Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • τι επιθέματα έχεις;  δεν μου εχει τυχει η αλήθεια είναι..αλλα μηπως φταινε και τα επιθεματα;
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για το κουράγιο που μου δίνετε... αλήθεια 🤷 γενικά δεν είμαι άτομο που να με νοιάζει τι θα πουν οι άλλοι... αλλά αυτή τη φορά με επηρέασαν 😔 θες οι ορμόνες...θες η κούραση...θες η όλη αλλαγή..δεν ξέρω 🤷 θα ακουσω τον αντρα μου και θα αποφασίζουμε εμεις απο εδώ και στο εξής...το πηρα απόφαση 😃
    • Η δική μου χρωμοσωμικη ήταν τυχαίο γεγονός μου ειπαν.  Ας πάνε όλα καλά και θα κάνω ότι χρειαστεί.  Πήγα για τις εξετάσεις σημερα και ζήτησα και μια χοριακη, βέβαια είναι σε άλλο εργαστήριο αλλά λόγω φόβου θέλω να δω απλά αν ανεβαίνει.  Μεσημέρι θα έχω τα αποτέλεσμα. 
    • Καλημέρα!! Δευτέρα που έχουμε ραντεβού θα είμαι 38+4, αλλά αυτό θα εξαρτηθεί από το αμνιακό υγρό αν μειώθηκε κι άλλο κι από την πίεση μου αν αρχίζει να αυξάνεται... γενικά νιώθω ότι πλησιάζουμε. Σήμερα ήταν το πρώτο βράδυ που ξύπνησα από έντονους πόνους περιόδου με διάρκεια κ πετρωμα κοιλιάς, αλλά γενικά πλέον το πέτρωμα δε μου φαίνεται τίποτα. Ο γιατρός μου είπε να δώσω περισσότερο βάση στους πόνους περιόδου... Εσύ πως είσαι;; Έχεις δει διαφορά στα συμπτώματα;;
    • @Apol κοριτσι μ διαβασα αυτες τις μερες τους προβληματισμούς σου. Να μην τν πειραξεις τη μητρα σ αν δ υπαρχει λογος. Αυτή τη στιγμή όπως σ ειπαν οι γιατροι σ δ χρειάζεται. Οσο για τ εμβρυακι σου εχε πιστη! Ολα ειναι θεμα τυχης σε μια κυηση. Στην εξωσωματικη πετυχαίνουν τη γονιμοποιηση τ ωαριου απο τ σπερματοζωαριο και προετοιμαζουν οσο μπορουν τ οργανισμό σου. Η εμφυτευση και το αν θα προχωρησει η κυηση δυστυχώς είναι κυριως θεμα τύχης. Εγω πιστευω σ αυτό τ εμβρυακι! Αλλωστε υπάρχουν πολλα κορίτσια εδω μεσα π δεν πετυχαν με τελειες βλαστοκυστες και πετυχαν αργότερα με ενα μετριο. Προχωρα και μεις θα ευχηθουμε ολα να πανε καλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...