια μου ...κ πανω π λεγαμε οτι ο ιουλιος δε παει καλα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω πολυ Μαρινα μου!!!❤️❤️❤️

Μακαρι αυτη τη φορα να πανε ολα καλα!!!🙏🤰🧿🌈

Κι εσενα ευχομαι οτι το καλυτερο!! 💞

Να χαιρεσαι τα αντρακια σου κι συντομα να ερθει το θαυματακι που τοσο θελετε!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου 💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τόσες συμπέθερες εδώ τόσο καιρό... χρόνια πολλά δεν με είπατε ...για την γιορτή μου

Κάνω παράπονα 🤣🤣

Μαρίνα μου!!!!! Ξεχάστηκα εντελώς σήμερα! Να χαίρεσαι την γιορτή σου κορίτσι μου!!!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Έτοιμη η χοριακη!!!! Τι πιστεύετε είναι καλό νούμερο το 155?? Γιατί τώρα συγκρίνω με την προηγούμενη που ακριβώς την ίδια μέρα είχα 880 κ ανησυχώ κάπως... Τι λέτε εσείς?

IMG_20240717_135536.jpg

Β χοριακη την 14 μέρα με 155 είναι τέλεια. 

ΜΗΝ συγκρίνεις τα ίδια χαζά έκανα και εγώ .. και μια άλλη εδώ κυρια που δεν την δίνω έτσι στεγνά.. αλλά σύγκρινε και τις έλεγα μην κοιτάς το τότε!! 

Συγχαρητήρια 🥰🥰 με το καλοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τόσες συμπέθερες εδώ τόσο καιρό... χρόνια πολλά δεν με είπατε ...για την γιορτή μου

Κάνω παράπονα 🤣🤣

Χρόνια πολλά ότι επιθυμείς με υγεία

 Εγώ αν σας πω δεν δίνω βαση στα ψευδώνυμα εδώ γτ την άλλη Hope ήταν εδώ Β. Μου βγήκε η  χαχαχα όπως και εγώ όσες με γνώρισαν προσωπικά απορούν για το ψευδώνυμο . στη Γερμανία έχουμε 23:54 🥰 οπότε πιάνεται η ευχή μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaΚορίτσι μου γλυκό αν και καθυστερημένα... Χρόνια σου πολλά!!! Να χαίρεσαι τ' όνομα σου κοπέλα μου και την όμορφη οικογένεια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa κορίτσι μου χρόνια πολλά να είσαι γερή να χαίρεσαι την οικογένεια σου!! 🙏🏼

@cat12ήταν το πιο όμορφο νέο.... συγχαρητήρια κορίτσι μου μετά από τόσα ήρθε μόνο του το θαύματακι σου....εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 🙏🏼🫶🏼 Τελικά τα θαύματα γίνονται εκεί που δεν τα περιμένεις!!! 🥰 

Εγώ κορίτσια μου αδιαθετησα τελικά!! Τώρα περιμένω να πάω για τον επόμενο κύκλο....και το θέμα είναι ότι θα λείπω για να παρακολουθήσουμε ωορρηξία από την αρχή να δούμε τι παίζει!! Με βλέπω να πετυχαίνω υπέρηχο τον Σεπτέμβρη πια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τόσες συμπέθερες εδώ τόσο καιρό... χρόνια πολλά δεν με είπατε ...για την γιορτή μου

Κάνω παράπονα 🤣🤣

Χρόνια πολλά λοιπόν 😃Να χαίρεσαι το όνομα σου.Παντα υγεία και πολλές χαρές.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12μου πόσο χάρηκα με αυτό που είδα.Χιλια μπράβο ♥️♥️♥️Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις όσο μπορείς.Εχω μέρες να μπω αν ξεχνάω καμία νέα εγκυουλα εύχομαι όλα τα καλά μέσα από την καρδιά μου.🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Β χοριακη την 14 μέρα με 155 είναι τέλεια. 

ΜΗΝ συγκρίνεις τα ίδια χαζά έκανα και εγώ .. και μια άλλη εδώ κυρια που δεν την δίνω έτσι στεγνά.. αλλά σύγκρινε και τις έλεγα μην κοιτάς το τότε!! 

Συγχαρητήρια 🥰🥰 με το καλοοο

Σε ευχαριστώ πολύ ζαιρα μου!! 🥰🥰🥰 Έχεις δίκιο δεν πρέπει να τα συγκρίνω αλλά δεν το ελέγχω 😜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

@marinamanoulitsa κορίτσι μου χρόνια πολλά να είσαι γερή να χαίρεσαι την οικογένεια σου!! 🙏🏼

@cat12ήταν το πιο όμορφο νέο.... συγχαρητήρια κορίτσι μου μετά από τόσα ήρθε μόνο του το θαύματακι σου....εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 🙏🏼🫶🏼 Τελικά τα θαύματα γίνονται εκεί που δεν τα περιμένεις!!! 🥰 

Εγώ κορίτσια μου αδιαθετησα τελικά!! Τώρα περιμένω να πάω για τον επόμενο κύκλο....και το θέμα είναι ότι θα λείπω για να παρακολουθήσουμε ωορρηξία από την αρχή να δούμε τι παίζει!! Με βλέπω να πετυχαίνω υπέρηχο τον Σεπτέμβρη πια!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!♥️♥️♥️ Ναι ήρθε ξαφνικά ❤️❤️❤️ κ ειδικά όταν δεν το περιμένεις είναι πολύ όμορφη έκπληξη 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

@cat12μου πόσο χάρηκα με αυτό που είδα.Χιλια μπράβο ♥️♥️♥️Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις όσο μπορείς.Εχω μέρες να μπω εύχομαι σε όλες τα καλύτερα και αν ξεχνάω καμία νέα εγκυουλα εύχομαι όλα τα καλά μέσα από την καρδιά μου.🙏🙏

Μαριλου μου σε ευχαριστώ πολύ!!! ♥️♥️♥️🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Μαρίνα μου!!!!! Ξεχάστηκα εντελώς σήμερα! Να χαίρεσαι την γιορτή σου κορίτσι μου!!!!♥️♥️♥️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Χρόνια πολλά λοιπόν 😃Να χαίρεσαι το όνομα σου.Παντα υγεία και πολλές χαρές.❤️

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χρόνια πολλά ότι επιθυμείς με υγεία

 Εγώ αν σας πω δεν δίνω βαση στα ψευδώνυμα εδώ γτ την άλλη Hope ήταν εδώ Β. Μου βγήκε η  χαχαχα όπως και εγώ όσες με γνώρισαν προσωπικά απορούν για το ψευδώνυμο . στη Γερμανία έχουμε 23:54 🥰 οπότε πιάνεται η ευχή μου

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

@marinamanoulitsaΚορίτσι μου γλυκό αν και καθυστερημένα... Χρόνια σου πολλά!!! Να χαίρεσαι τ' όνομα σου κοπέλα μου και την όμορφη οικογένεια σου!!!

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

@marinamanoulitsa κορίτσι μου χρόνια πολλά να είσαι γερή να χαίρεσαι την οικογένεια σου!! 🙏🏼

@cat12ήταν το πιο όμορφο νέο.... συγχαρητήρια κορίτσι μου μετά από τόσα ήρθε μόνο του το θαύματακι σου....εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 🙏🏼🫶🏼 Τελικά τα θαύματα γίνονται εκεί που δεν τα περιμένεις!!! 🥰 

Εγώ κορίτσια μου αδιαθετησα τελικά!! Τώρα περιμένω να πάω για τον επόμενο κύκλο....και το θέμα είναι ότι θα λείπω για να παρακολουθήσουμε ωορρηξία από την αρχή να δούμε τι παίζει!! Με βλέπω να πετυχαίνω υπέρηχο τον Σεπτέμβρη πια!! 

Σας ευχαριστω πολύ κορίτσια μου 😘🥰🥰εύχομαι η  γιορτή μου του χρόνου να με βρει διπλή 🥰🥰💝💝💝 🙏🙏

Πήγαμε εχθές στο πανηγύρι εδώ στην Θεσσαλονίκη στην Τούμπα στην Αγία Μαρίνα με τα αγόρια μου και τον άντρα μου και προσκυνήσαμε ...μετά βγήκαμε έξω όλοι μαζί να φαμε....περάσαμε πολύ όμορφα Δόξα Τω θεώ 🙏🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τόσες συμπέθερες εδώ τόσο καιρό... χρόνια πολλά δεν με είπατε ...για την γιορτή μου

Κάνω παράπονα 🤣🤣

Xρόνια πολλά!!!!! να είσαι πάντα υγιής και γεμάτη χαρές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία ότι επιθυμείς πάντα ευτυχισμένη να είσαι με την οικογένεια σου και εύχομαι με το καλό και σύντομα να την μεγαλώσεις 🥳 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια στην παρακολούθηση του κύκλου οσες κοπέλες έχουν κάνει,  πόσες επισκέψεις είναι περίπου; για πείτε καμιά εμπειρία δική σας , υπήρχε κοπέλα που να μην έσπασε τι ωοθυλακιο τελικά; μετά το ακολουθεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι και εγώ παρατηρώ τις εξετάσεις τους και ζηλεύω και εγώ μια φορά τεστ ούρων στην αρχή ! Και οοοοολα όπως λες και εσύ είναι φυσιολογικά για αυτές! Εγω επειδή είμαι αγχωμενη,ξέρεις τι έκανες η γλυκούλα μαια? Εγραψε μέσα στο φάκελο μου, ο οποίος είναι διαδυκτιακα σε μια πλατφόρμα, ότι έχω υψηλό σκορ άγχους και ότι μου προτείνει να πάω σε ψυχίατρο να μιλήσω . Σε αλλά και αλλά σημασία δεν με δίνει και επειδή είμαι αγχωμενη θέλει να πάω σε ψυχίατρο παρακαλώ 😱
    • Ναι ναι, όπως και στην Ελλάδα, αν το αντέχει η τσέπη κάνεις τα πάντα όλα ιδιωτικά! Κάποιες φορές βέβαια έχει τύχει να με παροτρύνουν να κάνω κάποιες εξετάσεις στο δημόσιο βέβαια γιατί είναι πιο οικονομικές. Πχ έκανα κι εγώ για θρομβοφιλια μετά τη δεύτερη αποβολή κι η αιματολογος μου είπε συγκεκριμένα μην τύχει και δώσεις 460€, πήγαινε στο τάδε κέντρο και κάν'το στο δημόσιο με 60€ 😁 την αγάπησα παραπάνω ❤️
    • Ναι ναι σηριαλ η Φασούλα μας εδώ 😁✌️!Καλά έκανες και άλλαξες, αφού σε καλύπτει περισσότερο ο δεύτερος γυναικολόγος! Όλα ιδιωτικά πάνε εκεί? Μπορείς δηλαδή να τα πας όλα ιδιωτικά? Και τη γέννα?
    • Χαιρετισμους στη Σουηδία λοιπόν! Έχει τρέξιμο κι η δουλειά σου, καλά το σκέφτεσαι να ελαττώσεις λίγο τα πηγαινελα, ειδικά αν νιώθεις ότι το χρειάζεσαι δλδ. Τα μωράκια μας προέχουν όσο να ναι ❤️ κι εγώ κάθομαι δυστυχώς αρκετές ώρες μπροστά απ' την οθόνη και καμιά φορά παίρνω το λάπτοπ και τη βγάζω λίγο καναπέ γιατί σκέφτομαι και το μικρούλη μου. Κατάλαβα! Όπως σου έγραψα και παραπάνω μου θυμίζει τη βρετανική σειρά η εμπειρία σου με τις μαίες 😅 εδώ προς το παρόν σε κάθε ραντεβού με βλέπει πρώτα η μαία που μετράει βάρος και συζητάμε συμπτώματα, απορίες και διάφορα που συμβαίνουν στην αντίστοιχη εβδομάδα που είμαι αλλά νιώθω ότι πιο που τυπική κουβέντα για να συμπληρώσουν το ιστορικό μου να το έχει έτοιμο ο/η γυναικολόγος μετά. Μετά μπαίνω στο ραντεβού με το γιατρό κι από εκεί συζητάμε πρώτα τι έχει συμβεί στο ενδιάμεσο των επισκέψεων, μου γράφει προσεχείς εξετάσεις και μετά υπέρηχος να δούμε το μωράκι. Εν τω μεταξύ μιας και αναφέρω εξετάσεις, επίσης παρατηρώ ότι στην Ελλάδα τα κορίτσια κάνουν πάρα πολύ συχνά έλεγχο ούρων πχ. Εδώ μια φορά έκανα κι αυτό στο πακέτο των εξετάσεων του α τριμήνου 😆 ούτε τότε που είχα κίτρινα υγρά δε μου έγραψαν παρόλο που ρώτησα, απλά μου έδωσαν προβιοτικα και προληπτικά κολπικά υπόθετα για yeast infection 😅 καλά ήταν κι επειδή δεν είχα συμπτώματα καούρας ή πόνο που να υποδεικνύει κάτι άλλο, αλλά εδώ τα κορίτσια έχουν κάνει αρκετές φορές προληπτικά κι ας μην έχουν συμπτώματα. Γενικά μετά από α τρίμηνο εδώ πολύ ησυχία, δλδ σου λένε για όλα μην ανησυχείς είναι λόγω της εγκυμοσύνης και των ορμονών. Αφου έλεγα τις προάλλες ότι ακόμα κι στους πω ότι "γιατρός έβγαλα 6ο δάχτυλο" θα μου πουν "είναι φυσιολογικό απ' την εγκυμοσύνη" 🤣🤣🤣 απ' την άλλη κι αυτή η προσέγγιση με κρατάει κι εμένα πιο ήρεμη να πω την αλήθεια και δεν κάθομαι να παρατηρώ και υπεραναλυω συμπτώματα και καταστάσεις.
    • Η φάση όπως την περιγράφεις κορίτσι θυμίζει τη σειρά "call the midwife" που χρησιμοποιούν αυτές τις μέθοδους βέβαια σε εποχές 1930-1970 αν δεν κάνω λάθος 😅 έχει κι αυτό το ρομαντισμό του, αλλά συμφωνώ Μ αυτό που λες ότι για εμάς που έχουμε και ένα κάποιο ιστορικό, θέλεις την επιβεβαίωση βρε παιδί μου. Πάντως αυτό που λες με τα διαδικτυακά ραντεβού κι εδώ έτσι! Βέβαια εγώ τα κάνω όλα ιδιωτικά λόγω της γλώσσας κυρίως, δε ξέρω αν στο δημόσιο έχει τέτοια. Εδώ πχ μετά την αυχενική η γυναικολόγος που πήγαινα με έβαλε διαδικτυακό ραντεβού κι απλά μου έδωσε οδηγίες, και μου έγραψε τη β επιπέδου. Ή μια άλλη φορά της είχα στείλει για μια απορία, δε μου απάντησε καν στο κινητό και μου έβαλε διαδικτυακό ραντεβού πάλι να μιλήσουμε. Οπότε κάπως με χάλασε η φάση γιατί προφανώς και το διαδικτυακό πληρώνεται το ίδιο με τη δια ζώσης επίσκεψη. Πλέον πάω σε έναν άλλο που μου την αντικαθιστούσε όσο έλειπε και κάπως χτίσαμε μια σχέση και μου αρέσει περισσότερο. Είναι και πιο νέος, πιο ενημερωμένος και όλα τα ραντεβού είναι πολύ ενδελεχή, μας κραταει 45 λεπτά -1 ώρα και δε θέλει να φεύγουμε με άλυτες απορίες.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...