Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου εγω που έκοψα τον θηλασμό μαχαίρι μετά από 13 μήνες δεν πήρα χάπι γιατί δεν μου συνιστούσε ούτε η παιδιατρος ούτε ο γυναικολογος μου είπαν να το κανω μόνη μου  Είχα πολύ γαλα είναι η αλήθεια όποτε το μόνο που έκανα ήταν κομπρέσες μασάζ στο  ντουζ και το άδειαζα με το χερι στο ντουζ το στηθος αλλά ίσα ίσα να ξελαφρωσω δεν το έβγαζα πολύ για να αρχίσει να κόβετε σιγά σιγά τις πρωτες μερες με πονούσε είναι η αλήθεια αλλά μέτα πέρασε οι πρωτες 2-3 μερες ήταν δύσκολο αλλά το παιδί το είχα ξανά εβαλα στήθος καθόλου 
    • Κορίτσι μου εγω δεν βάζω επιθέματα αλλά όταν γεμίζει μεγάλα το στηθος μου αρχίζει στάζει και γίνετε μουσκεμα η μπλούζα μου είναι λογικό να υπάρχει διαρροή στην φάση που είμαστε 
    • Αχ κορίτσια μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας! Είμαι πάρα πολύ συγκρατημένα χαρούμενη. Θα κάνω και τις επόμενες μέρες να δω τι θα γίνει. Είναι τα Yes or No. Εν τω μεταξύ ήταν έξω ο άντρας μου με τον μικρό και γυρνάει και του το δείχνω και μας έχει πιάσει ένα νευρικό γέλιο άλλο πράγμα
    • Επειδή έχεις δυο παλινδρομήσεις για αυτό λέω να πάρεις και μια ακόμη γνωμη από γιατρό να δεις αν χρειάζεται να το ψάξεις λίγο πιο πολύ  εντάξει λογικό είναι εμείς εδώ διαβάσαμε την περιπέτεια σου και είχαμε πάθει ένα σοκ όχι να το ζήσουμε κιολας ήταν πολύ πολύ ζόρικο για αυτό να πάρεις τον χρόνο σου πρώτα και μετα βλέπεις πως προχωράς  Ακόμα είμαστε λίγο δύσκολα δεν μπορεσα να βρω μια σειρά και έχω την μαμα μου εδώ σε καμία βδομαδα θα φύγει όποτε θα έχω +το σπίτι, εκεί μετά δεν ξέρω τι θα κάνω 🤷‍♀️ αλλά εντάξει είναι νωρίς θέλω να πιστεύω θα το βρούμε καλά καλά δεν έχουμε σαραντίσει μην βιαζομαι και εγω όλα θέλουν ένα χρόνο προσαρμογής 
    • τι επιθέματα έχεις;  δεν μου εχει τυχει η αλήθεια είναι..αλλα μηπως φταινε και τα επιθεματα;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...