Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

@Elli13 αχ κορίτσι μου ήταν πολύ δύσκολο αυτό που πέρασες... Και σίγουρα κουράζεσαι και με το κοριτσάκι σου, είναι δύσκολη αυτή η ηλικία. 

Σου προτείνω να καλέσεις τη γραμμή της Φαιναρετη για ψυχολογική υποστήριξη. Ξέρω ότι έχει ειδικούς ψυχολόγους για αυτή ακριβώς τη δουλειά. 

Μια μεγάλη αγκαλιά από εμένα και ότι θες να μας γράφεις να ξαλαφρώνεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eliza Kats είπε:

Κι εγώ έτσι δεν έχω κάποιον εδώ να την αφήσω, μαμά δεν έχω και μπαμπάς και πεθερικά είναι μακριά και δουλεύουν κι όλας. Αλλά να σου πω και την αλήθεια δεν τους έχω εμπιστοσύνη 🤣🤣🤣🤣

Είναι πολύ δύσκολο όταν είσαι όλη την ώρα με τα παιδιά. Δεν έχεις και τι να κάνεις 😅 Πόσο να παίξεις πια;! 😅

Κι εδώ έρχονται οι φίλοι και οι γνωστοί να βοηθήσουν όσο, όπως και όποτε μπορούν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Σημερα ειμαι 32ημερα κυκλου απλα επειδη δεν εχω σταθερο λυκλο φτανει μεχρι 35 μερες πιστευω πως μεχρι παρασκευη τ αργοτερο θα εχω.εχω κ εντονο πρηξιμο στη κοιλια μου κ κατι ενοχλησεις στη μεση μου ...ωορηξια μετρησα προγεστερονη 21 κ 24 μερα κυλλου κ ηταν 0..μ ειπε δεν εκανα ο γιατρος αλλα δεν ηταν κ σιγουρος εντελως...τωρα τι να του πεις κ αυτου?!!! Εσυ εχεις συμπτωματα περιοδου?

Αυτό που δεν μπορούν να δουν από τον υπέρηχο αν έχουμε κάνει ωορρηξία ή όχι με ξεπερνάει!!!εγώ  είχα εχθές κάτι πονακια χαμηλά και ( με συγχωρείς για την περιγραφή) κάποιες μέρες είχα άσπρα υγρά στο εσώρουχο εχθές όμως έγιναν διάφανα και στο σκούπισμα πιο έντονα καθώς κ έβγαλα μια βλέννα καφέ μαζί με τα υγρά! Το έχω πάθει κ σε άλλους κύκλους αυτό με την βλέννα την καφέ, μην φανταστείς κάτι σαν κλωστή τόσο λεπτή! Δεν ξέρω τι είναι!! Φαντάζομαι αν όντως έγινε ωορρηξία (και ήταν σωστή η εικόνα που είδε υοερηχογραφηκα) λογικά πρέπει να έρθει αύριο μεθαύριο!! Θα φανεί! Κάνατε επαφές αυτό τον κύκλο;; Μήπως και ...🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Αυτό που δεν μπορούν να δουν από τον υπέρηχο αν έχουμε κάνει ωορρηξία ή όχι με ξεπερνάει!!!εγώ  είχα εχθές κάτι πονακια χαμηλά και ( με συγχωρείς για την περιγραφή) κάποιες μέρες είχα άσπρα υγρά στο εσώρουχο εχθές όμως έγιναν διάφανα και στο σκούπισμα πιο έντονα καθώς κ έβγαλα μια βλέννα καφέ μαζί με τα υγρά! Το έχω πάθει κ σε άλλους κύκλους αυτό με την βλέννα την καφέ, μην φανταστείς κάτι σαν κλωστή τόσο λεπτή! Δεν ξέρω τι είναι!! Φαντάζομαι αν όντως έγινε ωορρηξία (και ήταν σωστή η εικόνα που είδε υοερηχογραφηκα) λογικά πρέπει να έρθει αύριο μεθαύριο!! Θα φανεί! Κάνατε επαφές αυτό τον κύκλο;; Μήπως και ...🙏🏼

Όταν ο γιατρός έχει καλό μηχάνημα και ξέρει να διαβάζει υπέρηχο... μια χαρά τη βλέπει την ωορηξία! Εμένα π.χ. ο δικός μου που είναι αστέρι στον υπέρηχο, είδε ότι είχα κάνει ωορηξία πριν 2-3 μέρες τότε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τι κάνετε κορίτσια εγω γύρισα από γιατρό 

τελικα θα με βάλει για καισαρική 8/8 σε ένα μήνα δηλαδή γεννάω 

Σε δυο βδομαδες θα ξανά πάω να κλείσουμε το χειρουργείο και να μου πει λεπτομέρειες 

Με το καλό κορίτσι μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Με το καλό κορίτσι μου η ώρα η καλή να είναι❣️ πωπω πως πέρασε κ εσένα κ καιρός😳

Ευχαριστώ κορίτσι μου εσυ πω πάτε με το μωρακι και την μικρή σπίτι.; Πως το έχει πάρει η μικρή ; 
ναι πέρασε ο καιρός ήρθε η μεγάλη ώρα την παρω αγκαλίτσα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Ουαου….εισαι πολύ κοντά!!! Πως νοιωθεις;;;;

Καρδιοτοκογραφο δεν θα μπεις καθόλου; 

Ανυπομονώ να έρθει η ώρα να την δω 🥰 και λίγο άγχος ! 
δεν μου είπε κάτι για καρδιοτοκογραφημα δεν ξέρω αν λέω και βλακεία αλλα καισαρικη θα κάνουμε πάλι όποτε δεν ξέρω αν έχει νοημα να πηγαίνω να κάνω αφού με το μηχάνημα αυτό τις συσπάσεις βλέπουν 🤷‍♀️

και στην κόρη μου έκανα μόνο μια φορά την μέρα που γέννησα δεν είχα ξανά κάνει άλλη

τώρα πάλι φαντάζομαι κάπως έτσι θα γίνει θα με βάλει την μέρα που θα ειναι να γεννήσω ; Δεν ξέρω   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τι κάνετε κορίτσια εγω γύρισα από γιατρό 

τελικα θα με βάλει για καισαρική 8/8 σε ένα μήνα δηλαδή γεννάω 

Σε δυο βδομαδες θα ξανά πάω να κλείσουμε το χειρουργείο και να μου πει λεπτομέρειες 

με το καλό κορίτσι μουυυ! πέρασε ο καιρός..θα την έχεις στην αγκαλιά σου σε λίγες μέρες ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Κι εγώ έτσι δεν έχω κάποιον εδώ να την αφήσω, μαμά δεν έχω και μπαμπάς και πεθερικά είναι μακριά και δουλεύουν κι όλας. Αλλά να σου πω και την αλήθεια δεν τους έχω εμπιστοσύνη 🤣🤣🤣🤣

Είναι πολύ δύσκολο όταν είσαι όλη την ώρα με τα παιδιά. Δεν έχεις και τι να κάνεις 😅 Πόσο να παίξεις πια;! 😅

Ναι μωρέ δεν περναει η ώρα και μετά κάπως εξαντλείτε και υπομονή μας δεν έχω καθόλου προσωπικό χρόνο για εμένα είναι κολλημένη πάνω μου 

στην πεθερά μου την αφήνω μόνο όταν έχω γιατρό να πάω αλλιώς την έχω συνέχεια μαζί μου γενικα έχω κλειστεί στο σπίτι που να έρθει και το δεύτερο τι έχει θα γίνει 😅

εγω πάλι ανάποδη δεν νιωθω εμπιστοσύνη να έχω κοπέλα να μου το προσέχει δηλαδή στην μαμα μου και στην πεθερά μου έχω πιο πολύ..

τώρα έβγαλα άλλη ανωμαλία ελπίζω να είναι από τις ορμόνες εγκυμοσυνης αυτό  ότι με πιάνει άγχος πως θα την στείλω παιδικό 😂 (όχι τώρα μιλάμε σε κανένα 9 μηνο από τώρα ) αυτό που δεν θα έχω το έλεγχο να ξέρω τι κάνει πως θα συμπεριφέρεται με τα αλλά παιδάκια με στρεσάρει πολύ.. χαχαχα τραγική επλιζω να μου φύγει όταν θα έρθει εκείνη η ώρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

με το καλό κορίτσι μουυυ! πέρασε ο καιρός..θα την έχεις στην αγκαλιά σου σε λίγες μέρες ❤️ 

Ευχαριστώ κορίτσι μου άντε να πάνε όλα καλά 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Elk είπε:

Η Μπέμπα καλά είναι θα ηθελα να την άφηναν λίγο ακόμη να πάρει πιο πολύ βαρος αλλά οκ δεν πειράζει θα το πάρει μετά με τον θηλασμό 

κατα τα αλλά είναι εντάξει το Doppler μου ήταν καλό που έκανα πριν μια βδομαδα το ζαχαρο μου είναι οκ με την διατροφη το καλό είναι ότι με την διατροφη ρύθμισα και τα κιλά μου είμαι + 9 κιλά φαίνεται πως εχασα  🤷‍♀️

 17/7 έχω ραντεβού με ενδοκρινολόγο φαντάζομαι το τελευταίο 

Ποσό βάρος έχει τώρα;; Ποσό το υπολογίζετε να βγεί; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Αυτό που δεν μπορούν να δουν από τον υπέρηχο αν έχουμε κάνει ωορρηξία ή όχι με ξεπερνάει!!!εγώ  είχα εχθές κάτι πονακια χαμηλά και ( με συγχωρείς για την περιγραφή) κάποιες μέρες είχα άσπρα υγρά στο εσώρουχο εχθές όμως έγιναν διάφανα και στο σκούπισμα πιο έντονα καθώς κ έβγαλα μια βλέννα καφέ μαζί με τα υγρά! Το έχω πάθει κ σε άλλους κύκλους αυτό με την βλέννα την καφέ, μην φανταστείς κάτι σαν κλωστή τόσο λεπτή! Δεν ξέρω τι είναι!! Φαντάζομαι αν όντως έγινε ωορρηξία (και ήταν σωστή η εικόνα που είδε υοερηχογραφηκα) λογικά πρέπει να έρθει αύριο μεθαύριο!! Θα φανεί! Κάνατε επαφές αυτό τον κύκλο;; Μήπως και ...🙏🏼

Όταν γίνει η ωορρηξία φαίνεται από τον υπέρηχο, το ποτέ θα γίνει δεν ξέρουν ακριβώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

@Rena92 κορίτσι μου εσύ πως είσαι; Πόσο είναι τώρα το κοριτσάκι σου; Δεν θυμάμαι βάλατε μπροστά για 2ο τελικά;

Καλά είμαι κορίτσι μου!! Η μικρή μου είναι 7 μηνών και έχει 2 μήνες τώρα που ξεκινήσαμε προσπάθεια, κάπως χαλαρά. Θα ήθελα ιδανικά να έρθει πριν γυρίσω δουλειά, γιατί από ότι έχω καταλάβει δε θα τους αρέσει καθόλου να ξαναφύγω, ενώ τώρα λείπω ήδη κ δεν θα αλλάξει κάτι 🤣 Να χαίρεστε και με το όνομα την μικρούλα σας! Αυτόν τον μήνα έχει και γενέθλια εε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι μωρέ δεν περναει η ώρα και μετά κάπως εξαντλείτε και υπομονή μας δεν έχω καθόλου προσωπικό χρόνο για εμένα είναι κολλημένη πάνω μου 

στην πεθερά μου την αφήνω μόνο όταν έχω γιατρό να πάω αλλιώς την έχω συνέχεια μαζί μου γενικα έχω κλειστεί στο σπίτι που να έρθει και το δεύτερο τι έχει θα γίνει 😅

εγω πάλι ανάποδη δεν νιωθω εμπιστοσύνη να έχω κοπέλα να μου το προσέχει δηλαδή στην μαμα μου και στην πεθερά μου έχω πιο πολύ..

τώρα έβγαλα άλλη ανωμαλία ελπίζω να είναι από τις ορμόνες εγκυμοσυνης αυτό  ότι με πιάνει άγχος πως θα την στείλω παιδικό 😂 (όχι τώρα μιλάμε σε κανένα 9 μηνο από τώρα ) αυτό που δεν θα έχω το έλεγχο να ξέρω τι κάνει πως θα συμπεριφέρεται με τα αλλά παιδάκια με στρεσάρει πολύ.. χαχαχα τραγική επλιζω να μου φύγει όταν θα έρθει εκείνη η ώρα 😂

Μην αγχώνεσαι μια χαρά περνάνε στο παιδικό, τους αρέσει να έρχονται σε επαφή με αλλά παιδάκια να παίζουν! Εμένα του αρέσουν πολύ τα παιδάκι κ έχει ένα φίλο κ μας τον φωνάζει με το όνομα του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Όταν ο γιατρός έχει καλό μηχάνημα και ξέρει να διαβάζει υπέρηχο... μια χαρά τη βλέπει την ωορηξία! Εμένα π.χ. ο δικός μου που είναι αστέρι στον υπέρηχο, είδε ότι είχα κάνει ωορηξία πριν 2-3 μέρες τότε! 

Έχεις δίκιο λοιπόν ...εμένα μου είπε φαίνεται να έκανες αλλά δεν ξέρω πότε ακριβώς κτλ .. με ξενέρωσε λίγο η αλήθεια!

Καλημέρα κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Όταν γίνει η ωορρηξία φαίνεται από τον υπέρηχο, το ποτέ θα γίνει δεν ξέρουν ακριβώς 

Εμένα δεν ήταν σίγουρη.. απλά είπε φαίνεται να έχεις κάνει! Αλλά όταν έκανα την εξέταση κ της έστειλα αποτελέσματα μου λέει αν τελικά έκανες.  Μπορείς κ να μην έγινε τελικά!! Εεε τι να πω...δεν ξέρω! Θα δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια άλλη είναι κοντά σε ωορρηξία τώρα εκτός από την @eva_gge_lia ; Λογικά και εσύ @annie!..πάμε μαζί! Εγώ από εχτές το βράδυ (10η μερα) πονάω αριστερά χαμηλά..λογικά σημερα αύριο θα εχω το θετικό..

Από διακοπές κορίτσια τι θα κάνετε; θα πάτε κάπου; :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ποια άλλη είναι κοντά σε ωορρηξία τώρα εκτός από την @eva_gge_lia ; Λογικά και εσύ @annie!..πάμε μαζί! Εγώ από εχτές το βράδυ (10η μερα) πονάω αριστερά χαμηλά..λογικά σημερα αύριο θα εχω το θετικό..

Από διακοπές κορίτσια τι θα κάνετε; θα πάτε κάπου; :) 

Εγώ αδιαθέτησα τη Κυριακή έχω μέρες ακόμα για την ωορρηξία. Θέλω αυτές οι μέρες με περίοδο να περνάνε πιο γρήγορα από τις άλλες.

Ναι διακοπές σε δυο εβδομάδες και τις περιμένω πως και πως. Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Αυτό που δεν μπορούν να δουν από τον υπέρηχο αν έχουμε κάνει ωορρηξία ή όχι με ξεπερνάει!!!εγώ  είχα εχθές κάτι πονακια χαμηλά και ( με συγχωρείς για την περιγραφή) κάποιες μέρες είχα άσπρα υγρά στο εσώρουχο εχθές όμως έγιναν διάφανα και στο σκούπισμα πιο έντονα καθώς κ έβγαλα μια βλέννα καφέ μαζί με τα υγρά! Το έχω πάθει κ σε άλλους κύκλους αυτό με την βλέννα την καφέ, μην φανταστείς κάτι σαν κλωστή τόσο λεπτή! Δεν ξέρω τι είναι!! Φαντάζομαι αν όντως έγινε ωορρηξία (και ήταν σωστή η εικόνα που είδε υοερηχογραφηκα) λογικά πρέπει να έρθει αύριο μεθαύριο!! Θα φανεί! Κάνατε επαφές αυτό τον κύκλο;; Μήπως και ...🙏🏼

Αυτο στο κυκλο ειχαμε επαφες ασχετες μερες εντελως γτ ημουν κ με βρογχιτιδα 10 μερες κ ο συζυγος πτωμα απο τη κουραση..γενικοτερα ειπαμε να απολαυσουμε το καλοκαιρι κ να ηρεμησουμε λιγο.κ γω εχω λευκα υγρα οπ ς εσυ στ εσωρουχο...κ γω περιμενω να ερθει καποια στιγμη γτ εχω κ εντονο πρηξιμο στη κοιλια...εσεις ειχατε επαφες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Όταν γίνει η ωορρηξία φαίνεται από τον υπέρηχο, το ποτέ θα γίνει δεν ξέρουν ακριβώς 

Αυτο το ποτε θα γινει μας εχει φαει🤣🤣🤣 αμα ειναι καλος ο γιατρος στον υπερηχο π σ κανει το εντοπιζει θεωρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Αυτο το ποτε θα γινει μας εχει φαει🤣🤣🤣 αμα ειναι καλος ο γιατρος στον υπερηχο π σ κανει το εντοπιζει θεωρω...

 

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Εμένα δεν ήταν σίγουρη.. απλά είπε φαίνεται να έχεις κάνει! Αλλά όταν έκανα την εξέταση κ της έστειλα αποτελέσματα μου λέει αν τελικά έκανες.  Μπορείς κ να μην έγινε τελικά!! Εεε τι να πω...δεν ξέρω! Θα δούμε 

Μετράει το ωάριο αλλά δε ξέρει ποτέ ακριβώς θα σκάσει σου λέει κατά προσέγγιση, αλλά ότι έγινε η ωορρηξία μπορεί να το δει αφού φαίνεται το ωχρο σωμάτιο…

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τι κάνετε κορίτσια εγω γύρισα από γιατρό 

τελικα θα με βάλει για καισαρική 8/8 σε ένα μήνα δηλαδή γεννάω 

Σε δυο βδομαδες θα ξανά πάω να κλείσουμε το χειρουργείο και να μου πει λεπτομέρειες 

Με το καλό κορίτσι μου..
Λιονταράκι ...ίδια μέρα έχω γενέθλια 😍🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Εγώ αδιαθέτησα τη Κυριακή έχω μέρες ακόμα για την ωορρηξία. Θέλω αυτές οι μέρες με περίοδο να περνάνε πιο γρήγορα από τις άλλες.

Ναι διακοπές σε δυο εβδομάδες και τις περιμένω πως και πως. Εσύ;

αρχές Αυγούστου βγαίνω σε άδεια και εγω το περιμένω πως και πως!! Αντε να περάσουν οι μεεεερες!

Κορίτσι μου από την προηγούμενο μήνα τις ημέρες της περιόδου έκανα πράγματα να ξεχνιέμαι..κανόνιζα εξόδους για ποτάκι και άλλα πολλά..θα έρθει που θα πάει ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θα ξαναπάμε την επόμενη Τετάρτη 16/10 στον γυναικολόγο και μετά 4/11 έχουμε εμβρυομητρικό. Για το doppler κι εγώ μεταξύ 32-34 ξ΄ερω, εκτός κι αν είσαι στον δικ΄ο μου γιατρό που θέλει και "μικρό" και "μεγάλο ντόπλερ"... όπως μας το έκανε και στη β επιπέδου δηλαδη!🙃 Γενικά κι εγ΄ω είμαι εντάξει με το μέσα, αλλά λίγο οι ορμόνες, λίγο η σκέψη ότι μετά που θα έρθει με το καλό η μπέμπα θα φάω πολύ κλείσιμο μέσα γιατί δε θα έχουμε καθόλου βοήθεια... κάπου φρικάρω. Με τα ρούχα, να ναι καλά μια άλλη κοπέλα του φόρουμ που το έγραψε σε άλλο θέμα, το κολάν απο το ohsho είναι φανταστικ΄ο! Με μια πουκαμίσα απο πάνω κι είσαι τζιτζί να πας παντού!!  
    • Κορίτσια εγώ δεν έχω κάτι αμάν και τι. Κι εμένα η πεθερά μπορεί να πετάξει κάτι πχ για την αγκαλιά αλλά εμμέσως και έτσι γενικά οπότε δεν δίνω σημασία! Θα φανεί στην πορεία βέβαια!! Αχ @nanouko ότι παιδευτηκατε/ παιδευτηκαμε τόσο για ένα παιδάκι για να ακούμε κριτική από δικούς μας άνθρωπους κάπως μου φαίνεται.🤨🤨 @μαμά12345 καλά έκανες και το έκοψες γιατί δεν νομίζω να σταματούσε αλλιώς.   Ο καθένας βέβαια την άποψη του έχει αλλά ειδικά αυτή την περίοδο μόνο υποστήριξη και βοήθεια έχουμε ανάγκη όχι κριτική 
    • Πόσο είναι τώρα το μωρό; Με το καλό τα πρώτα σας εμβόλια! Εμείς θα κάνουμε την επόμενη βδομάδα! Να αποθηλάσεις κορίτσι μου, ο,τι είναι καλύτερο για σας! Κι εμείς δυσκολευόμαστε με τον ύπνο, έχουμε και τους κολικούς, δράμα τα βράδια μας, ευτυχώς έχει βρει ο άντρας μου ένας τρόπο και τον κοιμίζει εκείνος το βράδυ και παίρνω κι εγώ μια ανάσα γτ όλη μέρα είμαι μόνη μου..
    • Ναι, έχω κι εγώ από την πεθερά μου..πώς το κρατάτε έτσι και μην το φιλάτε και εσείς το μάθατε να κλαίει αν το αφήνετε κάτω.. άσε..μου έχει σπάσει τα νεύρα και θα της την πω καμία ώρα..μόνο χάρη στον άντρα μου δεν έχω μιλήσει ως τώρα.. αλλά πιστεύω στην επόμενη δε θα κρατηθώ..😀
    • Α και το άλλο ρε κορίτσια το ξέχασα να το γράψω πάνω ..! Μ έχουν ζαλίσει οι γύρω γύρω συγκεκριμένα ένα στενό συγγενικό πρόσωπο να μου δίνει όλο συμβουλές για τον μικρό...και γιατί τον κουνάς και γιατί ξυπνάει μόλις τον αφήνεις κάτω?? Εμείς τότε....μπλα μπλα.... Έχει κολικούς το παιδί..δεν έχει έλεγα εγώ δεν ξέρω το μωρό μου? Γκρίνια είναι μέχρι να κοιμηθεί..είχα παιδί με κολικούς και ξέρω να τα ξεχωρίσω ?? πόλλα τέτοια να μου λεει..και τελοσπαντων μην τα πολυλογω μια δυο τρεις της την είπα τσαντιστηκε και δεν μου ξαναπέ τίποτα... Εσείς έχετε τέτοια?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...